Článek

Tady jde do tuhého! Prima a ČT válcují Novu všechny dny v týdnu!

 
Není žádný den v týdnu, kdy by byl program TV Nova automatickým lídrem večerního televizního vysílání. Poté, co se její dlouholetá vlajková loď, seriál Ordinace v růžové zahradě 2, musela sklonit před novým hitem Primy Slunečná, Nova zmizela z prvních míst žebříčku sledovanosti.
31.01.2020 14:05 |

podobné články

Podobné články

Z televize Prima bude od příštího roku Prima Family

 
Televizní stanice Prima se od 1. ledna příštího roku přejmenuje na Prima Family. V pondělí to uvedl Marek Winkler ze společnosti FTV Prima, která je držitelem vysílacích licencí pro kanály Prima Cool, Prima Love a Prima Family.
31.10.2011 18:20 |

podobné články

Prima uvede na jaře show Aréna národů a spustí videotéku Prima Play

 
Hlavním tahákem jarního vysílání televize Prima má být nová rodinná show Aréna národů. Prima ji uvede na kanálu Prima family od 11. února. Od března Prima uvede také zábavní pořad Česká 30 s Martinem Dejdarem a seznamovací reality show Hotel Paradise. V březnu Prima spustí novou videotéku Prima Play.
24.01.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (464 článků)

Prima novinka na síti: Spouštíme nový, ještě lepší portál Prima PLAY!

 
Weby z rodiny Prima ONLINE trhají rekordy a po letošní smršti novinek (Prima STYLE, Prima FRESH, Prima ŽENY) přichází další překvapení. Spouštíme od základu proměněné stránky videoarchivu Prima PLAY (prima-play.cz).
17.09.2013 20:30 |

podobné články

4 značky bot, které válcují módní svět

 
Boty, jsou pro ženu prostě základ. Na botách záleží, jelikož v nich trávíme každý den, celý den, a tak bychom si při jejich výběru rozhodně měli dát záležet. Módní průmysl nás tlačí do designových kousků. V dnešní době však jde styl a pohodlí ruku v ruce, a tak pro vás máme inspiraci na 4 top značky bot, které válcují dnešní módní svět.
09.05.2017 08:15 |

podobné články

ČT sledovalo na Silvestra nejvíc lidí. Den předtím Prima poprvé porazila Novu

 
Nejvíc lidí si na Silvestra naladilo Českou televizi. S třicetiprocentní sledovaností tak veřejnoprávní televize porazila obě komerční Novu i Primu. Prima si navíc den předtím zapsala své první historické vítězství nad Novou.
01.01.2012 13:15 |

podobné články

V SuperStar jde do tuhého: Pojďte se podívat na všechny díly, které vám unikly

 
V soutěži SuperStar začínají jít do tuhého. První castingy sice nebyly pro soutěžící úplně nejlehčí, ale je to nic oproti tomu, co je čeká nyní. Z různých měst vzešlo 120 postupujícího do úzkého kola do divadla. Jenomže ze 120 soutěžících může postoupit jen dvacet. Napětí, nervozita, pláč. To vše nás dnes čeká. Pokud jste nestihli některé předchozí díly, tak tady je můžete najít.
08.04.2018 15:00 |

podobné články

Leošův utajovaný návrat na Novu zaskočil šoubyznys! Parťák Hezucký to věděl, ale šokovaný zbytek poroty Talentu Bílá a Slávik nic netušili! Jak reagovali?

 
"Leoš Mareš":http://www.extra.cz/tema/leos-mares-1 (37), na kterého dnes díky eXtra.cz "praskla velká zrada Primy a návrat do náruče Novy":http://www.extra.cz/vime-prvni-leos-mares-se-vraci-na-novu-bude-moderovat-hlas-co-nam-prave-k-sokujici-zprave-sdelila-prima, pořádně zaskočil všechny, kdo mají s moderátorem v obou televizích co do činění.
26.11.2013 15:02 |

podobné články

Klíma jde na Novu!

 
Známý novinář a publicista Josef Klíma (61) odchází z Prima family a vrací se zpět na Novu, kde na začátku devadesátých let odstartoval svou televizní kariéru. Na Primě se přitom Klíma ani moc nerozkoukal a už balí kufry.
13.05.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (210 článků)

Talentmánie: Šeredová míří na Novu

 
V drsném souboji televizí o moderátora Leoše Mareše (34) zvítězila Nova. Ani kontrakt na 20 milionů nepřiměl Mareše kývnout na talentovou show na TV Prima. Na Novu míří také modelka Alena Šeredová (32).
20.05.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3113 článků) , Alena Šeredová (649 článků)

Novinář Josef Klíma končí v Prima family a vrací se na Novu

 
Známý novinář a publicista se opět vrátí na Novu. Skoro dva roky působil na Primě family v pořadu Soukromá dramata, ve kterém mu sekundoval publicista Janek Kroupa. Odchod novinářské osobnosti je stoprocentní a televize už prý plánuje vysílání nového pořadu Na vlastní riziko.
12.05.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (210 článků) , Janek Kroupa (142 článků)

Klíma odchází s Kroupou na Novu

 
Publicista a novinář Josef Klíma (61) odchází z TV Prima zpět na Novu i s kolegou Jankem Kroupou (38). Na Primě vznikne nový pořad Na vlastní riziko.  
22.05.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (210 článků) , Janek Kroupa (142 článků)

