Článek

Tajemný vztah Terezy Budkové s Ondřejem Pavelcem. Společně se odmítají ukazovat na veřejnosti, mají pro to dobrý důvod

 
Na první pohled se může zdát, že Tereza Budková (33) je stále bez chlapa. Opak je ale pravdou. Půvabná modelka je už osm let šťastně zadaná po boku bývalého hokejového gólmana Ondřeje Pavelce (36). Své soukromí si ale dvojice pečlivě hlídá. "Cítíme to oba stejně, že to bylo dobré rozhodnutí, že se do nás nikdo nemíchá," objasnila v rozhovoru pro eXtra.cz Tereza, která promluvila o tom, jestli plánují svatbu a založení rodiny. 
04.07.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)
Podobné články

Milenecká komedie Budkové s Pavelcem: V baru se muckovali, na ulici schovávali!

 
Ač se o mileneckém vztahu české vicemiss 2009 Terezy Budkové (26) a hokejisty Ondřeje Pavelce (29) už dávno ví, páreček vzájemnou náklonnost na veřejnosti skrývá. Tedy, alespoň se o to marně snaží. Tak jako na narozeninovém večírku pražského baru.
02.08.2017 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)

Hanbatá miss Štoudková kápla božskou: S Ondrou Pavelcem jsem nejštastnější žena na světě

 
A je to venku. Modelka a druhá Česká vicemiss 2005 Michaela Štoudková potvrdila vztah s reprezentačním hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem. Super.cz se přiznala, že je po dlouhé době konečně šťastná.
01.06.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Štoudková (105 článků)

Silikonová kráska Budková ŠLA S PRAVDOU VEN: Přiznala vztah s Pavelcem! Je ale známý proutník tím pravým?

 
Nejspíše dostala od hokejového brankáře NHL povolení. Tak toho využila a pochlubila se světu. Otevřeně konečně přiznala něco, co stejně každý věděl. Tereza tvoří oficiálně pár s Ondřejem Pavelcem a plánují společnou budoucnost!
08.09.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)

Sexy modelka Budková EXKLUZIVNĚ pro eXtra.cz: Jak to má s bohatým hokejistou Pavelcem?

 
Není žádným tajemstvím, že se tvoří nový hvězdný pár. Modelka Tereza Budková se totiž schází s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem. Jak to tito dva vlastně mají? Silikonová kráska promluvila o vztahu exkluzivně pro eXtra.cz!
27.07.2016 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)

To budete koukat: Nádherná Miss Chlebovská promluvila o vztahu s brankářem Pavelcem

 
Úřadující Česká Miss Tereza Chlebovská má prý pletky s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem. Další hvězdný pár Miss a hokejista je zřejmě na světě. Tereza i Ondřej ale stále mlží.
06.07.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Chlebovská (285 článků)

Budková promluvila o vztahu s hokejistou Pavelcem: Vídáme se… A uvidíme!

 
Kariéra, nebo láska? To teď zřejmě řeší Tereza Budková (25), která randí s hokejovým gólmanem Ondřejem Pavelcem (28). Modelka se silikonovými trojkami potvrdila Blesku, že se už nějakou dobu »vídají«!
29.07.2016 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)

Zasnoubená s Pavelcem ještě není, ale představu má jasnou. Tereza Budková vystaví silikonové trojky v pořádném dekoltu

 
Zasnoubená s bývalým hokejistou Ondřejem Pavelcem stále ještě není, ale svatební šaty měla na sobě letos už potřetí. "Dohromady bych to nespočítala. Za život jsem měla na sobě tolik krásných šatů, že bych si asi nevybrala. Ale každopádně by byly s výstřihem, oblečení ke krku nemám ráda," svěřila nám majitelka silikonových trojek Tereza Budková  (29) na jedné z prvních přehlídek pokoronavirové doby.
08.06.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)

