Článek

Tajné přespání ho stálo život: V chatě v Habrovanech na Ústecku uhořel 13letý chlapec

 
V noci na dnešek zemřel při požáru chaty teprve třináctiletý chlapec. Ten v objektu trávil noc tajně, s ním tam přespával i jeho kamarád. Svým rodičům tvrdili, že spí jeden u druhého. Tajné přespání v chatě se jednomu z nich stalo osudným, druhý chlapec má vážné popáleniny.
12.01.2019 15:56 |

podobné články

Podobné články

Na Ústecku uhořel 13letý kluk! Přitápěli si kamarádi benzínem?!

 
V Habrovanech na Ústecku v noci na sobotu při požáru chatky zemřel třináctiletý chlapec. Další, patnáctiletý hoch má vážné popáleniny.
12.01.2019 10:55 |

podobné články

Michal (†13), který uhořel na Ústecku: Do kamen lil benzin, kamarád pak převrhl kanystr a nastalo peklo

 
Policie stále zjišťuje, co přesně se stalo v chatě v Habrovanech, ve které před minulým víkendem uhořel teprve třináctiletý Michal. Údajně nalil do kamen benzin... Za otřesnou chybu zaplatil životem, jeho o dva roky starší kamarád skončil v nemocnici s popáleninami.
18.01.2019 10:50 |

podobné články

Tajně přespali v chatce: Chlapec (†13) tam uhořel

 
Dva kluci tajně přespali v trampské chatě za vesnicí. Ta ale před půlnocí začala hořet a chlapci se nemohli dostat ven. Jeden z nich (†13) v plamenech uhořel, druhý (15) se vážně popálil.
13.01.2019 12:10 |

podobné články

Svědectví z požáru, při kterém zahynul školák (†13): Polonahý kamarád běhal kolem hořící chatky, nešlo nic dělat

 
V sobotu 12. ledna Českem otřásla zpráva o požáru chatky v Habrovanech na Ústecku, v níž tragicky uhořel teprve třináctiletý kluk. Podle očitého svědectví ženy, která si přála zůstat v anonymitě, byl požár zběsilý a místní měli nejdříve za to, že hoří nedaleké stáje. Až když kolem nich začal v šoku běhat polonahý a popálený starší kamarád oběti, začalo jim docházet, jak krutou scenérii sledují.
13.01.2019 13:05 |

podobné články

Lil do kamen benzin?

 
Policie vyšetřuje smrt Michala (†13) v Habrovanech na Ústecku. Ten uhořel při požáru chatky.
19.01.2019 12:05 |

podobné články

Marie zavražděná v chatě na Ústecku: Zemřela před radostnou událostí

 
Procházejí si obrovskou bolestí, snaží se ale jít dál. Rodina Marie (†45), která byla na začátku ledna zavražděna spolu se svým manželem Alešem (†63) při masakru v jejich chatě na Ústecku, před několika dny znovu prožila štěstí.
29.01.2018 05:10 |

podobné články

Jiří Paroubek se na své chatě obklopil stovkami lahví

 
Poslanec Jiří Paroubek tráví léto na své chatě ve Vraném nad Vltavou. V pořadu Na rovinu televize Public se pochlubil obrovskou vinotékou, která zabírá sklep i předsíň. Sám tvrdí, že je spíš sběratelem než velkým pijákem. Na své chatě má přitom i zásobu tvrdého alkoholu, který dostal od zahraničních státníků.
17.08.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4030 článků)

Co dělat, aby okapy na chatě přežily zimu

 
Podzimní deště, sníh a jeho jarní tání dají okapům na naší chatě a chalupě pořádně zabrat. Abychom předešli jejich většímu poškození nebo újmám na chatě samé, musíme se o ně postarat již teď.
19.11.2011 02:00 |

podobné články

Diskotéka u Čaputové: Na chatě prezidentky se „pařilo“ do noci. Policie incident tutlala

 
V chatě, kterou spoluvlastní slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, bylo ve středu večer veselo. Nespokojený soused upozornil policii i televizi Joj, že se z budovy i po desáté hodině ozývá hluk od skupinky asi patnácti lidí. Na Slovensku přitom vyzývají k omezení hromadných akcí, v zemi totiž kvůli koronaviru trvá nouzový stav. To zřejmě moc nezajímalo klienty, které v chatě ubytovala prezidentčina dcera Lea, jež chatu pronajímá. Slovenská televizní stanice se však pozastavuje nad tím, že policie nejprve nechtěla přiznat, že na místě zasahovala.
11.10.2020 17:35 |

podobné články

Když nesl pochodeň, upadl. Zemřel chlapec, který byl tváří olympiády! Zabila ho vzácná nemoc

