Článek

„Tahle intrika nevyšla.“ Nasazení Středuly mezi prezidentské kandidáty? Paroubek tuší, jaký byl plán. A také koho

 
„Domnívám se, že šance Andreje Babiše se velmi výrazně zvýšily,“ říká po osvobozujícím rozsudku v „kauze Čapí hnízdo“ v rozhovoru, který byl veden těsně před čtvrteční televizní debatou prezidentských kandidátů, expremiér Jiří Paroubek. Dobrý „tah“ byla podle něj i Babišova cesta do Francie. „Myslím, že to ukazuje, že generál Pavel nemá žádné právní vědomí,“ říká pak k „dohodě“ generála Pavla se skupinou Ztohoven. Řekl také, co si myslí o podpoře ze strany známých umělců. Vyjádřil se i k odstoupení Josefa Středuly a řekl, proč souhlasí se záměrem hnutí ANO vyvolat hlasování o nedůvěře vládě.
13.01.2023 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4567 článků) , Andrej Babiš (25693 článků)
Podobné články

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Moravec vyslechl varovná slova Středuly: Někdo si tu myslí, že Češi vydrží všechno

 
Je Česká republika chudá, nebo bohatá? V nedělních Otázkách Václava Moravce se sešli předseda ČMKOS Josef Středula, ekonomka Helena Horská a člen Bankovní rady ČNB Tomáš Holub. Středula zdůraznil, že Česko není bohaté, protože člověk s příjmem 25 tisíc korun hrubého nedostane hypotéku na byt a málem ani nezvládne platit nájem. Podle Středuly si tady někdo myslí, že český občan vydrží všechno, ale není to pravda.
23.02.2020 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (724 článků)

Padnutí na dno. Po akci Středuly má Zbořil co říct

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Předpokládám, že slova o ‚změně legislativy‘ znamenají něco jako vyhlášení válečného stavu.“ Politolog Zdeněk Zbořil reaguje na chystané změny předpisů, které by měly umožnit lepší ochranu kritické infrastruktury republiky kvůli ruské agresi. Upozorňuje na to, že demonstrace se o víkendu konaly nejen v Praze. K protestu odborářů pod vedením Josefa Středuly říká: „Část veřejnosti, která by mohla porozumět jeho argumentům stále ještě neví, co je to ‚padnout na dno‘. A sportovní bunda v červeném na všechno nestačí.“
10.10.2022 09:30 |

podobné články

Padnutí na dno. Po akci Středuly má Zbořil co říct

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Předpokládám, že slova o ‚změně legislativy‘ znamenají něco jako vyhlášení válečného stavu.“ Politolog Zdeněk Zbořil reaguje na chystané změny předpisů, které by měly umožnit lepší ochranu kritické infrastruktury republiky kvůli ruské agresi. Upozorňuje na to, že demonstrace se o víkendu konaly nejen v Praze. K protestu odborářů pod vedením Josefa Středuly říká: „Část veřejnosti, která by mohla porozumět jeho argumentům stále ještě neví, co je to ‚padnout na dno‘. A sportovní bunda v červeném na všechno nestačí.“
10.10.2022 14:00 |

podobné články

ASO: Nesouhlas s prohlášením prezidentského kandidáta Josefa Středuly

 
Nesouhlas předsedy Asociace samostatných odborů Bohumíra Dufka s prohlášením prezidentského kandidáta Josefa Středuly
11.01.2023 18:00 |

podobné články

Byl jsem šokován, vzpomíná Paroubek a odhaluje, co před lety zařídil kvůli Bakalovi a OKD

 
Předseda LEV 21 Jiří Paroubek prozradil v rozhovoru pro časopis Týden některé okolnosti ohledně smlouvy o prodeji OKD včetně bytů. Podle něj chtěl Paroubek přimět Zdeňka Bakalu, aby splnil sliby, které dostali nájemníci. Bakala prý na oplátku investoval miliony, aby se Paroubek premiérem nestal. Paroubek také říká, že byl šokován z analýzy privatizace OKD, kterou si v roce 2009 nechal zpracovat právničkou Hanou Marvanovou.
22.04.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4567 článků) , Andrej Babiš (25693 článků)

