Článek

Tahají nás za nos. Michal Semín o covidu a Zeleném údělu: Mao Ce-tung by tleskal

 
SVĚT KRIZE A NADĚJE „Elity nezachraňují planetu, zachraňují jen samy sebe. Těm současným pseudoelitám nikdy nešlo o nic jiného, než je koncentrace moci v jejich rukách. K tomu všemu má sloužit jak ta nastolovaná sanitární diktatura, tak Zelený úděl, jemuž by musel zatleskat i samotný tvůrce Velkého skoku, po němž v Číně nezbyl kámen na kameni, soudruh Mao,“ myslí si vydavatel, publicista a spoluzakladatel Akce D.O.S.T. Michal Semín.
24.12.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Mao Mao (99 článků)
Podobné články

Jak Mao Ce-tung ovlivnil módní svět

 
Oblek, který měl na sobě Mao Ce-tung 1. října 1949 při oznámení založení Čínské lidové republiky, dlouhá desetiletí plnil funkci oficiálního společenského oděvu. Neforemný upnutý oblek se zapínáním na knoflíky a těsným límečkem u krku se zároveň stal symbolem touhy po ovládnutí světa. Až pronikl do světa módy…
04.01.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Mao Mao (99 článků)

Kniha o muži, kterému se jako jedinému podařilo uniknout z brutálního tábora Mao Ce-tunga

 
Napínavý thriller nakladatelství CPRESS, kterým měly ParlamentníListy.cz možnost listovat, vypráví o jediném člověku, jemuž se podařilo uniknout z pracovního tábora čínského diktátora Mao Ce-tunga. Ty byly známé jako laogai a vyznačovaly se obrovskou brutalitou. Stavěly se podle modelu sovětských gulagů a útěk z nich se prakticky rovnal smrti. I proto byl Mao Ce-tung spolu s Josifem Stalinem a Adolfem Hitlerem řazen ke třem nejkrutějším diktátorům 20. století. Připisuje se mu několik desítek milionů obětí.
01.10.2018 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (797 článků) , Mao Mao (99 článků)

Kalousek obviňoval Bátoru, teď je viněn sám. Boží mlýny, píše Semín

 
Předseda Akce D.O.S.T. Michal Semín píše na serveru Česká pozice o tom, že TOP 09 loni zničila úředníka Ladislava Bátoru. Nyní mluví o estébáckých praktikách ministr financí Miroslav Kalousek. Semín je rád, že nyní Kalousek ví, jaké to je.
15.07.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7596 článků)

Jak agent Plavec doplaval z Moskvy až do Bruselu. Komentátor Semín sepsal záhady životopisu Jaromíra Štětiny

 
Novinář Michal Semín se na webu Petra Hájka Protiproud.cz rozepsal o europoslanci Jaromíru Štětinovi (TOP 09). Rozhodně ho nešetřil, když konstatoval, že invaze z roku 1968 sice Štětinu vyléčila z příklonu ke komunismu, ale postupem času došel k tomu, že se klaní Spojeným státům, Bruselu a varuje před zhoubným vlivem Ruska. Stojí za pozornost, že Evropskou unii označuje Semín za říši.
22.08.2015 20:02 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků) , Michal Hájek (14 článků)

Šporcl bude mít možná problém. Jde o pomluvu, která mi má ublížit. Budu ho žalovat. Antisemitismus se mi příčí, reaguje Semín na nařčení houslisty

 
Houslista Pavel Šporcl na svém facebookovém profilu přinesl prohlášení, kde oznamuje, že nevystoupí na koncertě, jenž ke 100. výročí založení Československa odvysílá TV Prima. Vadí mu totiž, že předsedou Nadačního fondu Má vlast, jenž podle Šporcla akci připravuje, je Michal Semín. Ten je podle Šporcla spojen, dle jeho slov, s antisemitskou Akcí D.O.S.T., která dle něj podporuje Okamurovu SPD nebo neonacistu Adama B. Bartoše. Semín se proti Šporclovi ostře ohradil a se Šporclem se bude soudit.
02.08.2018 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šporcl (193 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

