Článek

Tajemná paní Columbová: Kdo je manželka zesnulého miliardáře Renáta Kellnerová

 
O rodině Petra Kellnera víme jen velmi málo. Kellner se zásadně neúčastnil veřejného života, neposkytoval rozhovory a své soukromí si s manželkou Renátou velmi střežili. Fotografie rodiny v podstatě neexistují. Kellner byl nejbohatším Čechem, čím se zabývala jeho manželka?
30.03.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (491 článků)
Podobné články

Rudolf Hrušínský nejml.: Konec tajností! To je moje paní Columbová!

 
Ve společnosti se hvězda Discopříběhů téměř neobjevuje. Rudolf Hrušínský nejmladší (46) si ale nenechal ujít v Divadle Radka Brzobohatého premiéru komedie Parfém, a hlavně – přišel i se ženou, která si vysloužila přezdívku Paní Columbová, protože ji dosud nikdo nikdy neviděl.
24.10.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (273 článků)

Atomový kryt? Víme, kolik zatím stála tajemná budova exmanželky miliardáře Tykače

 
Televizi Nova se podařilo získat dokumenty, ze kterých lze úplně poprvé oficiálně zjistit, kolik zatím stála obří tajemná stavba na Křivoklátsku. Tu buduje bývalá manželka miliardáře Pavla Tykače. O její ceně se zatím jen spekulovalo. Z nově získaných dokumentů je jasné, že už stála skoro miliardu korun.
27.10.2013 21:15 |

podobné články

Kellnerova PPF prodá svůj podíl v EPH za 30 miliard Kč

 
Skupina PPF miliardáře Petra Kellnera prodá svůj podíl 44,44 procenta v Energetickém a průmyslovém holdingu. Od zbylých akcionářů Daniela Křetínského, Patrika Tkáče a J&T; za něj dostane zhruba 1,1 miliardy eur (asi 30 miliard korun). Informují o tom servery Motejlek.com a Lidovky.cz. Kellnerova skupina do EPH vstoupila v roce 2009 za zhruba tři miliardy korun, svoji investici tedy zdesetinásobí, píšou Lidovky.cz.
09.12.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (491 článků) , Patrik Tkáč (26 článků)

Premiér Rusnok: Jsem tak trochu exot, žiju 24 let s jednou ženou

 
Paní Rusnoková je tak trochu jako paní Columbová. Nikdo jí nikdy pořádně neviděl. Premiér Jiří Rusnok ji však tajit před veřejností nehodlá. Sám sebe ale žertem označil tak trochu za "exota". Žijí spolu totiž přes 24 let, mají tři děti a rozhodnutí, jak moc bude paní Rusnoková vidět, nechává šéf úřednické vlády čistě na ní.
22.07.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1892 článků) , Jiří Rusnok (711 článků)

Do kauzy Opencard vstupuje Kellnerova O2: vrátí projekt znovu do hry?

 
O Opencard se toho řešilo už opravdu hodně. Když už to vypadalo, že bude celý systém smeten ze stolu a v roce 2018 nahrazen úplně jiným řešením, objevují se spekulace, které všechno mění. Společnost eMoney Service (EMS), která měla projekt karet Pražana dosud na starosti, by mohla v budoucnu nahradit Kellnerova O2 a vrátit karty zpátky do hry.
08.08.2015 13:25 |

podobné články

Dagmar Kellnerová pracuje na dispečinku záchranky 21 let: Andělé zachraňují po telefonu

 
Vánoční anděl může být na telefonu! O tom, že i tak lze zachránit člověka, něco ví za 21 let služby na tísňové lince 155 u jihomoravské záchranky Dagmar Kellnerová (55). Z nepočítaně příběhů se jí vrací ten, kdy na Štědrý den šlo o život malému chlapci.
24.12.2018 05:15 |

podobné články

Málo známý dědic Kellnerova bohatství: Syn z prvního manželství Petr dělá kariéru ve Španělsku

 
Miliardář Petr Kellner, jenž zemřel při tragické havárii vrtulníku na Aljašce, nikdy nebyl mužem, který by vyhledával pozornost reflektorů. Do médií promlouval zřídka a svůj osobní život si pečlivě střežil. Málokdo tak tušil, že byl dvakrát ženatý. Jeho první ženou byla Iva Kellnerová, s níž měl nejbohatší Čech syna Petra. Jak zjistili redaktoři eXtra.cz, žije první Kellnerův potomek ve Španělsku, kde pracuje v managementu barcelonské nemocnice.
31.03.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (491 článků)

Anna Kellnerová promluvila o dědictví a obrovském obdivu k otci

 
Už jedenáct dnů se parkurová jezdkyně Anna Kellnerová (24) musí vyrovnávat s nečekanou tragédií, když jí po pádu vrtulníku zemřel otec Petr Kellner (†56). Co řekla o přístupu ke svému dědictví a o obdivu k muži, který jí s matkou Renátou dal život?
08.04.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (491 článků)

Krásná a cílevědomá Anna Kellnerová: Na koni za půl miliardy jezdí i přes varování lékařů

 
Anna Kellnerová (24), dcera tragicky zahynulého Petra Kellnera (†56), toho pro propagaci parkurového skákání v ČR udělala tolik jako málokdo. Málo se ale ví, že i za cenu osobních obětí. Podle doporučení lékařů by totiž na svém koni za čtvrt miliardy, ale ani na další ze stáje, neměla vůbec jezdit.
10.04.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (491 článků)

Krásná Hana Vagnerová ve Varech ukázala "paní Columbovou". Kdo je její tajemný snoubenec?

