Článek

Takhle jste Besky ještě neviděli: Vítězka MasterChef Česko si střihla roli modelky

 
Sympatická Slovenka Besky (26), která trvale žije v Česku, si po velkém vítězství v soutěži MasterChef Česko na chvilku odskočila od plotny a zkusila si zcela novou roli modelky. Pod taktovkou profesionálního fotografa se proměnila v pořádnou kočku!
25.11.2021 11:55 |

podobné články

Podobné články

Vítězka MasterChef Česko 2021 Besky: Víme, co udělá s milionovou výhrou

 
Oblíbenou kuchařskou soutěž MasterChef Česko letos vyhrála Besky. Sympatická černovláska, která poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor, září štěstím a hýří nápady do budoucna. Co má v plánu s výhrou, se dozvíte ve videu.
25.11.2021 05:45 |

podobné články

MasterChef Česko 2021: O vítězství se poperou Besky, Jitka a Petra

 
Konečně je to tady, kulinářská show MasterChef Česko se dostala do finále! Jako první se do něj probojovala Petra, následovala ji Besky a jako poslední se k nim připojila Jitka, která porazila jediného muže, jenž se dostal před brány finále. Paolo se ke konci show stal bohužel trnem v oku spoustě diváků.
24.11.2021 05:15 |

podobné články

MasterChef Česko si podmanila usměvavá Slovenka Besky. Co na to diváci?

 
Letošní ročník MasterChef Česko vyhrála sedmadvacetiletá Veronika Dinišová, která je divákům známá jako Besky. Lidé jí její vítězství přejí a vůbec jim nevadí, že českou kuchařskou soutěž vyhrála Slovenka.
25.11.2021 08:00 |

podobné články

Dramatické finále plné krve: MasterChef 2021 vyhrála Besky

 
Finále páte řády kulinářské soutěže MasterChef Česko zná svoji vítězku. Tou je Veronika z Banské Bystrice, která je známá jako Besky. V napínavém závěru této série porazila další dvě ženy- Petru a Jitku a odnesla si rovný milion korun.
24.11.2021 22:15 |

podobné články

Vítězka MasterChefa Veronika Danišová alias Besky: V práci dávám výpověď!

 
Ráno poté, co národ viděl její vítězství v soutěži MasterChef, Veronika Danišová (27) alias Besky poskytla rozhovor Blesku. V něm mimo jiné přiznala, že má přítele, který ji ve všem podporuje. Už odmítá nabídky vařit v restauracích u nás a na Slovensku a chystá se psát vlastní kuchařku.
27.11.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Danišová (4 články)

Vítězka MasterChefa Besky: Nafotila »mňam« snímky! Na milion čekala 7 měsíců

 
Letošní ženské finále páté řady MasterChefa vyhrála Veronika Danišová (27) alias Besky. Slzy štěstí ronila už v dubnu, kdy se poslední díl natáčel, a od té doby stále čeká na odměnu milion korun. Peníze by měla dostat dnes! Nyní navíc nafotila profesionální snímky, které jsou doslova a do písmene mňam!
29.11.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Danišová (4 články)

Vítězka MasterChefa Besky: Promluvila o vztahu s Kašpárkem!

 
Kdo čekal, že jsou v pravidelném kontaktu a pracují na zajímavých projektech, ten se plete. Byl mentorem nové vítězky MasterChefa Besky (27), velmi jí od začátku fandil, ale vztahy šéfkuchaře Radka Kašpárka (40) a sympatické Slovenky jsou nyní chladné.
01.12.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (81 článků)

Vítězka MasterChef Kristína Nemčková o letošním ročníku: V soutěži mám jasného favorita

 
Vítězka loňské řady kuchařské show MasterChef Kristína Nemčková (18) všechny překvapila svými schopnostmi, které jako nejmladší účastnice v soutěži předvedla. Kristíně se vítězstvím splnil jeden ze snů, které si už v tak nízkém věku stanovila. Během roku se sympatická brunetka ve vaření ještě více zdokonalila a aktuálně se chystá na studium na vyhlášené kulinářské škole v Londýně. Kristína pro eXtra prozradila, jak vnímá letošní ročník soutěže MasterChef a komu drží palce.
31.05.2020 23:00 |

podobné články

Dramatické finále MasterChefa: Milion vyhrála Besky!

 
Vítězkou páté řady kulinářské show Master- Chef se včera večer stala Veronika Dinišová (27) alias Besky. Porazila Jitku (40) i Petru (31) a odnesla si výhru jeden milion korun.
25.11.2021 05:10 |

podobné články

Slovenka Besky jako vítězka MasterChefa? Diváci jasně řekli, co si o tom myslí!

