Článek

Taková škoda! Vlak na Klatovsku srazil a usmrtil vzácného rysa

 
Smutný pohled se naskytl strojvedoucímu vlaku, který jel z Alžbětína na Klatovsku směrem do Železné Rudy. U kolejí uviděl ležet rysa, zvířeti již nebylo pomoci. Vzácnou šelmu nejspíše srazil vlak.
16.02.2021 15:35 |

podobné články

Podobné články

Obrovská tragédie: Vlak na Klatovsku srazil a usmrtil děvčátko (†9)

 
Velké neštěstí se stalo v úterý odpoledne na Klatovsku. Vlak tady na železničním přejezdu srazil školačku (†9). Holčička neměla šanci přežít.
06.10.2020 20:10 |

podobné články

Krkonošští ochranáři viděli v parku rysa

 
Ochranáři z Krkonoš v průběhu posledních dvou let, kdy se poprvé objevily stopy výskytu rysa ostrovida, zaznamenali další vizuální kontakt s přísně chráněnou šelmou. Rysa delší dobu pozoroval ve východních Krkonoších jeden z pracovníků Správy Krkonošského národního parku (KRNAP).
08.11.2011 17:50 |

podobné články

Hnutí DUHA: Beskydskou populaci rysa ovlivňuje časté příbuzenské křížení

 
Mezinárodní seminář, pořádaný příští úterý 4. 12. v Dolní Lomné v Moravskoslezských Beskydech představí aktuální výsledky monitoringu vlka a rysa i novou studii, zabývající se genetikou rysa ostrovida, která byla tento týden publikována v prestižním vědeckém časopise Heredity.
30.11.2018 11:11 |

podobné články

Tak kolik slepic jsi sežral? Farmář přistihl v kurníku rysa

 
Kanadský farmář Chris Paulson přistihl ve svém kurníku rysa, který byl tak pohroužen do lovu slepic, že si ho ani nevšiml. Paulson proto zareagoval pohotově, rysa popadl za krk a dřív, než ho vypustil do divočiny, natočil s ním ještě video, které se stalo hitem sociálních sítí.
04.03.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (18 článků)

Na Klatovsku se srazil vlak s autem! Mezi zraněnými je těhotná žena (21)

 
 U Velkých Hydčic poblíž Horažďovic na Klatovsku se v sobotu odpoledne srazil vlak s osobním vozidlem. Lehce zraněné byly dvě osoby, jednou je jednadvacetiletá těhotná žena. Oba zranění byli převezeni do strakonické nemocnice. Doprava na regionální trati Domažlice - Horažďovice předměstí je přerušena.
15.12.2018 17:25 |

podobné články

Na Klatovsku vlak na přejezdu zabil koně, vezli jej v přívěsu

 
Hasiči zasahovali na železničním přejezdu v Bezděkově na Klatovsku. Osobní vlak tam usmrtil koně.
05.10.2010 12:35 |

podobné články

TRAŤ SMRTI: Ráno tam zabil vlak muže, odpoledne ženu!

 
Druhý lidský život během jediného dne vyhasl v sobotu na železniční trati mezi Českými Velenicemi a Českými Budějovicemi. Zatímco ráno usmrtil vlak mladého muže, v podvečer vlak v kolejišti srazil a usmrtil ženu, informoval agenturu Mediafax mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura.
09.07.2011 10:05 |

podobné články

Na Masarykově nádraží v Praze vlak srazil a usmrtil muže

 
Na Masarykově nádraží v Praze dnes brzo ráno srazil a usmrtil muže osobní vlak jedoucí do Kolína. Muž se pohyboval v prostoru nepřístupném pro veřejnost. Po nehodě jezdily vlaky jen po jedné koleji, vznikala tak podle webu Českých drah zhruba desetiminutová1 zpoždění.
28.07.2015 07:25 |

podobné články

V Nýřanech vlak srazil a usmrtil muže, nehoda uzavřela lokální trať

 
Vlak srazil a usmrtil v Nýřanech na severním Plzeňsku muže. Na místě jsou policisté a hasiči, k ohledání těla dorazil koroner. Neštěstí se stalo na jednom z přejezdů místní lokální trati.
22.05.2017 17:45 |

podobné články

Auto srazilo rysa, živý uvízl v masce chladiče

 
Hodně překvapený byl řidič, který před pár dny srazil na silnici v americké Arizoně rysa červeného. Čekal, že zvíře bude mrtvé, ale místo toho ho našel živé v masce chladiče, uvedla agentura Reuters.
05.01.2015 20:07 |

podobné články

Neštěstí na Mělnicku: Vlak usmrtil holčičku (†1,5)!

