Článek

Syn Pavla Landovského se nakazil koronavirem: Ztrácel jsem chuť i čich, v izolaci jsem zůstal měsíc

 
Koronavirus se nevyhnul ani české diplomacii. Virem se nakazil syn známého herce Pavla Landovského Jakub (43) i jeho rodina. Český velvyslanec při NATO zůstal v Bruselu s rodinou v izolaci celý měsíc. Průběh nemoci u něho nebyl nijak vážný, jak ale sám přiznává, když začal ztrácet chuť a čich, uvědomil si, že nejde jen tak o ledajakou nemoc. Jakub Landovský poskytl rozhovor pro Blesk Zprávy.
22.05.2020 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (182 článků)
Podobné články

Syn známého herce se nakazil koronavirem. Landovský začal ztrácet i čich i chuť

 
Syn zesnulého herce Pavla Landovského, který proslul rolí Terazkyho v Černých baronech, prodělal koronavirus. Český velvyslanec při NATO Jakub Landovský (ČSSD) skončil v Bruselu v izolaci s celou rodinou. V rozhovoru pro Blesk Zprávy popsal, jak během nákazy postupně prodělal horečky, ztrácel čich i chuť a jak zvládal s manželkou starosti o děti. Delegace podle někdejšího kandidáta na pražského primátora prý ohrožena nebyla, mezi zaměstnanci velvyslanectví se objevil ale také těžký průběh onemocnění, covid -19 ale lékaři prý nakonec vyloučili. A jak vnímají vojáci roli jeho otce v Černých baronech, nebo proč k nám s respirátory létala čínská letadla, ne stroje NATO?
22.05.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (182 článků)

Koronavirus připravil poslankyni o chuť a čich. Zmínila i „šílenou bolest na prsou“

 
S koronavirem se potýká také náměstkyně britského ministra zdravotnictví Nadine Dorriesová (62). Nákaza se u ní potvrdila počátkem března, od té doby poslankyně zůstává v izolaci. „Přišla jsem o chuť a čich,“ popsala obtíže spojené s koronavirem, který byl diagnostikován i u její matky (84). Zprávu přinesl list Daily Mail.
20.03.2020 21:00 |

podobné články

Jak získat zpět ztracenou chuť na sex?

 
Chuť na sex se tu a tam vytratí ze života snad každé ženy. Ne vždy je ale na místě svádět tento stav na stres v práci, únavu ze všech povinností či nepříznivé počasí. Faktorů, díky kterým doslova ze dne na den ztratíte chuť na sex či jakékoli jiné intimní aktivity, je daleko více a pokud tuto situaci chcete řešit, je potřeba jim přijít na kloub. Pokud i vy postrádáte chuť na sex, určitě si nenechte ujít následující řádky. Prostřednictvím dnešního článku vám poradíme, jak ztracenou chuť na intimnosti s přítelem, partnerem, manželem či milencem znovu objevit a třeba se i po dlouhé době konečně oddat nekonečné rozkoši. Jdete s námi do toho? Co nejčastěji zabije chuť na sex? Antikoncepce! Antikoncepce by se jinak dala nazvat i největší zabiják jakýchkoli sexuálních chutí. V dnešní době je užívání pilulek velice moderní a tento způsob ochrany před nechtěným početím volí nespočet žen či dívek. Pokud chuť na sex postrádáte, vaše pozornost by se měla v první řadě ubírat směrem antikoncepčního platíčka. Podívejte se na nežádoucí účinky a pokud vás nechuť k sexu trápí již delší dobu, rozhodně nebude od věci poradit se s gynekologem o jiné variantě. Sex jako políčko na seznamu Napsat si sex na seznam? Jasně, proč ne! Samozřejmě po vás nechceme, abyste si tuto příjemnou povinnost zaznamenali jako upozornění do mobilu či diáře – co kdyby si toho někdo všiml – ale určitě není špatné na něj pamatovat. Zkuste se jeden den dostat do postele o něco dříve – nebudete tak unavené a možná, že si s partnerem užijete tolik očekávané chvilky ve dvou. Nestresujte se O chuť na sex můžete přijít i tehdy, kdy se vystavíte zbytečnému stresu. Nejlepší, co můžete udělat, je dopřát si příjemný relax před sexem s partnerem. Ať už to bude vana plné horké vody, chvilka strávená... Čtěte více Příspěvek Jak získat zpět ztracenou chuť na sex? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.11.2015 07:25 |

podobné články

Ztráta čichu po nehodě ji stála šťastné14leté manželství!

