Článek

Tajný rozvod Tomáše Magnuska. Bolestivý rozpad manželství po 19 letech vztahu

 
Když použijeme parafrázi na jeho známý film, manželství rozhodně není pro sraby. Herec, režisér, producent a scenárista Tomáš Magnusek (38) se z původně vysmívaného amatéra postupně stal velmi populární filmařskou postavou, dosud se ale skoro nic nevědělo o jeho soukromí. Nyní redakce eXtra.cz zjistila, že se tátovi dvou dětí rozpadlo manželství s půvabnou Gabrielou. A to pouhé čtyři roky po svatbě.
16.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (120 článků)
Podobné články

Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku?

 
Ne vždy nám štěstí přeje, abychom toho pravého potkali tváří v tvář, a proto se není čemu divit, že se tolik lidí pouští do vztahu na dálku. Bohužel ale řada z nich jedná impulsivně, ukvapeně a bez rozmyslu, což má za následek akorát tak zklamání. Vztahy na dálku jsou složité a ve všech směrech úplně jiné nežli klasické vztahy, při kterých spolu partneři žijí v jedné domácnosti nebo se alespoň často vídají. Potkali jste svou spřízněnou duši, která ale žije několik kilometrů od vás? Nebo máte partnera, se kterým sice momentálně žijete nebo se vídáte, ale čeká vás na delší čas odloučení? Ještě dříve, než se vůbec pustíte do vztahu na dálku, byste měli vědět, co od takového vztahu vlastně čekat. Neskákejte šipku do vody, u které si nejste jistí její hloubkou! Co byste měli vědět o vztahu na dálku? Pokud před vámi stojí poměrně náročné rozhodnutí, zda jít nebo nejít do vztahu na dálku, kdy se s tím druhým uvidíte jen zřídka a vaše veškerá komunikace tak bude probíhat přes telefon nebo skrze internet, přečtěte si dnešní článek. Zamysleli jsme se nad touto problematikou, která se v současné době týká stále většího počtu lidí. Ačkoli je pravda, že si mnozí z nich tento typ vztahu vychvalují až do nebes, jsou mezi námi i tací, kteří se zklamali a přišli na to, že jejich očekávání bylo úplně jiné, nežli realita. Vztahy na dálku jsou především o důvěře Kdo se chce pustit do vztahu na dálku, měl by tomu druhému maximálně věřit. Věřte, že v tomto případě stačí i malé zrníčko pochybností a ujme se vás taková žárlivost či paranoidní představy, že poté budete svého partnera podezřívat při každé možné příležitosti. Pokud víte, že máte v důvěře mezery, ve vlastním zájmu se vztahu na dálku vyhněte. Se sexem je to na... Čtěte více Příspěvek Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Největší úskalí partnerských vztahů

 
Mezi největší úskalí partnerských vztahů rozhodně nepatří jen nevěra, se kterou se potýká až žalostně mnoho dvojic. Vztah mezi dvěma lidmi představuje složitou záležitost, na kterou má vliv celá řada faktorů. Zatímco na začátku vztahu se na toho druhého díváme skrze pověstné růžové brýle a i přes veškerou snahu zkrátka nemůžeme přijít na jedinou chybičku, po uplynutí nějakého času – v každém vztahu se časový úsek liší – dorůžova zabarvená sklíčka z očí sundáváme a najednou vidíme věci, které pro nás až do dnešního dne byly úplně skryty… Jaká největší úskalí partnerských vztahů mohou přivodit trhlinu i mezi vás dva? Čemu byste se ve svém vlastním zájmu měli vyvarovat? Na čem může i dlouholetý a bezproblémový vztah ze dne na den ztroskotat? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Sex Mezi největší úskalí partnerských vztahů bezesporu spadá i sexuální krize, která bohužel postihne většinu párů bez ohledu na věk nebo délku jejich společného soužití. Sex do vztahu jednoznačně patří a jakmile to v tomhle ohledu začne skřípat, může to být předzvěstí konce. Postupem času sice intenzita klesá a rozhodně není žádným překvapením, že se na ní partneři nemohou shodnout, ovšem i přesto je potřeba najít ideální kompromis. Sex si nesmíte vynutit, ale na druhou stranu se k němu nesmíte nutit, protože pak v sobě můžete vytvořit bariéru k tomu druhému. Společné bydlení Úskalí společného bydlení na vlastní kůži zažila nejedna dvojice, která by vám bez zaváhání potvrdila, že se nejedná o nic příjemného. K tomuto problému dochází zpravidla na samotném počátku vztahu, kdy se partneři rozhodnou vyzkoušet společné bydlení – a tady často nastává kámen úrazu. Najednou si musí zvykat na neustálou přítomnost toho druhého, je potřeba nastavit si určitá pravidla, vzájemně se respektovat. Bohužel se často stává, že se partneři v mnoha ohledech zkrátka neshodnou a jejich vztah tak končí... Čtěte více Příspěvek Největší úskalí partnerských vztahů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

