Článek

Svobodní: Omluva za spolupráci s Trikolorou

 
Prohlášení na facebookovém profilu k ukončení jakékoli další spolupráce s hnutím Trikolora
21.01.2023 21:05 |

podobné články

Podobné články

Babiš při oslavách vystřídal kravaty s ruskou a českou trikolórou

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) při dnešních oslavách výročí protestů proti komunistické totalitě vystřídal kravaty s ruskou a českou trikolórou. Ráno při pokládání květin na Národní třídě v Praze měl ještě kravatu s ruskou trikolórou, napsala ČTK.
17.11.2019 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků)

Vladislav Černík: S Klausem ml. v čele a s trikolorou na klopě, ale kam?

 
Nedělal jsem si trochu času na na setkání s Trikolorou, V. Klausem ml.(VKml), Zuzanou Zahradníkovou v mém městě. V komparsu měli ještě asi 5 dalších osob.
29.02.2020 16:00 |

podobné články

Předseda Svobodných, kteří jdou do voleb v partě: Nesmíme českému lvovi místo koruny dávat euro

 
ROZHOVOR Předseda Svobodných Libor Vondráček věří, že díky spojení s Trikolórou a Soukromníky se letos podaří dostat do Poslanecké sněmovny myšlenky, které jeho strana dlouhodobě hájí. „Nesmíme českému lvovi sundávat korunu z hlavy a dávat mu do drápů euro,“ připomíná jednu z hlavních priorit Libor Vondráček, který zdůraznil, že dohoda s Trikolórou a Soukromníky je postavena na velmi pevných základech.
12.03.2021 15:05 |

podobné články

Soukromníci cílí s Trikolórou a Svobodnými na dvouciferný zisk ve volbách

 
Soukromníci, kteří jdou do sněmovních voleb s Trikolórou a Svobodnými, chtějí zabránit likvidaci živnostníků, kteří se podle nich stali za posledních dvou vlád lovnou zvěří. Chtěli by dosáhnout dvouciferného výsledku, řekl novinářům při dnešním republikovém sněmu Soukromníků jejich předseda Petr Bajer. Předvolební průzkumy ale uskupení takovou naději nedávají.
06.06.2021 06:15 |

podobné články

„Lepšolidé“ nálepkují a pak tu nenávist a netoleranci sami provozují, říká Majerová

 
Česká republika potřebuje třetí sílu. Těmito slovy popisuje Zuzana Majerová, předsedkyně Trikolory, spolupráci její strany s hnutím SPD, která se projevila jak v letošních senátních, tak komunálních volbách. „K aktuální spolupráci mezi Trikolorou a SPD došlo spíše spontánně a odzdola, než že by ji nadekretoval kdokoli seshora. Nesmíme do budoucna dopustit takové tříštění sil, po kterém opět propadne milion hlasů zdejších voličů,“ je přesvědčena Majerová, podle které je hájení zájmů vlastní země a vlastních občanů úplně normální.
21.08.2022 14:50 |

podobné články

Kandidát na hejtmana (Svobodní): Vystoupení z EU není cíl, ale cesta

 
Svobodní ani Soukromníci nemají v zastupitelstvu Libereckého kraje žádného zástupce. Pro nadcházející volby se tak rozhodli spojit síly. Radek Uchytil (Svobodní) věří, že nyní atakují hranici 5 % ve všech krajích. S jedničkou na kandidátce jsme si povídali o jeho plánech s krajem. Prozradil nám i více o svém návrhu na řešení imigrační krize pomocí vybudování integračního táboru na území neuznaného Království Severního Súdánu. A řeč přišla také na vystoupení Česka z EU, o které Svobodní dlouhodobě usilují.
20.07.2016 09:35 |

podobné články

Euro ne! Dřel jsem jak mezek, očesali by mě. Já jsem Češka jak poleno, chci korunu. Petice Svobodných s Trikolorou a Soukromníky oslovila Čechy. Rychle roste

