Článek

Syna (1) málem "rodiče" z Brněnska utýrali hlady! Jeho výchovou se nechtěli moc zatěžovat

 
Stěží uvěřitelný případ týrání malého dítěte řešil Krajský soud v Brně. Rodiče z Brněnska svou „výchovou“ zapříčinili podvýživu a psychomotorickou zaostalost svého ročního dyna. Od smrti ho podle lékařů dělily minuty! Chlapec se zotavil, teď se o něj stará babička. Rodiče potrestal soud třemi roky vězení.
16.10.2020 16:15 |

podobné články

Podobné články

Rodiče utýrali chlapečka († 2). Plakal, tak mu dali metadon

 
Na drogách závislí rodiče utýrali ani ne dvouletého chlapečka. Ten byl nalezen ve své postýlce mrtvý měsíc před svými narozeninami. Zabili ho metadonem, náhražkou drogy, kterou mu dali, protože plakal.
05.09.2012 10:00 |

podobné články

Veganští rodiče málem utýrali syna: Miminko trpělo vážnou podvýživou

 
Kvůli přesvědčení málem vyhladověli syna k smrti! Vážně podvyživeného a v růstu zakrnělého čtrnáctiměsíčního syna odebraly italské úřady rodičům v Miláně, kteří se odmítli vzdát striktně veganské stravy. Informoval o tom dnes list The Times.
11.07.2016 09:40 |

podobné články

Škola, kde utýrali učitelku Ludmilu k smrti: Šikanu ve škole zvládáme dobře!

 
Děsivé! Během několika měsíců tu studenti utýrali učitelku Ludmilu k smrti. Vedení malešické průmyslovky teď opět šokuje! Podle zástupkyně ředitele školy Taťjany Kubíkové totiž prevenci šikany bez problémů zvládají!
16.02.2016 12:00 |

podobné články

Brněnská zpravodajka Nela Slováková a další šílené video: "Bafnula jsem z ledničky na kamarádku, uáááááá, bububu!"

 
"Brněnská zpravodajka eXtra.cz Nela Slováková":http://www.extra.cz/brnenska-zpravodajka-nela-slovakova-naha-lovila-na-vanoce-kapra-za-tohle-video-nas-budou-rybari-kamenovat se asi brzy přihlásí na FAMU, i když je otázkou, zda jí "vysoká filmařská má ještě co dát":http://www.extra.cz/brnenska-zpravodajka-nela-slovakova-potrat-kometa-brno-a-dalsi-silenosti-co-se-mi-postavily-v-tydnu-do-cesty. Podívejte se na její inspiraci Christinou Ricci, která se tuhle nacpala do lednice.
23.01.2014 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Christina Ricci (37 článků)

Podle Stanjury (ODS) by Bárta neměl koalici dále zatěžovat

 
Dosavadní neformální lídr Věcí veřejných (VV) Vít Bárta už není součástí vládní koalice a jeho rozhodnutí by nemělo dále zatěžovat koaliční vztahy.
15.04.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2844 článků)

Bárta by neměl zatěžovat koalici, míní Stanjura

 
Dosavadní neformální lídr Věcí veřejných (VV) Vít Bárta už není součástí vládní koalice a jeho rozhodnutí by nemělo dále zatěžovat koaliční vztahy. Své sliby o odchodu z vrcholné politiky ale nesplnil, reagoval předseda poslanců ODS Zbyněk Stanjura na rozhodnutí Bárty kandidovat v krajských volbách a zůstat ve sněmovně, pravděpodobně jako nezařazený poslanec. Také podle místopředsedy TOP 09 a ministra financí Miroslava Kalouska nemůže být Bárta dále považován za koaličního poslance.
16.04.2012 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7181 článků) , Vít Bárta (2844 článků) , Zbyněk Stanjura (288 článků)

Baseta Dádu málem utýrali hlady k smrti. Teď hledá nový domov

 
Trápení hladem zakoušel dlouhou dobu třináctiletý baset. Oproti jiným má poloviční váhu. Úřady ho musely odebrat majitelům z Rudoltic u Lanškrouna. Podle ochránců přežil jen díky tomu, že má kvalitní předky a dobrý genetický základ.
30.03.2014 20:55 |

podobné články

RODIČE TÝRALI SYNA HLADY! Odsedí si celkem 12 a půl roku

 
Krajský soud v Brně zamítl ve čtvrtek odvolání státního zástupce i obžalovaných v případu rodičů, kteří v Brně týrali sedmiletého syna, bili jej a trápili hlady. Matka si ve věznici s ostrahou odpyká šest let, otec o půl roku více, potvrdila soudkyně Marie Večerová verdikt soudu prvního stupně.
14.07.2011 09:40 |

podobné články

Dominika (7) téměř utýrali, čeká je jen pár let vězení

 
Sedmiletého Dominika sadisticky bili. Mučili ho hlady a když se jim zdálo že zlobí, lepili mu připínáčky do bot. Vlastní rodiče, kteří toto svému bezbranému synovi dělali potrestal v pondělí brněnský městský soud. Dohromady by měli strávit ve vězení 12,5 let. A veřejnost dál nesmí znát podobu zvrhlých rodičů.
28.02.2011 14:15 |

