Článek

Sylva Popelková ze Slunečné mrchu jen hraje: Jánová se zavřela do klece

 
se nechala zavřít za mříže. Bára Jánová (31) ve skutečnosti není jako potvora Sylva Popelková ze Slunečné. Zajímají ji zvířata. „Chci pro slepice lepší zacházení,“ prohlásila herečka a usedla kvůli tomu na několik hodin do klece na Malostranském náměstí.
17.09.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)
Podobné články

Bára Jánová alias Sylva ze Slunečné si vytetovala na záda prince: Je to láska, říká

 
Herečka Bára Jánová alias Sylva Popelková ze Slunečné se na sociální síti pochlubila novým tetováním, které jí bude pokrývat polovinu zad. Sice ještě není zcela hotové, ale už teď Bára popsala, proč zvolila právě motiv Malého prince.
14.08.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

Neuvěříte, co ukrývá pod oblečením: Bára Jánová ze Slunečné ukázala pokreslené tělo

 
Herečka Bára Jánová, která je známá ze seriálu Slunečná, kde hraje mrchu Sylvu, má zálibu v tetování. Ani pozorný divák si toho ale nemá šanci všimnout. Seriálová Sylva na svém těle ukrývá několik módních doplňků. Jánová si před pár dny nechala své tělo ozdobit novým tetováním a rozhodně to nebylo bezmyšlenkovité a unáhlené rozhodnutí. Každý motiv má pro ni speciální význam.
20.05.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

Zhrzená Sylva ze Slunečné bude zase škodit: Roli mrchy miluju, říká Bára Jánová

 
Seriálová Sylva ve Slunečné neprožívá zrovna šťastné chvíle. Místo luxusní svatební cesty s milionářem Jankem Linhartem ji čekala studená sprcha. A v okamžiku, kdy se Sylvě Popelkové nedaří, těší to všechny kolem. Takže když se celá Slunečná dozví, že nechodila s milionářem, ale jen s obyčejným řidičem Vildou, posměškům se nevyhne. To by však nebyla Sylva, aby to nechala bez odezvy.
26.05.2020 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

Bára Jánová ze Slunečné: Ukázala nám svůj pokoj lásky!

 
Ten den měla výjimečně klidný a díky tomu nás mohla provést místy, kde se točí seriál Slunečná. Bára Jánová (30) prozradila, kde všude se její Sylva Popelková plete ostatním do cesty, a poodhalila nám zákulisí nejsledovanějšího seriálu.
09.02.2020 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

Seriál Slunečná: Jánová strach nepřekonala!

 
Scénář jí připravil horkou chvilku. Bára Jánová (31) měla coby Sylva Popelková ve Slunečné zvládnout burácející stroj. Nešlo to. „Motorek se bojím,“ přiznala herečka. Už dopředu proto požádala o kaskadérku. „Navíc na motorku ani nemám řidičák,“ bránila se Bára.
01.12.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

Svatba ve Slunečné: Sylva a Štěpán do toho konečně praštili. Pořád budu stejná potvora, říká Bára Jánová

 
Už v úterý proběhne v oblíbeném seriálu Slunečná svatba. Sylva konečně dosáhla svého a doslova i tak trochu dotáhla Štěpána Vacka k oltáři. Všichni mají svůj plán a do něj zapadá i svatba, která je víc z rozumu než z lásky. Herečka Bára Jánová (31) a její kolega Jan Plouhar (38) prozradili, jaké pro ně bylo natáčení veselky.
06.10.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (42 článků) , Barbora Jánová (80 článků)

Domácí násilí ve Slunečné: Potvoře Sylvě sklapla pusa až po pořádné facce

 
Bára Jánová (31) ztvárňuje ve Slunečné mrchu Sylvu, které zatím vše vychází. Sylva dokáže svým chováním a provokacemi vytočit všechny doběla a tentokrát to neslo větší následky, než by čekala. Svého seriálového manžela Jana Plouhara (38) vyprovokovala natolik, že mu nezbyla žádná slova a schytala od něj pořádnou facku.
01.12.2020 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (42 článků) , Barbora Jánová (80 článků)

Hvězda Slunečné Jánová: Tajemné tetování pod ňadry!

 
Při natáčení Slunečné má hodně postelových scén s Lukášem Langmajerem (39), ale zatím si jejího tetování nikdo nevšiml. Bára Jánová (30) alias potvora Sylva se v něm přímo vyžívá. Každičká čárka na jejím těle má svůj skrytý význam.
20.05.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Langmajer (88 článků) , Barbora Jánová (80 článků)

Sylva ze Slunečné slaví 31: Bára Jánová promluvila o depresích a nízkém sebevědomí

 
Populární herečka ze Slunečné Bára Jánová slaví 31. narozeniny. Sestra z Popelkovic rodiny má ale nyní plné ruce práce s natáčením nových dílů. Talentovanou Báru k herectví musel přemlouvat její přítel. Nedávno si nechala na záda vytetovat Malého prince.
18.08.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

Extra Host Sylva ze Slunečné: Bára Jánová se neměla ráda, toužila po vykrmovacím táboře