 
Jsem Češka jako poleno, měli bychom mít svoji měnu. V Německu na euru prodělali kalhoty! Euro? Celý život jsem dřel jako mezek a nakonec by mě očesali! I takové názory zazněly u petičního stánku na podporu české koruny. „Tour na podporu české koruny“ pořádají společně Svobodní, Trikolora a Soukromníci. Akce se tentokrát konala v Jindřichově Hradci. „Za čtyři a půl hodiny se nám podepsalo 320 lidí,“ prozradil předseda Svobodných Libor Vondráček.
03.08.2021 04:40 |

podobné články

Komunální volby jsou o konkrétních lidech, poodkrývá plány předseda Svobodných

 
Politické strany čeká v letošním roce sklizeň v říjnových volbách, kdy budou voliči vybírat do městských a obecních zastupitelstvech, druhé parlamentní komory a startovat bude pomalu ale jistě i prezidentská kampaň, která vyvrcholí v úvodu roku 2023. V loňských parlamentních volbách se Svobodní sešikovali do trojkoalice s Trikolorou a Soukromníky. Jakou strategii zvolí letos prozradil předseda Svobodných Libor Vondráček ve studiu XTV Luboši Xaveru Veselému.
17.03.2022 15:20 |

podobné články

Vodrážku stála omluva všem členům ODS pomocí SMS 36 tisíc

 
První místopředseda ODS David Vodrážka se omluvil pomocí SMS všem členům své strany za nedávné výroky o tom, že by občanští demokraté mohli žádat od státu odškodnění za zmařené volby. Omluva ho stála 36 tisíc korun.
06.10.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: David Vodrážka (127 článků)

Mareše ženou k soudu! Za kopanec do hlavy je omluva málo!

 
Leoš Mareš (34) má problém! Kvůli rvačce, při které napadl kopanci svého producenta Petra Dzingela (32), může skončit u soudu. Jeho nakopnutý a poplivaný sok na moderátora totiž podal trestní oznámení. Leošova omluva mu nestačila...
03.12.2010 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3426 článků)

Omluva ParlamentníchListů.cz Zdeňku Pernesovi

 
Omluva zpravodajského serveru ParlamentníListy.cz předsedovi Rady seniorů Dr. Zdeňku Pernesovi.
18.03.2011 11:40 |

podobné články

Fialo, omluva maturantům nestačí, zlobí se stínový ministr školství

 
Stínový ministr školství za ČSSD Marcel Chládek kritizuje nového šéfa resortu Petra Fialu. Podle něj se k problémům nestaví čelem, je to jen dobrý diplomat, který se vyhýbá jasné odpovědi. Rozhodně podle něj nestačí pouhá omluva maturantům za problémy s testy z matematiky.
13.05.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4922 článků) , Marcel Chládek (609 článků)

Omluva panu Jiřímu Bělohlavovi

 
Omluva redakce ParlamentníchListů.cz
02.10.2012 15:20 |

podobné články

Omluva čínského herce manželce za nevěru je hitem internetu

 
Omluva čínského herce manželce, rovněž herečce, kterou podvedl s jinou, vytvořila nový rekord na čínské verzi Twitteru co do počtu přeposlání a komentářů.
02.04.2014 10:10 |

podobné články

Omluva čínského herce manželce za nevěru je hitem internetu

 
Omluva čínského herce manželce, rovněž herečce, kterou podvedl s jinou, vytvořila nový rekord na čínské verzi Twitteru co do počtu přeposlání a komentářů.
02.04.2014 10:10 |

podobné články

Omluva Ing. Bohumírovi Ďuričkovi

 
Omluva ParlamentníchListů.cz
04.02.2015 13:20 |

podobné články

Balín (OMMO): Prezidentské povídání, díl XXVI., aneb Neslušná omluva

 
Mezi jinými články, postřehy a informacemi vyjde v dalším newsletteru INFO OMMO č.44 i toto zamyšlení volného seriálu článků na téma prezidenta ČR - Prezidentské povídání, díl XXVI., aneb Neslušná omluva...:
01.07.2015 16:21 |

podobné články

Omluva společnosti KonekTel, a.s.

 
Omluva společnosti KonekTel, a.s.
03.08.2015 11:01 |

podobné články

Chemnitz: Ale ale. Po zveřejnění fota ,,pravicového extremisty" přišla omluva

 
Mainstreamová média tvrdí, že na demonstracích v Saské Kamenici bylo vidět hajlování příznivců „extrémní pravice“. Jak však dokazuje omluva redakce serveru operátora T-mobile, minimálně v jednom z případů hajlování šlo o provokaci radikální levice.
06.09.2018 12:10 |

podobné články