Článek

Tak co, ČT? Babiš seděl u TV, sledoval a směje se Kavčím horám. Jde o jeho „průšvih“

 
Premiér Andrej Babiš své pravidelné hlášení „Čau lidi“ započal se „zklamáním pro novináře“. Narážel tak na tiskovou konferenci o jeho zemědělském auditu a podivoval se, že poté, co Evropská komise z velké části schválila platby pro Agrofert, tak se Česká televize rozhodla nepokračovat ve svých reportážích. Veřejnoprávní televize se na výsledek auditu měla připravovat ve středu od rána „neustálým opakováním reportáží o střetu zájmů“. Nakonec však došlo jen na minutovou reportáž. Kdyby se podle premiéra zjistilo, že audit dobře pro Agrofert nedopadl, tak „by to byla hlavní zpráva dne, která by předběhla i koronavirus“. A kromě výsledku auditu Babiš napsal, jak jej má opozice v čele s Piráty „šikanovat“ ve Sněmovně.
02.02.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17447 článků)
Podobné články

Kdo někdy mluvil s některým redaktorem ČT ve slavné kavárně Rohlík, tak ví... Konvička odhaluje, co Kavčím horám tak vadí na Zemanovi

 
ROZHOVOR „Zemanovy chyby jsou vysoce vyrovnány zásluhami,“ říká na adresu Miloše Zemana Martin Konvička. Ohledně některých jiných kandidátů promluvil jako o „panoptiku nesoudných“. Co se mu na Miloši Zemanovi příliš nelíbí, je, jak sám říká, „až přílišná ochota spolupracovat s oligarchou Babišem“. A přečtěte si, co řekl o České televizi.
03.03.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (319 článků) , Miloš Zeman (23478 článků) , Martin Konvička (86 článků)

Pawlowská cítí šanci: Českou televizi vzala útokem

 
Spisovatelka Halina Pawlowská (56) se rozhodla, že Kavčím horám ukáže svůj talent. České televizi totiž nabídla neuvěřitelných 13 projektů na základě výběrového řízení zveřejněného na internetových stránkách televize. A touží i po postu kreativní producentky. „Věřím, že mé nápady by mohly televizi pomoct. Nabídla jsem vedení jak hranou, tak zábavnou tvorbu,“ říká Pawlowská, která před lety na ČT uváděla svou show Banánové rybičky a poté divácky neúspěšnou Mamba show. Paradoxem je, že se Pawlowská s ČT nedávno rozešla ve zlém, protože se neshodla s někdejší programovou ředitelkou Kateřinou Fričovou.
15.03.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (516 článků)

Karel Šíp prolomil mlčení: Skrytá tajemství a výdělky jeho Všechnopárty!

 
Už dnes večer přivítá diváky v jubilejním, 600. díle Všechnopárty. V letošním roce to bude zároveň už 15 let, co Karel Šíp (74) zpovídá hosty ve své talkshow na obrazovkách ČT. Podle zjištění Aha! si za tu dobu mohl vydělat i 37 milionů! Není divu, že je věrný Kavčím horám. Ke konkurenci zběhl jen jednou a osm let kopal za Novu. Podle informací Aha! ho přeplatili.
11.01.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (349 článků)

Chalupáře dáváme, abyste se vrátili do dětství, řekl šéf ČT Dvořák. Na internetu zatím začal masivní výsměch Kavčím horám

 
Ředitel veřejnoprávní České televize Petr Dvořák poskytl rozhovor serveru Dotyk.cz, v němž mimo jiné zdůvodnil, proč televize o prázdninách připomíná staré seriály. A dočkal se reakce od právníka Tomáše Tyla a dalších diskutujících na sociální síti Facebook. Ti mu mimo jiné doporučili, které další seriály by mohla televize vysílat.
07.08.2017 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (597 článků) , Petr Dvořák (592 článků) , Tomáš Dvořák (39 článků)

Karel Šíp (74): SKRYTÁ TAJEMSTVÍ VŠECHNOPÁRTY

 
Už dnes večer přivítá diváky v jubilejním, 600. díle Všechnopárty. V letošním roce to bude zároveň už 15 let, co Karel Šíp (74) zpovídá hosty ve své talkshow na obrazovkách ČT. Podle zjištění Aha! si za tu dobu mohl vydělat i 37 milionů! Není divu, že je věrný Kavčím horám. Ke konkurenci zběhl jen jednou a osm let kopal za Novu. Podle informací Aha! ho přeplatili.
10.01.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (349 článků)

Český učitel zahynul v Černé Hoře: Zabila ho láska k horám!

 
Byl to odvážný dobrodruh, který se ničeho nezalekl. Českému učiteli Vladimíru Bulantovi (†54) se však láska k horám stala osudnou. V Černé Hoře si chtěl vyfotit proslulou rokli, ale při snaze o pořízení co nejlepšího snímku zahynul.
20.06.2013 16:05 |

podobné články

Andrej Babiš se směje slavné novinářce! Dotace na Čapí hnízdo? ALE JÁ NIC NEPODÁVAL!