4 tipy jak posílit vztah

 
I když je ve vašem vztahu jednoho dne vše v naprostém pořádku a vy se cítíte nejšťastnějším párem na světě, druhý den může být všechno jinak a nad vaším společným životem se mohou začít stahovat temná mračna. Najednou máte pocit, že nic není jako dřív, cítíte se tomu druhému odcizení a máte dojem, že se vaše cesty rozchází. Kdo chce vztah se svou polovičkou zachránit, ten si začne pohrávat s jednoduchou otázkou: jak posílit vztah, dodat mu šťávu, vdechnout mu nový šmrnc a cítit se tak, jako dříve? Jestliže se i u vás ve vztahu objevila krize, kterou chcete zažehnat, pak si přečtěte náš dnešní článek. Známe tipy, jak posílit vztah, které vám mohou hodně pomoci! 4 tipy jak posílit vztah I do toho sebedokonalejšího vztahu se může prstíček po prstíčku nabourat krize, stereotyp a nuda. Tato trojice dokáže mezi dvěma lidmi nadělat nepěknou paseku! Proto je potřeba zavřít před těmito nezvanými hosty pomyslné dveře co možná nejdříve. Jak? S pomocí našich tipů, které vám poradí jak posílit vztah! Společně strávený čas Ve vztahu je důležité, aby pár trávil dostatek volného času společně. Je úplně jedno, jestli se budete dívat na televizi, zajdete si na večeři, nadchnete se do stejného sportu nebo si vyrazíte na koncert. Samozřejmě nemusíte věci lámat přes koleno a nutit se do aktivit, které toho druhého nebaví. Místo toho si udělejte chvilku a zjistěte, čemu byste se mohli věnovat oba dva. Společný koníček vás ještě více sblíží. Čas strávený osamotě Druhý tip souvisí s tím prvním, ačkoli na první pohled působí protichůdně. Stejně jako je důležité trávit čas společně, je neméně důležité trávit čas každý sám. I v tomto případě nezáleží na tom, zda si jeden z páru vyrazí do kina a druhý zůstane doma, zda muž půjde na fotbalový trénink a žena na manikůru. Vyčleňte... Čtěte více Příspěvek 4 tipy jak posílit vztah pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Nekonečné přátelství Tlustého, Pavelce a Voráčka: Společně se pustili do podnikání

 
Bývalý hokejový útočník Jiří Tlustý je nerozlučný kamarád se svými hokejovými kolegy Ondřejem Pavelcem a Jakubem Voráčkem. Dokonce se rozhodli pro společné podnikání a mají spolu vinný sklípek. Dělá mezi nimi společný byznys dobrotu, anebo už proběhly rozepře? O tom se Jiří rozpovídal v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. 
10.09.2023 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Tlustý (108 článků) , Jakub Voráček (292 článků) , Jiří Tlustý (108 článků)

Takhle jí to sluší ve svatebkách: Půvabná misska sice zatím svatbu nechystá, ale vztah s hokejistou pořád klape

 
S modelkou Terezou Budkovou jsme se potkali po její první dovolené s hokejistou Ondřejem Pavelcem. I když na sociální sítě nepostovala společné fotografie, ujistila nás, že na Kanárských ostrovech byla doopravdy s ním. A byla to jejich první společná dovolená po ukončení jeho kariéry v NHL.
23.01.2019 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)

Potvrzeno: Máme první společné foto nového hvězdného páru Miss Chlebovské a hokejového brankáře Pavelce

 
A je to tady! Úřadující Česká Miss Tereza Chlebovská se poprvé objevila na veřejnosti s hokejovým brankářem NHL Ondřejem Pavelcem. Stalo se to jen pár týdnů poté, co se oba zúčastnili benefice k uctění památky tragicky zesnulého hokejisty Karla Rachůnka, která se konala v Uherském Hradišti.
28.06.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Rachůnek (194 článků) , Tereza Chlebovská (285 článků)

Tereza Budková má svého brankáře, který ukončil kariéru v NHL, doma: Krásku ale ještě o ruku nepožádal

