Článek

Tady se nenakazíte: Nová restaurace bude jen pro jednoho hosta, stoluje se na louce

 
Kvůli pandemii způsobené koronavirem na světě nejspíš zkrachují tisíce restaurací, někteří podnikatelé v gastronomii ale naopak rozjíždějí netradiční projekty, pro které byla nutnost společenské izolace inspirací. Jedním z nich je nová švédská restaurace Bord For En (Stůl pro jednoho), která bude servírovat tříchodové menu vždy jen pro jediného hosta. Stolovat se bude venku na louce s výhledem do zeleně, uvedla ve své reportáži stanice CNN.
09.05.2020 10:05 |

podobné články

Podobné články

K nakousnutí i v karanténě: 14 žhavých snímků krásek, které jsou svůdné v každé době

 
V době koronaviru je důležité zůstat doma - nenakazíte se vy a nenakazíte své blízké. S pobytem doma lidé často sklouzávají k lenosti a málo o sebe pečují, spousta dam si ale uvědomuje, že i v karanténě je důležité cítit se dobře a krásně. Chlubí se tak svými snímky, které dokazují, že i v izolaci je možné být svůdná.
26.03.2020 16:06 |

podobné články

Tyhle problémy Amíků na naši hlavu: Newyorčané zuří, protože jejich nový starosta jedl v restauraci pizzu příborem. Co je to za divný skandál?

 
Strašlivý zločin se nedávno v New Yorku odehrál, za tohle bude muset být starosta Bill de Blasio nejspíš upálen! A příští hlava města bude ve své kampani nucena prokazovat, jakým způsobem stoluje. Běda, jak nechytí kuře nebo pizzu do rukou, a pokud si sushi rolku nabodne na vidličku, ihned bude jeho kampaň zrušena.
12.01.2014 20:15 |

podobné články

Tady se koronavirem nenakazíte: Přinášíme 10 nejbezpečnějších pláží Evropy!

 
Pandemii koronaviru se podařilo v České republice dostat pod kontrolu a možnost vycestování na dovolenou do zahraničí pomalu znovu začíná být reálná. Organizace European Best Destinations (Nejlepší evropské destinace) vyhodnotila deset nejlepších pláží, která splňují kritéria jako blízkost nemocnice, velikost pláže a nízký počet nakažených v dané zemi. Podívejte se na deset nejlepších pláží, na nichž si můžete užívat vodních radovánek a přesto se vyhnout nákaze!
04.06.2020 05:15 |

podobné články

V Malešicích vyroste nemocnice „na zelené louce“: Vyjde na více než miliardu

 
V pražských Malešicích má vzniknout neobvyklý projekt. Na volném prostranství tu má vyrůst úplně nová nemocnice. Stavba takové budovy takzvaně „na zelené louce“ nebývá příliš častá, naposledy se tak v naší zemi stalo před desítkami let. Projekt bude stát více než jednu miliardu korun.
17.02.2017 15:45 |

podobné články

Zvrácený případ ze Slovenska: Muž tam znásilnil na louce berana! Co se přesně stalo?

 
Ve Spišském podhradí na Slovensku si policie pořádně posvítila na jednoho z tamních obyvatel, který "znásilnil":http://www.extra.cz/tato-divka-si-uzivala-sex-s-kockou-a-chtela-kvuli-tomu-vrazdit sousedovo domácí zvíře. Majitel zvířete vypověděl, že se dotyčný muž sexuálně uspokojoval na beranovi, který se zrovna pásl na louce.
18.08.2013 20:25 |

podobné články

Hejtman Čunek, jak jej znáte, mnohé nadzdvihne: Lidé jsou zbytečně vystrašení. Jistotu, že se nenakazíte, vám nedá nikdo

 
ROZHOVOR Odsunutí celého nájemného ohrožuje vlastníky domů, kteří budou muset zaplatit například elektřinu, vodu či plyn ze své kapsy. Řidiči v městské hromadné dopravě odmítají vybírat jízdné, přestože jsou už vybaveni pomůckami a na rozdíl od prodavačů v supermarketech nejsou ani tolik vystavení nebezpečí nákazy. A s Řádem bílého lva pro náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymulu by počkal. Senátor a zlínský hejtman (KDU-ČSL) Jiří Čunek označil některá vládní opatření za populismus. Současně upozorňuje, že čím déle bude karanténa trvat, tím těžší bude zůstat doma a nechodit ven. Na uvolňování zákazů je podle něj nejvyšší čas.
07.04.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (791 článků)

Tak se stoluje u Rytmuse: Večeře za dvě mega?!

