Článek

Svobodní: Detektivní soutěž pro každého

 
Komentář na facebookovém profilu k informaci europoslance Zdechovského, že Svobodné v minulosti podporoval Andrej Babiš
30.04.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21815 článků)
Podobné články

Konec kauzy ABL? Firma prodala detektivní divizi

 
Detektivní divizi ABL kupuje neznámá pardubická firma, která nikdy detektivní služby neposkytovala.
22.02.2011 08:40 |

podobné články

Adam (Úsvit): Detektivní pátrání po původu té slavné Pussy

 
Zahájil jsem činnost imaginární detektivní kanceláře s naprosto imaginárními výsledky. Ale považuji za nutné se o svůj detektivní příběh podělit. Milovníci NOIR příběhů si jistě přijdou na své.
05.11.2014 22:30 |

podobné články

Kandidát na hejtmana (Svobodní): Vystoupení z EU není cíl, ale cesta

 
Svobodní ani Soukromníci nemají v zastupitelstvu Libereckého kraje žádného zástupce. Pro nadcházející volby se tak rozhodli spojit síly. Radek Uchytil (Svobodní) věří, že nyní atakují hranici 5 % ve všech krajích. S jedničkou na kandidátce jsme si povídali o jeho plánech s krajem. Prozradil nám i více o svém návrhu na řešení imigrační krize pomocí vybudování integračního táboru na území neuznaného Království Severního Súdánu. A řeč přišla také na vystoupení Česka z EU, o které Svobodní dlouhodobě usilují.
20.07.2016 09:35 |

podobné články

Jan Hřebejk začal pro ČT natáčet detektivní minisérii Případ pro exorcistu

 
Tento týden padla první klapka k novému televiznímu projektu Případ pro exorcistu. Třídílná detektivní minisérie v režii Jana Hřebejka přivede na obrazovku dvojici vyšetřovatelů, a to majorku Výrovou v podání Kláry Melíškové a inspektora Mráze, kterého ztvární Stanislav Majer. Autorem námětu je podle vlastní stejnojmenné knihy Michal Sýkora.
24.01.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (485 článků) , Klára Melíšková (45 článků) , Stanislav Majer (66 článků)

Nové knihy: Shteyngart, O´Connorová, D. B. Fabian, Neff i Stingl

 
Nové tituly se blíží prázdninové době, a tedy i větší nabídce pro mladší čtenáře. Zahajujeme americkým prozaikem Garym Shteyngartem a pokračujeme britským autorem Gavinem Extencem. Připomínáme Američanku Flannery O´Connorovou. Slovenský spisovatel Dušan D. Fabian nabízí detektivní příběh s nádechem sci-fi. Podobný žánr připomíná povídkový soubor Ondřeje Neffa. Klasický detektivní příběh přináší Ir John Connolly. O lásce a těžkostech s ní spojených vypráví Američanka Meg Cabotová. Pro děti napsal příběh i cestovatel Miloslav Stingl.
21.06.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Stingl (68 článků) , Ondřej Neff (302 článků) , Meg Cabot (3 články)

Festivalové Ztráty a nálezy občas připomínaly detektivní kancelář

 
Doslova detektivní schopnosti musely během karlovarského filmového festivalu v některých případech projevit brigádnice z jeho informačního centra ve vestibulu hotelu Thermal, které současně sloužilo jako místo pro ztráty a nálezy.
10.07.2011 17:00 |

podobné články

Nové knihy: Terrin, Tuomainen, Child, Preston, Dvořák, Scarow i Moebius

 
Z prozaických novinek nabízíme dílo vlámského prozaika Petera Terrina, detektivní román populárního Fina Anttiho Tuomainena i detektivní příběh amerického dua Child a Preston. Do doby nacistické říše se vrací román Stanislava Dvořáka, britský autor Simon Scarrow míří do starého Říma podobně jako jeho rodačka Lindsey Davisová. Následují romány pro ženy rovněž britských autorů Sashy Blakeové a Chris Manbyové i Melisy de la Cruz, manilské rodačky žijící v USA. Nádavkem komiksy francouzské legendy Jeana Girauda alias Moebia i trojice Guillaume Dorison, Diane Fayolleová a Tébo.
24.05.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cruz (1 článek) , Chris Preston (1 článek) , Simon Peter (3 články)

Školáci natočili detektivní seriál. Můžete ho vidět TADY

 
Akční seriál s detektivní zápletkou natočila parta patnáctiletých školáků z Nového Jičína.
01.10.2009 16:35 |

podobné články

Johnův náměstek má detektivní agenturu!

