Článek

Tajemství zvěrokruhu: Co vás čeká v druhé polovině měsíce?

 
Jste zvědaví, co vás v druhé polovině měsíce čeká a nemine? Zvídavost je naprosto lidská vlastnost, která často člověka v mnohých ohledech pohání dopředu. Pojďme se tedy společně podívat, co vás v budoucnosti čeká a nemine.
14.05.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

3 tajemství krásy, která musíte znát

 
Vidíme-li nádhernou ženu, která na nás působí dojmem, že je absolutně spokojená a nic jí nechybí, lámeme si hlavu nad tím, jaká jsou její tajemství krásy. Odjakživa se držíme představy, že krásné ženy taková tajemství mají, protože kdyby ne, vypadaly by asi tak nějak, jako my – obyčejné smrtelnice, jež mají dle svého názoru do dokonalého vzhledu hodně daleko… Možná i vy chcete znát ona tajemství krásy, díky kterým byste si mohla zvýšit sebevědomí, cítit se lépe ve vlastním těle, líbit se sama sobě a zároveň i lidem ve vašem okolí. Každá z nás chce být krásná a je jedno, zda zrovna vynáší pytel plný odpadků, nakupuje v obchodním centru, chystá se na pracovní pohovor nebo sedí doma na pohovce u oblíbeného seriálu. Pojďme si prozradit tajemství krásy Jak to sakra dělá? Je tak krásná, přímo dokonalá! Vypadá spokojeně, určitě musí mít nějaký fígl! Pokud i vám podobné fráze proběhnou hlavou ve chvíli, kdy spatříte krásnou ženu, pak jste tu správně. Teď společně s námi můžete odhalit tajemství, která stojí za dokonalým vzhledem žen, jež vídáme na ulici, v televizi nebo v módních časopisech. Jste připravené? Jdeme na to! Tajemství č. 1: Arašídy vám zajistí krásné a lesklé vlasy! Mít krásné vlasy, plné lesku, života a zdraví – no řekněme si, milé dámy, která z nás po tom netouží. Ne všem byla dána do vínku bohatá hříva, která i bez kdovíjaké péče vypadá dobře, má objem a nechybí jí lesk. Jestliže ani k vám nebyla příroda štědrá, ba přímo naopak, doporučujeme vám vsadit na arašídy. Ty jsou známé pro vysoký obsah vitamínů B a vlákniny, které vám zajistí bujné vlasy hýřící zdravím a krásou. Tajemství č. 2: Pevný zadeček díky špenátu? Zkuste to! Ačkoli se traduje, že se za pěkným a pevným ženským zadečkem otočí jen muži, není to vůbec... Čtěte více Příspěvek 3 tajemství krásy, která musíte znát pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.03.2017 03:15 |

podobné články

V druhé polovině měsíce čeká na některá znamení zvěrokruhu překvapení. Osud bude nakloněn Býkům, Rakům i Rybám

 
Měsíc březen postavil do cesty nové výzvy hned několika znamením. Přinesl s sebou také příjemná překvapení a pozitivní změny. Jeho druhá polovina ještě pořádně zamíchá kartami mnohým znamením zvěrokruhu!
12.03.2024 15:30 |

podobné články

Znamení zvěrokruhu: Gurmán aneb která jídla jsou pro jaké znamení zvěrokruhu ta pravá?

 
Hvězdy daly každému znamení zvěrokruhu do vínku jisté chutě a slabosti pro určitá jídla. Pokud často tápete nad tím, co vařit pro svou druhou polovičku, aby z toho měla to pravé gurmánské potěšení, můžete se nechat inspirovat naším gurmánským horoskopem, který vám prozradí, která jídla jsou, pro jaké znamení zvěrokruhu ta pravá a s kterými tedy nikdy nešlápnete vedle.
04.10.2021 06:10 |

podobné články

Finanční horizonty: Vaše peněženka pod znamením hvězd ve druhé polovině měsíce března 2024

