Článek

Tajemství vztahu Markéty Pekarové Adamové. Svého muže roky přehlížela, jiskra přeskočila až na svatbě

 
Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) má velkou oporu ve svém muži Tomáši Pekarovi. V pořadu eXtra Host politička zavzpomínala, jak se dali dohromady. Stalo se tak na svatbě jejich společné kamarádky. "Byla to jeho kolegyně z práce a moje kamarádka z mých prvních vysokoškolských studií. Tehdy jsme teprve spolu začali randit," řekla.
23.05.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

Skandální! Do Pekarové šil zostra Havlíček po slovech o předání Česka v co nejhorším stavu

 
Poslanecký klub hnutí ANO bude chtít ve Sněmovně vysvětlení slov předsedkyně dolní komory a TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, která nedávno webu Seznam Zprávy řekla, že je záměrem vlády Andreje Babiše (ANO) předat zemi v co nejhorším stavu z hlediska covidu. Na tiskové konferenci to řekl vicepremiér Karel Havlíček (ANO). Po Pekarové Adamové chce výrok doložit, případně se podle něj má omluvit.
23.11.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26339 článků)

Odvolávání Pekarové. Opozice se pokusí už na příští schůzi

 
Na příští řádné schůzi Poslanecké sněmovny by poslanci mohli jednat o odvolání Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) z funkce předsedkyně této dolní parlamentní komory. Pokus opozičních hnutí ANO a SPD však s největší pravděpodobností úspěšný nebude. Opozici vadí postup Pekarové Adamové při schvalování snížení červnové valorizace důchodů.
18.03.2023 12:55 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Požadujeme odvolání Markéty Pekarové Adamové z čela Poslanecké sněmovny!

 
Poslanci za hnutí SPD, společně s poslanci za hnutí ANO, bez problému sesbírali přes 80 podpisů k podání návrhu na odvolání předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09). Ta dlouhodobě při řízení Sněmovny selhává, a navíc se v této vysoké politické funkci nechová nadstranicky. To vše se nyní potvrdilo v rámci projednávání novely zákona o důchodovém pojištění.
17.03.2023 12:50 |

podobné články

Kde přeskočila jiskra a z kolegů se stal pár? Kráska z Ulice a syn Miroslava Donutila promluvili o počátku vztahu

 
V jednom divadle spolu hráli už nějaký čas, půvabná brunetka hrála dokonce i s jeho otcem Miroslavem Donutilem  (70) . Nás ovšem zajímalo, kde mezi Martinem Donutilem  (30) a Sárou Affašovou  (27) přeskočila jiskra a z kolegů a kamarádů vznikl pár.
10.09.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (460 článků) , Martin Donutil (36 článků)

Povídačky paní Pekarové o úžasném euru. Tvrdá ekonomická fakta Markéty Šichtařové TOP 09 opravdu nepotěší

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Podlehnout emotivním výlevům nové předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové o přijetí eura a neřídit se rozumem by kromě jiných negativ znamenalo zvýšení věku pro odchod do důchodu a zároveň i snížení samotných důchodů. Markéta Šichtařová se v té souvislosti podivuje nad tím, proč se hlučné menšině v Česku podařilo vrátit téma společné měny do diskuse, když by vzhledem k nízké podpoře zavedení eura mělo jít v demokratické společnosti pouze o téma okrajové.
01.12.2019 17:05 |

podobné články

Povídačky paní Pekarové o úžasném euru. Tvrdá ekonomická fakta Markéty Šichtařové TOP 09 opravdu nepotěší