 
Když už nevíš co by, "vyšokuj" své okolí. Tímto se zřejmě řídí slovenský raper Rytmus (37), který si „uvařil“ opravdu hodně drahou večeři a se všemi se o ni podělil na své facebookové stránce. A podávaly se opravdu ty nejvybranější a nejdražší laskominy, které si umíte představit. Jen, aby z toho zpěvákovi nezaskočilo.
31.07.2014 18:55 |

podobné články

PROSTŘENO: Pepa stoluje v porno stylu! +VIDEO

 
Druhý den ústeckého Prostřena patří Pepovi, který jako správný řezník nacpe maso i do bramboračky. Z jeho postavy je znát, že na jídle rozhodně nešetří.
03.04.2012 05:15 |

podobné články

Francouzská gastronomie – jak stoluje správný Francouz?

 
Země výtečných sýrů, dobrého a kvalitního vína a nezapomenutelných kulinářských zážitků. S Francouzi je spojena i vysoká úroveň stolování....
22.10.2014 18:15 |

podobné články

Likvidace divočáků v Mníšku dostala zelenou. Myslivci můžou střílet i na louce ve středu města

 
V Mníšku pod Brdy budou moci myslivci odstřelovat přemnožená divoká prasata i uprostřed města na louce Pivovárka. Výjimka pro odstřel na tříhektarovém zeleném pásu platí do roku 2018. V době odstřelu bude území, na něž chodí lidé na procházky, případně venčit psy, pro veřejnost uzavřeno a ohraničeno páskami. V úterý to uvedla tajemnice městského úřadu Věra Landová.
15.03.2016 14:05 |

podobné články

Muž vytasil na hosta restaurace pistoli! Odzbrojili ho!

 
Až tříleté vězení hrozí osmatřicetiletému muži z Kunovic, který v místní restauraci bezdůvodně vytasil pistoli na jiného hosta podniku. Agentuře Mediafax to v úterý sdělil policejní mluvčí Aleš Mergental.
01.11.2011 13:30 |

podobné články

Francouzský turista ubodal v Austrálii hosta restaurace

 
Mladého francouzského batůžkáře obvinili v Austrálii z vraždy. Na Štědrý den ubodal dalšího hosta v hospodě ve městě Broome, informuje v úterý agentura AFP.
03.01.2012 08:20 |

podobné články

Výčepní zbil hosta za použití toalety. Soud mu sebral živnost

 
Hospodský se vrhl na hosta, který si odskočil z ulice do restaurace na toaletu. Když vyšel ven, výčepní ho zbil a obral o údajný dvacetikorunový poplatek za použití toalet.
05.03.2012 09:25 |

podobné články

VIDEO: Jak si podávat ruce během prasečí chřipky

 
Tohle by se vám během následujících týdnů mohlo opravdu hodit! Belgická telekomunikační společnost Telenet vymyslela originální a hlavně velice hygienický pozdrav, při kterém se prasečí chřipkou hned tak nenakazíte.
05.11.2009 17:05 |

podobné články

Bojíte se AIDS? Zkuste virtuální sex! Video…

 
Možná často přemýšlíte nad tím, jestli se během sexu nenakazíte nějakou zákeřnou pohlavním stykem přenosnou chorobou, jako je AIDS. Tak vyzkoušejte virtuální sex…
15.05.2016 12:05 |

podobné články

Bojíte se AIDS? Zkuste virtuální sex!

 
Možná často přemýšlíte nad tím, jestli se během sexu nenakazíte nějakou zákeřnou pohlavním stykem přenosnou chorobou, jako je AIDS. Tak vyzkoušejte virtuální sex…
15.05.2016 17:20 |

podobné články

Lži a podrazy politiků? Na louce, kde kázal papež, má být skládka!

 
Šmejdi v bílých límečcích! I tak mluví naštvaní obyvatelé Brandýsa nad Labem a Staré Boleslavi o vedení města a úřednících kvůli plánované těžbě písku. Na proboštské louce, tedy v místech, kde v roce 2009 kázal Papež Benedikt XVI, totiž nebrání dostatečně těžbě písku! Přestože jen pár metrů odsud už stojí rodinné domky a další desítky rodin čekají na stavební povolení. Město jim ale lže jak když tiskne!
25.02.2014 20:30 |

podobné články

Piráti: Zastupitelstvo Prahy 12 zamítlo změnu územního plánu na louce Na Hupech

 
Zastupitelstvo městské části Prahy 12 dne včera v nočních hodinách po dlouhé diskuzi nesouhlasilo se změnou územního plánu ze sportovního a rekreačního využití na využití pro veřejnou výstavbu na louce „Na Hupech“ u vstupu do Modřanské rokle.
20.06.2018 13:10 |

podobné články

Issová si libuje na »hovnové louce«!

 
Herečka Martha Issová (28), která naposledy zazářila ve filmu Děti noci, se jako doma cítí na louce na pražské Hanspaulce.
04.12.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Martha Issová (302 článků)