Článek

Tajný pohřeb Tomáše Kolomazníka: Splnilo se mu poslední přání

 
Ve čtvrtek proběhlo v tichosti poslední rozloučení s hercem Tomášem Kolomazníkem (†44), který je známý z filmu Pohádkář nebo seriálu Rapl.  O jeho úmrtí informovalo Západočeské divadlo Cheb na svých facebookových stránkách.
17.12.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kolomazník (12 článků)
Podobné články

Tryzna za herce Kolomazníka? Hosté v civilu a bez kravat

 
Smutná zpráva o skonu divadelního herce Tomáše Kolomazníka (✝44) obletěla republiku téměř před týdnem. Z minulé neděle na pondělí podlehl dlouhé těžké nemoci. Chebské divadlo, kde působil, nyní prozradilo podrobnosti jeho posledního rozloučení.
19.12.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kolomazník (12 článků)

Zemřel fanoušek, kterému se splnilo poslední přání. Viděl nové Star Wars

 
Dvaatřicetiletý Američan Daniel Fleetwood trpící rakovinou zemřel necelý týden poté, co se mu splnilo jeho poslední přání: uvidět nejnovější díl filmové ságy Star Wars. Lékaři dali v červenci Fleetwoodovi dva měsíce života a fanoušek Hvězdných válek chtěl ještě zhlédnout čerstvý díl seriálu - Star Wars: Síla se probouzí -, který bude mít premiéru až v prosinci. Díky internetové kampani #ForceForDaniel podporované tvůrci filmu dostal Fleetwood možnost podívat se na film minulý čtvrtek ve svém domě v Texasu. Jeho žena na Facebooku oznámila, že manžel zemřel klidně ve spánku. Rozloučení s ním se bude konat 21. listopadu.
11.11.2015 10:50 |

podobné články

Nejsmutnější den »majora Zemana« Vladimíra Brabce: Tajný pohřeb manželky!

 
Tušila, že se blíží konec a dokud ještě mohla, rozhodla o tom, kde chce být pohřbená. Manželka »majora Zemana« Vladimíra Brabce (82) podle svého posledního přání spočinula v hrobce své rodiny mimo Prahu. Uplynulý víkend proběhl tajný pohřeb. Herec měl přitom jiné plány...
15.06.2016 05:05 |

podobné články

Mirai si chtěl ve StarDance zatančit s ambiciózní šelmou: Přání se mu splnilo!

 
I zpěvák Mirai Navrátil (28) již ví, s kým si v jedenáctém ročníku taneční soutěže StarDance zatančí. Přál si "sexy a nadanou dívku", což se mu splnilo, pár bude tvořit s Lenkou Norou Návorkovou.
18.06.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirai Navrátil (61 článků)

Zesnulý herec Tomáš Kolomazník (†44) hrál až do konce: Poslední fotka před smrtí!

 
Náhlý skon Tomáše Kolomazníka (†44) zarmoutil nejenom rodinu, přátele, ale i jeho milované divadlo v Chebu, kde do poslední chvíle účinkoval. Herec ztvárnil desítky rolí a i přes dlouhý boj s vážnou nemocí ještě letos v říjnu stanul na prknech, co znamenají svět, ve hře Tarttufe od Molièra. Kromě této fotky, Západočeské divadlo v Chebu zveřejnilo i další jeho snímky z jeho divadelní kariéry.
16.12.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kolomazník (12 článků)

Tajná přání českých celebrit pro rok 2016: V co doufá Vojtek, Donutil, Bendová nebo Stašová?

 
Rok 2015 se mílovými kroky blíží ke konci a rok s číslem 2016 už tluče na dveře. Je čas se ohlédnout, co nám uplynulý rok přinesl, co se nám vydařilo a co se naopak vůbec nepovedlo. Je také čas na to, abychom si řekli, co bychom tak asi chtěli, aby se nám v průběhu dalších 365 dní splnilo. Svá přání prozradily i české celebrity. Podívejte se do galerie a přečtěte si tajná přání hvězd!
01.01.2016 05:40 |

podobné články

Primátor Batthyány: Radost ze splněných přání zaplnila obřadní síň

 
Třem desítkám dětí se v pondělí 29. ledna splnilo na liberecké radnici jejich přání. Dostaly od města dárky, o které si napsaly na Strom přání. Ten stál na tradičním místě na nádvoří historické radnice v prosinci minulého roku a objevilo se na něm téměř 200 přáníček.
02.02.2018 06:45 |

podobné články

Na co se máte zaměřit, aby se vám začala plnit vaše přání?

