Článek

Svědek popsal smrt Pavla (†21) na tuningovém srazu: Báli jsme se, že auto vybouchne!

 
Víkendový tuningový sraz Car Wars v Panenském Týnci skončil tragédií. Při autonehodě zbytečně vyhasl mladý život. Pavel G. (†21), který jel jako spolujezdec při takzvaných sprintech, utrpěl tak vážná zranění, že později v nemocnici zemřel. Proč auto, v němž cestoval, zastavilo, není zcela jasné. Blesku se podařilo získat výpověď svědka, který byl přímo na místě a zraněného pomáhal dostat ven.
15.07.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Smrt na tuningovém srazu v Týnci: Auto s Pavlem (†21) letělo dvacet metrů vzduchem

 
Ohledně tragické nehody na tuningovém srazu v Panenském Týnci se nyní dostávají na světlo další podrobnosti. Podle svědka pochybili organizátoři závodu.
15.07.2021 10:40 |

podobné články

Muž sražený autem na tuningovém srazu: V poslední chvíli jsem nadskočil, to mě zachránilo

 
V sobotu se na tuningovém srazu u Loun odehrálo neštěstí, když během závodů speciálních aut jedno vlétlo mezi diváky. Byli zraněni čtyři lidé.
19.05.2012 16:55 |

podobné články

Řidič, který na tuningu srazil 6 lidí: Je mi to líto, ale cítím se nevinně

 
V sobotu se na tuningovém srazu u Loun odehrálo neštěstí, když během závodů speciálních aut jedno vlétlo mezi diváky. Televizi Nova se podařilo získat reakci řidiče vozu. Podívejte se na reportáž.
21.05.2012 10:20 |

podobné články

Policista nejspíš zbil mladý pár na tuningovém srazu! Mlátil i dívku!

 
Do smrti na tuningový sraz ve slovenských Piešťanech nezapomenou Roman s Martinou. Ale ve zlém. Do krve je tam dobila parta opilců, nejagresivnější byl podle všeho policista.
25.06.2013 21:50 |

podobné články

Na tuningovém srazu 500 aut v Praze se bouralo, dívka skončila v nemocnici

 
V noci ze soboty na neděli bylo v pražských ulicích pořádně nebezpečno. Na parkovišti v Letňanech se konal tuningový sjezd asi pěti stovek aut, se kterými poté řidiči vyjeli na zběsilou jízdu hlavním městem. Tři z nich však jízdu nezvládli a nabourali.
31.07.2016 17:40 |

podobné články

Při tragédii ve Slaném zemřel chlapeček (†8): Držel jsem ho celou dobu, popsal svědek

 
Tragédie se stala v úterý na autobusovém nádraží ve Slaném. Jeden z autobusů tam vjel na zástavku a zranil čtyři lidi! Osmiletý chlapec utrpěl vážná zranění. Záchranáři ho oživovali několik minut, ale marně. Chlapec zraněním podlehl. Otřesený řidič (59) autobusu popsal, jak k tragické nehodě došlo! Autobusu měly selhat brzdy a navíc se měl sám od sebe přidávat plyn. Na místě tragédie se navíc měla odehrát šarvátka. Horor na místě popsal i další svědek.
09.06.2020 16:50 |

podobné články

Strážníci vytáhli dva muže, kteří spadli ze srázu. Použili k tomu netradiční pomůcku

 
Brněnští policisté o víkendu řešili kuriózní situaci. Jednapadesátiletý muž se při procházce zřítil se sedmimetrového srázu, a tak se mu jeho známý snažil pomoct. Ten ze srázu ale také spadl, oba tak z příkopu vysvobodila až na místo přivolaná policejní hlídka.
02.06.2020 21:57 |

podobné články

Další smrt v autě! Lukášek (†2) se utopil v zamčené felicii!

 
Další velmi smutná zpráva přichází ze Slovenska. Zaparkované auto sjelo i s malým chlapcem v autosedačce ze srázu do jezera. V místech, kde se neštěstí stalo, je koupání zakázáno kvůli hlubokému srázu, proto ani rodiče nic nezmohli, když se jejich auto se synem začalo rychle potápět a i přes veškerou snahu otce se mu nepodařilo syna z auta vytáhnout.
04.08.2015 13:41 |

podobné články

Z malé Esterky (12) je po nehodě sirotek: Svědek popsal, jak se zabila její matka!

