Článek

Tahanice o ruské sportovce: Tobol může v Plzni nastoupit, vláda přimhouřila oko

 
Vláda jednohlasně souhlasila s udělením víz pro fotbalisty Tobolu Kostanaj, kazašský klub tak bude moci v Plzni proti Viktorii nastoupit ve čtvrtek k odvetě play off o postup do Evropské konferenční ligy i s hráči z Ruska a Běloruska. V prohlášení pro média to uvedl tiskový mluvčí vlády Václav Smolka. Tobol má v kádru tři ruské a jednoho běloruského fotbalistu, ani jeden z nich dnes s týmem do Prahy nepřiletěl. Spolumajitel klubu Alimžan Kaldijarov na  instagramu  řekl, že bez nich by Kostanaj možná k zápasu vůbec nenastoupila.
29.08.2023 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5736 článků) , Václav Fiala (194 článků)
Podobné články

Úřad vlády: Vláda jednohlasně odsouhlasila vstup hráčů fotbalového klubu Tobol Kostanay do země

 
Vláda jednohlasně vyslovila souhlas s udělením víza pro hráče kazašského klubu Tobol Kostanay do ČR. Vláda k tomuto rozhodnutí přistoupila především proto, že hráči soukromého kazašského klubu Tobol Kostanay reprezentují právě onen klub a Kazachstán, nikoliv Ruskou federaci nebo Bělorusko.
30.08.2023 13:35 |

podobné články

Ministerstvo žádá dopraváky, aby kvůli registru přimhouřili oko

 
Nový centrální registr vozidel má stále problémy a řidiči kvůli tomu nemohou registrovat svá vozidla. Problémy přetrvávají již celý týden, proto nyní ministerstvo dopravy žádá dopravní policii, aby při kontrole „přimhouřila oko“ nad řidiči, u kterých kvůli chybám v registru vozidel objeví nějakou nesrovnalost.
13.07.2012 17:55 |

podobné články

Štefec: Oko za oko, zub za zub. V půlce srpna to začne ve Francii, v Německu o týden později. A u nás...

 
ROZHOVOR „Kromě výjimečného stavu tam musí nastoupit armáda a udělat pořádek s no-go zónami. Dát jasně najevo, že se s nikým nebudou mazat. V tomhle případě musí platit ‚oko za oko, zub za zub‘, protože ‚kdo do tebe kamenem, ty do něho chlebem‘, je tady naprosto bez jakéhokoliv smyslu,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz o situaci ve Francii postižené teroristickými atentáty bezpečnostní expert Jaroslav Štefec.
27.07.2016 04:45 |

podobné články

„Peněz už se asi nedočkám.“ Karolíně dluží bývalí nájemníci 76 tisíc

 
Karolína pronajala byt, a když se nájemníci zpozdili s platbou nájemného, přimhouřila oko. Jenže místo peněz se dočkala pouze slibů. Jak svoji situaci řešila, řekla Domácí ekonomce.
25.02.2016 06:20 |

podobné články

Nahlédněte pod povrch věcí pomocí třetího oka! Proč bychom měli používat třetí oko a jak se dá aktivovat?

 
Třetí oko je "oko":http://www.extra.cz/tema/oko, jímž sice nevidíme, ale můžeme díky němu prohlédnout to, co nejsme schopni svýma očima postřehnout.
09.03.2014 08:15 |

podobné články

Oko za oko: Jordánsko v pomstě za upáleného pilota popravilo atentátnici!

 
Oko za oko, zub za zub! Jordánsko za rozbřesku popravilo vězněnou iráckou extremistku Sadžídu Rišáví a dalšího iráckého radikála, oba byli již dříve odsouzeni k trestu smrti. Oznámil jordánský vládní mluvčí. Jordánsko popravu obou odsouzenců uspíšilo v reakci na vraždu svého pilota Maáze Kasásby, kterého radikální hnutí Islámský stát upálilo v kleci.
04.02.2015 06:15 |

podobné články

Kumar Vishwanathan, aktivista a uprchlík z Indie: Sedm skinů mě mlátilo, a nikdo mi nepomohl. U nás říkal Gándí: Oko za oko, a svět je slepý

 
CIVILIZACE A MY – „Oko za oko a svět je slepý.“ Také Gándhího slova připomíná v rozhovoru pro ParlamentíListy.cz Kumar Vishwanathan, aktivista a ředitel společnosti Vzájemné soužití. „Opustit Huntingtonův střet civilizací a přejít na koexistenci, soužití civilizací,“ doporučuje Vishwanathan, který věří, že Evropa všem hrozbám doby nepodlehne a „nedopustí nějaké šílenství, protože má svou paměť“. V rozhovoru připomněl také žhářský útok ve Vítkově, popálenou Natálku nebo to, jak ho mlátili skinheadi.
15.07.2015 04:51 |

podobné články

Nechala jsem si AKTIVOVAT TŘETÍ OKO: Jak se to dělá? Co mi to dalo? A proč do toho musíte jít i vy?