Nasazení Jourové do prezidentské volby je geniální tah, i když nevyhraje, zaznělo z Babišových novin

 
Nasazení stávající eurokomisařky Věry Jourové do nadcházející prezidentské volby je marketingově geniální tah, píše v dnešních Lidových novinách jejich komentátor Petr Kamberský. Lídr hnutí ANO Andrej Babiš totiž nasazením Jourové nic neriskuje.
21.05.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků)

ODS mezi lidovci, geniální intrika Američanů, a do toho rozlícená Samková. Na debatě lídrů do EP bylo veselo

 
Předvolební debata kandidátů do europarlamentu na půdě vysoké školy CEVRO Institut vykolejila dva její účastníky. Lídra ODS Jana Zahradila rozlítilo to, že jeho strana byla omylem zařazena do lidovecké frakce v EP, jejímž členem už pět let není. A jedničku na kandidátce Úsvitu Kláru Samkovou zase vytočil dotaz na ovce z plakátu tohoto protestního hnutí.
01.05.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (720 článků)

Američané získali plán Rusů, jak ovlivnit prezidentské volby pro Trumpa

 
Ruská vládní instituce kontrolovaná prezidentem Vladimirem Putinem připravila plán, jak v roce 2016 zvrátit americké prezidentské volby ve prospěch Donalda Trumpa a jak podkopat důvěru voličů ve volební systém USA. Napsala to agentura Reuters s odvoláním na nejmenované tři současné a čtyři bývalé americké činitele. Ti popsali dokumenty, ze kterých vycházely tajné služby, když tvrdily, že Rusko se snažilo prezidentské volby ovlivnit.
20.04.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4832 článků) , Donald Trump (5934 článků)

Dolejš (KSČM): Ratingové hodnocení – intrika spekulantů či pravdivé zrcadlo?

 
Hospodářská krize v roce 2009 obrátila pozornost veřejnosti k práci ratingových agentu.
20.01.2012 08:20 |

podobné články

The Artist

 
Hollywood, 1927, George Valentin (Jean Dujardin) patří k největším hvězdám němého filmu. Poznáte ho podle tenkého knírku, typické bílé kravaty a fraku. Jeho účinkování v exotických příbězích o intriká...
17.02.2012 15:20 |

podobné články

Geniálně propracovaná zpravodajská intrika USA, o které se nemluví. Analytik hovoří o Sýrii i o tom, jak to bylo s "komunistickými zločiny" ze Zemanova sjezdového projevu

 
ROZHOVOR „Komunisté by měli historii komunistické strany co nejdřív publikovat bez mlžení a v historických souvislostech a jednoznačně se vyjádřit, k čemu se dnes hlásí a od čeho se distancují, zejména po sobotním sjezdu,“ říká politický analytik a pedagog Václav Janoušek. Kromě toho podrobněji rozebírá situaci v Sýrii, kde během minulého víkendu USA, Velká Británie a Francie zaútočily. „Důkazy, že k chemickému útoku došlo, nejsou vůbec žádné. Proč by jej probůh podnikal syrský prezident Asad, když už má válku s Islámským státem vyhranou a když ví, že Západ čeká na jakoukoli záminku, aby proti němu zasáhl?“ táže se.
22.04.2018 09:10 |

podobné články

Babiš už ztratil všechny spojence, je toho na něj moc. Ale Matka Země a Otec Slunce? Europoslanec Peksa doporučuje premiérovi bylinkový čaj

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Andrej Babiš už se nemůže vymlouvat, že to je nějaká intrika české opozice. Jeho hru, ‚navrhuju sám sobě, kolik peněz si přihraju“, už vnímá jako problém celá Evropa. A to drtivou většinou přímo volených poslanců včetně členů jeho vlastního poslaneckého klubu. Je vidět, že ztratil všechny spojence, kteří to byli ochotni omlouvat,“ hodnotí rezoluci Evropského parlamentu o střetu zájmů europoslanec Mikuláš Peksa (Piráti). „Čekal jsem, že bude strkat hlavu do písku a nadávat na Evropský parlament. Nečekal jsem, že bude národu argumentovat tím, že Matka Země a Otec Slunce chtějí, aby měl chudák klídek. Když člověk v takové pozici říká podobné věci za střízliva, je třeba přemýšlet, zdali je stát v dobrých rukou,“ komentuje Peksa premiérovu reakci.
28.06.2020 11:10 |