podobné články

Výrok Karla Schwarzenberga. Silný. A jsou na něj dost silné ohlasy

 
Na výrok čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, který v určité nadsázce pronesl, že bez EU bychom chcípli hlady, zareagovali pro ParlamentníListy.cz politici různých stran. Shodli se na tom, že bychom nechcípli hlady. Ale rozdíly se našly. „Hlady bychom nechcípli, ale silně by vzrostla nezaměstnanost a poklesla naše životní úroveň,“ domníval se bývalý europoslanec Libor Rouček (ČSSD). Jinak to vidí Jiří Payne (Svobodní). „EU dusí ekonomiku členských států,“ míní. „Je omyl si myslet, že z Bruselu víc dostáváme, než tam dáváme,“ dodává senátor a primátor Jaroslav Kubera (ODS).
28.09.2016 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1138 článků) , Karel Schwarzenberg (3954 článků) , Libor Rouček (252 článků)

Tohle fenkám udělal hasič a záchranář! Málem zemřely hlady: »Byl to zkrat«, tvrdí

 
Prošly si peklem a hodně trpěly. Pejsky Sindy (11) a Elišku (10) nechal jejich majitel Martin V. (49) v kotci málem umřít hlady. A to je záchranář a hasič! Zachránili je až policisté. Fenky se teď zotavují v psím útulku v Klatovech.
13.12.2017 05:15 |

podobné články

Celý život pomáhala, teď málem zemřela hlady

 
Stařenka, která celý život jako lékařka pomáhala, málem zemřela hlady. Sama, v bytě, v Praze. Život jí zachránila sociální pracovnice, jež ji našla.
27.10.2019 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (282 článků)

Rodiče umořili syna (†11) hlady. Ze zoufalství jedl vlastní exkrementy

 
Policie zatkla manželský pár, který týral chlapce tak dlouho, až dítě umřelo hlady. Prý ho chtěli potrestat za to, že matku praštil do břicha a ona potratila trojčata.
04.04.2012 14:50 |

podobné články

Syn a snacha utýrali matku (†62): Pleny jí zarůstaly do masa!

 
Bestiální manželský pár! Jinak se o Zdeňkovi a Aleně Hostašových z Potštátu na Přerovsku mluvit nedá. Syn nemohoucí matku (†62) po mozkové příhodě týral hlady a nechal ji ležet v nevytopené místnosti v pokálených plenách, které jí zarůstaly do masa... A mladí si zatím užívali jejího důchodu. Surové zacházení žena nepřežila.
04.05.2013 12:15 |

podobné články

Výchovou nepolíbený Majo se toulal ulicemi. Sportovně založené rodině bude skvělým parťákem

 
Mohutný kříženec zmateně pobíhal u Rýmařova. Ujala se ho starostka Staré Vsi, která ho umístila do záchytného kotce, zajistila mu krmení a domluvila jeho převoz do dočasné péče spolku Pes nejvěrnější přítel. Nyní se o něj stará Ivana Tomanová, která s ním má plné ruce práce. Majlo (asi 2), jak jej ve spolku pojmenovali, je totiž sice milý, ale výchovou naprosto nepolíbený.
01.06.2020 06:40 |

podobné články

Moderátorky Událostí se změnily v manekýnky a vychovávají ke konzumu, zuří Pehe

 
Na svém blogu se politolog Jiří Pehe zabývá hlavním publicistickým pořadem České televize Události. Píše, že spíše než případnou výchovou k aktivnímu občanství se pořad zabývá výchovou spotřebitele. Zde ovšem také připomíná, že ČT není obyčejné médium, protože kdokoliv si pořídí televizní přijímač, musí odvádět, ať chce, či nechce, koncesionářský poplatek.
18.08.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (432 článků)

TSB: Programy dopravní výchovy prošlo letos téměř 6000 dětí

 
Dopravně-bezpečnostní dopolední program pro mateřské nebo základní školy, kterým pod názvem Dny s dopravní výchovou letos prošlo téměř 6 000 dětí, je pro rok 2017 ukončen. Program, který je pro školy v Libereckém kraji bezplatný, bude pokračovat i v roce 2018. V tomto roce budou probíhat Dny s dopravní výchovou v novém, inovativním kabátu.
01.12.2017 18:15 |

podobné články

Rodiče týraného Dominika - Trest za mučení syna: Jen 6 let!

 
Vlastního syna sadisticky bili a mučili. Hlady ho utrápili málem k smrti.
01.03.2011 12:10 |

podobné články

Miss Langmannová omdlévala hlady! Nejedla kvůli sexy overalu

 
Chtěla být sexy a málem to s ní seklo. Česká Miss 2006 Renata Langmannová (25) kvůli velmi odvážnému overalu, který kopíroval její dokonalou postavu, celý den nejedla a večer doslova padala hlady.
10.02.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (330 článků)