 
Zdá se, že ministerstvo vnitra nepřirostlo Radku Johnovi k srdci a dělá vše, aby se znemožnil. Za náměstka si totiž vybral Michala Moroze (30), který je v rejstříku veden jako majitel detektivní agentury. Jestliže Vít Bárta byl nepřijatelný, protože byl majitelem bezpečnostní fi rmy ABL, jak chce John obhájit toto? Morozovu společnost navíc založil někdejší důstojník komunistické StB.
14.07.2010 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků) , Vít Bárta (2847 článků)

Zhrzená žena si založila dámskou detektivní kancelář zaměřenou na nevěrníky

 
Pomáhat všem podváděným ženám se rozhodla pětadvacetiletá Rebecca Suttonová z britského Manchesteru a založila si ryze dámskou detektivní kancelář zaměřenou na odhalování nevěrných partnerů. Sama před časem zažila, jaké to je, a proto se nevěrám spolu se svými zaměstnankyněmi snaží alespoň částečně udělat přítrž.
16.12.2010 13:00 |

podobné články

Charlieho andílci existují: Tři sexy agentky provozují detektivní kancelář v Miami

 
Tři atraktivní a neohrožené Američanky měly před deseti lety zajímavý nápad, v Miami si založily vlastní detektivní kancelář s názvem Charlie’s Angels P.I. Services a podnikání jim šlape až dodnes. Zálusk si dělají převážně na nevěrné muže.
28.04.2011 20:50 |

podobné články

Charlieho andílci existují: Tři sexy agentky provozují detektivní kancelář v Miami

 
Tři atraktivní a neohrožené Američanky měly před deseti lety zajímavý nápad, v Miami si založily vlastní detektivní kancelář s názvem Charlie’s Angels P.I. Services a podnikání jim šlape až dodnes. Zálusk si dělají převážně na nevěrné muže.
29.04.2011 16:25 |

podobné články

Bývalý majitel Slavie si najal detektivní agenturu. Ta má zjistit, kam zmizely peníze

 
Bývalý majitel fotbalové Slavie britská společnost ENIC si podle týdeníku Euro najal soukromou detektivní agenturu. Ta má odhalit, kam se poděly peníze utržené v minulých letech z prodeje hráčů a získané na prémiích od UEFA za účast v Lize mistrů.
08.05.2011 19:40 |

podobné články

Kontroly nemocných zaměstnanců: Místo detektivů opět státní úřad?

 
Budou do budoucna nemocné stále sledovat detektivní kanceláře? Otázkou se zabýval ve své reportáži Český rozhlas. Podle něj totiž ti zaměstnanci, kteří onemocní, často dělají jinou práci místo toho, aby leželi v posteli. A zaměstnavatelé tím přicházejí o peníze. Proto jsou nuceni si najímat detektivní agentury. Teď ale přichází v kontrolách opět obrat.
23.05.2011 13:10 |

podobné články

Nové knihy: Nesbø, Platzová, Rywiková, Rudiš i Čornej

 
Z bohaté nabídky vybíráme další detektivní příběh norského bestselleristy Joa Nesbøa. Nabízíme rovněž detektivní příběhy irského prozaika Kena Bruena. Česká próza nyní uvádí Jaroslava Rudiše, Magdalénu Platzovou i Nelu Rywikovou. Příběh dnešních žen napsala německá spisovatelka Monika Peetzová.
14.06.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Rudiš (56 článků)

Představuje se česká detektivní komedie Wilsonov

 
„Na životě je nejsmutnější, že poslední slovo v něm maj vždycky idioti!“ tvrdí inspektor Food v nové české detektivní komedii Wilsonov s Jiřím Macháčkem, Vojtěchem Dykem a Táňou Pauhofovou v hlavních rolích. Premiéru bude mít 1. října letošního roku.
22.06.2015 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (276 článků) , Táňa Pauhofová (101 článků) , Vojtěch Dyk (843 článků)

Diváci se mohou těšit na nový detektivní seriál: David Matásek jako drsný polda!

 
Již tuto neděli se můžete těšit na nový detektivní seriál televize Prima s názvem Polda, jehož hlavním hrdinou je komisař Michal Bříza (David Matásek), 45 let, kterého při zásahu policie proti ruskojazyčné mafii v roce 1995 ve smíchovské restauraci U Holubů postřelili do hlavy. Následkem zranění upadá na dvacet let do kómatu. Teď se probouzí do 21. století a vrací se do služby na oddělení vražd. Je mu přidělen nový parťák, pětadvacetiletý zelenáč Andrej (Igor Orozovič) a vyšetřování nových případů může začít. Jenže to nebude vůbec jednoduché!
23.10.2016 19:00 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (150 článků)

Přeplněné útulky po Silvestru fungují jako detektivní kanceláře

 
V průběhu celého roku přijímají útulky po celé republice tisíce psů a koček, nicméně největší nápor mívají hlavně v období Vánoc, kdy lidé odkládají nechtěné dárky, a pak na Silvestra, kdy se mnoho zvířat ve strachu z ohňostrojů zaběhne. V tu chvíli fungují útulky spíše jako detektivní kanceláře a snaží se dohledat majitele zvířete. Mnoho lidí také přichází udělat dobrý skutek a nechtěnému mazlíčkovi nabídnout nový domov.
02.01.2020 18:40 |

podobné články

Australský spisovatel Michael Robotham: Každý den psaní je dobrodružstvím

 
Detektivní thriller Hodná a zlobivá holka australského spisovatele Michaela Robothama získal loni Zlatou dýku, prestižní britské ocenění Asociace autorů detektivní literatury. Začátkem roku vyšel v češtině. Robotham Právu poskytl rozhovor o své spisovatelské kariéře i o nových postavách.
23.03.2021 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1668 článků)