Článek

Takhle vypadala v 17 letech v první televizní show: Eva Burešová vzpomíná na svoje začátky v šoubyznysu

 
Zpěvačka a Eva Burešová  (26) slaví devět let od chvíle, kdy vstoupila do světa velkého šoubyznysu. Právě v červenci 2011 se totiž dostala do prvního kola v soutěži Česko Slovensko má talent.
14.07.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)
Podobné články

Roztomilost sama: Hvězda Slunečné Eva Burešová a její poprvé před kamerou, foto uvnitř

 
Oblíbená herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) zavzpomínala na své začátky před kamerou roztomilým snímkem. Poprvé se před kameru postavila v jedenácti letech, kdy nemohla mít ještě ani zdání, že z ní bude jedna z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších osobností Česka. Společně s fotografií navíc popsala, jak si splnila dětský sen.
02.01.2021 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)

Eva Burešová zdědila šaty po Elišce Bučkové. Vychrtlé jsou stejně, ale modelka je o dvacet centimetrů vyšší

 
Herečka a hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová  (26) zdědila šaty po modelce Elišce Bučkové  (30) . Eliška bílou róbu připomínající svatební šaty vynesla na Český ples. Neuběhly ani dva týdny a stejné šaty si na ples České televize oblékla Burešová.
17.02.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1132 článků) , Eva Burešová (451 článků)

Eva Burešová v seriálu Slunečná: Uhlídala prsa i bestii

 
Půvabná herečka Eva Burešová (27) bojuje s koronavirem a je v současné době v domácí izolaci. Na televizních obrazovkách ji ale vidět můžete dál. Pokud máte rádi seriál Slunečná, tak se podívejte, jak Burešová zkrotila ostrého psa i neposedný výstřih.
22.10.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)

Jako zamilované hrdličky: Eva Burešová zveřejnila první společný snímek s Přemkem

 
Půvabná herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) tvoří už půl roku pár s uznávaným šéfkuchařem a porotcem MasterChefa Přemkem Forejtem (33). Své soukromí si oba velmi střeží, a tak se první měsíce láskou veřejně nechlubili. To je ale dnes minulostí a Eva na svých sociálních sítích zveřejnila první společný moment, který není ochuzen o polibek.
31.03.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová a Přemek Forejt konečně spolu! Takhle se ke kuchaři krásná herečka tulí

 
Již půl roku tvoří herečka a zpěvačka Eva Burešová  (27) a hvězdný kuchař z MasterChefa Přemek Forejt pár, ale své soukromí nikdy neodkrývali. Nyní Eva překvapila na sociální síti videem, kde svého partnera líbá. A k videu pustila píseň, jejíž název v překladu znamená Děláš mě šťastnou.
31.03.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)

Hvězda Tváře promluvila o anorexii! Krásná Eva Burešová vážila jen 46 kilo

 
Herečka a hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová  (25) byla několikrát v poslední době nařknuta z anorexie. Její váha byla 46 kilo a Eva se ztrácela před očima. "Dostala jsem se už na 50 kilo, pomalu se to zvedá," řekla Super.cz s úsměvem.
06.10.2018 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)

Už není single máma: Eva Burešová je zamilovaná, on vypadá jako Johnny Depp

 
Herečka a zpěvačka známá z Modrého kódu či show Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová (26) je do svého tanečníka Matyáše zamilovaná až po uši. Na premiéru Star Wars s ním přišla ruku v ruce a láska z nich čišela na několik metrů. Letošní Vánoce bude mít tedy Eva spokojené a šťastné, oproti loňsku, kdy byla sama jen se synem.
21.12.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (863 článků) , Eva Burešová (451 článků) , Johnny Johnny (110 článků)

Porotcování je složité, říká Eva Burešová z Tvoje tvář má známý hlas: Má kráska svého favorita?

 
Oblíbený televizní pořad Tvoje tvář má známý hlas si získal srdce mnoha diváků. Eva Burešová se v zábavné show představila v 5. řadě jako soutěžící, ovšem letos byla posazena do křesla mezi porotce. Jaké to pro Evu je rozhodovat o výkonech soutěžících? A chtěla by se někdy zase podívat na pódium?
26.09.2020 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)

Žhavá porotkyně Tváře: Eva Burešová překvapila diváky nadupaným dekoltem

 
Herečka Eva Burešová (27) je porotkyní osmé řady oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kromě verdiktů směřovaných k soutěžícím však nešetří ani s odvážným oblékáním. V druhé epizodě se blýskla odvážným výstřihem.
28.03.2021 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)

