Článek

Takhle vyhazovali komunisti. Thora si dobírají provládní posměváčci. Ale zaznělo varování

 
Magistrát Prahy 1 se snaží záborem z důvodu opravy zdi u Kramářovy vily vyřešit problém „petičního stánku“ aktivisty Jiřího Thora. Ten už rok přebývá před Úřadem vlády v údajném petičním stánku, kolem nějž za tu dobu vyrostlo menší stanové městečko. „Jsme tady perzekuovaní,“ tvrdí Thor a odmítá místo opustit se skupinkou svých podporovatelů. Stavební zábor, „to je technika, která se používala v 80. letech,“ všiml si jeden z komentujících, že kvůli petičnímu zákonu na Thora vlastně nikdo nemůže.
12.06.2024 19:00 |

podobné články

Podobné články

Tak to je pecka! Z komiksového Thora se stane žena

 
I superhrdinové mohou změnit pohlaví. A přesně to pro jednoho ze svých komiksových hrdinů - severského boha Thora - nachystalo nakladatelství Marvel Comics. Thor, který se v jeho příbězích poprvé objevil v roce 1962, se stane ženou.
16.07.2014 10:35 |

podobné články

Z komiksového Thora nakladatelství Marvel Comics se stane žena

 
I superhrdinové mohou prodělat změnu pohlaví. A přesně to pro jednoho ze svých komiksových hrdinů – severského boha Thora – nachystalo nakladatelství Marvel Comics. Thor, který se v jeho příbězích poprvé objevil v roce 1962, se stane ženou, informovaly tiskové agentury.
16.07.2014 15:30 |

podobné články

Chris Hemsworth chce hrát Thora i po posledních Avengers

 
Chris Hemsworth (34), představitel komiksového severského boha hromu Thora, se v nedávném rozhovoru s IGN vyjádřil, že by v roli dál rád pokračoval.
12.01.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Hemsworth (98 článků)

Bude se bránit. Smrad u Fialy ještě nekončí

 
Policie dnes v Praze před Úřadem vlády zatkla aktivistu Ondřeje Thora, který odmítal opustit svůj „petiční stánek,“ kde už přes rok bojuje za demisi vlády Petra Fialy. Thor odmítal místo opustit i přesto, že celý prostor byl oplocen kvůli rekonstrukci přilehlé zdi Kramářovy vily. Podle Thora stát porušuje jeho občanská a lidská práva.
13.06.2024 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6552 článků)

„Brzy se ukáže, že Pavel není provládní.“ Firemní sociolog už tuší, co zažije Fiala

 
„Zejména poražená strana po mém soudu až příliš sázela na vyvolávání strachu a obav.“ V případě generála Petra Pavla hovoří firemní sociolog a odborník na komunikaci Vojtěch Bednář o sociálním procesu idolizace. „Čím více různých lidí vidí jeden idol, tím více se navzájem přesvědčují o tom, že je to idol správný, a to dokonce i tehdy, když jsou jejich názory dost rozdílné. Bohužel, mezi představami a realitou je rozdíl, takže když má idol doopravdy ukázat jak funguje, prostě není možné, aby vyhovoval všem.“ Brzy se také podle Bednáře ukáže, že nový prezident není „provládní“, jak mu bylo vyčítáno.
07.02.2023 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Koudelka (Trikolora): Provládní Česká televize

 
Pojetím předvolební debaty 6. 6. 2024 překonala Česká televize všechny demokratické a právní meze a plně ukázala své provládní říťolezectví.
09.06.2024 14:15 |

podobné články

Varování Petry Horváthové z Cest domů: Buď komunisti, nebo já!

