Světová jednička Williamsová vstoupila do Turnaje mistryň vítězně

Světová jednička Serena Williamsová v úvodním utkání tenisového Turnaje mistryň v Singapuru porazila Srbku Anu Ivanovičovou dvakrát 6:4. Ve druhém duelu Červené skupiny zdolala Rumunka Simona Halepová v souboji debutantek závěrečného podniku sezony Eugenii Bouchardovou z Kanady 6:2 a 6:3.
20.10.2014 17:50 |

Světová jednička Serena Williamsová vyhrála turnaj mistryň

Serena Williamsová vyhrála Turnaj mistryň a potvrdila tak fakt, že v pondělí usedne na tenisový trůn a rok zakončí jako světová jednička. Američanka v nedělním finále v Dauhá porazila obhájkyni a sestru Venus a zvítězila 6:2 a 7:6.
02.11.2009 16:35 |

Osobnosti: Serena Williams (295 článků) , Venus (51 článků)

Serena Williamsová předvedla svalnaté tělo v bikinách

Třicetiletá tenistka Serena Williamsová trávila Vánoce v Miami dováděním v moři. Na jachtě se procházela v bikinách a ukázala, že na sobě od jara zapracovala. Další články k tématu: Serena Williamsová šokuje módní svět, své výstřelky umí vysvětlit Tenisová hvězda Serena Williamsová musela na operaci kvůli plicní embolii Williamsová znovu šokovala tenisovými šaty. Pomáhal je šít Střihoruký Edward? Serena Williamsová se předvedla s přítelem, byla vyšší než on
28.12.2011 11:25 |

Osobnosti: Serena Williams (295 článků)

Serena Williamsová ovládla Turnaj mistryň a v sezoně vydělala přes 200 milionů

Americká tenistka Serena Williamsová obhájila titul na Turnaji mistryň. Světová jednička ve finále v Istanbulu otočila duel s Li Na, Číňanku porazila 2:6, 6:3, 6:0 a vrchol sezony ovládla počtvrté v kariéře. Jako první tenistka v historii vydělala v sezoně přes deset milionů dolarů.
27.10.2013 19:05 |

Kvitová začala Turnaj mistryň výhrou, světovou jedničkou však nebude

Česká tenistka Petra Kvitová vstoupila vítězně do Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zvládla souboj v Červené skupině a porazila Rusku Věru Zvonarevovou 6:2 a 6:4. Ve druhém utkání skupiny porazila Caroline Wozniacká z Dánska Agnieszku Radwaňskou z Polska 5:7, 6:2 a 6:4, což znamená, že se Kvitová po Turnaji mistryň nestane světovou jedničkou.
25.10.2011 19:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1490 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Williamsová na úvod Turnaje mistryň nezaváhala, zvítězila i Halepová

Šampionka posledních dvou ročníků Serena Williamsová vkročila do Turnaje mistryň pro osm nejlepších tenistek sezony dvousetovým vítězstvím. Úvodní soupeřku Anu Ivanovičovou porazila favorizovaná Američanka dvakrát 6:4.
20.10.2014 17:20 |

Světová jednička Williamsová je v Římě ve finále, porazila hladce Rumunku Halepovou

Americká tenistka Serena Williamsová postoupila do finále turnaje v Římě a zahraje si o čtvrtý titul za sebou. V semifinále si světová jednička poradila se Simonou Halepovou z Rumunska, kterou porazila 6:3 a 6:0.
18.05.2013 14:15 |

Osobnosti: Serena Williams (295 článků) , Simona Halep (12 článků)

Kvitová nastoupí v semifinále Turnaje mistryň proti Li Na

Petra Kvitová dnes nastoupí v semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu proti čtvrté nasazené Číňance Li Na. Ta v základní skupině vyhrála všechny tři zápasy, předloňská vítězka Turnaje mistryň Kvitová si postup zajistila páteční třísetovou výhrou nad Němkou Angelique Kerberovou.
26.10.2013 10:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1490 článků)

Skvělé! Kvitová vstoupila do Turnaje mistryň vítězně

Petra Kvitová porazila na úvod Turnaje mistryň Agnieszku Radwaňskou 6:4, 6:4.
22.10.2013 20:35 |

