Článek

Svět o volbách v Česku: Euroskeptická jízda v čele s pochybným miliardářem

 
Britská BBC, americký Wall Street Journal, německý Die Welt nebo dokonce indické Times of India. To je jen malý výčet zahraničních médií, které zaujaly volby do Poslanecké sněmovny v Česku. Většina z nich shodně upozorňuje, že se v zemi zvedá silná vlna euroskepticismu, jež může Česko odvrátit od Bruselu. A vítězství přisuzuje Andreji Babišovi – miliardáři chovajícímu se trochu jako Trump, jenž ovládá média.
20.10.2017 20:40 |

podobné články

Podobné články

Německá euroskeptická strana chce zažalovat Merkelovou. Kvůli uprchlíkům

 
Německé kancléřce Angele Merkelové hrozí trestní oznámení. Chce ji na ni podat euroskeptická strana Alternativa pro Německo. Oznámila to předsedkyně strany Frauke Petryová. Podle Alternativy pro Německo se kancléřka provinila proti azylovým zákonům, když v září dala najevo, že Německo přijme syrské běžence, kteří se do té doby zdržovali na území Maďarska.
15.10.2015 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2243 článků)

Pecina chce prověřit kvůli pochybným titulům desítky policistů

 
Ministr vnitra Martin Pecina zahájil první kroky v prověřování policistů, kteří mohli pochybným způsobem získat právnický titul na Západočeské univerzitě. V nedělním pořadu Partie na Primě Pecina uvedl, že má k dispozici seznam osob, které si vzaly kvůli studiu volno.
18.10.2009 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (407 článků)

Další špatné zprávy pro Brusel. Po Itálii a Maďarsku je tady další nepříjemnost

 
Brusel musel v letošním roce spolknout hned několik hořkých pilulek. V Maďarsku ve třetích volbách po sobě uspěl Viktor Orbán, v Itálii právě vzniká euroskeptická vláda a ve Slovinsku na celé čáře zvítězila strana, která se ostře staví proti uprchlickým kvótám.
04.06.2018 06:40 |

podobné články

Paroubkova poslední jízda?

 
Pokud Jiří Paroubek v říjnových volbách neuspěje, bude to znamenat konec jeho politické kariéry a tohle je jeho poslední jízda. Parník ČSSD se už jednou zatřásl (při volbách do europarlamentu), ale posádka věří, že šlo jen o trochu většího tuleně, který zabloudil cestou na jih.
25.07.2009 03:30 |

podobné články

Voleb se zúčastní pravicová strana Hlavu vzhůru s podporou Klause

 
VÍME PRVNÍ Podle informací ParlamentníchListů.cz bude ve volbách do Poslanecké sněmovny kandidovat pravicová euroskeptická strana Hlavu vzhůru s podporou exprezidenta Václava Klause.
30.08.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9141 článků)

Simkanič (ČP): Volte Svobodné, nebo nevolte vůbec

 
Nechci objevovat Ameriku a upozorňovat na to, že drtivá většina kandidujících subjektů v nadcházejících patrně nejzmatečnějších volbách za poslední léta je tvrdě euroskeptická. Logicky to odpovídá i pověstným náladám obyvatelstva a není se co divit.
22.05.2014 12:25 |

podobné články

Převratné volby v Polsku: Konvičkovci jásají, jiní naříkají. Asi budou velké změny

 
Pravděpodobné vítězství konzervativní strany Právo a spravedlnost v polských parlamentních volbách přivítala česká euroskeptická a protiimigrantská uskupení. Zastánci hlavního proudu evropské politiky se však obávají, že Polsko se ,,stane druhým Maďarskem".
26.10.2015 07:36 |

podobné články

To je masakr eurohujerů! Vzrušené reakce na kriticky důležité volby v Polsku

 
Pravděpodobné vítězství konzervativní strany Právo a spravedlnost v polských parlamentních volbách přivítala česká euroskeptická a protiimigrantská uskupení. Zastánci hlavního proudu evropské politiky se však obávají, že Polsko se „stane druhým Maďarskem“.
26.10.2015 09:16 |

podobné články

Polsko: Konec řečí, zde jsou čísla

 
Opoziční konzervativní polská strana Právo a spravedlnost (PiS) zvítězila v nedělních parlamentních volbách se ziskem 37,58 procenta hlasů. Oznámila to večer volební komise po sečtení všech odevzdaných hlasů. Stále však nebylo oznámeno, zda vítězná euroskeptická formace bude mít v dolní komoře polského parlamentu kýženou většinu. Podle neoficiálních propočtů médií na ni možná těsně nedosáhne.
27.10.2015 06:51 |

podobné články

V Německu bude ještě hodně horko. Poslali tu bestii za zvěrstva do… Může to skončit světovou katastrofou. Babiš, Bělobrádek, Keller či Okamura se nám vyjádřili k Merkelové

