Článek

Tadeáš Kuběnka terčem teroru kvůli Bendigovi: Nech Lukyho být, nebo skončíš ve Vltavě, vyhrožují

 
Tadeáš Kuběnka to schytává od fanoušků Jana Bendiga a jeho partnera Lukáše Rejmona. Influencerovi chodí zprávy a telefonáty, ve kterých je mu vyhrožováno, že pokud s rýpáním do zpěváka a jeho problému s moukou nepřestane, skončí ve Vltavě. Na svém Instagramu o tom Kuběnka promluvil a prozradil, že incident bude pravděpodobně řešit i s policií.
21.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)
Podobné články

Tadeáš Kuběnka hledá lásku: Pokud jste sexy kočka s velkým penisem, určitě mi napište

 
Jméno Tadeáš Kuběnka čím dál více rezonuje. Devatenáctiletý influencer, známý také jako Královna Tadeáš, se během krátké chvíle probojoval do žebříčku nejvýraznějších postav na české internetové scéně a míří čím dál výš. Plánuje uspořádat pokračování jedinečné, výstřední party u nás a hlásí, že to bude banger. Tadeáš byl hostem pořadu Extra Host, v rámci kterého poskytl dost otevřený rozhovor. Vztahy, tvorba, ale i pozvání na rande: “Pokud jste sexy kočka s velkým penisem, určitě mi napište,” směje se.
07.10.2022 17:10 |

podobné články

Tebe platí sugar daddy, já mám Sugar Denny: Tadeáš Kuběnka boří internet novým songem

 
Výstřední influencer Tadeáš Kuběnka nepřestává překvapovat. Je to jen pár dní, co vyvolal rozruch na pátém turnaji Clash of the Stars, kde měl zápas - do něj nastoupil za doprovodu týmu roztleskávaček, se kterými předvedl i do detailu promyšlenou taneční sestavu na VLASTNÍ píseň. Song, který složil právě k příležitosti svého prvního boxerského souboje, nyní vydal i oficiálně. Tadeáš se o songu s názvem „Královna Tadeáš“ rozpovídal pro eXtra.cz. Prozradil, že jeho hudební kariéra právě začíná! „Rozhodně to chceme ještě pořádně rozjet,“ říká. 
16.06.2023 19:45 |

podobné články

Sugar Denny a Tadeáš Kuběnka v ráži: Rozchod roku vyhrála Hanychová, skandál roku Biasiol

 
Youtuberka Sugar Denny a influencer Tadeáš Kuběnka, jedna z nejkontroverznějších dvojic vystupující na rozhraní československého internetu, se opět nebála opřít do českých celebrit. Ve svém podcastu Kontroverzní se rozhodli udělit ceny hned několika známým osobnostem, a to ve velmi speciálních kategoriích. V kategorii "Rozchod roku" zvítězila Agáta Hanychová, v kategorii "Skandál roku" si pak první místo vysloužila Veronica Biasiol. Došlo i na připomenutí kauzy Kuběnka a Sergei Barracuda. Kdo vyhrál v kategorii "Ožralec roku" nebo "Nejprcat*lnější influencerka"?
08.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3907 článků) , Veronica Veronica (60 článků) , Sergei Sergei (6 článků)

Divoká party influencerů. Kuběnka jako královna Elsa, alkohol tekl proudem

 
Známé influencerské kontroverzní duo Tadeáš Kuběnka a Denisa Kouřílková alias Sugar Denny uspořádali divoký vánoční večírek pro stovky lidí. Nechyběla výzdoba ani kostýmy s tematikou. Zatímco Sugar Denny dorazila jako hříšný andílek, Tadeáš pak jako Elsa z pohádky Ledové království. "Party suprózní, trošku drama," podělil se Kuběnka o své dojmy pro eXtra.cz. 
18.12.2023 17:40 |

podobné články

Tadeáš Kuběnka a jeho "necenzurované" vystupování na internetu: Nejsem vzorem pro děti, obhajuje influencer

 
Zatímco někteří cítí společně s veřejným vystupováním a s tím spojeným vlivem určitou dávku zodpovědnosti, influencer Tadeáš Kuběnka toto zásadně odmítá. Jako jeden z mála na české internetové scéně se nebojí mluvit o velmi kontroverzních tématech, o věcech, které jsou pro většinu populace tabu, a zkrátka ukazovat svůj život takový, jaký skutečně je. Nemá problém propagovat tabákové či alkoholické výrobky a tvrdí: “Nenesu odpovědnost za dvanáctiletý děti. Nepodepsal jsem smlouvu o tom, že bych měl být vzorem.” V pořadu Extra Host se Tadeáš rozpovídal o závislostech a o tom, jak mu tato “necenzurovaná” prezentace škodí v případných kolaboracích s velkými brandy. 
26.10.2022 11:00 |

podobné články

Kuběnka chystá největší influencerskou akci u nás: Na blacklistu je úhlavní nepřítel Shopaholicadel nebo Anna Šulc