 
Herečka Petra Horváthová je nedílnou součástí seriálu Cesty domů. Pokud se ovšem k moci dostanou komunisti, je připravená opustit nejen svou roli, ale celé Česko.
11.05.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Horváthová (48 článků)

Královna sociálních sítí opět v akci: Sledující pohoršila snímkem s dcerou, na kterém jí kouká prso. Takhle zametla s trolly

 
Každý, kdo sleduje modelku Chrissy Teigen  (34) na sociálních sítích, dobře ví, že si s ní není radno zahrávat . Modelka svými příspěvky a sdílností často budí rozruch, ale trollové a posměváčci si na ni nepřijdou.
10.12.2019 19:45 |

podobné články

Svědek o útoku psa na Petříně: „Thor před dítětem napadl mého psa.“ Obviněný venčil dál bez vodítka

 
Soud v pondělí zatím nepravomocně poslal na 10 měsíců do vězení Jaroslava P. za těžké ublížení na zdraví za to, že neuhlídal loni v dubnu psa Thora, který těžce zranil čtyřletého chlapce. U soudu zaznělo i svědectví muže, který popsal, že jen pár týdnů před útokem ten samý pes napadl jeho psa a obviněného muže také poznal po útoku na dítě na policejních kamerách. Jaroslav P. ale prý popřel, že šlo o jeho psa. I po útoku klidně na ulici podle výpovědi svědka psa venčil bez vodítka.
08.02.2022 18:35 |

podobné články

Stánkař, který vyhnal Babiše: Známá osoba se do toho vložila. A pozor, další případ

 
Andreje Babiše podle všeho odmítli v Třeboni obsloužit. Trhovec řekl, že premiéra nenávidí a nic mu neprodal. „Takhle vyhazovali z obchodů Židy,“ poznamenala analytička Irena Ryšánková. Jiří Ovčáček tuto událost odsoudil, komunista Dolejš doplnil, že si měl trhovec najít jiný důvod. „Mě taky z krámu vyhodili, že bolševiky neobslouží, tak jsem šel ke konkurenci. Ale ne vždy je to tak prosté,“ svěřil se. Zato bývalá koloniálnice Jana Filipová je nadšená a chce se s trhovcem setkat.
16.07.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků) , Jiří Dolejš (537 článků)

Do Česka vtrhly extrémní bouřky, zesílili varování meteorologové

 
Meteorologové v neděli odpoledne zesílili varování před silnými bouřkami, které vydali v sobotu. Varování před bouřemi s extrémním stupněm nebezpečí platí až do nedělního večera pro Středočeský, Plzeňský, Jihočeský kraj a Vysočinu. Pro celou republiku současně platí až do pondělního rána standardní varování před bouřkami s nebezpečnými doprovodnými jevy.
02.08.2009 16:00 |

podobné články

Co se změnilo v StarCraft II: Heart of the Swarm

 
Od dob BlizzConu se nadcházející strategie StarCraft II: Heart of the Swarm v mnoha podstatných drobnostech změnila. Lidé ztratili Warhounda (autorům se zdál jako zbytečná miniatura Thora) a Shredder (ten hráči používali jen k tomu, aby bez varování zabili obrovský počet pracantů). Lidská továrna zřejmě nabízí příiš málo možností, takže nějaké další Blizzard přidá,...
12.04.2012 11:25 |

podobné články

Opilý a polonahý Sutherland: takhle ho vyhazovali ze strip baru

 
Herec Kiefer Sutherland, který si občas rád přihne, má z ostudy kabát. Poté, co navštívil striptýzový klub a totálně se opil, musela hvězdu seriálu 24 hodin vyvést ochranka. Na ulici skončil polonahý.
19.04.2010 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Kiefer Sutherland (35 článků)

Polovina Čechů chce jednat s Rusy. ČT to rozřešila. Padlo překvapivé

 
Až 50 % lidí by klidně s Ruskem vyjednávalo o plynu. Téma rozebírali Reportéři ČT a ukázali mimo jiné, o kolik budou muset někteří výrobci nebo poskytovatelé služeb zdražit. I se stropem na ceny, který zavedla vláda. Zaznělo také, že Putin proti Evropě používá jako zbraň její trh s plynem. Dle ekonoma Navrátila bude zima drahá, i když plyn a elektřina nedojdou. A odstřihnutí se od evropského trhu? To by znamenalo výpadek dodávek plynu a ropy. „Poměrně dobře udělaná reportáž. Trochu provládní, ale na to jsme u České televize zvyklí. Nicméně naznačila, že se prohlubuje rozdělení národa na bohaté a chudé," uvedl pro ParlamentníListy.cz mediální expert Jiří Mikeš.
28.09.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Navrátil (34 článků)