„Není vám to nápadné?“ Proočkovaný cestovatel z SPD varuje. Jde o vakcíny, média to prý neřeší

 
„Očkování proti žloutenkám je také ve třech injekcích. Ale je to vakcína, o které člověk ví, že funguje. Když s ní bude proočkovaný, tak žloutenku nechytne. Je chráněný. Tady u té vakcíny slyšíme očkujte se, nebo umřete. A pak říkají očkujte se, možná budete mít lehčí průběh nemoci. Je tam tolik otazníků. A teď do toho vstupují komerční zájmy. Pakliže se tu točí obrovské počty milionů dávek těch vakcín, tak jsou to samozřejmě miliardové kšefty. Tam už na zdraví někoho nezáleží,“ domnívá se poslanec SPD Jiří Kobza. Mluví i o Zeleném údělu, který zničí naši ekonomiku, o migračním údělu a o inflaci.
11.12.2021 06:25 |

podobné články

To by ani Gréta lépe nevymyslela. Očkování! Eticky nepřijatelné pokusy na lidech. Vliv na plodnost žen? Michal Semín vypustil informace, že padnete do židlí

 
ROK S COVIDEM A TEN PŘÍŠTÍ „Zatímco dříve čínští komunisté napodobovali Západ, díky kterému jsou dnes tam, kde jsou, „my“ se dnes učíme od Číny, jak s využitím té nejmodernější techniky lépe šmírovat a špehovat. Systém čínského sociálního kreditu se tak krůček po krůčku prosazuje i u nás. Prosadí se v praxi již připravené covid pasy, podmiňující volné cestování či přístup k různým službám? Pokud ano, pak mezi povahou života v Číně a u nás již nebude žádného významnějšího rozdílu,“ domnívá se publicista Michal Semín, zakladatel Akce D.O.S.T. Vysvětluje také, proč byly dle něj americké prezidentské volby podvodem století.
20.12.2020 15:20 |

podobné články

V Číně teď frčí Oba Mao, tričko s ním putuje i do Bílého domu

 
Co mají společného americký prezident Barack Obama a komunistický vůdce Mao Ce-tung? Dobře se prodávají na tričku. Zvlášť když jsou na něm spojeni. Prezident Spojených států už prý také jedno vlastní, ale autorovi se zatím neozval.
30.09.2009 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2508 článků)

V Číně začala výstava Andyho Warhola, Mao Ce-tung na ní chybí

 
Muzeum současného umění v Šanghaji zahájilo v neděli výstavu děl amerického mistra pop-artu Andyho Warhola. Chybí na ní ale jeho slavné portréty bývalého čínského vůdce Mao Ce-tunga, napsala agentura AFP.
29.04.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Andy Warhol (133 článků)

Prezident Zeman na návštěvě v Číně: Jezdil ve voze diktátora Mao Ce-tunga!

 
Ač Zeman oplývá láskou k české automobilce a v Praze má k dispozici prezidentský superb, zahraničí je zahraničí. A při návštěvě v Číně dostal k dispozici limuzínu s trochu jinou historií – vůz značky Red Flag (v překladu červená vlajka) je kopií auta ZIL, kterým jezdívali sovětští hlavouni. Jde o zmodernizovanou verzi modelu, ve kterém se nechával vozit i sám čínský komunistický pohlavár Mao Ce-tung. Tomu jsou přisuzovány miliony lidských obětí..
27.10.2014 05:15 |

podobné články

V Číně vyrostla 37 metrů vysoká socha diktátora: Obr Mao Ce-tung vypadá jako Shrek ze zlata!