 
Blíží se největší influencerská párty u nás! Akce jménem Království Tadeáš, kterou nemá na svědomí nikdo jiný než influencer Tadeáš Kuběnka (19), chystá po své úspěšné premiéře pokračování. Lidé se opět mohou těšit na přehlídku výstředností, své oblíbené známé internetové tvůrce a zkrátka na mejdan, který v Česku nemá obdoby. Tadeáš redakci eXtra.cz poskytl exkluzivní rozhovor: Kdo ze známých tváří se dostal na blacklist a má vstup zakázán?
29.09.2022 11:50 |

podobné články

Tadeáš Kuběnka o souboji s Holomkem. Soupeři se vysmál a řekl, proč ho chce zmlátit

 
Na pátém turnaji Clash of the Stars, který se uskuteční již tuto sobotu, se fanoušci vůbec poprvé dočkají boxerského duelu. O ten se postará kontroverzní influencer Tadeáš Kuběnka a Daniel Holomek. Co za tímto velmi nečekaným zápasem stojí? "Pan bojovník se chtěl stát slavným. Díky tomu, že mi zaplatili dost, tak jsem na to kývl," rozpovídal se Tadeáš pro eXtra.cz. 
10.06.2023 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (658 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (379 článků)

Tadeáš Kuběnka si po svém premiérovém souboji nic nepamatuje: Jsem emocionální troska, říká

 
Influencer Tadeáš Kuběnka má za sebou premiéru v kleci. Na pátém galavečeru Clash of the Stars se podle pravidel boxu utkal s další tváří českého internetu Danielem Holomkem. Byl to právě Tadeáš, kdo ze svého prvního zápasu odešel jako vítěz. "Jsem teď emocionální troska, těším se domů, těším se, až přijdou peníze a až zakalíme," řekl bezprostředně po souboji v rozhovoru pro eXtra.cz. Své vystoupení pojal velkolepě, nazpíval vlastní song na pompézní nástup do klece a poblahopřát mu přišly vlastní roztleskávačky! 
11.06.2023 15:50 |

podobné články

Tadeáš Kuběnka a Sergei Barracuda měli mít poměr: Byla to opilecká noc, přiznal influencer

 
Na sociálních sítích se šíří nová senzace. Hlavními aktéry jsou influencer Tadeáš Kuběnka (20) a známý rapper Sergei Barracuda (33), kteří spolu měli mít intimní poměr. Společnou fotografii z oné noci sdílel na svém Instagramu i vítěz reality show Like House. Tadeáš se k údajnému románku vyjádřil exkluzivně pro eXtra.cz. 
09.08.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Sergei Sergei (6 článků)

Tadeáš Kuběnka zuří: Kvůli zamítnutí manželství pro všechny se pustil do Okamury. Nešetřil přitom vulgarismy

 
Dlouhotrvající debata o manželství pro všechny je u konce. Poslanecká sněmovna ve středu nepodpořila, aby i stejnopohlavní páry mohly uzavírat sňatky, což vyvolalo řadu rozporuplných reakcí. Ke kontroverznímu rozhodnutí se veřejně vyjádřil i známý influencer, člen LGBT komunity Tadeáš Kuběnka. Ten na svých sociálních sítích nešetřil ostrou kritikou, kterou zaměřil i vůči předsedovi SPD Tomiu Okamurovi.
02.03.2024 13:05 |

podobné články

Exot Tadeáš Kuběnka definitivně zešílel: Neustál vlastní život, skončil v blázinci

 
Influencer Tadeáš Kuběnka skončil v psychiatrické léčebně. Poté, co týden nespal, přičemž se potýkal s psychickými problémy, natočil sérii emotivních videí o zpytování svědomí a řadě uvědomění. Následně zakročili jeho nejbližší. "Zhodnotili jsme, že ten jeho stav není nejlepší," promluvila jeho matka ve vyjádření k tomu, co se s Tadeášem momentálně děje. Ten dle všeho neustál svůj vlastní život. Nyní je bez mobilu a v léčebně si čte knihy nebo kreslí. 
16.04.2024 10:15 |

podobné články

Královny kontroverze: Tadeáš Kuběnka a SugarDenny rozválcovali československou influencerskou scénu!

 
Mezi nejvýraznější a zároveň nejkontroverznější tváře tuzemské influencerské scény patří rozhodně Tadeáš Kuběnka (19), účastník Like House 2, a Denisa Kouřílková aka “SugarDanny" (18). Oba svou pozici nyní opět potvrdili. V poslední společném YouTube videu rozválcovali ostatní internetové tvůrce a opět otevřeli již zapomenuté kauzy. Pamatujete na ně?
17.09.2022 05:10 |

podobné články

Skandál agresivní Mlejnkové: Mně se zhnusila, dává od ní ruce pryč Tadeáš Kuběnka