 
Kieran Maxwell (†18), který se stal jednou z tváří letních olympijských her v Londýně, podlehl rakovině. Maxwell proslul svou kuráží, když jako 13letý chlapec nesl pochodeň na letní olympijské hry v Londýně. Ačkoliv ho při štafetě zradilo nemocné tělo a upadl, chlapec se zvedl a svůj úsek dokončil.
26.06.2017 13:55 |

podobné články

Chlapec (13) je po útoku třímetrové žraloka v kritickém stavu. V moři lovil humry

 
13letý chlapec v jižní Kalifornii se stal obětí útoku přes 3 metry dlouhého žraloka, který plavci protrhl hruď u klíční kosti. Chlapec je v kritickém stavu v nemocnici. Na pláž ho dostal svědek Chad Hammel. Ten chlapce, který v oceánu chytal humry, vytáhl z vody na kajaku.
30.09.2018 16:25 |

podobné články

Na Jihlavsku uhořel v chatě invalida

 
V plamenech rekreační chaty v chatové oblasti Černý rybník, u Větrného Jeníkova na Jihlavsku uhořel ve středu odpoledne devětačtyřicetiletý muž z Jihlavska.
17.03.2010 20:40 |

podobné články

V chatě uhořel starší muž, lidé ho nestačili vytáhnout z plamenů

 
Asi 50letý muž uhořel ve středu večer při požáru dřevěné chaty v Benešovicích na Tachovsku.
26.05.2010 22:05 |

podobné články

Při požáru rodinného domu uhořel chlapec (†4)!

 
Děsivá tragédie! Při požáru rodinného domu v Kostelci nad Labem odpoledne uhořel čtyřletý chlapec. V domě byla i jeho matka (38), kterou záchranáři převezli do nemocnice. Příčina požáru zatím není známá.
08.12.2010 18:10 |

podobné články

Horor na Ústecku: Marii (†45) a Aleše (†63) zavraždili v jejich chatě! Kdo je třetí mrtvý?

 
Svázal je, znásilnil jim dceru a pak je zavraždil?! Českem otřásá případ brutálního masakru, který se odehrál v chatové osadě Český Újezd u Střížovic na Ústecku. Podle informací Blesku tam zemřeli rodiče tří dětí Marie (†45) a Aleš S. (†63), třetím mrtvým je údajně pachatel. Policie to ale zatím nepotvrdila.
08.01.2018 19:50 |

podobné články

Záhada brutální vraždy na Ústecku: Zavraždění manželé byli pobodaní a zbití!

 
Policie již o víkendu dopadla druhého pachatele z případu brutální vraždy manželského páru v chatě na Ústecku. Zločin, který se v zahrádkářské kolonii ale odehrál, je stále plný otazníků. Podle nejnovějších informací médií byl přeživší pachatel v domě pouze chvíli a nebyl ani svědkem vražd. Zabití manželé měli prý navíc krom střelných i bodná a další poranění!
16.01.2018 20:20 |

podobné články

Policisté na Ústecku bojovali se štěnicemi: Čistka na oddělení a vyhazov uniforem

 
Na policejním oddělení Krásné Březno na Ústecku zkomplikovaly mužům zákona práci štěnice. V rámci dekontaminace museli vyměnit některou výbavu a oblečení, jak potvrdila policie Blesk Zprávám. Celá budova byla deratizována. Na Ústecku se jedná o již několikátý případ zamoření štěnicemi.
26.10.2019 15:35 |

podobné články

Masakr na Ústecku: Brutální vražda a znásilněná dívka (16)? Tohle se stalo v zahrádkářské kolonii!

 
V noci z neděle na pondělí došlo na Ústecku k masakru, který místní nepamatují. V zahrádkářské osadě Český Újezd u Střížkovic vyhasl život dvou rodičů. Před zraky dětí je měli zavraždit dva pachatelé, z nichž jeden potom zemřel také. Navíc měla být znásilněna jejich teprve šestnáctiletá dcera. Co se přesně stalo?
08.01.2018 16:55 |

podobné články

Policisté honili na Chebsku auto, které řídil 13letý chlapec

 
Nehodou skončilo ve čtvrtek na Chebsku policejní pronásledování auta, které se snažilo vyhnout silniční kontrole. Jak policisté posléze zjistili, vůz řídil třináctiletý chlapec a jeho spolujezdcem byl o rok starší kamarád. Chlapci na útěku havarovali a jeden z nich se lehce zranil, informovala mluvčí plzeňské cizinecké policie Pavla Lohrová.
09.07.2010 09:20 |

podobné články