 
ANKETA V zemských volbách v Meklenbursku-Pomořansku, což je domovský stát Angely Merkelové, zaznamenala její CDU nejhorší výsledek v historii a skončila třetí s 19 procenty. Zvítězila SPD s 30,6 procenta a na druhém místě uspěla euroskeptická a protimigrační AfD s 20,8 procenta a do sněmu se nedostali Zelení se 4,8 procenta.
05.09.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2243 článků)

Němci naštvaní na Merkelovou. Politický blb, gauneři. Zhoubný vliv na celou Evropu. Babiš, Kalousek, Keller, Doubrava či Okamura nám okomentovali německé volby

 
ANKETA V německých volbách do dolní komory parlamentu získala CDU/CSU Angely Merkelové 33 procent a protiimigrační euroskeptická AfD se umístila na třetím místě se ziskem 12,6 procenta hlasů.
25.09.2017 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2243 článků)

Carey se pochlubila svým miliardářem, vzala ho na červený koberec

 
Zpěvačka Mariah Carey (45) chodí s miliardářem Jamesem Packerem (48) už několik měsíců. Až nyní se oficiálně coby pár ukázali na veřejnosti. Vyrazili do New Yorku na premiéru filmu Stážista.
10.03.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Sklenaříková (148 článků)

Linda Evangelista se s miliardářem dohodla na výživném pro syna

 
Modelka Linda Evangelista dosáhla svého a manžel Salmy Hayekové Francois-Henri Pinault bude platit alimenty na syna Augustina. Přestože Evangelista původně požadovala 46 tisíc dolarů měsíčně, přesná výška výživného, na němž se s francouzským miliardářem dohodli na mimosoudním vyrovnání, není známa. Další články k tématu: Linda Evangelista prohlašuje, že ji manžel Hayekové nutil k potratu Modelka Linda Evangelista chce po miliardáři výživné 800 tisíc měsíčně Modelka Linda Evangelista má syna s manželem Salmy Hayekové Topmodelka Linda Evangelista porodila chlapečka
09.05.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků) , Linda Evangelista (38 článků) , Francois Pinault (15 článků)

Oběd s miliardářem W. Buffettem vydražili za 70 milionů korun

 
Rekordních 3,46 milionů dolarů (téměř 70 milionů korun) zaplatí letošní vítězný zájemce o oběd s 81letým americkým miliardářem Warrenem Buffettem.
09.06.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Warren Buffett (25 článků)

Nečekaná novinka! Aňa Geislerová kopíruje Vilhelmovou a také čeká s milencem miliardářem dítě

 
Nejdříve za to prý nerozlučnou kamarádku Tatianu Vilhelmovou  (34) , která utekla od rodiny a nyní má čekat děťátko s Vojtěchem Dykem  (27) , tvrdě kritizovala, teď ale udělala úplně to samé. Se svým přítelem, miliardářem Martinem Shenarem , Aňa Geislerová  (36) počala potomka.
22.11.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (452 článků) , Vojtěch Dyk (706 článků)

Krásná zpráva! Aňa Geislerová kopíruje Vilhelmovou a také čeká s milencem miliardářem dítě

 
Nejdříve za to prý nerozlučnou kamarádku Tatianu Vilhelmovou  (34) , která utekla od rodiny a nyní má čekat děťátko s Vojtěchem Dykem  (27) , tvrdě kritizovala, teď ale udělala úplně to samé. Se svým přítelem, miliardářem Martinem Shenarem , Aňa Geislerová  (36) počala potomka.
22.11.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (452 článků) , Vojtěch Dyk (706 článků)

MacPhersonová se zasnoubila s miliardářem, který přežil pád vrtulníku

 
Devětačtyřicetiletá topmodelka Elle MacPhersonová se bude vdávat. Zasnoubila se s o šest let mladším miliardářem Jeffreym Sofferem. Pár se sice před rokem rozešel, ale na podzim se dal opět dohromady. Další články k tématu: Bývalá modelka s nejkrásnějším tělem Elle Macphersonová je volná Módní trapas: MacPhersonová ve špatném neoprenu ukázala (ne)opálení Nejlepší modelka všech dob Elle Macphersonová končí Elle MacPhersonová je hrdá na své tělo
12.03.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (24 článků)

Topmodelka Naomi Campbell: Rozchod s ruským miliardářem

 
Topmodelka Naomi Campbell (43) se údajně rozešla se svým dlouholetým partnerem a snoubencem, ruským miliardářem Vladimírem Doroninem.
01.05.2013 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (301 článků)

Ebenová kráska Naomi Campbell se údajně rozešla s miliardářem Vladislavem Doroninem

 
Slavná topmodelka Naomi Campbell (43) tvořila pět let pár s ruským miliardářem Vladislavem Doroninem, ale jak to tak někdy bývá, ani velká láska nevydrží navěky. Podle posledních informací se totiž dvojice rozešla. Jejich odloučení ale možná nebude trvalé.
03.05.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (301 článků)