 
10 let dělí od sebe dvě tragické nehody. Při jedné zemřel Esterčin (12) táta Richard, při té druhé se zabila v autě maminka Dagmar. V momentě, kdy předjížděla pomalu jedoucí auto silničářů. Holčička přitom jela v tu chvíli s ní, na rozdíl od své mámy ale přežila. Osudový moment popsal očitý svědek - silničář, který sekal v příkopu trávu...
06.06.2014 10:30 |

podobné články

Sopka na Bali se probrala k životu. Letecký provoz na ostrově je ochromen

 
Sopka uvěznila na indonéském ostrově Bali tisíce turistů, píše agentura AFP. Celkem 16 letů z Bali a na Bali bylo v pátek zrušeno pro sopečný popílek, který vulkán chrlí do ovzduší.
28.01.2011 11:05 |

podobné články

Problém v exotickém ráji: Bali bojuje s rozmachem pandemie, epidemiolog chce karanténu

 
Ostrov Bali v Indickém oceánu patří mezi jedno z turisticky nejvyhledávanějších míst na světě, ročně sem zamíří miliony návštěvníků. Lákají je zlatavé pláže i azurová teplá voda, v době pandemie ale pláže i moře zejí prázdnotou a podle mnohých současné Bali připomíná éru 80. let minulého století, kdy ostrov jako exotický ráj a oblíbená destinace teprve čekal na své objevení. V celé Indonésii, pod kterou spadá i Bali, nebývale narůstá počet případů koronaviru, uvedl list Daily Mail.
07.10.2020 17:45 |

podobné články

Když mu bylo z drogy zle, ještě ho zbili: Svědek popsal smrt Míry na Pankráci

 
Měl před svatbou a těšil se na svobodu. Jenže z vězení se Miroslav H. (†30) domů už nikdy nevrátí. Zemřel za podivných okolností zřejmě poté, co mu byl podán odvykací lék metadon, který byl ale určen jinému vězni. Televizi Prima se ozval svědek, který popsal, co mužově smrti předcházelo.
05.01.2017 20:25 |

podobné články

Auto sjelo ze srázu, rodina se třemi dětmi se zachránila výskokem

 
Auto začalo nekontrolovaně couvat na zledovatělé silnici.Spadlo ze srázu.
10.03.2011 16:35 |

podobné články

Žena zaparkovala auto na srázu! JEŘÁB V AKCI!

 
Na srázu nad Berounkou v Karlštejně se zakleslo auto, hasiči z něho vyprostili ženu.
29.09.2011 15:40 |

podobné články

U Otrokovic zemřel při nehodě řidič, na Liberecku sjelo auto ze srázu

 
Tragická nehoda se stala na Zlínsku u Otrokovic, po nehodě s náklaďákem zemřel řidič osobního auta. Na Liberecku zase sjelo auto do hlubokého srázu.
15.08.2012 20:45 |

podobné články

Auto v Ruzyni spadlo ze srázu: Jela v něm žena s dítětem, na místo letěl vrtulník

 
K hrozivě vypadající nehodě došlo v pátek mezi třetí a čtvrtou odpoledne v pražské Ruzyni. V Lipské ulici sjelo auto ze srázu, podle svědků v něm jela žena s dítětem. Z auta se dostaly samy před příjezdem záchranářů.
06.04.2018 16:25 |

podobné články

Auto v Michelské sjelo ze srázu a zastavilo se o lampu: Hasiči ho navijákem vytáhli zpátky na silnici

 
Zaparkované auto v Michelské ulici v Praze zřejmě nebylo dobře zabržděné a rozjelo se, sjelo ze srázu a nabouralo do lampy veřejného osvělení. U nehody zasahovali hasiči a policisté. Podle tiskové mluvčí pražské záchranky Jany Poštové na místo vyjížděli také záchranáři, ale po příjezdu zjistili, že ošetření nikdo nepotřebuje.
25.11.2018 13:30 |

podobné články

„Báli jsme se výbuchu, elektřina stále fungovala,“ popsal svědek z hořícího hotelu v Praze

 
Situace během požáru v hotelu Eurostars David v centru Prahy byla v sobotu 20. ledna nepřehledná. Milan Markovič z Černé Hory pro Radiožurnál popsal, jakým způsobem se svou manželkou prožíval minuty před příjezdem hasičů. Podle něj bylo zarážející, že nikdo nevypnul elektřinu. Z tohoto důvodu na místě panovaly obavy z výbuchu.
21.01.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Markovič (5 článků)

Češi byli vždycky xenofobové. Historici sepsali, jak ukrutně jsme se chovali k uprchlíkům v minulosti

 
Hrůza z uprchlíků nám je vlastní. Naznačují to historici Martin Šmok a Anna Hájková v glose uveřejněné na blogu iDnes.cz. Báli jsme se uprchlíků z hitlerovského Německa už v roce 1936, báli jsme se uprchlíků ze Sudet, ale báli jsme se i 200 tisíc polských Židů, kteří chtěli po válce přejít na Západ přes naše území. I dnes náš prezident před uprchlíky varuje, ačkoli veřejně vzhlíží k nedávno zesnulému Nicholasi Wintonovi.
28.09.2015 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Anna Nicholas (5 článků)