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Podlehnout emotivním výlevům nové předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové o přijetí eura a neřídit se rozumem by kromě jiných negativ znamenalo zvýšení věku pro odchod do důchodu a zároveň i snížení samotných důchodů. Markéta Šichtařová se v té souvislosti podivuje nad tím, proč se hlučné menšině v Česku podařilo vrátit téma společné měny do diskuse, když by vzhledem k nízké podpoře zavedení eura mělo jít v demokratické společnosti pouze o téma okrajové.
01.12.2019 22:05 |

podobné články

Hugh Grant a sexy Číňanka: Jiskra přeskočila při karaoke

 
Herec Hugh Grant (51) se s čínskou herečkou Tinglan Hong (32), která mu před několika týdny porodila dceru, seznámil v restauraci při karaoke, kde herečka pracovala sedm let. Hned mezi nimi přeskočila jiskra.
07.11.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Grant (236 článků)

Macrona a jeho ženu (64) spojil Kundera: Jiskra přeskočila na zkoušce hry

 
Jiskra mezi budoucím francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem a jeho tehdejší učitelkou Brigitte Trogneuxovou přeskočila při školním představení hry Milana Kundery Jakub a jeho pán. Ona vedla divadelní kroužek a on hrál hlavní roli, píše britský deník The Sun.
13.05.2017 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kundera (153 článků)

Odvolejte Vojtěcha Filipa. Musíte! burcuje Pekarová Adamová. A už přilétla odveta. Nepěkná

 
Strany TOP 09 a KDU-ČSL chtějí na dnešním jednání Poslanecké sněmovny řešit aktivity údajného ruského agenta na území České republiky. Podle předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové je nepřípustné, aby se Rusko vměšovalo do vnitřních záležitostí České republiky. Šéfka topky také chce vyvolat hlasování o odvolání Vojtěcha Filipa z pozice místopředsedy Sněmovny. Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná soudí, že jde ze strany Pekarové Adamové o antikomunismus a rusofobii a je to celé k smíchu.
05.05.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (549 článků) , Vojtěch Filip (1565 článků)

Zeman ztrapnil Pekarovou. Informací, která běžně nepadá

 
O rozpočtu, nové vládě Petra Fialy (ODS) i o výrocích předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) hovořil prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro Press klub Frekvence 1 s moderátorem Lubošem Procházkou. V souvislosti s výroky Pekarové Adamové na adresu Maďarska ji Zeman upozornil, že fandí opozičním stranám, které jsou mimo jiné i antisemitské. Rozhovor byl vysílán živě z Masarykovy pracovny v Lánech.
16.01.2022 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6480 článků) , Miloš Zeman (28089 článků) , Luboš Procházka (13 článků)

Markéta Pekarová Adamová rázně: Stát by měl prodat pivovar Budvar!

 
Stát by měl podle předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové prodat pivovar Budvar. Řekla to deníku Právo. Předsednictvo strany schválilo v úterý usnesení, v němž v zájmu konsolidace veřejných financí vyzývá k prodeji státního majetku, který není podstatný pro vykonávání jeho hlavních funkcí. Podle Pekarové Adamové stát nemá provozovat hotel ani vařit pivo. "Není k tomu jediný racionální důvod," sdělila deníku.
15.06.2022 10:15 |

podobné články

Takhle Kalousek ještě Pekarovou neponížil. Ale stalo se. Zlé

 
Expředseda TOP 09 Miroslav Kalousek již nevydržel poslouchat „blábolení“ současné šéfky jeho strany Markéty Pekarové Adamové, která veřejně šíří výroky, jež měl údajně pronést na jednání za zavřenými dveřmi a rozhodl se jejím slovům bránit. Tvrzení Pekarové Adamové nejsou podle Kalouska pravdivá. Jeho slova z jednání prý politička zřejmě asi „zase nepochopila“. Ta si ovšem myslí opak. „Poškozuje to stranu i vládu,“ vysvětluje mu.
19.07.2022 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7858 článků)

