Článek

Takhle mladá a takové problémy!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
30.03.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Michalik (TOP 09): Dodatek vyšetřuje policie... Revitalizace vojenského prostoru Mladá je průšvih

 
Středočeský kraj si s bývalým vojenským prostorem Mladá neví rady. V roce 2010 ho pod Rathovým vedením na 40 let pronajal firmě mladá RP s.r.o. za 25 milionů korun. V roce 2012 vedení kraje firmě mladá RP přihrálo za korunu druhotné suroviny v hodnotě 100 milionů. Současné vedení chce smlouvu ukončit a firmě Mladá RP poskytnout odškodnění, které může být v řádu stovek milionů.
13.10.2015 10:56 |

podobné články

Michalik (TOP 09): Dodatek vyšetřuje policie... Nic výhodného pro kraj a mají dostat odškodné?

 
Středočeský kraj si s bývalým vojenským prostorem Mladá neví rady. V roce 2010 ho pod Rathovým vedením na 40 let pronajal firmě mladá RP s.r.o. za 25 milionů korun. V roce 2012 vedení kraje firmě mladá RP přihrálo za korunu druhotné suroviny v hodnotě 100 milionů. Současné vedení chce smlouvu ukončit a firmě Mladá RP poskytnout odškodnění, které může být v řádu stovek milionů.
13.10.2015 09:21 |

podobné články

Mýty a tabu – vaginální mykóza

 
Vaginální mykóza potrápila už mnoho žen a většinou nejen jednou. Toto nepříjemné onemocnění, za které se ženy většinou stydí, se rádo vrací. Předně je potřeba si vysvětlit o co vůbec jde. Je to onemocnění způsobeno houbovitými mikroorganismy. Projevuje se pálením, svěděním, výtoky a zarudnutím rodidel. Jeden z mýtů kolem tohoto onemocnění je, že jsou tímto problémem postiženy ženy s nedostačující hygienou. To jsou skutečně nesmysly a nevěřte tomu! Protože mnohdy naopak přemíra hygieny naruší poševní prostředí, což je ráj pro nezbedné baktérie. Příčin, proč ženy onemocnění je nespočet a mnohdy se nedají vůbec vypátrat. Existuje celé množství příčin Zvýšený příjem cukrů, stres, antikoncepce, po léčbě antibiotiky, nový sexuální partner, chlorovaná voda na koupališti a mnoho dalších. V případě, že nejste „single“ ale máte partnera, je vhodné, aby se léčili vždy oba partneři. V jiném případě se vám problémy mohou opakovaně vracet, protože muž nemá vůbec žádné problémy, přitom může být přenašečem. Nejčastějším typem mykózy také zvané kandidóza stojí Candida albicans. Kvasinková infekce potrápí přibližně 75% žen a větší polovině se tyto problémy pravidelně vracejí. V takovém případě je vhodné zavčasu vše konzultovat s gynekologem, protože hrozí, že nemoc přeroste do chronického stádia. Bakterie, které způsobují poševní kandidózu, žijí v pochvě společně s běžně se vyskytujícími bakteriemi. Společně tvoří součást normálního poševního prostředí a nečiní žádné problémy. Jen do chvíle než dojde k jejich přemnožení a tak naruší vaginální rovnováhu a vzniká nepříjemná mykóza. Jak se bránit mykóze? Bránit se tomuto onemocnění je naštěstí v dnešní době už možné. Existují roztoky k výplachům, poševní gely, bylinky (přeslička), desinfekční koupele a mnoho dalších. Minimalizovat tyto problémy pomáhají i česnekové tablety. Je známo, že česnek má antibakteriální vlastnosti. Příspěvek Mýty a tabu – vaginální mykóza pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.06.2015 09:06 |

podobné články

Demi Lovato trpí psychickými problémy

 
Zpěvačka Domi Lovato má vážné psychické problémy. Vyšlo to najevo poté, co oznámila, že se nezúčastní turné se skupinou Jonas Brothers… Mladá 18-ti letá zpěvačka Demi Lovato nedávno šokovala své fanoušky zprávou, že se nebude účastnit turné s kapelou Jonas Brothers, jak bylo původně v plánu. Nyní vyšlo najevo, že Demi má vážné psychické problémy. [...]
02.11.2010 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Demi Lovato (114 článků)

Mladá Švédka pobouřila veřejnost, když na Facebooku zveřejnila fotku, kde kojí svoje dítě. Prý jde o pornografii! Vidíte to taky tak?