 
Druhá polovina měsíce. Zatímco někdo čeká na výplatu jako na smilování, další ji již dávno obdržel a nyní rozhazuje peníze. Jaká vlastně bude vaše finanční situace ve druhé polovině března? Podívejte se, co na to říkají hvězdy.
15.03.2024 15:30 |

podobné články

Znamení zvěrokruhu, která nejsou domýšlivá

 
Být domýšlivý není příjemná vlastnost. Mnoho lidí tím neohromíte, naopak se od vás distancují. Na druhé straně jsou lidé, kteří vědí, že nemají vždy pravdu. Nepatříte k těm lidem narozeným ve znameních zvěrokruhu, kterých se to týká? Zde je seznam znamení zvěrokruhu, která nejsou domýšlivá.
24.03.2022 14:00 |

podobné články

Milenec podle astrologie: S jakým znamením zažijete nejlepší sex a kdo je v posteli fakt eXtra třída?

 
Prozradili jsme vám, jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu s "flirtováním":http://www.extra.cz/letni-flirty-podle-astrologie-ktera-znameni-patri-k-vyhlasenym-svudcum-a-jak-umite-flirtovat-vy, "líbáním":http://www.extra.cz/libani-podle-slunecniho-horoskopu-ci-polibky-vas-dostanou-do-extaze-a-jak-umite-libat-vy i "nevěrou":http://www.extra.cz/nevera-podle-zverokruhu-jake-znameni-vas-nejspise-bude-podvadet-a-kdo-zaletum-neholduje. Nastal tedy čas hupsnout k nim i do postýlky. Dneska se podíváme na to, jak si v "sexu":http://www.extra.cz/tema/sex-podle-znameni-zverokruhu vedou pánové, dámy nechť prominou, vás si proklepneme příště.
31.08.2014 18:21 |

podobné články

Nové pozitivní okolnosti čekají v nejbližších dnech i vás! Zvláště tato tři znamení zvěrokruhu čeká obrovské štěstí

 
Nový rok znamená pro mnoho z nás nový začátek a také změnu k lepšímu. Ale jen některá znamení zvěrokruhu potká velké štěstí, které může změnit jejich život. Která tři znamení zvěrokruhu se mohou těšit na přízeň osudu?
13.02.2024 15:30 |

podobné články

4 znamení zvěrokruhu, která nezvládají selhání

 
Pokud uděláte chybu, je v pořádku se kvůli tomu cítit špatně. Špatně se cítí lidé narození ve všech znameních zvěrokruhu. Druhá věc však je trápit se svou chybou dlouhé dny, někdy i týdny a v nejhorším případě měsíce. Která znamení zvěrokruhu nezvládají svá selhání? Podívejte se, zda nepatříte mezi ně.
18.03.2022 10:00 |

podobné články

Šéfové podle znamení zvěrokruhu: Proklepněte si svého nadřízeného! Je váš boss diktátor, nebo lidumil?

 
Sluneční znamení mají svůj význam i po pracovní stránce. Některá "znamení":http://www.extra.cz/jak-urcit-sve-znameni-zverokruhu-aneb-extra-horoskopy-na-kazdy-den jako by se snad na šéfovské židli už narodila. Přečtěte si, co na nadřízené v jednotlivých "znameních":http://www.extra.cz/symbolika-4-zivlu-v-horoskopu-zjistete-jestli-jste-ohen-zeme-vzduch-nebo-voda-a-co-to-znamena zvěrokruhu říká "horoskop":http://www.extra.cz/horoskop.
13.11.2013 22:11 |

podobné články

4 znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími bratry

 
I když jsou na své sourozence protivní, budou je k smrti milovat. Zde jsou 4 znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími bratry vůbec. Lidé v nich narození se budou o své sourozence opravdu starat a chránit je. Podívejte se, zda nepatříte vy nebo váš bratr do jednoho z těchto znamení zvěrokruhu.
13.02.2022 11:00 |

podobné články

Březen přinese smůlu hned několika znamením zvěrokruhu. Pozor by si měli dát obzvlášť Panny a Střelci

