Článek

Svět tleská boubelkám

 
Tyhle dámy jsou slavné, mají charizma a jsou zářným příkladem toho, že vás mohou obdivovat miliony lidí, i když nemáte postavičku jako proutek.
30.05.2012 00:05 |

podobné články

Podobné články

Dojatý Londýn tleská statečným hrdinům olympiády: Porazili rakovinu!

 
Rakovina! To slovo aspoň na zlomek vteřiny zatřese i s duší sebevíce nachlapeného smrtelníka. Boj s ní – ozařování, chemoterapii – někdo vzdá, jiný jej podstoupí, a přesto podlehne a ti nejsilnější v něm zvítězí. Poslyšte příběhy sportovců, kteří to dokázali. Na olympiádě jim teď tleská dojaté publikum.
03.08.2012 12:00 |

podobné články

Nejmladší muzikant světa! Nenarozené miminko, které tleská do rytmu, jste určitě ještě neviděli!

 
Je mu teprve 14 týdnů, sedí si spokojeně v matčině lůně a rozjíždí si malou tleskací party. Zdá se, že nenarozené miminko tleská do rytmu podle toho, jak matka a lékař zpívají. Video doslova válcuje portál youtube.com.
28.03.2015 10:16 |

podobné články

Glosa: Slavík prozpěvuje na cestu fašizující se společnosti. A česká pop music tomu spokojeně tleská

 
Výsledky Českého slavíka naznačují, že agrese a nenávist namířené proti menšinám a populistické šíření strachu jsou hodnoty nejen společensky akceptované, ale dokonce vysoce oceňované. A elita pop music tomu spokojeně tleská.
29.11.2015 09:30 |

podobné články

Kačerově obraně Zemana tleská Veleba. „Věk neomlouvá,“ zlobí se Pospíšil

 
Obhajobu prezidenta Miloše Zemana, kterou zmínil režisér a herec Jan Kačer, nechápe europoslanec Jiří Pospíšil (za TOP 09 a STAN). Věk podle něj nemůže být Zemanovou omluvou, řekl pro Blesk.cz. Naopak odvaze umělce tleská prezidentův podporovatel a předseda Strany práv občanů Jan Veleba. Veleba připomněl úctu k prezidentskému úřadu, ať už jej zastává kdokoliv.
11.06.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kačer (114 článků) , Jiří Pospíšil (2054 článků) , Jiří Pospíšil (2054 článků) , Miloš Zeman (23647 článků)

Jsme zemí českého národa, chce profesor a senátní kandidát Gerloch dát do Ústavy. Ondřej Neff tleská

 
Český právník a profesor na Právnické fakultě Univerzity Karlovy Aleš Gerloch se rozhodl kandidovat do Senátu. Pokud bude zvolen do horní komory českého Parlamentu, rád by jako politik prosazoval změnu Ústavy ČR. Rád by do ústavy prosadil větu, že je Česká republika zemí českého národa. Publicista Ondřej Neff nápadu profesora Gerlocha tleská.
09.08.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (250 článků)

Laudát: Kdo tleská boji s pražskou kavárnou, tleská své budoucí chudobě

 
Bývalý poslanec TOP09 František Laudát včera zase jednou perlil na Facebooku. Psal o tom, jak Zeman útočí na intelektuály a jak to kazí české hospodářství, dále jak se politici prohlašují za nepolitiky, ke kauze lithium a nakonec o dálnicích, kde v příspěvku připodobnil Zemana k otci Brůnovi se sekyrou z rudého seriálu Třicet případů majora Zemana.
03.10.2018 13:52 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (256 článků)

Kvůli boubelkám v reklamě se ženy cítí špatně

 
Plnokrevné modelky mají propagovat přirozený vzhled. Nastavené zrcadlo pravdy ale kupujícím ženám dobře nedělá.
24.03.2010 00:15 |

podobné články

Aguilera se celulitidě směje: Jsem tlustá, no a co?