Eva Longoria o bratrovi Cruzové: Měla jsem štěstí, že jsem ho našla

 
Šestatřicetiletá herečka Eva Longoria je po uši zamilovaná do mladšího bratra herečky Penelope Cruzové Eduarda. Díky němu prý znovu věří v lásku. Další články k tématu: Nejlépe placenou televizní herečkou je Zoufalka Eva Longoria Eva Longoria natočila žhavou erotickou scénu se ženou Eva Longoria vydala kuchařku, sama se ale některým pokrmům z ní vyhýbá Eva Longoria nese rozvod těžce, i když má nového přítele Zoufalá manželka Eva Longoria se rozvedla a už má novou lásku Zoufalá manželka Eva Longoria požádala o rozvod
05.12.2011 16:35 |

podobné články

Eva Longoria chce zapomenout na exmanžela, odstraňuje tetování

 
Šestatřicetiletá herečka Eva Longoria chce úplně vymazat exmanžela ze svého života. A to doslova. Už si nechala odstranit tetování z pravé ruky, kde měla datum jejich svatby. Teď přišlo na řadu tetování na zadní straně krku. Další články k tématu: Eva Longoria o bratrovi Cruzové: Měla jsem štěstí, že jsem ho našla Nejlépe placenou televizní herečkou je Zoufalka Eva Longoria Eva Longoria natočila žhavou erotickou scénu se ženou Eva Longoria nese rozvod těžce, i když má nového přítele Zoufalá manželka Eva Longoria se rozvedla a už má novou lásku Zoufalá manželka Eva Longoria požádala o rozvod
20.01.2012 10:05 |

podobné články

Zlost hvězdy Slunečné Evy Burešové: Já a Marek Lambora? Už toho mám dost!

 
Když se Eva Burešová (26) stala díky enormně úspěšnému seriálu Slunečná přes noc hvězdou, počítala s kritikou. Co ji ale překvapilo a znechutilo, bylo chování některých fanoušků, kteří ji romanticky spojují s jejím hereckým kolegou Markem Lamborou (24). Nehledě na to, že je Burešová šťastně zadaná, přejí si diváci, aby to s představitelem Janka dala v osobním životě dohromady. Burešová jejich chování už neunesla a všechny do jednoho sepsula.
22.05.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků) , Marek Lambora (156 článků)

Burešová pod těžkým tlakem: Slova o sebevraždě

 
Být známou osobností není jednoduché. Své o tom ví i hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová (26). Té každý den chodí ošklivé zprávy od uživatelů sociálních sítí, a nejde o žádné jednoduché čtení, které by s člověkem nepohnulo. Někdy takovéto „hejty“ umí zanechat pořádný šrám na duši a některé jedince mohou dokonce dohnat k tomu nejhoršímu. Co si o tom myslí Burešová?
20.06.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)

Žhavý rozjezd v Tvoje tvář má známý hlas: Eva Burešová si omotala Jordana kolem krku jako hada

 
Sobotní večer opět patří show Tvoje tvář má známý hlas. Zábavný formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby. Tentokrát jako host poroty zasedla hvězda show MasterChef Česko Přemek Forejt (33). Hned v úvodu celé soutěže to pořádně rozjela hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová (27) se zpěvákem Jordanem Hajem (31).
19.09.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků) , Jordan Haj (130 článků)

Poznáte v nich světové hvězdy? Eva Burešová a Marek Lambora se ve Tváři objeví ve speciální show

 
Objevují se spolu před kamerou a teď také usedli společně v porotě. Eva Burešová  (27) a Marek Lambora  (25) si ale pro diváky pořadu Tvoje tvář má známý hlas tentokrát připravili také speciální show. V další epizodě oblíbeného pořadu tak předvedou své pěvecké a taneční dovednosti.
08.04.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků) , Marek Lambora (156 článků)

Nestárnoucí Saskia Burešová: 50 let na obrazovce a stále stejná

 
Stejný účes, stejný hlas, obličej bez jediné vrásky. Legendární televizní hlasatelka a moderátorka Saskia Burešová (67) se zkrátka vůbec nemění. Když jsme se sešly, vypadala přesně tak, jakou si ji pamatuji z televizní obrazovky z dob, kdy jsem napjatě čekala, až ohlásí můj vytoužený večerníček.
20.11.2013 09:41 |

podobné články

Osobnosti: Saskia Burešová (61 článků)

Těhule Eva Burešová: Ukázala rostoucí bříško a maminku

 
Zpěvačka Eva Burešová (23) je hvězdou muzikálů. Za chvíli ale dostane roli úplně novou a hlavně celoživotní – je totiž těhotná. Svoje bříško ukázala ve společnosti, do které vyvedla i svoji maminku.
16.03.2017 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)

Eva Burešová má svou seriálovou postavu ráda, ale těší se, až se její život vrátí do normálu: Postrádá soukromí

 
Bude se jí stýskat, ale zároveň se těší, že se její život vrátí do normálu, když se nebude dvakrát týdně objevovat v hlavním vysílacím čase na obrazovce. Postrádá zejména soukromí. Tak pro Super.cz zhodnotila na oslavě 100. natočeného dílu seriálu Slunečná svoje působení v roli Týny Popelkové herečka Eva Burešová  (27) .
15.02.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)

Hvězda Slunečné Eva Burešová má nový domov: Zamilovala jsem se do něj na první pohled

 
Talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) nedávno překonala koronavirus. Není to však jediná dobrá zpráva. Eva si totiž pořídila nový byt a se svým synem se stěhuje. Vybavování a zútulňování prostorného bytu tak může začít. Pro eXtra.cz se svěřila, v jakém stylu se byt ponese. Také prozradila, co je pro ni atribut domova a překvapila dojemnými slovy.
29.10.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (451 článků)