 
Herečka Hana Vagnerová (33) je jednou z ozdob karlovarského festivalu. Obráží jednu party za druhou, ale teď konečně se ukázala i po boku svého snoubence Martina Žiarana (39). A to je co říct, protože se mu přezdívá "paní Columbová". Svou lásku totiž do společnosti skoro vůbec nedoprovází.
08.07.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vagnerová (133 článků) , Martin Žiaran (6 článků)

Čína. Zeman na palubě Kellnerova letadla. Muž, který znal miliardáře velmi dobře, popsal tuto dobu jako zlom. Co se stalo?

 
Na tragicky zesnulého nejbohatšího Čecha Petra Kellnera vzpomínal v rozhovoru s Deníkem N František Dostálek. Ten byl s Kellnerem v kontaktu nejen jako auditor PPF; zároveň s ním Kellner hovořil o svých vizích i osobních záležitostech.
14.04.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (491 článků)

Lotrando Jiří Strach ukázal svou "Zubejdu". Jak vlastně vypadá režisérova manželka ve skutečnosti?

 
Další, kdo vyvezl svou manželku do momentálně největšího dění filmového průmyslu, byl i režisér Jiří Strach. Půvabnou choť vzal na filmový festival v Karlových Varech a hrdě ji na kolonádě vystavoval. Jak vlastně "paní Columbová" vypadá?
09.07.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Strach (222 článků)

Podvod se Zelenou vlnou má na svědomí tajemná Renata. Kdo je ta žena?

 
Za parádní předvolební kachnou, kterou si některá média za rámeček nedají, stojí pravděpodobně žena, která se s pravdivostí informací vůbec nepáře. Do telefonu se představila jako Renata Červená a přejmenování Zelené vlny potvrdila. Žena tohoto jména se už jednou vydávala za ředitelku marketingu Rádia Impuls.
18.10.2013 11:35 |

podobné články

Týraná manželka Renata: Bojím se, že nás zabije!

 
Naprostá bezmoc, strach o život i vztek na úřady, které nejsou schopny pomoci. Takové pocity zažívá Renata Kolářová (39) z Úlibic na Jičínsku. Manžel ji roky týral a surově bil. Dokonce jí přiložil pistoli k hlavě a vyhrožoval, že ji zabije.Ona už tomu začala věřit, sepsala závěť. Pak zasáhl soud a manžela Martina (38) na rok vykázal z domu. Jenže už 3. srpna se tyran může vrátit zpět a Renata se bojí, že šestkrát trestaný muž se bude chtít pomstít...
30.07.2011 05:10 |

podobné články

Krásná Tereza Voříšková ukázala maminku. Vypadá jako její starší sestra!

 
Terezčina maminka byla jak paní Columbová, do společnosti s dcerou nezavítala. Ale teď ji herečka konečně vytáhla na premiéru nového filmu Padesátka, kde exceluje. Jak paní Voříšková vypadá? Je jí krásná brunetka podobná?
18.12.2015 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Ramba (330 článků)

Tajemství manžela Gabriely Kratochvílové: Proč o jejím partnerovi nikdo nic neví?

 
Z Gabriely Kratochvílové se stala paní Lašková. Zatímco ji vidí desetitisíce diváků během moderování zpráv, její partner je taková paní Columbová českého šoubyznysu. Co se vlastně ví o novomanželovi naší nejsympatičtější Miss?
11.06.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Čarodějnický hon na miliardáře Janečka: Boural pod vlivem, výše promile vás ohromí!

 
Miliardář, vizionář, hlasatel dobra, "bojovník proti korupci a bratranec Aštara Šerana Karel Janeček":http://www.extra.cz/zname-identitu-nove-rusovlase-pritelkyne-miliardare-karla-janecka-kdo-je-tajemna-zena-ktera-nahradila-misto-dolezelove měl včera v podvečer menší karambol.
17.07.2014 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (385 článků)

Hvězda Tváře Janek Ledecký vyvedl manželku... a hned mu utekla!

 
Dlouhé roky bývala manželka Janka Ledeckého (51) něco jako paní Columbová. Zuzana Ledecká (48) svého muže do společnosti téměř nedoprovází. Tentokrát ale udělala výjimku!
15.06.2016 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (335 článků)

Ed Sheeran nechal fanoušky nahlédnout do soukromí. Nový klip natočil i s manželkou

 
Manželka Eda Sheerana  (28) je tak trochu paní Columbová. Jejich společných fotek je jako šafránu, Cherry Seaborn (27) nepatří k ženám, které by vyhledávaly mediální pozornost, naopak.
25.12.2019 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ed Sheeran (76 článků) , Cherry Cherry (33 článků) , Cherry Cherry (7 článků) , Cherry Cherry (7 článků)