 
Americká zpěvačka Christina Aguilera (28) se rozhodně za kila navíc a celulitidu nestydí. Naopak stále nosí minisukně. Nevzhledné pomerančové ďolíčky předvedla v jednom americkém nákupním centru. Aguilera tak dala jasný vzkaz boubelkám, nestyďte se za svou postavu a noste, co máte rády...
07.06.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (317 článků)

Poznáte mocný hrudník macaté české herečky? Narvali ji do historického kostýmu a takhle to dopadlo

 
Takhle nějak to dopadá, když se mocné poprsí vnadné české herečky napresuje do historického pohádkového kostýmu. Jeho majitelka patřila vždycky k boubelkám, je maminkou dvou dětí a prosadila se až po čtyřicítce. Po slavné mamince zdědila nejen smysl pro humor, ale částečně i podobu. Už víte?
28.09.2014 10:55 |

podobné články

Těmto boubelkám odvaha neschází: Plnoštíhlé dámy vyhlásily boj vychrtlinám a svlékly se do prádla

 
Jednadvacetiletá Britka Sophia Adams má sice viditelnou nadváhu, ale i tak se její tělo objeví v módní kampani na spodní prádlo. Sophia totiž vyhrála soutěž Perfect Body , která si klade za cíl boj proti vychrtlinám z Victoria´s Secret.
21.04.2015 17:55 |

podobné články

Amy Schumerovou naštvalo, že ji zařadili mezi plus size celebrity

 
Zpěvačka Adele, modelka Ashley Grahamová, herečky Melissa McCarthy a její kolegyně Amy Schumerová. To jsou celebrity, které magazín Glamour zařadil do své speciální edice věnované slavným boubelkám. Schumerová (34), která sice nemá postavu modelky, se proti tomu rázně ohradila.
06.04.2016 10:15 |

podobné články

Od baculek po vyžlata: Podívejte se na ideál ženské krásy v 18 zemích

 
Vkus na ženy má každý muž jiný. Chuť na baculky i hubené kočičky se však liší i podle zemí. Těchto 18 států bylo požádáno, aby původní fotografie macaté holky jejich grafici upravili podle místního ideálu krásy. A zatímco ve Venezuele a Španělsku dávají přednost boubelkám s velkým dekoltem, jsou oproti tomu v Číně i Itálii v kurzu hubené a drobné ženy.
18.05.2016 17:05 |

podobné články

Fotbalový svět tleská: Messi je prostě nejlepší

 
Argentinský forvard opět uchvátil fotbalový svět
08.03.2012 09:05 |

podobné články

Celý svět tleská Angelině Jolie: Odstranění vaječníků doporučují odborníci všem ohroženým ženám

 
Další hrdinský čin. Tak nyní celý svět označuje skutek, který minulý týden udělala Angelina Jolie (39). Kvůli obavě z rakoviny vaječníků si je nechala preventivně odstranit. V roce 2013 si pro změnu nechala odstranit obě ňadra. Prolomila tak tabu a přiměla ženy jít na preventivní vyšetření.
25.03.2015 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2152 článků)

Fotograf Saudek o bratrovi: On neumře, čeká na mě!

 
Úspěšný fotograf Jan Saudek a komiksový kreslíř Karel Saudek včera oslavili 76. narozeniny. Dvojvaječná dvojčata »svůj« den ale neslavila. Kája, který se proslavil svými karikaturami ve snímku Kdo chce zabít Jessie, leží už šestým rokem v bezvědomí v pražské FN Motol. A Honza, kterému tleská celý svět, narozeniny už neslaví. „Bez bratra? Prosím vás, to po mně nemůže nikdo chtít,“ svěřil včera Jan Saudek, když mu Blesk přijel domů pogratulovat.
14.05.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (324 článků) , Karel Saudek (91 článků)

Rihanna v Riu: Kráska právě vzbuzená...

 
Pokud by zpěvačka Rihanna (23) chtěla někdy sáhnout po textu české písničky, hodil by se na ni ten, ve kterém se zpívá: „Svět údivem tleská a prý, že jsem, že jsem hezká...“
23.09.2011 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Maurerová? Gejša s kvalitou vietnamské tržnice! Virtuos Šporcl v cirkusovém balení

 
Řada celebrit je na společenských akcích jako doma, jiní se na nich objeví občas a outfity všech jsou dobré téma pro módní kritiku. Herečka Jana Švandová dokázala, že méně znamená víc. A houslový virtuos Pavel Šporcl dal na vědomí, že ani muž, kterému svět tleská, nemusí mít vkus. A jsou tu i jiní…
18.12.2013 22:31 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šporcl (147 článků) , Jana Švandová (218 článků) , Pavel Švanda (12 článků)

Akčňák Van Damme na divokém tahu Prahou! Podívejte se, s kým se fotil

 
Svět mu tleská. Nikdo ale neví, že hollywoodská star Jean-Claude Van Damme (53) je v Praze. Blesk.cz ho dokonce nachytal, jak ve svých pověstných bleděmodrých brýlích vymetá.
17.03.2014 09:05 |

podobné články