Čína vyzvala ke zrušení chystané cesty Pekarové Adamové na Tchaj-wan

 
Čína dnes označila plánovanou návštěvu předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové na Tchaj-wanu za nesprávné rozhodnutí a vyzvala k jejímu zrušení. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na čínské ministerstvo zahraničí. Pekarová Adamová reagovala vyjádřením, že cesta je rozhodnutím předsedkyně sněmovny suverénní země.
02.02.2023 11:00 |

podobné články

Vaše poslední cesta na Tchaj-wan, paní Pekarová... Expremiér odhadl, co přijde

 
„Žádné vazalství, jak některá mainstreamová média hloupě psala. Žádná vyčůranost ze strany Číny. Je to prostě strategické partnerství,“ říká v souvislosti s návštěvou čínského prezidenta v Moskvě expremiér Jiří Paroubek. Dostal se i k cestě Markéty Pekarové Adamové na Tchaj-wan, kterou označil za „zbytečnou provokaci“. Zmínil také „předskokana novému předsedovi Sněmovny reprezentantů“. Přidal i neradostné informace kolem čínských turistů a podnikatelům doporučil děkovné dopisy právě Markétě Pekarové Adamové a Miloši Vystrčilovi. Poděkování adresoval i „různým Hřibům“.
28.03.2023 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4828 článků)

Poslanci se sejdou k jednání, na stole bude odvolání Pekarové Adamové

 
Poslanci se dnes odpoledne sejdou na řádné dubnové schůzi Sněmovny. Mezi nejsledovanějšími navrženými programovými body schůze bude zřejmě opoziční návrh na odvolání předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) z této funkce.
04.04.2023 06:35 |

podobné články

Dar od Pekarové Adamové pro Zelenského byl hloupým a nevhodným gestem, říká expert. Politička se po setkání hned vrátila do Varů

 
Provokativní gesto a kontroverzní dárek. Takovými slovy politolog Lukáš Valeš komentoval neobvyklý dar předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) pro ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, který tento týden navštívil Českou republiku. Aby mu mohla předat černé tričko s anglickým nápisem, že je Rusko teroristický stát, odjela šéfka Sněmovny z festivalu v Karlových Varech zpět do Prahy a poté se zase vrátila. Valeš a další experti tento její krok hodnotili ve vysílání CNN Prima News.
08.07.2023 12:00 |

podobné články

Schillerová znovu šije do Pekarové Adamové za výrok o dvou svetrech: Ubohé jako vaše působení v politice, píší někteří lidé

 
Politička Alena Schillerová (59) se opět rozjela na sociálních sítích. Na Instagramu si tentokrát rýpla do výroku předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové o svou svetrech. S velkým úspěchem se však její "vtípek" nesetkal.
06.12.2023 19:45 |

podobné články

Královna TikToku Schillerová: Pustila se do Pekarové Adamové, použila k tomu jazyk puberťáků

 
Alena Schillerová neustává ve svých videích na sociální síti TikTok, kde je velmi aktivní. V tom posledním se pustila do předsedkyně poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové. Snažila se přitom napodobit jazyk mladých. "Docela lame: zevluje po světě, zatahuje. Občas mě vyhrotí, ale vždycky je to strašnej flop. Bez Fialy by to vypastila. Moje bestie to fakt není," snaží se Schillerová nalákat nejmladší sledující.
04.04.2024 13:35 |

podobné články

To je rána! Na Pekarovou vytáhli staré FOTO. Je to ruská trikolóra?

 
Režisér Jan Tománek si na twitteru značně vystřelil z šéfky TOP 09 a předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové. Poté, co se ve zpravodajství začaly šířit fotografie lidí ze čtvrteční demonstrace svolané Ladislavem Vrabelem s textem, že někteří přítomní „měli dokonce na hlavách čepice v barvách ruské vlajky“, vytáhl pět let starou fotografii Pekarové v cyklistickém dresu na počest cyklisty Petera Sagana se slovenskou trikolórou, která má stejné pořadí barev jako ta ruská. „RuSSký šváb, pátá kolona a kolaborantka...?“ pustil se do Pekarové režisér.
18.11.2022 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tománek (87 článků) , Honza Tománek (87 článků) , Peter Sagan (54 článků) , Jan Tománek (62 článků)