 
Pořádný poprask způsobilo video kolující na sociálních sítích, ve kterém Barbora Mlejnková agresivně vyjíždí po exmilence své přítelkyně Veronicy Biasiol. Pro sprostá slova nešla daleko, a nakonec ji musel odtáhnout její kamarád. Mlejnková schytává pořádný hejt, ke kterému se přidal i další influencer Tadeáš Kuběnka. Ten poskytl eXtra.cz exkluzivní vyjádření k situaci. 
16.07.2023 19:55 |

podobné články

Tadeáš Kuběnka vrací úder: Přišel si pro mě a teď to popírá. Mám ale důkazy, reaguje na vyjádření Barracudy

 
Kauza týkající se influencera Tadeáše Kuběnky (19) a rappera Sergeie Barracudy (33) nabírá na obrátkách. Vše se přitom točí kolem jediné noci a údajného poměru mezi oběma zmíněnými muži. Na základě hojného počtu spekulací o tom, že mezi dvojicí došlo k intimnímu styku, se rozhodl jako první promluvit právě Tadeáš, který vše potvrdil. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," zareagoval na dotaz redakce eXtra. Po delší odmlce se následně vyjádřil i interpret, který se začal ohánět žalobou a k druhému aktérovi celé aférky se vyjádřil velmi ostře. To si však nenechal Kuběnka líbit a ostře se vysmál interpretovi na Instagramu.
10.08.2023 17:45 |

podobné články

Tadeáš Kuběnka šel do naha. Fanouškům se v sauně ukázal tak, jak ho Bůh stvořil

 
Kontroverzní influencer Tadeáš Kuběnka si rozhodně neláme hlavu s tím, co si okolí pomyslí. Jinak tomu není ani nyní. Vítěz reality show Like House 2 totiž na svých sociálních sítích zveřejnil odvážný, zcela nahý snímek ze sauny. "Zadarmo?" ptají se fanoušci, kteří Tadeáše pobízejí k založení profilu na zpoplatněné platformě s obsahem pro dospělé. 
12.02.2024 17:35 |

podobné články

Přehlídka výstřednosti: Tadeáš z Like House uspořádal největší influencerskou party u nás

 
Vítěz druhé řady reality show Like House Tadeáš Kuběnka se toho rozhodně nebojí. Uspořádal událost, která v Česku nemá obdoby. Party plnou známých tváří pojmenoval “Království Tadeáš” a nesměla si ji nechat ujít třeba influencerka Anna Šulcová nebo královna kontroverze Sugar Denny a mnoho dalších. "Přehlídku" výstřednosti navštívily stovky lidí. 
29.06.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (43 článků) , Anna House (1 článek)

Napadený Tadeáš v Clashi: Před útokem se pochlubil tetováním s českými vrahy

 
Dramatická situace se odehrála během galavečera Clash of the Stars 7. Zápasník Tadeáš Veselý zrovna šel do ringu, když ho zákeřně napadl jeden z diváků. Tadeáš se po útoku skácel k zemi, zatímco útočníka pacifikovala ochranka. Redakce eXtra.cz byla celé situaci na místě přítomná a vše zaznamenala na video. Tadeáš posléze ukázal zprávu z nemocnice, kde je popsáno, že upadl do bezvědomí. Ještě před útokem se nám stačil pochlubit svými tetováními na ruce, kde má české i zahraniční vrahy.
28.01.2024 17:25 |

podobné články

První vyjádření Sergeie Barracudy: Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude, hlásí rapper a podává žalobu

 
Na rozhraní českého internetu v posledních dnech rezonují jen dvě jména - jméno kontroverzního influencera Tadeáše Kuběnky a významné tváře československé rapové scény Sergeie Barracudy. Začalo se spekulovat o tom, že dvojice spolu měla mít poměr. Domněnky podtrhl Sergeiův track, ve kterém zní: "Začínám se cítit jako Freddie Mercury, pí*a už mě nudí, asi začnu p*chat kluky“ a společný snímek, na kterém je dvojice zachycena na party, která se protáhla k Tadeášovi domů. "Byla to opilecká noc. Kdo by si takovou kočku, jako jsem já, nedal," zareagoval Tadeáš pro eXtra.cz s tím, že poměr s rapperem potvrdil. Nyní se k vyjádření odhodlal i interpret. "Škoda, že nenapsali těm stovkám holek, co jsem měl, aby věděli, co mám skutečně rád. Na mně žádný Kuběnka parazitovat nebude," prohlásil na úvod.
10.08.2023 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (299 článků) , Freddie Freddie (63 článků)

Románek mezi Kuběnkou a Barracudou má nečekanou dohru: Raper stáhnul žalobu. Ví, že by prohrál, směje se influencer

 
Jedním z největších témat českého internetu v uplynulém roce byla kauza týkající se influencera Tadeáše Kuběnky a rapera Sergeie Barracudy. Mezi dvojicí mělo dojít k intimnímu poměru, což kontroverzní Kuběnka veřejně potvrdil, ale druhý aktér pak zásadně vyvrátil, a influencera dokonce zažaloval. Nyní však nastal zásadní zvrat! "Sergei B. stáhnul žalobu, protože zjistil, že by to prohrál, mám nespočet důkazů," říká Tadeáš Kuběnka pro eXtra.cz a směje se. 
02.01.2024 05:10 |

podobné články