Další kočka po boku Puhajkové a spol.: Na Novu míří tahle půvabná Česká Miss

 
Loňská Česká Miss Tereza Chlebovská  (22) míří na Novu. Úspěšně absolvovala několik kamerových zkoušek, na obrazovce vypadá skvěle a už několik týdnů pečlivě chodí na tréninky do televize a chystá se den, kdy Terezu bude čekat první přímé vysílání. Původně se mluvilo o tom, že by měla být další posilou v počasí, nyní to vypadá, že Tereza bude vedle Inny Puhajkové druhou ženou mezi sportovními komentátory.
10.04.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Inna Puhajková (350 článků) , Tereza Chlebovská (274 článků)

Jde do tuhého, píše Ransdorf k Ukrajině. A zmiňuje agenta CIA

 
Evropu šokují události na východě Ukrajiny. Ve Slavjansku vládní speciální jednotky zahájily operaci proti separatistům. NATO pokládá vývoj za velmi závažný. I podle komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa jde do tuhého. Podle něj je ve střetu zájmů ještě jeden důležitý hráč, který má zájem o vzájemné odcizení Rusů a Ukrajinců. Američané.
14.04.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (587 článků)

Jde do tuhého, píše Ransdorf k Ukrajině. A zmiňuje roli USA

 
Evropu šokují události na východě Ukrajiny. Ve Slavjansku vládní speciální jednotky zahájily operaci proti separatistům. NATO pokládá vývoj za velmi závažný. I podle komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa jde do tuhého. Podle něj je ve střetu zájmů ještě jeden důležitý hráč, který má zájem o vzájemné odcizení Rusů a Ukrajinců. Američané.
14.04.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (587 článků)

FOTO Jde do tuhého. Jeli jsme ve vlaku se stovkami uprchlíků, který násilím vyklidila policie se psy. A toto nám k tomu policisté řekli...

 
REPORTÁŽ Jde v případě návalu imigrantů na starý kontinent do tuhého? Může o tom svědčit noc z pondělí na úterý, kdy česká policie z mezinárodního rychlíku v Břeclavi vyvedla až na dvě stovky migrantů. Reportér ParlamentníchListů.cz byl u celé akce přítomen. Přinášíme tak jedinečné fotografie a informace včetně neoficiálních sdělení příslušníků policie.
01.09.2015 14:16 |

podobné články

Jde do tuhého. Také u nás se chystá útok na novináře. Mám konkrétní informace, napsal Jaroslav Kmenta

 
Novinář Jaroslav Kmenta se domnívá, že i u nás jde do tuhého stejně jako na Slovensku, kde byl zavražděn investigativec Ján Kuciak se svou přítelkyní. Píše o tom pro server ReportérMagazín.cz.
12.03.2018 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kmenta (124 článků)

Podzimní souboj talentmánií Nova vs. Prima - Vydělají hlavně slavní!

 
Už v září se rozhoří velký boj o diváky! Televize Nova i Prima a jejich slovenské protějšky Markíza a Joj vkládají veškeré naděje do reality show, při které půjde o hledání výjimečných talentů. V roli porotců se představí samá zvučná jména, mj. topmodelka Alena Šeredová (32), zpěvačka Lucie Bílá (44) nebo režisér Zdeněk Troška (57). Z obrazovek nezmizí ani moderátor Leoš Mareš (34), který s Novou podepsal tříletý kontrakt a přijde si na pohádkových 15 milionů korun. Budou se soutěže vůbec lišit? A v čem? Zopakuje Prima svůj úspěch, kdy před lety porazila Novu s reality show VyVolení?
21.05.2010 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2417 článků) , Leoš Mareš (3113 článků) , Zdeněk Troška (487 článků) , Alena Šeredová (649 článků)

Počasí na Nově bude moderovat bývalá Playmate Petra Svoboda

 
Televize Nova pokračuje v angažování krasavic, které si nepřechylují příjmení. Její stáj moderátorek rozšíří Playmate časopisu Playboy z roku 2008 Petra Svoboda. Další články k tématu: Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Inna Puhajková míří na Novu, posílí redakci sportu Na Novu jde další modelka, Iveta Vítová bude číst zprávy Zpravodajství Novy posílí herečka, zpěvačka a politoložka Emma Smetana Zprávy na Nově posílila Miss Academia Jana Marečková
14.10.2012 03:25 |

podobné články

Osobnosti: Inna Puhajková (350 článků) , Petr Svoboda (579 článků) , Petr Svoboda (570 článků) , Petr Svoboda (579 článků) , Sylva Lauerová (10 článků) , Emma Smetana (487 článků) , Jana Marečková (26 článků) , Jan Svoboda (220 článků) , Jan Svoboda (220 článků) , Jan Svoboda (220 článků) , Jan Svoboda (220 článků)

Nařkl Tuhého z „brutálního úniku“. Detektiv šel do civilu se Šlachtou

 
Kromě Roberta Šlachty odešel do civilu i šéf ostravské expozitury ÚOOZ Jiří Komárek. Právě on nařkl policejního prezidenta Tomáše Tuhého z „brutálního úniku“ informací. Po Šlachtovi tak jde o dalšího čelního představitele útvaru, jenž se má sloučit s ÚOKFK. Informaci přinesla MF Dnes, která upozorňuje, že z protimafiánského útvaru jsou na odchodu i další zkušení policisté.
09.07.2016 11:30 |

podobné články