 
Život modelky Terezy Budkové  (28) a jejího přítele, brankáře Ondřeje Pavelce, se otočil o sto osmdesát stupňů. Ondra ukončil svoji kariéru v NHL a vrátil se do Prahy, kde společně žijí. Nicméně Tereza je v modelingu stále aktivní a klienty má po celé Evropě, takže za prací odlétá ona.
13.10.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)

Krásná opora šéfa českých brankářů. Partnerka Ondry Pavelce promluvila o nervozitě před zápasy nároďáku

 
Modelka Tereza Budková je již déle než sedm let ve spokojeném vztahu se slavným hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem, který se dnes již převážně živí jako trenér. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak prožívá letošní mistrovství světa v ledním hokeji a jestli se známým sportovcem plánují posunout svůj vztah a říct si ano. 
23.05.2024 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)

Hanbatá miss Štoudková kápla božskou: Jsem nejštastnější žena na světě

 
A je to venku. Modelka a druhá Česká vicemiss 2005 Michaela Štoudková potvrdila vztah s reprezentačním hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem. Super.cz se přiznala, že je po dlouhé době konečně šťastná.
01.06.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Štoudková (105 článků)

Tenhle zadeček už má kdo poplácávat: Chlebovská konečně přiznala, že má chlapa

 
Naposledy byla Tereza Chlebovská  (22) spojována s hokejistou Ondřejem Pavelcem a od té doby byla považována za nezadanou. My jsme se dozvěděli, že to nebylo ani tak tím, že by celou tu dobu byla bez chlapa, jen se jí daří svůj protějšek úspěšně skrývat. „Všichni říkají, že jsem byla sama a já jsem jen nepotvrdila žádný vztah," nechala se slyšet Tereza na prezentaci kostýmů, které se objeví na přehlídce Top Secret.
20.08.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Chlebovská (285 článků)

Na její figuře to není znát: Modelka Tereza Budková peče 8 druhů vánočního cukroví

 
S modelkou Terezou Budkovou  (28) jsme se potkali na mikulášské párty, kde byla, jak jinak, za andílka. "Co taky jiného, když jsem tak vzorná. Tedy ďábla mám v těle," smála se Tereza, která si užívá spokojený vztah s přítelem Ondřejem Pavelcem.
05.12.2018 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)

Tohle tělíčko jde pod kudlu. Podívejte se na fotky rajcovní Terezy Budkové, než si nechá přifouknout hrudníček

 
Má dokonalé tělo, umístila se v soutěži krásy, je stále vyhledávanou modelkou, ale přes to všechno existuje něco, co Tereza Budková na svém těle nesnáší. Při pohledu do zrcadla se nemůže dívat na svůj málo naditý dekolt. Proto se rozhodla s tím zatočit jednou pro vždy a i přes veškerou bolest si splní sen.
24.09.2015 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)

7 plavkových variací missky Terezy Budkové: Kráska s vizáží holčičky se pyšní dokonalými křivkami

 
Modelka Tereza Budková  (30) si v rámci možností a všech omezení nakonec užila léto plnými doušky. Koncem srpna se ještě stihla podívat na jeden z nejromantičtějších ostrovů Řecka, kde jí dělala společnost maminka. Nyní by se přes hranice Řecka dostala jen s negativním testem na koronavirus, který bude od pondělí pro každého Čecha povinný.
25.09.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (160 článků)

Miss Chlebovská sbalila brankáře Pavelce

 
A je to tady! Úřadující Česká Miss Tereza Chlebovská se poprvé objevila na veřejnosti s hokejovým brankářem NHL Ondřejem Pavelcem. Stalo se to jen pár týdnů poté, co se oba zúčastnili benefice k uctění památky tragicky zesnulého hokejisty Karla Rachůnka, která se konala v Uherském Hradišti.
28.06.2012 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Rachůnek (194 článků) , Tereza Chlebovská (285 článků)