Zlatí komunisti! Aneb když shrnete nejvtipnější hlášky babičky do tří minut

 
Zlatí komunisti! Padje z toho trávníku! Ve tvém věku už jsem byla vdaná! Nemáš hlad? Tak to jsou hlášky, které jistě každý zná od své babičky nebo svého dědečka. Často člověku přijdou vtipné, leckdy ho ale i otráví. Téma číslo jedna je většinou jídlo! Znáte to? Jestli ne, tak se podívejte na video dvou vtipálků, kteří si říkají ViralBrothers.
13.08.2013 14:55 |

podobné články

Navrátil (TOP 09): Prahu okupovaly vlajky komunistické Číny, ale v našem kraji komunisti dokonce vládnou

 
Více než čtvrtstoletí po Sametové revoluci ve Zlínském kraji stále vládnou komunisti, upozorňuje TOP 09 na prvním předvolebním billboardu v České republice. TOP 09 se s tím nehodlá smířit a nedovolí, aby se to po podzimních krajských volbách opakovalo. Proto vyzývá občany, aby to změnili silou rozumu a přišli k volbám.
18.04.2016 13:05 |

podobné články

Komentář: Komunisti znovu křičí kvůli rozpočtu. Babiš a Zeman je utřeli

 
Už to začíná být nuda. Pokaždé, když vláda ANO a ČSSD navrhne státní rozpočet, vzpomenou si komunisti, že i oni jsou jednou nohou ve vládě, a chtějí menší manko. Vloni chtěli místo čtyřiceti miliard korun „jen“ třicet, letos pro změnu žádají místo 500 miliard „jen“ 450. Těžko říct, kam na své fiskální nápady chodí. Premiér a šéf ANO Andrej Babiš je ale každopádně už podruhé utřel, když dál tlačí pětisetmiliardovou sekeru.
19.06.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků)

Loučení Fridrichové: Téma Milada Horákové. Naháněli Filipa, ten nebyl milý

 
V sobotu to bude 70 let, co komunisti ve vykonstruovaném procesu popravili političku Miladu Horákovou. Minulý týden výročí připomněla skupina audiovizuálních tvůrců tím, že její podobiznu krátce promítla na řečnický pultík při tiskové konferenci KSČM v poslanecké sněmovně. Komunistická strana tento čin následně odsoudila a prohlásila, že tím byly porušeny demokratické principy. Jak ale dnešní komunisti vlastně nahlížejí na proces s Miladou Horákovou? A proč jim vadí, že se minulému režimu říká komunistický? Věnoval se tomu pořad 168 hodin České televize moderátorky Nory Fridrichové, který čeká prázdninová pauza.
22.06.2020 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (495 článků) , Nora Fridrichová (469 článků)

Loučení Fridrichové: Téma Milady Horákové. Naháněli Filipa, ten nebyl milý

 
V sobotu to bude 70 let, co komunisti ve vykonstruovaném procesu popravili političku Miladu Horákovou. Minulý týden výročí připomněla skupina audiovizuálních tvůrců tím, že její podobiznu krátce promítla na řečnický pultík při tiskové konferenci KSČM v poslanecké sněmovně. Komunistická strana tento čin následně odsoudila a prohlásila, že tím byly porušeny demokratické principy. Jak ale dnešní komunisti vlastně nahlížejí na proces s Miladou Horákovou? A proč jim vadí, že se minulému režimu říká komunistický? Věnoval se tomu pořad 168 hodin České televize moderátorky Nory Fridrichové, který čeká prázdninová pauza.
22.06.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (495 článků) , Nora Fridrichová (469 článků)