Článek

Tak kdo je v té Pandoře kromě Babiše? Až po volbách, usmívá se novinářka

 
Politickou situací krátce před volbami zahýbala kauza Pandora Papers, v níž čelí Andrej Babiš kritice za to, že poslal přes své offshory skoro 400 milionů, za které si posléze koupil nemovitosti na francouzské Riviéře. Je však pouze jedním ze zhruba tří stovek Čechů s trvalým pobytem v ČR, figurujících v dokumentech projektu Pandora Papers. Jména některých se zveřejní ale až po volbách, oznámila Právu zakladatelka webu Investigace.cz Pavla Holcová.
07.10.2021 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23523 článků)
Podobné články

Avatar: James Cameron napíše knihu o světě na Pandoře!

 
Po velkém celosvětovém úspěchu filmu Avatar, se režisér James Cameron rozhodl napsat knihu a prozradit tak více ze světa na Pandoře a ze života hlavních postav filmu.
19.02.2010 17:15 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (191 článků) , Cameron James (108 článků)

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Procházka po Pandoře: Získejte vlastní Avatar!

 
Když se v hlavě Jamese Camerona rodil nápad na snímek Avatar, již tehdy věděl, že film stačit nebude. Přál si, aby lidé mohli Pandoru nejenom sledovat na filmovém plátně, ale mohli se po ní projít a prožít na ní dobrodružství na vlastní kůži.
01.02.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (191 článků)

Avatar: víc o životě na Pandoře a hlavních hrdinech

 
Režisér James Cameron, jehož poslední fllm jménem Avatar vydělal přes 2 miliardy dolarů, chystá i knižní podobu kinohitu.
18.02.2010 19:00 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (191 článků) , Cameron James (108 článků)

Video z Borderlands 2 připomíná, že zbraní není nikdy dost

 
Jsou mezi námi tací, co už Borderlands 2 hrají od minulého týdne. Říká se jim recenzenti a jejich úkolem bylo trávit na Pandoře v uplynulých dnech co nejvíce času, aby byli schopni jasného kritického úsudku kvůli recenzím, které se začnou na webech objevovat už zítra. I my pro vás jednu chystáme, přestože hra v Evropě a tedy i u nás vyjde až tento pátek....
17.09.2012 15:45 |

podobné články

Někdejší král Juan Carlos uvízl v Pandoře: Kšefty s milenkou a daňové ráje

 
Dvoumiliardový dar od saúdského krále schovaný v daňovém ráji i milenka v čele investičního fondu… Juan Carlos I. se zřejmě nespokojil se španělským trůnem, snažil se i o velké mezinárodní obchody. Nakonec ho stály trůn i domov. Něco vyšlo najevo díky úniku dat zvanému Paradise Papers, nyní to dokreslují i Pandora Papers, jak píše španělský deník El País.
07.10.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Carlos (202 článků) , Carlos Carlos (19 článků) , Carlos Carlos (19 článků) , Carlos Carlos (19 článků) , Juan Juan (21 článků) , Carlos Carlos (19 článků)

Moskva: Novinářka pronesla na letiště bombu

 
VIDEO: Jen pár hodin po smrtícím útoku na letiště Domodědovo, vyzkoušela bezpečnostní opatření novinářka Olga Knutova z ruského portálu Life News. Přestože prezident Medvěděv krátce po tragédii vyhlásil, že se zpřísní bezpečnostní kontroly, zůstalo zřejmě jenom u slov. Novinářka svůj balíček, který imitoval bombu, bez problémů pronesla. Naštěstí balíček od krabičky čaje s nápisem bomba obsahoval pouze tužkové baterie a nabíječku od telefonu. To vše uložené do tašky pro fotoaparát...
26.01.2011 18:55 |

podobné články

Režisér Šíleného Maxe nakonec další díly natočí, novinářka ho chybně citovala

 
Nečekanou zprávu, že George Miller už nebude točit další díly Šíleného Maxe, zveřejnil před několika dny web Page Six, který údajně citoval prohlášení režiséra. Miller však v rozhovoru pro stránku The Wrap uvedl situaci na pravou míru. "Bylo to naprosto zkomolené interview. Byl jsem v New Yorku, bylo tam dost hlučno, novinářka mi kladla otázky na červeném koberci. Vzala si naprosto špatné útržky informací, které zkrátka nebyly pravdivé." Dodal, že řekl, že další Max nebude jeho dalším projektem, což novinářka pochopila, že se sérií skončí. Miller tím však myslel, že chce nyní natočit jiný film, ale pak by se rád k Maxovi vrátil. V hlavě má dva nové příběhy.
15.01.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: George Miller (12 článků) , George Miller (14 článků)

Za nizozemským „NE“ Ukrajině je ruská propaganda, ohromila známá americká novinářka

 
Americká novinářka a manželka polského exministra zahraničí Radka Sikorského Anne Applebaumová se v komentáři pro Washington Post vyjádřila k nizozemskému odmítnutí prohloubení spolupráce mezi EU a Ukrajinou. Ačkoli se referenda nezúčastnila většina Nizozemců, přišlo jich dost na to, aby referendům platilo. A novinářka za nizozemským „NE“ vidí ruskou propagandu.
10.04.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (149 článků)

Dara Rolins šest týdnů po útěku z Česka do USA: Už se zase usmívá! A kdo je ten muž po jejím boku?