 
Mladá Švédka Karoline Kumpula (20) si dala na svůj facebookový profil fotografii, "kde kojí dceru":http://www.extra.cz/odpurkyne-kojeni-na-verejnosti-nedivejte-se-topmodelka-gisele-buendchen-behem-priprav-na-foceni-rozhrnula-zupan-a-nakrmila-svou-dceru. Snímek však vyvolal vášnivou diskuzi o tom, jestli fotky kojících matek na sociální síť patří. Případ Karoline zaujal veřejnost natolik, že se mladá matka dostala do tamní televize a píšou o ní téměř všechna skandinávská média.
21.01.2014 17:30 |

podobné články

Mladá milenka slavného českého dirigenta už nechce vypadat jako stará mladá: Povedlo se?

 
Jejím přítelem je téměř o pět desítek let starší dirigent Libor Pešek a tomu přizpůsobovala i svoje oblékání. Vypadala jako stará mladá, a ne a ne najít svůj styl. A nyní se zpěvačka Dáša Zázvůrková již poněkolikáté pokouší o změnu.
24.04.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Libor Pešek (22 článků)

Středočeský kraj: V Mladé Boleslavi vznikne fotbalové centrum mládeže

 
Zřízení Fotbalového centra mládeže Mladá Boleslav při Střední odborné škole a Středním odborném učilišti Mladá Boleslav schválila v pondělí 29. června Rada Středočeského kraje. Centrum pro mladé talentované fotbalisty kraj podpoří částkou ve výši jeden milion korun. Vybudováno bude v úzké spolupráci s Fotbalovým klubem Mladá Boleslav, jenž v rámci spádové oblasti Mladoboleslavska spolupracuje s dalšími fotbalovými kluby a bude odpovídat za organizaci a činnost sportovního centra.
30.06.2015 17:31 |

podobné články

Michalik (STAN): Jak vytvořit problém za stovky miliónů, který se bude řešit léta

 
Středočeský kraj si s bývalým vojenským prostorem neví rady. V roce 2010 ho pod Rathovým vedením na 40 let pronajal firmě Mladá RP s.r.o. za 25 milionů korun. V roce 2012 vedení kraje firmě Mladá RP přihrálo za korunu druhotné suroviny v hodnotě desítek milionů. A současné vedení pak smlouvu s Mladá RP pro změnu vypovědělo.
30.05.2016 08:30 |

podobné články

Mladá Slovenka pomočila a zapálila korán: Proč to udělala?

 
Mladá Slovenka roztrhala, pomočila a podpálila korán a video zničení svaté knihy umístila na internet. Její čin rozdělil společnost, zatímco někteří ho důrazně odsoudili, další argumentují svobodou slova. Mladá aktérka nyní vysvětlila, proč to udělala.
15.02.2017 13:05 |

podobné články

Mladá Boleslav vyhlašuje další výzvy v rámci IPRÚ

 
Statutární město Mladá Boleslav jako nositel integrované strategie IPRÚ Mladá Boleslav vyhlašuje ke dni 16. února 2017 další dvě výzvy k předkládání investičních projektových záměrů směřujících do dopravní oblasti.
20.02.2017 08:40 |

podobné články

Mladá fronta vlastněná Františkem Savovem vyhlásila insolvenci, chystá se reorganizace

 
Společnost Mladá fronta byla nuceno podat na sebe insolvenční návrh a chystá se na reorganizaci. Učinila tak poté, co se nedohodla se svým strategickým investorem. Financující banka požádala o jednorázovou úhradu provozního kontokorentu, zablokovala bankovní účty společnosti a stávající akcionář zatím nedokázal pokrýt vznikající ztrátu vydavatelství. Mladá fronta insolvenci oznámila v tiskové zprávě.
13.02.2020 13:21 |

podobné články

Předbíhačka na pedikúře: No tak Nelo, to se přece nedělá!