 
Herečka Bára Jánová (31), „ta zlá sestra ze Slunečné“, se stala u diváků oblíbenou postavou úspěšného primáckého seriálu. Jak se vůbec k herectví dostala? Jak ji ovlivnil expřítel Jiří Mádl nebo kamarád Filip Blažek? Podívejte se ve videu na rozhovor pro pořad Extra Host, v němž ukazuje i to, jak skvěle vypadá i s minimem líčení.
20.09.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (499 článků) , Filip Blažek (120 článků) , Barbora Jánová (80 článků)

Bára Jánová o rozchodu s milencem: Nezarazím to, mlží mrcha Sylva ze Slunečné

 
Představitelka Sylvy ze Slunečné, Bára Jánová (31), je zřejmě single. Po osmi měsících vztahu s Vítězslavem Bečkou (26) došlo údajně k rozchodu, ale rozhodně ne ve zlém. Herečka Bečku stále podporuje v tom, co dělá a shání pro něj finance na to, aby byla vydána jeho sbírka básní.
24.11.2020 08:16 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

Po 10 měsících velká láska skončila: Potvora Sylva ze Slunečné Bára Jánová svěřila, že je opět single. Co se stalo?

 
Vypadalo to, že potkala životní lásku, ale představitelka potvory Sylvy ze Slunečné je opět single. Bára Jánová  (31) se po necelém roce rozešla se svým přítelem Vítězslavem Bečkou. "Takový je život. Sice jsme se rozešli, ale nijak si neublížili," svěřila.
24.11.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

Sylva Popelková: Jaká je představitelka jedné z hlavních postav Slunečné?

 
Herečka Barbora Jánová (30), která své sexy křivky předvedla v nováckém seriálu Doktoři z Počátků, kde se nahá vrhla do vody, se proslavila též rolí lékařky s minulostí prostitutky v Ordinaci v růžové zahradě 2 a postavou vypočítavé Sylvy Popelkové v seriálu TV Prima Slunečná.
07.02.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

Být zlá mě baví: Herečka Bára Jánová ze Slunečné promluvila o roli mrchy Sylvy

 
Oblíbený seriál Slunečná se stal srdeční záležitostí i pro mnoho herců, kteří v něm hrají. Nejinak tomu je i u herečky Báry Jánové (30), která ve Slunečné hraje sestru Evy Burešové - mrchu Sylvu. Jak se jí role hraje a co se musela kvůli ní naučit? To půvabná herečka prozradila exkluzivně pro eXtra.
03.03.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (391 článků) , Barbora Jánová (80 článků)

Drsná pomsta seriálové intrikánky: Mrcha Sylva ze Slunečné zlila pivem Pepu Poláška!

 
Bára Jánová  (30) alias mrcha Sylva si v seriálu Slunečná nenechá nic líbit. Tentokrát se nasmála během natáčení scény, kde to pořádně schytal Josef Polášek coby hajný Rokyta. Toho herečka bez skrupulí zlila pivem. A měla na to jen jeden pokus!
26.05.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Polášek (41 článků) , Barbora Jánová (80 článků)

Mrchu Sylvu ze Slunečné nepoznáte, vypadá spíš jako z Pulp Fiction: Herečka Bára Jánová je ostříhaná a má i potetovaná záda

 
Herečka Bára Jánová  (30) , kterou známe jako sestru Týny Popelkové ze seriálu Slunečná, potvoru Sylvu, se rozhodla pro radikální změnu. Samozřejmě po konzultaci s produkcí seriálu se nechala ostříhat. Z dlouhých vlasů má mikádo a ofinu. Připomíná Umu Thurman  (50) ve filmu Pulp Fiction.
15.08.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (229 článků) , Barbora Jánová (80 článků)

Sylva ze Slunečné a 9 tetování: Bára Jánová prozradila jejich tajemství, zajímavá má pod ňadry

 
Herečka Bára Jánová je milovnicí tetování. S novou zálibou začala teprve před rokem a od té doby není schopná přestat. Představitelka Sylvy Popelkové ze seriálu Slunečná se redakci eXtra.cz svěřila, že každá malůvka pro ni má hluboký význam a kdy si do kůže plánuje vyrýt něco dalšího.
05.09.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

V seriálu Slunečná vypočítavá mrcha, v reálném životě milující partnerka: Bára Jánová se zamilovala do básníka

 
Ve Slunečné nemá její seriálová role Sylva k chlapům příliš láskyplný vztah, využívá je jako prostředek k dosažení cíle. V životě to má ale herečka Bára Jánová (31) úplně jinak. Bez výhrad miluje svého přítele Vítězslava Bečku, který je romantická, básnická duše.
05.11.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

Potvora Sylva ze Slunečné vymýšlí novou image: Nechala se ostříhat, teď si chce Bára Jánová nechat vlasy zase prodloužit

 
Také herečka Bára Jánová  (31) se už nemůže dočkat konce restrikcí kvůli panující pandemii. "Snáším to těžko, asi jako všichni. Už to trvá tak dlouho, že i nejsilnější lidi mají problém. My naštěstí aspoň točíme Slunečnou, takže chodím do práce a to je vzpruha a rozptýlení," míní.
16.11.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)