 
Každý z nás chce, aby se mu splnila jeho přání. Někdy to vyžaduje jen pořádnou dávku trpělivosti, jindy musíme pořádně pracovat, aby se nám přání splnilo. Co máte dělat právě vy, abyste začali žít své sny?
03.07.2022 05:00 |

podobné články

Skromný pohřeb Pilarové (†80): Otevřená rakev a odstup 2 metry!

 
Poslední rozloučení s Evou Pilarovou (†80) proběhlo v kapli Domova sv. Karla Boromejského v pražských Řepích za účasti manžela Jana Kolomazníka (67), Ivany Gottové (44) a několika dalších blízkých přátel a členů rodiny. „Bylo to velmi krásné, dojemné a emotivní, zejména ve chvíli, kdy manžel nechal otevřít rakev,“ prozradil Blesku jeden ze smutečních hostů, ředitel Febiofestu Kamil Spáčil.
18.03.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Pilarová (522 článků)

Impuls splnil malé vozíčkářce sen: dostala dres od Plekance

 
Desetiletou Adélku Sekyrovou z Valašského Meziříčí navrhl její otec Rádiu Impuls, které letošní rok vyhlásilo Rokem dobrých skutků, aby jí splnilo přání. Hokejová fanynka, která je od narození na invalidním vozíku, se díky rádiu setkala s naší hokejovou reprezentací a dostala dres od Tomáše Plekance. Další články k tématu: Splněné přání: potkal Václava Moravce a přítelkyni pak požádal o ruku Rádio Impuls pomůže vozíčkáři, který reprezentuje Česko ve florbale Rádio Impuls spustí vlastní reality show, bude plnit sny Na Impulsu četl zprávy generální ředitel rádia, navíc donesl snídani Jsem ještě vytíženější než před úrazem, říká vozíčkář Martin Zach
02.05.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zach (182 článků)

Tipy na originální vánoční SMS přání

 
Také se už nemůžete dočkat? Čeho? No přece Vánoc, které tu budou co nevidět! Už jste se možná pustili do pečení, máte za sebou gruntování celého kvartýru a teď sedíte s kávou v ruce a čtete tento článek, ve kterém hledáte inspiraci na vánoční SMS přání. Vánoční SMS přání slouží k tomu, abychom blízkým a kamarádům ukázali, že na ně i během nejkrásnějších svátků v roce myslíme. Chystáte se je i vy letos posílat? V tom případě u nás najděte inspiraci! Vánoční SMS přání Přejeme ti k Ježíšku, ať jsi v teplém kožíšku a všude kolem tebe sněží – podívej, tam štěstí běží! Přímo za ním spěchej a další rok bude nej.   Ať láska světu vládne a nejen dnešní den, ať všechno špatné padne a život je krásný sen. Šťastné a veselé Vánoce. Chci ti popřát ze srdce co nejkrásnější vánoce, bohatého Ježíška a dobrou mňamku do bříška. Celý příští nový rok pak kopu zdraví a lásky žok. Sníh padá z oblohy, přichází chvíle pohody, Vánoce jsou stále blíž a blíž, brzy zlaté prasátko uvidíš. Šťastné a veselé. Ať jeden zázrak za druhým je vánoční svět, po starostech zbyde dým a nevrátí se zpět. Maminka smaží a vaří, a všechno se jí daří. My pečeme cukroví, ale tiše, ať se to nikdo nedoví. Přejeme pohodové Vánoce. Už jsou tu zas po roce naše krásné Vánoce. Užijte si vánoční svátky, ať jsou jako z pohádky. A taky Nový rok, udělejte správný krok. Ať ta duše němá žádné kosti nemá a vánoční stromeček skrývá krásný dáreček. Šťastné a veselé Vánoce. Ať láska pohladí všechen lid a o Vánocích zavládne klid, který jen tak neskončí, ani když se starý rok rozloučí. PF 2018 Příspěvek Tipy na originální vánoční SMS přání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.12.2017 21:25 |

podobné články

Legendární hokejista Jan Suchý (†76): Jeden z nejlepších obránců své doby měl tajný pohřeb