Řepkovi si na rozvod musí počkat až do února

 
Fotbalista Tomáš Řepka a jeho žena Renáta jsou stále manželé. Neumějí se dohodnout na tom, kdo je zodpovědný za rozpad jejich vztahu. Podle fotbalisty za to můžou oba, jeho žena tvrdí, že viníkem je manžel, který si našel milenku. Rozvod bude pokračovat v únoru. Další články k tématu: Řepka se sňatku s Erbovou nebrání, zatím ale nevyřešil rozvod Erbová odhalila těhotenství v restauraci na WC. Pak přišla panika, říká Jsem šťastná, ale mrzí mě emoce kolem nás, říká o vztahu s Řepkou Erbová Mezi modelkami si připadám jako v drůbežárně, říká Erbová Fotbalista Tomáš Řepka jako model. Lahev vodky a pak to šlo, říká
06.12.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1200 článků)

Dostal koloušek kopačky? Prsatice Vlaďka Erbová odvolala rozvod!

 
Zdá se, že ve vztahu modelky Vlaďky Erbové a bývalého fotbalisty Sparty Tomáše Řepky nastal velký obrat! Podle všeho se ohlášený bolestivý rozvod nechystá!
27.02.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (1014 článků)

12 užitečných rad do partnerského vztahu od lidí, kteří mají za sebou rozvod

 
Možná si řeknete, že radit by měli spíše ti, kteří mají za sebou "spokojené stoleté manželství":http://www.extra.cz/tema/rozpad-manzelstvi, než rozvedení, co jim to nevyšlo. Ale když něčím takovým, jako je rozvod, projdete, mnohem více si uvědomíte, jaké jste dělali chyby a co jste mohli dělat jinak. Proto jsou "rady rozvedených":http://www.extra.cz/tema/rozvody pro ty ještě v páru naprosto relevantní.
25.09.2013 19:15 |

podobné články

Petr Pavel naštval Ukrajince, analytik mu dává za pravdu. Rozpad Ruska bude bolestivý pro celý svět, tvrdí

 
Petr Pavel na včerejší schůzce politických špiček v Mnichově poněkud podráždil ukrajinskou delegaci. Stalo se tak poté, co vyzval k realistickému uvažování a vyslovil jisté pochybnosti nad tím, že Ukrajina si ve válce proti Rusku povede tak, jak její zástupci předpokládají, a že je třeba se zamyslet nad tím, jak dál budeme nakládat s případně poraženým Ruskem. Shoduje se tak s analytikem Lukášem Visingrem, který pro eXtra.cz naznačil, že rozpad jaderné velmoci bude teprve opravdový problém.
20.02.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2045 článků) , Pavel Lukáš (73 článků)

Rozpad manželství Halle Berry? Ideální manželství vezme za své

 
Krach dalšího hollywoodského manželství? Rozvod na dohled v manželství krásné Halle Berry a jejího manžela.
14.03.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (342 článků)

Zpěvák z Děda Mládek Illegal Bandu přiznal bolestivý rozvod! Exmanželka už je šťastná s jiným

 
Když v září roku 2013 vstupoval Marcel Marek (48) do manželství, byl plný očekávání. Stejně tak i jeho nevěsta Kateřina. Ta ale kromě tradičních přání vstupovala do manželství s nadějí, že se její nastávající o něco zklidní. Jak sám frontman kapely Děda Mládek Illegal Band přiznává, nebyl zrovna vzorovým manželem. I proto nejspíš manželství dospělo k loňskému rozvodu.
19.04.2021 15:40 |

podobné články

Vyhrocený rozvod jen pro bohaté: Rozpad manželství má podražit o pět tisíc

 
Rozvod by se mohl pořádně prodražit. Ministr spravedlnosti Jan Kněžínek (za ANO) navrhuje, aby navrhovatel nebo navrhovatelka rozvodu zaplatili soudu mnohem vyšší poplatek, než je v současnosti. Sazba by se mohla nově zvýšit o pět tisíc – ze současných dvou na sedm tisíc korun. To vše v případě, že by o rozvod stál jen jeden z páru.
15.01.2019 18:05 |

podobné články

Rozpad manželství Witowské: Proč jí krachl vztah?

 
Na každém šprochu pravdy trochu! A může to být i případ údajně krachujícího manželství mezi hvězdou České televize Světlanou Witowskou (47) a šéfem pražského dopravního podniku Petrem Witowským (49). Podle moderátorčiných kolegů může za rozpad vztahu fakt, že jí do hlavy stoupla sláva.
14.06.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (435 článků)

Miss ČR Houdová přiznala rozpad manželství: Rozvod byl láskyplný, řekla

 
Vdávala se před devíti lety a v naprostém utajení za bohatého podnikatele Omara Amanata (43). Miss ČR 1999 Helena Houdová (36) se ale loni zamilovala do moderátora Tomáše Novotného (36) a na řadu přišel rozvod. Nyní přiznala, že s manželem už jsou od sebe i oficiálně.
02.06.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (245 článků) , Tomáš Novotný (92 článků) , Tomáš Novotný (92 článků) , Tomáš Novotný (88 článků)

Děsivé přiznání Bartošové: Manželství i rozvod mě stály spoustu peněz!