 
Čich hraje ve vztahu zásadní roli. Aniž si to možná uvědomujeme, partnera si vybíráme především nosem. A co se stane, když o čich náhle člověk přijde? Může to mít pro vztah fatální důsledky. Jako v případě Charlotte Selfové z anglického hrabství Surrey. Ta žila s manželem šťastně čtrnáct let. Pak se nabourala při jízdě na kole a přišla o čich. Poté jí začal být manžel odporný. A následoval rozvod.
28.07.2014 11:00 |

podobné články

Přicházíte o čich? Možná je to Alzheimerova choroba

 
Lékaři z celého světa vědí, že když člověk přichází o čich, je to projevem velmi vážných změn v mozku, které často souvisejí se smrtí. Ale podle neurologů z Pensylvánie může nasvědčovat ztráta tohoto smyslového orgánu také tomu, že se u člověka rozvíjí neurodegenerativní Alzheimerova choroba. Test na čich by tak mohl být jednou z časných diagnostických metod.
08.01.2017 13:30 |

podobné články

Má člověk skutečně slabý čich? Zřejmě je to mýtus původem z 19. století

 
"Potkaní samci dokáží identifikovat samičí pach o koncentraci kostky cukru v plaveckém bazénu. Mrchožrouti cítí zdechliny na mnoho kilometrů. A čich psů je tak legendární, že se na něj spoléháme při hledání nebezpečných látek a stopování zločinců. Jen lidské čichové schopnosti nestojí za řeč. Pravda, zvládneme ocenit pěkně vonící květinu nebo chutnou večeři, ale to je tak všechno. Zbývající smysly zatlačily během lidské evoluce 'primitivní' čich do pozadí a ten nyní představuje chabou ozvěnu čichových schopností našich zvířecích předků."
22.05.2017 17:35 |

podobné články

Kvůli zemědělství jsme přišli o citlivý čich

 
Lidé mají mezi primáty poměrně velmi slabý čich. Ale tohle tvrzení platí jen tehdy, když srovnáme běžného Evropana s našimi blízce příbuznými lidoopy. Podle nizozemských antropologů totiž po Zemi chodí lidé, kteří mají čich velmi citlivý. Mnohem citlivější než lidé žijící usedle na jednom místě. Jedná se o lovce sběrače, což naznačuje, že kvůli zemědělství a usedlému způsobu života naši předci přišli o citlivé nosy.
22.01.2018 10:30 |

podobné články

Syn Pavla Landovského kriticky promlouvá o poměrech v ČSSD

 
Jakub Landovský, syn herce Pavla Landovského, je řadovým členem ČSSD na Praze 7. Přesto je poslední dobou dost vidět i slyšet. Jeho výzva „Živá ČSSD“ vzbudila bouři negativních reakcí. Mladý sociální demokrat se tomu ani nediví - stejně jako jeho otec si servítky rozhodně nebere.
10.05.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (182 článků)

Syn herce Landovského bude náměstkem Stropnického

 
Podle služebního zákona může, ale nemusí každý ministr jmenovat až dva politické náměstky. Podle průzkumu Práva se ale ministři do jmenování nehrnou. Prvními vlaštovkami jsou ministři obrany a školství. Šéfovi obrany Martinu Stropnickému z ANO bude sekundovat právník Jakub Landovský (ČSSD), syn nedávno zesnulého herce a disidenta Pavla Landovského.
12.02.2015 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1751 článků) , Pavel Landovský (182 článků)

VIDEO 76. narozeniny Pavla Landovského: Byli jsme mu popřát! Ukaž ksicht, volal...