 
Nela Boudová (53) se o sebe stará. To se musí nechat. I proto vypadá jako za mlada a pracovní nabídky se jí jen hrnou. Od zdroje z okolí Jesenice, kam se Nela pravidelně dochází zkrášlovat, ale víme, že se občas jako za mlada i chová (jako za hodně mlada).
24.07.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (209 článků)

Tahle mladá Češka mění svět módy. Uspěla díky tajemství našich předků!

 
Takové příběhy v eXtra.cz milujeme. Mladá maminka Romana nebyla spokojená s kvalitou oblečení pro miminka. A svou nespokojenost přetavila ve vlastní módní značku Lavlin, která začala rodičům dětí od narození až do sedmi let nabízet designové oblečení jen z těch nejpřírodnějších materiálů. A rázem začala měnit poměry v českém módním byznysu zaměřeném na děti. A navíc, české děti se nikdy tolik netěšily na oblékání.
01.03.2017 16:05 |

podobné články

Tornádo! Hrozivé příběhy: Mladá těhotná žena nepřežila. Utrhlo to roh domu. Autobus s dcerou to hodilo daleko do pole...

 
Přes sedm obcí na jižní Moravě se přehnalo tornádo. Z příběhů těch, kdo přežili řádění živlu, mrazí. Převrácený autobus, stržené stropy, haldy suti. Desítky lidí jsou zraněny. Zlámané nohy i tržné rány. Někteří ani takové „štěstí“ ale neměli. Mezi oběťmi je i mladá těhotná žena.
26.06.2021 09:40 |

podobné články

Naše nejúspěšnější mladá modelka má další kšeft snů: Takhle jí to sekne téměř nahé v obří sklence

 
Mladá malířka a nejúspěšnější česká modelka nové generace je bezesporu Hana Jiříčková. O její malířské tvorbě a talentu informují mnohá zahraniční média, jako je např. francouzský časopis Vogue. Hana je jeho oblíbenou modelkou. A ukázky její tvorby vedle jejích sexy fotek uvidíte v naší galerii.
05.07.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Jiříčková (18 článků)

Takhle tráví karanténu Iva a Marian z Výměny: Mladá maminka ušila roušky z utěrky

 
Strach z koronaviru obchází české rodiny, slavnou dvojici Ivu (20) a Mariana (48) z Výměny manželek nevyjímaje. Mladá maminka, která poprvé otěhotněla už v 15 letech, se proto dala na šití roušek. Sama si tvář opatřila pestrobarevnou ústenkou, dceru ale vyfotila s rouškou ušitou z utěrky.
09.04.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (616 článků)

Před svatbou šla na blond! Nyní ukázala nový účes, ale také snubní prsten: Takhle to muzikálové krásce sekne

 
Muzikálová zpěvačka Elis Ochmanová poprvé ukázala snubní prsten. V srpnu se stala vdanou paní a manželství si užívá. "Jsem mladá paní, jsem spokojená mladá paní," usmívala se při rozhovoru Elis.
28.10.2020 17:15 |

podobné články

Takhle bydlí mladá zpěvačka Elis Mraz: Ve dvoupokojovém bytě nechybí místo na piano i běžící pás

 
Letošní rok je pro zpěvačku Elis Mraz  (26) plný změn. Nedávno se rozhodla pro novou image a z blondýnky se stala zrzkou. Vedle vzhledu se úprav dočkal i její byt, do kterého nás nyní mladá zpěvačka pozvala.
19.04.2021 06:05 |

podobné články

Takhle sexy ještě nebyla: Mladá zpěvačka v novém klipu svůdně šlape na kole jako Ariana Grande

 
Nepřestává překvapovat. Mladá zpěvačka Nelly Řehořová v době, kdy se nemohlo zpívat a hrát, rozhodně nezahálela. Už v lockdownu vydala videoklip a nyní pustila do světa další novinku. V sexy klipu svůdně šlape na kole skoro jako Ariana Grande.
18.07.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Ariana Grande (100 článků) , Nelly Řehořová (31 článků)