 
Před šesti týdny Dara Rolins (37) odletěla z Čech poté, co se na její hlavu sesypala řada osudových ran. Při srážce s jejím vozem zemřel člověk, rozkmotřila se s televizí Nova a následoval vyhazov z moderování Českého slavíka a v neposlední řadě se rozešla s partnerem Matějem Homolou (37), na kterého se provalila nevěra. Od toho všeho si potřebovala pročistit hlavu v USA, kam utekla na neurčito. Deník Aha! získal její první snímky zpoza velké louže. Dara se na nich konečně usmívá! A s mužem po boku!
19.12.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2723 článků) , Matěj Homola (350 článků)

Novinářka Spencerová: Máme bilion eur pro Ukrajinu? Putin dává jasný vzkaz. Buď půjdeme ke dnu se zničeným starým světem, nebo vybudujeme nový

 
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Východ Ukrajiny ve volbách hlasoval nohama: Prostě k nim nešel. Ke stabilizaci země je potřeba bilion euro, který nikdo nemá, hodnotí stav po parlamentních volbách na Ukrajině novinářka Literárních novin a analytička zpravodajských zdrojů Tereza Spencerová. Ve svém pravidelném shrnutí týdenních událostí se věnuje i projevu Vladimira Putina na Valdajském fóru.
30.10.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3677 článků)

Kalousek na Primě šťouchal do Babiše, novinářka a poslankyně Lorencová mu to teď takto oplácí

 
ROZHOVOR Každou možnou příležitost využije exministr financí a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek k útokům na dva cíle – „monarchu“ Miloše Zemana a „oligarchu“ Andreje Babiše. V poslední době se více zaměřuje na druhého jmenovaného a jeho hnutí ANO. Naposledy v neděli 5. ledna v televizi Prima v pořadu Partie. ParlamentníListy.cz o reakci požádaly výraznou tvář hnutí ANO, kterou je investigativní novinářka Jana Lorencová.
06.01.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23523 článků) , Miroslav Kalousek (7436 článků) , Miloš Zeman (26290 článků)

„Dědek“ Babiš. To je strana důchodců! Ale opozice? Rozsekaný... Zkušená novinářka se vyřádila hlavně na ODS

 
Novinářka serveru Echo24 Lenka Zlámalová byla hostem debaty Standashow na YouTube. Zpočátku probrali, v čem spočívá fenomén Babiše. „On je neuvěřitelným společenským fenoménem, který je v Evropě nevídaný. On je jediný lídr skutečně důchodcovské strany. 52 % z generace 60+ volí Andreje Babiše. Představte si ten jeho jeden a půl milionu jeho voličů, 42 % z nich má nad šedesát let,“ pravila Zlámalová. „Nemáme žádnou hvězdu jako je Andrej Babiš, která by sebrala voliče těm ostatním,“ odpověděla, proč Babiš vyhrává. Hovořili i o koronavirové krizi. „Máme obrovskou základnu pro tyto obory, ve kterých se fakt vydělávají velké peníze ve světě, a že při troše snahy bychom se mohli stát Švýcarskem,“ popsala Zlámalová obory např. ve farmacii či v nových technologiích.
22.07.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23523 článků)

Katie Holmes po žádosti o rozvod celá září: Zahodila snubní prsten a usmívá se

 
Zahraniční média v současnosti žijí rozvodem hereckého páru Tom Cruise  (50) a Katie Holmes  (33) . Pozastavují se především nad tím, že Katie vypadá v posledních dnech překvapivě uvolněně a šťastně. V takto psychicky vypjatém období se dokonce usmívá. Na jejích posledních snímcích je také vidět, jak rozvod herečce svědčí. Je krásně upravená, na tváři letmý úsměv a snubní prsten od Toma nejspíš leží doma v šuplíku…
03.07.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1012 článků)

Karel Schwarzenberg: Netušil, že vychovává nevlastního syna!

 
Dojemná fotka s miminkem, jakých jsou v rodinných albech miliony. Knížecí idylka Schwarzenbergových z roku 1979 však skrývá tajemství. Pyšný otec Karel se usmívá na chlapečka v povijanu a netuší, že to není jeho syn. Kněžna Therese se na staré fotce také usmívá, i když ví…
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4031 článků)

Monice Absolonové rozchod svědčí: Zhubla a stále se usmívá

 
Od té doby, co se zpěvačka Monika Absolonová (36) rozešla se starším přítelem Vratislavem Jandou (47), je stále krásnější a krásnější. Zhubla, změnila barvu vlasů a stále se usmívá.
17.03.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1182 článků)

Británie se raduje díky Alžbětě (95): Královna se už zase usmívá! Poprvé od smrti manžela

 
Celá Británie si oddechla! Jejich královna Alžběta II. (95) se po smrti a pohřbu svého manžela, prince Philipa (†99), opět usmívá!
28.04.2021 18:55 |

podobné články

Novinářka Lorencová jde do akce: Tuneláři se z basy vrací k nakradeným milionům a bazénům. A proto...

 
ROZHOVOR Kvůli špatným zákonům neubývá zlodějů, darebáků a tunelářů. A v zemi, kde nevládne spravedlnost, nemá smysl žít. To tvrdí dlouholetá novinářka Jana Lorencová, a proto kandiduje v předčasných volbách, aby se pokusila situaci změnit. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také řekla, proč spolupracuje s Babišovým hnutím ANO a v čem se tato partaj liší od Věcí veřejných.
16.09.2013 07:00 |

podobné články

Bakala, drzý Benda a zlodějny. Poslankyně a novinářka Lorencová účtuje s polistopadovou érou

 
ROZHOVOR Poslankyně hnutí ANO a bývalá novinářka Jana Lorencová v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ukázala na ty politiky, pod nimiž se léta kradlo, a řekla, proč řada kauz vymizí do ztracena. Kromě toho také uvedla, že právě na její popud nedošlo k prolomení těžebních limitů. Vyjádřila se i k zavedení stoprocentní daně a Miloši Zemanovi.
13.01.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Benda (51 článků) , Jan Zeman (457 článků)