 
Závěrečný díl podzimní řady show MasterChef Česko se stal ve středu nejsledovanějším pořadem. Získal dokonce náskok více než půl milionu diváků na všechny ostatní konkurenční seriály i filmy. A jak už tomu bývá, zvolení vítěze vyvolává rozporuplné reakce…
25.11.2021 12:05 |

podobné články

Má MasterChef novou Pavlínu? Diváci proti postupu Jitky tvrdě protestují

 
Soutěž MasterChef opustil Paolo, ten o postup na balkon soutěžil s červeným týmem, tedy Besky, Kubou a Jitkou. Právě postup Jitky ale diváky nenechal v klidu. Podle nich je totiž neupřímná a o svoje názory na ni se nebáli podělit ani na sociálních sítích. Souhlasíte s nimi?
26.10.2021 21:50 |

podobné články

MasterChef zná svou top 5: Příprava medovníku zlomila vaz Givimu, ten na postup nedosáhl

 
Do top pětky nepostoupil Givi, kterému se osudného večera nepovedly hned dva pokrmy - jehněčí a medový dezert. Proto v soutěži MasterChef končí. Do top pětky tak postupují Besky, Jíťa, Petra, Paolo a Kuba.
16.11.2021 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Paolo Proto (1 článek)

Herečka Petra Horváthová v roli modelky: stala se tváří celé kolekce

 
Herečka Petra Horváthová, kterou diváci znají ze seriálu Cesty domů, si vyzkoušela roli modelky. Stala se tváří podzimní kolekce módní návrhářky Veroniky Benešové. Další články k tématu: Šlégrová si zkusila roli modelky, pomáhá tím charitě Marešová v roli modelky: měla trému a trpěla na vysokých podpatcích Chlapce mám a není to Ztracený, říká zpěvačka Debbi v roli modelky
01.10.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Benešová (7 článků) , Petra Horváthová (48 článků)

MasterChef Česko: Zdravotník musel zasahovat v téměř každém díle

 
Dnes večer můžete sledovat další díl fenomenální kuchařské show o hledání nejlepších domácích kuchařů - MasterChef Česko. Na soutěžící čeká týmová výzva. Obě skupiny budou muset připravit tříchodové svatební menu pro 13 hostů restaurace MasterChef Česko. Tým, který neuspěje, čeká zátěžový test.
07.09.2016 16:10 |

podobné články

Děsivé zranění v MasterChef Česko. Utržený sval a převoz do nemocnice!

 
Dnes pokračuje další díl kuchařské show o hledání nejlepších domácích kuchařů MasterChef Česko. Dnes čeká na soutěžící týmová výzva, během které budou muset uvařit dvouchodové menu pro studenty gastronomické školy. Bohužel, dojde i k nehodě. Soutěžící Pavel Nýdrle (39) si v pořadu MasterChef Česko v zápalu vaření utrhne lýtkový sval.
14.09.2016 19:30 |

podobné články

MasterChef Česko: Radek Kašpárek za rok a půl získal michelinskou hvězdu!

 
Už příští týden startuje na TV Nova kulinářská show MasterChef Česko! V porotě usedne michelinský kuchař Radek Kašpárek. Cesta ke gastronomickému Oscaru byla trnitá a v porovnání s ostatními rychlá. Recept na úspěch je podle porotce MasterChef Česko jednoduchý.
03.01.2019 18:05 |

podobné články

MasterChef Česko: Souboj nejlepších a neoblíbená výzva. Ivka a Katka budou péct

 
Další speciální duel MasterChef Česko přinese další záludnou výzvu – pečení. "Tato výzva patří vždy mezi nejméně oblíbené," vzpomíná Jan Punčochář na zděšené výrazy soutěžících, když se dozvěděli, že budou péct. Na umění vytvořit ten nejlepší dezert pohořeli i vítězové Kristina a Roman. Proti sobě se postaví Ivka z poslední řady a Katka, která soutěžila o titul MasterChef Česko v roce 2019.
10.03.2021 15:50 |

podobné články

MasterChef na ostří nože: Do TOP14 se probojovala Jitka, která před lety vyhrála Australian Open

 
Dnešní díl MasterChef Česko 2021 byl skutečně na ostří nože. Soutěžící bojovali nejenom o postup do TOP14 nejlepších kuchařů Česka, ale také o zlatou zástěru, která jim měla zajistit výhody. Jednou z postupujících je také Jitka Veselá (40). Sympatická a nadějná kuchařka před lety vyhrála Australian Open a nyní bojuje o titul MasterChef Česko. 
22.09.2021 22:30 |

podobné články

Vítězná Veronika o finále MasterChefa: První rozhovor o výhře! Poprvé v životě se mi něco podařilo

 
Vítězskou soutěže MasterChef Česko 2021 se stala Veronika Danišová (27), zvaná Besky. Jaké byly bezprostřední dojmy po vítězství sympatické Slovenky?
24.11.2021 22:10 |

podobné články