 
Opět bojuje o svůj návrat mezi normální lidi. A Iveta Bartošová (45) znovu svůj boj vyšperkovala několika nečekanými zprávami. Tvrdí také, že její pád na dno způsobilo i to, že ji manželství a rozvod s Jiřím Pomejem (45) stály velké peníze. „Jsem úplně bez práce. Pořadatelé začali rušit mé nasmlouvané akce kvůli tomu, co se o mně psalo. Takže nemám peníze, přátele ani práci. Manželství a rozvod mě připravily o spoustu peněz, což je i důvod mých obrovských finančních problémů,“ řekla Bartošová deníku Blesk, kterému také potvrdila rozchod s Domenikem Martuccim (34).
02.09.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1788 článků) , Iveta Bartošová (6979 článků)

Heidi Klumová už podala žádost o rozvod, děti chce mít u sebe

 
Před téměř třemi měsíci oznámili osmatřicetiletá Heidi Klumová a její o jedenáct let starší manžel Seal, že se rozcházejí. Teď se modelka rozhodla manželství ukončit oficiálně. V pátek v Los Angeles podala žádost o rozvod a jako důvod uvedla neslučitelnou rozdílnost povah. Další články k tématu: Heidi Klumová sundala snubní prsten a Seala vystřihla ze své show Potvrzeno: zpěvák Seal a Heidi Klumová jdou po sedmi letech od sebe Heidi Klumová prý chce požádat o rozvod se Sealem Seal podal vlastní žádost o rozvod, chce střídavou péči o děti
08.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (621 článků) , Seal (181 článků)

Marc Anthony podal žádost o rozvod s Jennifer Lopezovou

 
Manželství Jennifer Lopezové a Marca Anthonyho je definitivně u konce. Pár se rozešel loni v létě a oba manželé už mají nové partnery. Anthony se proto rozhodl podat žádost o rozvod s obvyklým důvodem - neslučitelnost povah. Další články k tématu: Nevím, jestli se chci znovu vdát, říká Jennifer Lopezová Marc Anthony se pochlubil milenkou. Lopezovou nahradila modelka Necítím se s ním starší, říká Lopezová o milenci mladším o osmnáct let Lopezová už lásku k mladíkovi neskrývá, užívají si romantiku na Havaji Lopezová: Mám se příliš ráda na to, abych zůstala v tomto manželství Rozvod po sedmi letech: Jennifer Lopezová se rozešla s Markem Anthonym
13.04.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (891 článků) , Marc Anthony (50 článků)

Tomáš Plekanec ostře: Lucie lže a nedodržela dohodu! Rozvod chystala rok!

 
Podle Tomáše Plekance (35) Lucie Vondráčková (38) veřejně lhala o konci jejich manželství. Lucka v emotivním televizním rozhovoru mluvila o tom, že o konci jejich vztahu neměla ponětí a že byla překvapená Tomášovým oznámením o konci manželství na sociální síti. A to Tomáše donutilo k reakci. Hodně tvrdé.
21.08.2018 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1973 článků) , Tomáš Plekanec (599 článků)

Jesse James: Vinu za rozpad manželství vzal na sebe

 
Jesse James, manžel americké herečky Sandry Bullockové, obvinil v televizním rozhovoru sám sebe, že za rozpad manželství nese vinu on. Rozvodové řízení tímto výrokem ale nezastaví.
23.05.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (276 článků) , Jesse James (41 článků) , Jesse James (40 článků) , Jesse James (40 článků)

Rozpad partnerského vztahu Irglové a Hansarda v dokumentu

 
Na newyorském festivalu Tribeca měl světovou premiéru americký dokument The Swell Season, který zachycuje rozpad partnerského vztahu hudebníků Markéty Irglové a Glena Hansarda.
24.04.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Glen Hansard (52 článků) , Markéta Irglová (105 článků)

Herec Ota Jirák z Ordinace: Operace a bolestivý konec roku!

 
Bolestivý konec roku! Tak to teď prožívá herec Ota Jirák (64) alias doktor Pantoflíček z Ordinace v růžové zahradě 2. „Má vyhřezlou plotýnku a protože jde o bolestivou zdravotní komplikaci, operaci už se nevyhne,“ řekl deníku Aha! zdroj ze zákulisí seriálu.
01.12.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ota Jirák (26 článků)

Opuštěná Kate Hudson: Každý rozchod je velmi bolestivý

 
Herečka Kate Hudson žije jedenáct měsíců bez partnera. S otcem čtyřletého syna Binghama se rozešla loni v prosinci. Proč vztah s hudebníkem Mattem Belamym nevyšel, dosud odmítala komentovat. Teď přiznala, že ačkoli se rozešli přátelsky, byl to rozchod bolestivý. Ale pryč od sebe prý jít museli, protože život vidí naprosto odlišně.
19.10.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Hudson (169 článků)