Článek

Takhle upřímná není žádná jiná herečka: Jana Bernášková otevřeně o počtu partnerů a předstíraných orgasmech

 
Herečka Jana Bernášková  (40) se upřímnosti nebojí, a to ani co se týče milostného života. Svěřila, že než našla toho pravého, scenáristu Rudolfa Merknera, měla třináct partnerů.
08.06.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (90 článků) , Rudolf Merkner (12 článků)
Podobné články

Těhotenské deprese odešly s porodem, říká Jana Bernášková

 
Hvězda seriálu Vyprávěj herečka Jana Bernášková je už dvojnásobnou maminkou. Syn Theodor se narodil začátkem srpna a jeho příchod na svět byl pro herečku doslova vysvobozením. V těhotenství na tom nebyla psychicky dobře. Další články k tématu: K svatbě jsme si přáli hlavně alkohol, přiznala Bernášková z Vyprávěj ANKETA: Víkend byl stvořený pro svatby, které nevěstě to nejvíc sluší? Nevěděla jsem, jestli budu mít na nájem, vzpomíná Jana Bernášková Nová hra v Karlíně: Boudové dali tetování, Bernáškové obří zadek Krásná Bernášková je hvězdou celosvětové reklamy
27.09.2013 16:50 |

podobné články

Boj Bernáškové o dceru: Soud navrhl ústav!

 
Herečka Jana Bernášková (30) ze seriálu Vyprávěj málem přišla o dceru. Její spor s expartnerem, režisérem Davidem Drábkem (41), o to, kdo bude dceru Justýnu (7) vychovávat, totiž skončil u soudu. Drábek požadoval střídavou péči, Bernášková ji chtěla do vlastní péče. Když soudkyně navrhla, že Justýnu umístí do ústavu, dcera se psychicky zhroutila. Nakonec se oba rodiče dohodli a Bernášková dostala dceru do vlastní péče s tím, že ji otec může kdykoliv vidět.
29.08.2011 05:50 |

podobné články

Bernášková z Vyprávěj bojovala o dceru: Soud navrhl ústav

 
Jana Bernášková (30), která v seriálu Vyprávěj hraje účetní Ivetu Milou, málem přišla o dceru. Situace byla tak drsná, že soudkyně přemýšlela o umístění Justýny (4) do ústavní péče. Se svým expřítelem, divadelním režisérem Davidem Drábkem (41), s nímž šest let žila, se totiž po rozchodu nedokázali dohodnout na péči, a tak začala nelítostná válka. Drábek žádal střídavou péči, Bernášková chtěla do vlastní a dcera se psychicky složila.
16.08.2011 11:50 |

podobné články

To byl mejdan! Takhle to po obřadu roztočila půvabná nevěsta Jana Bernášková

 
To byl zase večírek! Herečka Jana Bernášková se v sobotu provdala za svého přítele, scenáristu veleúspěšného seriálu Vyprávěj Rudolfa Merknera. Stylový byl nejen čtyřicetiminutový svatební obřad v kostele U Salvátora, ale taky bouřlivý mejdan na největším pražském parníku Vyšehrad.
21.06.2012 10:20 |

podobné články

Tajemství ložnice krásky z Vyprávěj: Novomanželka Jana Bernášková se milovala jen jednou od svatby

 
Herečka Jana Bernášková má čtrnáct dní po svatbě se scenáristou Rudolfem Merknerem, ale manželského života si zatím moc neužívá. "První týden u nás byli rodiče, druhý týden jsem měla pořád migrény," svěřila Super.cz. Takže její manželství zůstává zatím nenaplněno? "Jednou jsme to zvládli," smála se půvabná Jana.
01.07.2012 13:05 |

podobné články

Herečka Jana Bernášková: Žije dvojí život! Má dvě rodiny...

 
Mít doma scenáristu je výhoda. Herečka Jana Merknerová Bernášková (32) by mohla povídat. Její manžel Rudolf Merkner (41) jí napsal roli bílé paní v novém seriálu Mazalové rovnou na tělo.
18.01.2014 12:40 |

podobné články

Herečka Jana Bernášková: Žije dvojí život! Má dvě rodiny...

 
Mít doma scenáristu je výhoda. Herečka Jana Merknerová Bernášková (32) by mohla povídat. Její manžel Rudolf Merkner (41) jí napsal roli bílé paní v novém seriálu Mazalové rovnou na tělo.
18.01.2014 20:35 |

podobné články

Herečka Jana Bernášková: Konec války s otcem její dcery!