 
S příchodem nového měsíce čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu mnoho změn a nových výzev. Pro mnoho z nás to ale rozhodně nebude nejšťastnější měsíc roku! Zjistěte, zda právě Vás nečeká ten nejvíc smolný měsíc.
21.02.2023 18:00 |

podobné články

Velký horoskop na říjen 2023: Střelce čeká měsíc nejistoty, Raci budou nepostradatelní

 
Podívejte se na horoskop na říjen 2023 pro vaše znamení zvěrokruhu. Během tohoto podzimního měsíce vstoupí Slunce do znamení Štíra a dočkáme se úplňku ve znamení Býka, který bude doprovázet částečné zatmění Měsíce. Co vás kromě toho čeká a nemine? 
29.09.2023 09:10 |

podobné články

Astrovýklad na únor 2013: Co přinese Novoluní a Úplněk?

 
Slunce se v první polovině měsíce února bude posunovat znamením Vodnáře. A ve druhé polovině se přesune do znamení Ryb. Čekají nás i změny měsíce. Jak to ovlivní peníze, zdraví a naši kariéru?
07.02.2013 14:15 |

podobné články

KRÁLOVSKÝ HOROSKOP: Co hvězdy říkají o Alžbětě a jaká je Lvice Meghan ve skutečnosti?

 
Povaha a vlastnosti znamení zvěrokruhu se otiskly také do evropských dějin. Astrologové dokonce bádají, jaký bude královský potomek podle zvěrokruhu. Co vypovídá datum narození o královně Alžbětě? Jakou povahu měla princezna Diana? Jaké charakteristiky podle znamení zvěrokruhu si hvězdy připravily pro královskou krev?
17.01.2019 12:01 |

podobné články

Která znamení zvěrokruhu dodržují vánoční zvyky? Možná se budete divit

 
Vánoce bez vánočních zvyků nejsou žádné Vánoce. Některá znamení zvěrokruhu ovšem tyto vánoční zvyky naprosto bojkotují, jelikož jim přijdou stupidní. Jiná znamení zvěrokruhu ovšem nedají dopustit na polibek pod jmelím či šupinu pod talířem u vánoční večeře. Do které skupiny patříte vy?
06.12.2021 09:25 |

podobné články

Co vaše znamení zvěrokruhu vypovídá o vaší hráčské povaze?

 
Lidská vášeň pro hazardní hry je sama o sobě záhadná a nevysvětlitelná. Proto se vědci zajímali o tuto otázku: Existuje vztah mezi znamením zvěrokruhu a štěstím v hazardních hrách? Po prostudování všech údajů sestavili svérázný horoskop. Podle něj jsou některá znamení zvěrokruhu při návštěvě internetových herních stránek úspěšnější než jiná.
16.12.2021 09:15 |

podobné články

Jaké je 13. znamení zvěrokruhu o kterém jste pravděpodobně ještě neslyšeli?

 
Věděli jste, že znamení zvěrokruhu není jen dvanáct, ale existuje i 13. znamení zvěrokruhu? Třináctému znamení se říká Hadonoš a v astrologii vyvolal opravdu velký zmatek
08.01.2022 11:30 |

podobné články

O čem sní vaše znamení zvěrokruhu nejčastěji: Jsou to peníze, nebo setkání s celebritou, nebo úplně něco jiného?

 
Každý z nás má své vlastní unikátní sny. Ale věděli jste, že znamení zvěrokruhu, v němž jste se narodili, do jisté míry určuje, o čem se vám bude zdát nejvíce? Je to skutečně tak. Podíváme se, o čem nejčastěji sní vaše znamení zvěrokruhu.
15.01.2022 14:00 |

podobné články

Jaká jste Disney princezna podle znamení zvěrokruhu, v němž jste se narodili?

 
Disney princezny mohou být kouzelné, ale každá má jiný charakter. Osobnost každé postavy dokonale odpovídá znamení zvěrokruhu. Jaká jste Disney princezna podle vašeho znamení zvěrokruhu?
01.03.2022 10:00 |

podobné články