A teď Serena! Na Kvitovou čeká ve čtvrtek světová jednička

Druhou soupeřkou Petry Kvitové na tenisovém Turnaji mistryň bude v Červené skupině v Istanbulu světová jednička Serena Williamsová z USA. S obhájkyní titulu bude Češka hrát v Istanbulu ve čtvrtek večer.
23.10.2013 18:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1490 článků) , Serena Williams (295 článků)

Vítězkou tenisového Turnaje mistryň je Serena Williamsová

Americká tenistka Serena Williamsová vyhrála v neděli Turnaj mistryň v katarském Dauhá, když ve finále porazila obhájkyni titulu a zároveň svoji starší sestru Venus 6:2 a 7:6.
01.11.2009 18:20 |

Williamsová v Turnaji mistryň zdolala Wozniackou, která vyřadila Kvitovou

Američanka Serena Williamsová potvrdila svou první příčku ve světovém žebříčku, když v úvodním semifinále Turnaje mistryň zdolala Dánku Caroline  Wozniackou, ve třech setech 2:6, 6:3 a 7:6.
25.10.2014 15:10 |

Světová jednička Williamsová podlehla v Madridu Petrovové

Světová tenisová jednička Serena Williamsová vypadla na antukovém turnaji v Madridu již ve 3. kole. Ve více než dvouhodinovém utkání byla nad její síly Ruska Naděžda Petrovová, která vyhrála 4:6, 6:2 a 6:3. Právě Petrovová bude další soupeřkou Lucie Šafářové ve čtvrtfinále.
13.05.2010 11:10 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Serena Williams (295 článků)

Wozniacká a Clijstersová se utkají ve finále Turnaje mistryň

Belgická tenistka Kim Clijstersová a světová jednička Caroline Wozniacká z Dánska se utkají ve finále Turnaje mistryň.
30.10.2010 20:30 |

Osobnosti: Kim Clijstersová (72 článků)

Tenisové hvězdy Serena Williamsová a Viktoria Azarenková se představily v netradiční roli. Na přehlídce v Bangkoku vystoupily jako modelky. Na konci si však slíbily, že se opět shledají na tenisovém kurtu. Další články k tématu: Na úvod Turnaje mistryň uspěly Azarenková a Serena Williamsová MÓDNÍ POLICIE: Tenistky se vyfikly, Kvitová se měla víc odhalit
28.12.2013 11:23 |

Serena Williamsová pokračuje v bojkotu turnaje v Indian Wells

Světová tenisová jednička Serena Williamsová neukončí ani po 13 letech bojkot turnaje v Indian Wells, kde se nepředstavila od kontroverzního finále v roce 2001.
08.02.2014 10:40 |

Petra Kvitová na Turnaji mistryň porazila Agniezsku Radwaňskou!

Petra Kvitová vstoupila do Turnaje mistryň vítězně. V úvodním utkání porazila v Istanbulu Polku Agnieszku Radwanskou 6:4 a 6:4.
22.10.2013 20:30 |

WIMBLEDON: Obhájkyně Serena Williamsová se protrápila do 2. kola

Obhájkyně loňského vítězství Serena Williamsová vstoupila do Wimbledonu třísetovou výhrou 6:3, 3:6 a 6:1 nad Francouzkou Rezaiovou. V první kole uspěli také šestinásobný král z All England Clubu Roger Federer a světová jednička Caroline Wozniacká.
21.06.2011 17:10 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Serena Williams (295 článků)

Williamsová na Turnaji mistryň dosáhla na vítězný hattrick

Americká tenistka Serena Williamsová zvítězila potřetí za sebou na Turnaji mistryň, Rumunce Simoně Halepové naložila 6:3 a 6:0. Celkově turnaj v Singapuru vyhrála pětkrát za kariéru a vyrovnala se tak Němce Steffi Graffové. Pořád je ale za Martinou Navrátilovou, která drží osm vavřínů.
26.10.2014 16:15 |

Osobnosti: Martina Navrátilová (157 článků)

České deblistky vstoupily do Turnaje mistryň vítězstvím

Všechny české deblistky vstoupily do Turnaje mistryň vítězně. Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou zdolaly  Španělky Garbiňe Muguruzaovou a Carlu Suárezovou 6:3 a 7:6. Dařilo se i Andree Hlaváčkové s Lucií Hradeckou, které porazily maďarsko-francouzský pár Timea Babosová, Kristina Mladenovicová hladce 6:2, 6:1.
25.10.2015 18:11 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Lucie Hradecká (218 článků)