 
To jsou paradoxy! Před pár lety herečka Jana Bernášková (36) a režisér David Drábek (47) válčili o dceru Justýnu (11). Teď spolu pracují v Divadle Kalich jakoby nic a dcera jim oběma tleská i s novým tatínkem!
29.09.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (90 článků)

Jana Bernášková (36): Ona se raduje, jiné ženy brečí

 
Herečka Jana Bernášková, kterou si můžete pamatovat například z nekonečného seriálu Ulice nebo z filmu Bestiář, vypadá opravdu skvěle. Její obrovskou výhodou je to, že jí příroda nadělila bezchybnou pleť, o kterou se skoro nemusí starat a krásné husté vlasy. Herečka ale překvapila tím, že jí nevadí to, co nejedna žena oplakala.
19.05.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (90 článků)

Seriál, kde hraje hlavní roli, neodvysílali: Herečka Jana Bernášková ale stihla napsat ženský román nejen o svém životě

 
Už jsme ji měli vídat na obrazovkách v novém seriálu, kde hraje hlavní ženskou roli a jejím parťákem je Petr Rychlý  (54) . Ale zatím se nevysílal. "Pandemie zahýbala i s programovým schématem na Nově, takže seriál Co jste hasiči už je sice hotový, ale asi čeká na nějaký lepší čas," krčí rameny herečka Jana Bernášková  (39) .
21.07.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (396 článků) , Jana Bernášková (90 článků)

Extrémně vychrtlá Jana Bernášková: Chuť na manžela jí zkazila hloupá nemoc

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Jana Bernášková už konečně ví, co je příčinou tajemných migrén, kvůli kterým jí to skřípalo po milostné stránce hned krátce po uzavření manželství . „Byla za tím hodně dobře skrytá a špatně odhalitelná nemoc,“ prozradila nám Jana. Podívejte se na náš rozhovor ve videu!
30.07.2012 20:05 |

podobné články

Jana Bernášková ve Vyprávěj: Budu hrozná mrcha!

 
Herečka Jana Bernášková (29), kterou si mnozí pamatují coby kadeřnici Bety z »novácké« Ulice, si svou novou roli účetní Ivety, jež se po prázdninách objeví v seriálu Vyprávěj, nesmírně užívá. „Hraji hroznou potvoru, až jsem se jí sama lekla,“ nechala se slyšet maminka čtyřleté Justýny.
13.08.2010 12:05 |

podobné články

Bernášková z Vyprávěj se bude vdávat. Podívejte se na její zásnubní prsten

 
Herečka Jana Bernášková známá jako účetní Ivetka ze seriálu Vyprávěj prožívá krásné chvíle. Její partner, scenárista Rudolf Merkner ji požádal o ruku a v létě se bude vdávat. "Moc romantické to nebylo. Požádal mne o ruku doma, oblečený v teplákách," prozradila Super.cz Jana a pochlubila se prstýnkem. "Je s briliantem, který symbolizuje čistou lásku," upřesnila.
19.01.2012 11:45 |

podobné články

Jana Bernášková z Vyprávěj: Starosti kvůli dceři!

 
Sympatická herečka Jana Bernášková (30) vypadá vedle své dcery jako její starší sestra. Problémů musí ale řešit víc než mnoho jiných matek. Se svým bývalým partnerem totiž válčila o dceru, kterou chtěla do své péče. Justýna se kvůli tomu málem dostala až do ústavu.
14.05.2012 10:45 |

podobné články

Jana Bernášková z Vyprávěj: Štastná maminka se chlubí synkem

 
Tahle fotka je koncentrace štěstí. Hvězda Vyprávěj Jana Bernášková (32) předvedla kompletní rodinku včetně malého syna Theodora (2 měsíce). Herečka je v sedmém nebi.
07.10.2013 14:25 |

podobné články

Herečka Jana Bernášková se pochlubila dvouměsíčním synem. Malý Theodor roste jako z vody!

 
Jana Bernášková (32) se pochlubila synem Theodora, kterého přivedla na svět na začátku srpna svému manželovi Rudolfovi Merknerovi. A malý Theo roste jako z vody!
21.10.2013 20:25 |

podobné články

Hvězda Ulice Jana Bernášková si zoufá: Syn je cvalík!

 
Řeší záhadu v rodině! Herečka Jana Bernášková (32) porodila před čtyřmi měsíci syna Theodora, ale místo miminka má doma půlroční dítě.
04.12.2013 05:10 |

podobné články

Hvězda Ulice Jana Bernášková si zoufá: Syn je cvalík!

 
Řeší záhadu v rodině! Herečka Jana Bernášková (32) porodila před čtyřmi měsíci syna Theodora, ale místo miminka má doma půlroční dítě.
04.12.2013 11:00 |

podobné články

Jana Bernášková z Vyprávěj: Vánoce s bezdomovcem!

 
Sympatická herečka Jana Bernášková (33) se stáhla z televizních obrazovek a věnuje se spíše divadlu a hlavně dcerce Justýnce a synovi Theodorovi. Jako všechny děti, i oni silně prožívaly vánoční svátky, během kterých se dokonce stal malý zázrak!
02.01.2015 05:16 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (90 článků)