 
Legendární hokejista Jan Suchý, považovaný za jednoho z nejlepších obránců své doby, zemřel 24. srpna ve věku šestasedmdesáti let. Nyní měl podle informací Blesku tajný pohřeb, který proběhl velmi rychle. Nestihli se s ním rozloučit ani kamarádi, ani slavní hokejisté, aby mu vzdali hold.
31.08.2021 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Suchý (13 článků)

Farmářce Olí (†41) se splnilo přání: Pohřbili ji vedle kamarádky

 
VIDEO: Téměř dva týdny poté, co Olinu Řebíčkovou (†41) ze show Farmář hledá ženu našla policie mrtvou v jejím autě, ji ve středu rodina a přátelé doprovodili na poslední cestě. Krásná farmářka po sobě zanechala dva syny, Olega (20) a Davídka (10), kteří se s maminkou rozloučili v slzách. Rodina Olině splnila poslední přání. Její ostatky navždy spočinou vedle nejlepší kamarádky Petry.
29.03.2012 05:30 |

podobné články

Legendární Jaroslav Holík (+72): Jaké bylo jeho poslední přání?

 
Obrovské hokejové srdce dotlouklo! Zemřel známý bouřlivák a paličák Jaroslav Holík (+72), fantastický útočník a ještě lepší trenér. Jen dva týdny poté, co se mu splnilo poslední velké životní přání...
18.04.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (69 článků)

Zesnulý Tomáš Kolomazník (†44): Poslední rozloučení bez formalit a obleků!

 
Herecký svět zaskočila tento týden smutná zpráva o úmrtí herce Tomáše Kolomazníka (†44). Ten zemřel po dlouhé těžké nemoci v noci z neděle na pondělí. O jeho skonu informovalo chebské divadlo, které teď přineslo i informace o jeho pohřbu a rozloučení.
18.12.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kolomazník (12 článků)

Rodiče splnili poslední přání umírajícího chlapečka (†4): Pohřeb ve stylu Hvězdných válek!

 
Malý Brit Jack Robinson (†4), který měl nevyléčitelný mozkový nádor, zažil ve svém krátkém životě hodně utrpení, rodiče a okolí se mu ale snažili jeho poslední dny ulehčit. Plnili mu všechna přání a nepřestali, ani když chlapeček zemřel. Rodina mu vystrojila pohřeb ve stylu Hvězdných válek, které z filmu tolik miloval.
19.04.2014 12:05 |

podobné články

Pohřeb, který nechtěla, a nesplněná poslední přání: Česko se rozloučí s Květou Fialovou (†88)!

 
Ani po smrti nemá Květa Fialová (†88) klid! I když nechtěla pohřeb, tak ho mít bude. Ale i přesto měla jedno speciální přání, a to, aby jí Václav Vydra (61) zazpíval na její poslední cestě oblíbený hit od Michala Davida.
05.10.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1624 článků) , Václav Vydra (284 článků) , Květa Fialová (264 článků) , Václav Vydra (284 článků) , Václav Vydra (284 článků) , Václav Fiala (137 článků)

Pohřeb Mariána Labudy (†73): Tahle ne! Ignorovali jeho poslední přání!

 
O svém pohřbu měl úplně jinou představu! Páteční poslední rozloučení s Mariánem Labudou (†73), kdy se na jevišti Slovenského národního divadla vystřídalo 13 řečníků, kteří déle než hodinu a půl smutnili nad ztrátou velkého přítele a populárního herce, by se mu asi moc nelíbilo. Přání, jak má pohřeb vypadat, si dal dokonce do závěti, ale nikdo ho nevyslyšel!
13.01.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Marián Labuda (124 článků)

Tragédie před Vánoci! Ve 44 zemřel herec z Rapla a Mordparty

 
Divadelní svět zasáhla tragická zpráva o skonu herce Tomáše Kolomazníka, kterou oznámilo Západočeské divadlo v Chebu. Herec podlehl dlouhodobé nemoci v pouhých 44 letech.
13.12.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kolomazník (12 článků)