podobné články

Budapešť zvažuje nasazení armády ke zvládnutí přílivu uprchlíků

 
Maďarská vláda diskutovala o možnosti, jak by nasazení armády mohlo pomoci ochránit jižní hranice země a zvládnout příliv uprchlíků. Uvedl to dnes vládní mluvčí Zoltán Kovács. Zdůraznil, že jakékoliv rozhodnutí o nasazení armády se musí opírat o rozhodnutí parlamentu. Maďarská policie dnes také použila slzný plyn ke zvládnutí nepokojů u střediska pro uprchlíky.
26.08.2015 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Zoltán Kovács (11 článků)

Na Vítkově ocenili vojáky z Afghánistánu

 
Čeští vojáci v Afghánistánu, kde střežili spojeneckou základnu Bagrám, čelili během uplynulého nasazení útoku nepřítele, jejich hlídka také najela na improvizované výbušné zařízení. Za své nasazení při misi byli dnes oceněni v památníku na pražském Vítkově. Medaile za nasazení v zahraniční misi dostali i ostatní vojáci z jednotky.
29.04.2017 06:40 |

podobné články

Kdo vyrobil generála Pavla? Drahá reklama na nekvalitní výrobek. Vitásková nahlédla do útrob prezidentské volby a promlouvá

 
Čeká naše prezidentské volby „slovenský scénář“ a vzdá se Petr Pavel ve prospěch Danuše Nerudové? Nebo se dočkáme ještě jiného překvapení, když už Petr Fiala (ODS) slibuje podporu trojici „demokratických“ kandidátů? Alena Vitásková měla posbíraný dostatečný počet podpisů, ale nakonec přihlášku do prezidentské volby nepodala, neboť měla dojem, že by mezi ostatními kandidáty zapadla. Teď tedy promlouvá o svých zkušenostech.
20.11.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4907 článků) , Petr Pavel (1659 článků) , Pavel Fiala (250 článků)

Ústavní soud čeká obměna: Koho navrhne prezident místo soudce Kůrky?

 
Prezident Miloš Zeman se v pondělí sešel se čtyřmi kandidáty na post ústavního soudce. Ten se uvolní letos v prosinci, kdy vyprší mandát soudci Vladimíru Kůrkovi. Uvedl to po jednání předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Podle něj bude mít prezident těžké rozhodování, koho navrhne, protože jde o kvalitní kandidáty.
25.08.2015 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27741 článků)

Prezident vychválil vládu za investiční plán. Ale on ještě žádný není, podivuje se ministryně Schillerová

 
Andrej Babiš (ANO) se chlubí, že je vůbec prvním českým premiérem, který se rozhodl sestavit investiční plán rozvoje celé země. Při svých spaniých cestách po českých a moravských krajích sliboval, jak tu postaví nemocnici, jinde silnice. Nakonec se ukázalo, že plán může narůst až do astronomické sumy 3,45 bilionu korun. Prezident Miloš Zeman za investiční plán Babiše pochválil. Jenže ministryně financí za hnutí ANO Alena Schillerová tvrdí, že žádný plán vlastně neexistuje.
29.12.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Miloš Zeman (27741 článků)

Babišův plán investic už není plán, ale jen potenciál. Znovu se otřel o Klause

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) ve čtvrtek ve Sněmovně opět obhajoval svůj plán investic, který ale ještě nikdo nikdy neviděl. Jeho zveřejnění slibuje od prosince 2017. Česko podle něj mohlo být už dávno někde jinde, kdyby v roce 1990 takový plán vytvořil Václav Klaus. Zároveň ale poprvé přiznal, že vlastně nejde o plán, ale pouze o „potenciální zásobník investic”, který jeho vláda stejně nezrealizuje.
28.11.2019 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10872 článků) , Andrej Babiš (25693 článků)