 
Zlatí komunisté, posteskne si nejeden staromilec. Je to silně kacířské, jenže takhle pořád smýšlí ještě hodně lidí. V Číně tenhle blábol ovšem dokonale zhmotnili. Vztyčili uprostřed polí gigantického Mao Ce-tunga, zakladatele komunistické Číny, diktátora a vraha.
10.01.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Mao Mao (99 článků)

Kult Mao Ce-tunga by měl být přehodnocen, říká jeho vnuk

 
Uctívání čínského revolučního vůdce Mao Ce-tunga zašlo příliš daleko a mělo by být přehodnoceno. Podle listu Daily Telegraph to prohlásil Maův vnuk, který se domnívá, že jeho dědeček by nyní měl být vnímán jako "normální člověk". Mao vládl komunistické Číně až do své smrti v roce 1976.
07.03.2013 17:30 |

podobné články

Semín: Covidimus? Lidé vidí druhého jako ohrožení. Ale Bůh se nestal člověkem, aby si od nás držel distanc

 
„Bůh se nestal člověkem, aby si od nás držel dištanc. Má-li se o Štědrém večeru narodit i v našich srdcích, budeme muset tu duševní karanténu, do níž jsme se nechali zavřít, okamžitě opustit,“ apeluje ve svém vánočním blogu na serveru Echo24.cz publicista a spoluzakladatel Akce D.O.S.T. Michal Semín.
23.12.2021 14:15 |

podobné články

Klausovec Semín: Havel nás vedl na cestu do otroctví

 
Nový předseda konzervativní vlastenecké Akce D.O.S.T. Michal Semín v druhé části rozhovoru pro ParlamentníListy.cz přiblížil více své názory na rozpad Evropské unie, ekonomickou krizi či hrozbu světovlády a havlismu.
08.01.2012 10:00 |

podobné články

Klausovec Semín: Havel nás vedl na cestu do otroctví

 
Nový předseda konzervativní vlastenecké Akce D.O.S.T. Michal Semín v druhé části rozhovoru pro ParlamentníListy.cz přiblížil více své názory na rozpad Evropské unie, ekonomickou krizi či hrozbu světovlády a havlismu.
08.01.2012 10:50 |

podobné články

Klausovec Semín: Pád Dvojčat se v USA někomu náramně hodil

 
Na české i americké pravici se vedou spory ohledně nutnosti invazí USA v Iráku a Afghánistánu po 11. září. Mezi výrazné odpůrce těchto válek patří Michal Semín, který na toto téma poskytl ParlamentnímListům.cz rozhovor.
11.09.2011 16:25 |

podobné články

Bátoru v čele Akce D.O.S.T. nahradí Klausovi blízký Semín

 
VÍME PRVNÍ Ladislav Bátora tento týden informoval, že končí ve funkci konzervativní euroskeptické tradicionalistické Akce D.O.S.T. Podle informací ParlamentníchListů.cz by ho měl nahradit bývalý ředitel Občanského institutu a současný ředitel katolického Institutu sv. Josefa Michal Semín.
09.12.2011 14:25 |

podobné články

Bátoru v čele D.O.S.T. vystřídal Semín

 
Novým šéfem konzervativní iniciativy D.O.S.T. se stal Michal Semín, který řídí Institut svatého Josefa na podporu katolických rodin. Uskupení dosud vedl někdejší kontroverzní úředník ministerstva školství Ladislav Bátora, rozhodl se ale z funkce odejít. Iniciativa změnu ve svém čele oznámila dnes na diskusním večeru v Praze.
13.12.2011 07:55 |

podobné články

Opět pochod homosexuálů v Praze. Prohradní Semín mluví o provokaci

 
Ve druhé polovině prázdnin proběhne další Pražský pochod hrdosti – Prague Pride 2012 gayů a lesbiček. Přestože pochod proběhne až za několik týdnů, jeho odpůrci se šikují k odporu už teď. Předseda prohradně orientované Akce D.O.S.T. Michal Semín se pohoršuje především nad faktem, že by pochod měl začít na Václavském náměstí.
21.06.2012 08:00 |

podobné články