 
Běžný rozhovor formou otázky a odpovědi by legendárního herce Pavla Landovského (76) nejen nudil a otravoval, ale po chvíli by ho až rozzuřil. Vzhledem k jeho výbušné povaze a náladovým zkratům na herce musíte jinak než na ostatní. Nesmíte na něj být hrr a zavalit ho otázkami. Musíte navodit pocit klidu, nikam nespěchat a nechat nejprve promluvit jeho zvídavost. To je recept na »milého Lanďáka«, který si ale ve svých právě oslavených 76 letech stěžuje na to, že ho trápí paměť a komplikace cukrovky...
15.09.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (182 článků)

Nečekané úmrtí Pavla Landovského (†78): Píchli mu jed?!

 
Za prchlivou povahu, hrubiánství a vznětlivost u Pavla Landovského údajně může jistým dílem i mozková příhoda, kterou před lety prodělal. Býval nerudný, jízlivý, zkrátka nesnesitelný... Zapříčinily tohle změny na mozku?
12.10.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (182 článků)

Sestra zesnulého Pavla Landovského (†78): Brácha měl s Havlem stejné milenky!

 
O kamarádství Pavla Landovského a Václava Havla (†75) se toho napsalo mnoho. O tom, že měli stejné ženy, se spekulovalo, ale nemluvilo nahlas. Jak to tedy bylo? Helena Landovská řekla, co si myslí…
13.10.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5636 článků) , Pavel Landovský (182 článků)

Dnešní pohřeb Pavla Landovského (†78): Rodina změnila po bouřlivé debatě místo jeho konání!

 
Dnes se koná pohřeb herce Pavla Landovského, který zemřel před týdnem v 78 letech. Poslední rozloučení se koná v kostele sv. Ignáce na pražském Karlově náměstí a je z větší části veřejně přístupné.
17.10.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (182 článků)

Pohřeb Pavla Landovského (†78): Herec se loučil v tichu. Nikdo neřečnil, hudba nehrála...

 
Dnes se koná pohřeb herce Pavla Landovského, který zemřel před týdnem v 78 letech. Poslední rozloučení se koná v kostele sv. Ignáce na pražském Karlově náměstí a je z větší části veřejně přístupné.
17.10.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (182 článků)

Pohřeb Pavla Landovského (†78): Rázlová dorazila s pivním půllitrem v ruce!

 
Dnes se koná pohřeb herce Pavla Landovského, který zemřel před týdnem v 78 letech. Poslední rozloučení se koná v kostele sv. Ignáce na pražském Karlově náměstí a je z větší části veřejně přístupné.
17.10.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (182 článků)

Drama u rakve Pavla Landovského: Dagmar Havlová neudržela emoce a s pláčem utekla z pohřbu!

 
Muselo to být pro ni velké emoční vypětí… Dagmar Havlová  (61) , asi nejočekávanější hvězdná osobnost na ostře sledovaném pohřbu nedávno zesnulého bouřliváka Pavla Landovského  (✝78) , sice statečně přišla kamaráda vyprovodit na poslední cestu, po dvaceti minutách na ni ale smutek tak dolehl, že s neskrývaným pláčem z kostela svatého Ignáce na pražském Karlově náměstí uprchla!
17.10.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1275 článků) , Pavel Landovský (182 článků)

Pohřeb Pavla Landovského (†78): Dorazila truchlící Havlová!

 
Dnes se koná pohřeb herce Pavla Landovského, který zemřel před týdnem v 78 letech. Poslední rozloučení se koná v kostele sv. Ignáce na pražském Karlově náměstí a je z větší části veřejně přístupné.
17.10.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (182 článků)

Dramatický pohřeb Pavla Landovského (†78): Havlová se sesypala, Rázlová přišla s půllitrem v ruce!

 
V páátek se konal  pohřeb herce Pavla Landovského, který zemřel před týdnem v 78 letech. Poslední rozloučení proběhlo v kostele sv. Ignáce na pražském Karlově náměstí a bylo z větší části přístupné veřejnosti.
17.10.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (182 článků)

Další smrt v rodině Pavla Landovského (†78): Rakovina za ním poslala sestru!

 
Zorganizovala pohřeb svého bratra Pavla Landovského (†78) a po 54 týdnech ho následovala v cestě na věčnost.  Barrandovská produkční Helena Landovská (†74) zemřela v pátek v sanatoriu na Pleši.
26.10.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Landovský (182 článků)