 
AKTUALIZOVÁNO: Ve Vraňanech na Mělnicku v pátek usmrtil vlak 1,5letou holčičku. Ta se nejspíše v nestřežené chvilce vytrhla babičce a spadla do kolejiště. V ten moment stanicí projížděl vlak.
25.06.2010 13:11 |

podobné články

SMRT NA PŘEJEZDU! Vlak usmrtil muže! Zachytil se bundou o vlak

 
Sedmatřicetiletého muže ve středu večer v železniční stanici ve Dvorci u Nepomuku na jižním Plzeňsku usmrtil vlak. Tragickou událost agentuře Mediafax potvrdil operační důstojník hasičů.
12.10.2011 19:20 |

podobné články

NEŠTĚSTÍ! Vlak USMRTIL muže, který skočil POD LOKOMOTIVU!

 
Tragédie se stala ve středu dopoledne na železnici ve Vrchlabí na Trutnovsku. Člověka, který tam skočil na trať, srazil a na místě usmrtil vlak, řekla agentuře Mediafax mluvčí Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje Anna Krempová.
12.10.2011 13:00 |

podobné články

V pražských Dolních Počernicích vlak usmrtil člověka

 
Vlak InterCity dnes odpoledne srazil a usmrtil člověka poblíž zastávky Praha-Dolní Počernice. ČTK to řekli mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal a pražské policie Tomáš Hulan. Nehoda omezila vlakovou dopravu mezi nádražím v Libni a zastávkou v Běchovicích, vyplývá z webu Českých drah.
15.11.2014 18:55 |

podobné články

Vlak usmrtil ve Šternberku člověka: V místech neměl co dělat

 
Na železniční trati ve Šternberku na Olomoucku ve čtvrtek večer osobní vlak srazil a usmrtil člověka. Kvůli nehodě nejezdí v úseku mezi Šternberkem a Uničovem vlaky. Dopravu cestujících zajišťují autobusy.
09.02.2017 19:40 |

podobné články

Mladíka v Praze usmrtil vlak. Provoz vlaků mezi Prahou a Kolínem byl přerušen

 
Provoz vlaků na železničním koridoru mezi Prahou a Kolínem byl v pátek večer zastaven. V Praze Klánovicích vlak srazil a usmrtil člověka.
01.09.2017 21:40 |

podobné články

Tragédie na železnici: Vlak na Smíchově usmrtil člověka, provoz je omezen

 
Otřesná tragédie se přihodila na železničních kolejích v pražském Smíchově. Člověk v úseku mezi hlavním a smíchovským nádražím přebíhal spolu s dalšími lidmi koleje. Projíždějící vlak jej srazil a usmrtil.
05.10.2020 21:45 |

podobné články

Rysa ostrovida zachytila v Českém Švýcarsku fotopast, ochranáři nadšeni

 
V Národním parku České Švýcarsko na severu Čech zachytila jedna z automatických fotopastí živého rysa ostrovida. Správa národního parku jásá, v minulosti se sice objevovaly na území stopy jeho pobytu, nyní jde po dlouhých desetiletích o průkazný důkaz jeho přítomnosti.
25.01.2011 17:30 |

podobné články

Fotopast v Beskydech pořídila první snímky rysa s kořistí

 
Unikátní úlovek se nedávno podařil ochráncům přírody z Hnutí Duha v Beskydech. Pomocí takzvané fotopasti se jim mezi Bílým Křížem a Visalajemi podařilo zachytit rysa požírajícího srnce.
01.05.2011 10:35 |

podobné články