 
Ministr financí Andrej Babiš znovu ukazuje, že nebude tak lehké ho politicky sejmout. Jde proti němu Kalousek, Sobotka i novinářka Sabina Slonková, ale Babiš se jen směje. Zlomí mu vaz skandál kolem farmy Čapí hnízdo? Zatím se zdá, že koblihový buldozer zvládne všechno.
21.03.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17447 článků) , Sabina Slonková (184 článků)

„Zrobil sem chybu, že sem nechal puštěny ten zvuk.“ Ladislav Větvička sledoval včerejšího Moravce a je mu zle

 
Spisovatel a oceněný bloger roku 2015 Ladislav Větvička svým typicky lašským nářečím okomentoval včerejší superdebatu volebních lídrů v České televizi. Lépe by prý udělal, kdyby ji sledoval se staženým zvukem a pouze sledoval, jak v televizi ty „obskurní postavičky“ exhibují. Na základě analýzy stran a hnutí, kterým průzkumy dávají šance pro vstup do Poslanecké sněmovny, nabízí také svůj osobní odhad výsledků voleb.
20.10.2017 12:30 |

podobné články

Spolujezdec seděl v průběhu jízdy v okně auta, další ležel na střeše, se strážníky nespolupracovali

 
Ve středu 20. srpna půl hodiny před půlnocí zachytil strážník obsluhující kamerový systém vozidlo Peugeot 206 projíždějící Masarykovým náměstím směrem k nábřeží, přičemž spolujezdec, který seděl napravo od řidiče se protáhl oknem a horní polovinou těla vyčníval z vozidla (seděl na rámu staženého okna).
22.08.2014 01:40 |

podobné články

Případ české pašeračky Terezy: Pořád se směje, ale čekají ji roky hrůzy!

 
Bože, ví vůbec to děvče, kolik bije?! Lapnou ji s 9 kily heroinu v kufru, směje se. Stane u soudu ‒ směje se dál! Tereza H. (21) z Uherského Hradiště si evidentně neuvědomuje, že ji čekají dlouhé roky pekla v pákistánském vězení!
14.01.2018 21:40 |

podobné články

Brexit: Průšvih, průšvih, průšvih. Takto „cvakají zadnice“ jednotlivým zemím EU

 
Internetový server Politico hodnotí, jaké dopady by měl odchod Velké Británie z EU na jednotlivé členské státy. Například Belgie, Irsko a Řecko by tratily v prvé řadě ekonomicky. Zatímco ve Francii či Nizozemsku by zase brexit způsobil další nárůst euroskepticismu.
22.06.2016 11:05 |

podobné články

Babiš pro PL: Lži z USA! Hodinu jsem tam seděl. Migrace, psychopat, to je za tím článkem! Takhle to bylo

 
Článek v americkém deníku The New York Times, který píše o zemědělských dotacích ve střední a východní Evropě s tím, že někteří oligarchové díky tomu pumpují peníze z EU do svých firem, je plný lží a od začátku bylo cílem poškodit V4 i českého premiéra. ParlamentnímListům.cz to řekl sám Andrej Babiš. S autorem článku prý seděl hodinu a novinář byl podle něho předem nabrífovaný nesmysly.
04.11.2019 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17447 článků)

Nadace ČEZ: Když nadace pomůže nadaci, aneb aplikace EPP pomohla Jizerským horám

 
Obnovu devíti turisticky atraktivních značených stezek v Jizerských horách podpořili uživatelé mobilní aplikace EPP Pomáhej pohybem. Nejen díky aktivním sportovcům se podařilo získat potřebný počet bodů, a tak Nadace ČEZ mohla věnovat Nadaci pro záchranu a obnovu Jizerských hor šek na 50 tisíc korun. Celkem už s aplikací ČEZ EPP pomáhá více než 130 tisíc lidí.
10.10.2015 16:11 |

podobné články

Mrtvý horolezec (+47): Miloval hory, bude tam pohřben!

 
V sedmi tisícové výšce pod Mount Everestem selhalo srdce známému horolezci z Karvinska Věslavu Chrząszczovi (47). Otec dvou dcer zůstane pohřben v Himalájích. Bylo to jeho jediné přání před odjezdem. Horám obětoval celý svůj život...
20.05.2009 16:55 |

podobné články

RECENZE: Štefan Papčo pracuje s kontrastem barev

 
Slovenský sochař, rodák z Ružomberku Štefan Papčo vystavuje v liberecké galerii originální prostorové objekty. Kromě sochařské tvorby pracuje také s videoartem či intermediálními technologiemi. Jeho hlavním ideovým opěrným bodem je kladný vztah k přírodě, především horám.
10.08.2015 11:15 |

podobné články

Českého horolezce pohřbili v Himalájích

 
Horám obětoval rodinu i celý svůj život a nakonec v nich našel i svoji smrt. Horolezec Věslav Chrzaszcz (47) ze Stonavy u Karviné zemřel na infarkt pod nejvyšším štítem planety Mount Everest (8848 m n.m.) a pod ním byl také ve čtvrtek pohřben.
21.05.2009 16:15 |

podobné články

Vlekaři úpí, chybí sníh. HODNOCENÍ STŘEDISEK

 
V říjnu sníh byl, teď horám chybí. Lyžařská sezóna se odkládá.
22.11.2009 22:45 |

podobné články

Nepál: Nejen pro milovníky hor a přírody

 
První, co člověka napadne v souvislosti s Nepálem, je Mount Everest. Jenže země, jejímž horám se přezdívá střecha světa, není lákavá jen osmitisícovkami. Zajímavé je sledovat projevy hinduistické víry a s nimi související slavnosti, podobně jako památky ze seznamu UNESCO.
10.06.2010 23:25 |

podobné články

Demonstrující radikály v Příbrami od sebe musela oddělit policie

 
V centru Příbrami se odpoledne sešly asi čtyři desítky lidí na demonstraci proti drogám, anarchii a ultralevici. Účastníci shromáždění v Jiráskových sadech se po dvouhodinovém čekání vydali na pochod městem směrem k Březovým Horám.
22.01.2011 18:05 |

podobné články