 
NA VLASTNÍ TŘETÍ OKO: Hledáte správný životní směr? Chcete mít lepší telepatii a intuici? Nevíte kudy kam? Nechte si aktivovat třetí oko. Pražská kartářka Helen Stanku vám pomůže vydat se lepší cestou. Tento tajemný rituál prožila naše redaktorka Aneta na vlastní kůži. A co vaše třetí oko? Jdete do toho?
01.04.2016 07:05 |

podobné články

Výtvarník František Muzika je symbol imaginativního umění

 
„Člověče Muziko, tak Ti píšu rychle, ale věcně: v Plzni budou hrát Pěst na oko. Chtěl bych, abys dělal výpravu, a mám k tomu tyto důvody: Mám rád tvou práci, to snad víš, a patříš k pěsti na oko jako oko do hlavy. Dále: Myslím si, že by bylo dobré, kdyby ses objevil právě teď ve hře O. D., protože mladý lidi tě objevili a mají tě rádi a starý blbi by měli vztek (a to taky hraje roli). Kdybys nechtěl nebo nemohl, stejně zase budeme v pátek chodit na vobědy.“ Tento dopis, který napsal Jan Werich z Velhartic v jihozápadních Čechách v roce 1964, otevírá v Hluboké nad Vltavou výstavu, která představuje výtvarníka Františka Muziku jako malíře a scénografa.
21.08.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Werich (157 článků)

Boubelka Leona Černá: Pytel nechala doma a ukázala vnady!

 
Finalistka SuperStar Leona Černá nikdy s módou nekoketovala, ale občas se jí podaří udržet v normálu. Na dopolední akci vyrazila v docela pohodovém outfitu, kde víc než její kila vynikají vnady. Módní redaktorka Markéta R. přimhouřila oči a dává za dvě minus.
19.08.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Černá (19 článků)

Dominika Gottová nečekaně otočila a se vším souhlasí! Proč tak najednou?

 
Sama dala nakonec zelenou k tomu, aby se v dokumentu o jejím tátovi Karlu Gottovi (†80) objevily jejich společné záběry z loňského léta! Dominika Gottová (46) k nim má pořád velké výhrady, ale kvůli tátovi přimhouřila oči.
09.06.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Gottová (702 článků) , Sam Sam (714 článků)

Dominik Hašek vyzval k azylu pro ruské sportovce: Má to ale háček, musí odsoudit válku

 
Dominik Hašek vystoupil v Evropském parlamentu. Bývalý fenomén v hokejové brance europoslancům představil své myšlenky ohledně působení ruských a běloruských sportovců na mezinárodní scéně v době přetrvávajícího válečného konfliktu na Ukrajině. Hašek Evropskou unii vyzval k zajištění azylu pro ruské sportovce a jejich rodiny, kteří Ruskem vyvolanou válku odsoudí. Ti ruští sportovci, kteří tak jasně neučiní, by pak dle Haška neměli mít možnost startovat v mezinárodních soutěžích ani na pařížské olympiádě příští rok, informovala ČTK.
11.07.2023 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (553 článků)

Baroš zase pálil. Vystřelil bod v Evropské lize

 
Tobol Kostanaj (Kaz.) - Galatasaray 1:1
16.07.2009 23:25 |

podobné články

Úvodní zápasy 4. předkola evropských pohárů: Slavia a Plzeň zvítězily, Sparta prohrála

 
Ve 4. předkole Evropské ligy Sparta  podlehla Dinamu Záhřeb na jeho hřišti 1:3 a Slavia doma porazila Zorje Luhansk 2:0. Plzeň v Evropské konferenční lize udolala v Kazachstánu  Tobol Kostanaj 2:1.
24.08.2023 08:15 |

podobné články

Kristýna žije s akantamébou. Parazitem, který ji může připravit o zrak

 
Zarudlé oko paní Kristýny bylo pro lékaře zprvu záhadou. Mylně se domnívali, že se jedná o zánět. Až po několika vyšetřeních přišli na to, že za zhoršeným zrakem a bolestmi stojí měňavkovitý prvok akantaméba, který se dostal mezi oko a kontaktní čočku. Parazit je natolik agresivní, že může způsobit ztrátu zraku. Lékaři, ani sama pacientka, nevědí, zda na oko ještě někdy uvidí.
26.05.2013 14:30 |

podobné články

Lobbista Janoušek nemůže nastoupit do vězení. Stálo by ho to život, tvrdí lékaři

 
Pražský lobbista Roman Janoušek není schopen nastoupit do vězení. K takovému posudku dospěli v pátek znalci Fakultní nemocnice v Olomouci, informuje Česká televize. Lobbista podle nich nemůže výkon trestu nastoupit, protože by tím byl ohrožen na životě. Janoušek, který byl odsouzen za ublížení na zdraví pod vlivem omamných látek, podal na konci loňského roku žádost o upuštění od zbytku trestu.
27.04.2018 12:35 |

podobné články

Muž (29) oslepl na jedno oko při zběsilém sexu, prováděl riskantní manévr

 
Tak vehementně souložil, až oslepl na jedno oko. To je případ devětadvacetiletého muže z Velké Británie. Při sexu totiž provedl Valsalvův manévr, při kterém vydechl se zacpaným nosem a o partnerku se opřel hrudníkem. Když se probral druhý den, zjistil, že vidí jenom na jedno oko.
23.11.2017 19:35 |

podobné články

Vězeň si v absťáku vydloubl oko: Lékař mu ho vrátil, mukl oko po chvíli vytrhl znovu...

 
Jak těžké následky může mít závislost na metadonu, se přesvědčili dozorci v jedné newyorské věznici. Na odvykací jednotce spatřili proti své vůli, jak vypadá záměrně vydloubnuté oko. A museli toho být svědky dokonce dvakrát...
14.04.2020 22:15 |

podobné články

Kdo ministrem? Tahanice o resorty nekončí! Sobotka, Babiš a Bělobrádek se nedohodli

 
Ve hře jsou prý dvě varianty, žádná ale zatím není definitivní. To dnes oznámil po jednání zástupců ČSSD, ANO a KDU-ČSL Bohuslav Sobotka o sestavení nové vlády - tahanice o ministerská křesla tak pokračují. Kdo usedne v jakém? KDU-ČSL po místopředsedovi stojí i o post ministra zemědělství. Jenže tady může Bělobrádek narazit.
16.12.2013 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9582 článků)