Článek

Svědek hrůzy na bostonském maratonu: Vzduchem létaly utržené končetiny!

 
Vteřiny hrůzy, na které nikdy nezapomenou. Bolest, strach, krev a slzy lidí, kteří přišli o své nejbližší. Svědkové, kteří v osudný okamžik stáli v cílové rovince bostonského maratonu, popsali hororovou scénu následující po výbuchu.
15.04.2013 23:45 |

podobné články

Podobné články

FBI hledá tyhle muže s batohem: Zabíjeli na bostonském maratonu?

 
FBI pátrá po dvou mužích. Domnívá se, že právě oni stojí za masakrem na bostonském maratonu. Přestože úřady odmítají fotografie zveřejnit, deníku New York Post se je podařilo získal.
18.04.2013 17:55 |

podobné články

FBI ukázala tváře podezřelých mužů z atentátu při bostonském maratonu

 
Dobře se podívejte na tyto dvě tváře. Patří dost možná zbabělcům a vrahům, kteří stojí za teroristickým útokem při bostonském maratonu. Při výbuších podomácky vyrobených bomb zemřeli tři lidí a na 180 jich bylo zraněno.
19.04.2013 07:20 |

podobné články

Teroristé, kteří zabíjeli při bostonském maratonu, jsou bratři z Čečny!

 
Tělo jednoho z nich leží prostřílené v márnici. Druhý je ozbrojený na útěku před policií a je možné, že bude dál zabíjet. Oba mají na svědomí tři mrtvé a 180 zraněným při bostonském maratonu, stejně jako zastřeleného policistu. Řeč je o bratrech-atentátnících, kteří pocházejí z Čečny.
19.04.2013 15:00 |

podobné články

Mladík (18) rapoval o bostonském maratonu na Facebooku: Obvinili ho z terorismu!

 
Jako spousta jiných puberťáků mnoho rozumu nepobral a rozhodl se rapovat o útocích při bostonském maratonu a nadávat na Bílý dům. Svůj rap umístil na Facebook, což se ale stalo Cameronu D'Ambrosiovi osudné. V Americe, která je nyní ještě více přecitlivělá na téma terorismu, skončil za mřížemi.
03.05.2013 08:15 |

podobné články

Hurvínek v novém kabátu, bombový útok na Bostonském maratonu a další trailery uplynulého týdne

 
Uplynulý týden přinesl první trailer k animákům Hurvínek a kouzelné muzeum a Ferdinand. Hurvínek nabídne zcela nové, původní dobrodružství, ve kterém se objeví všechny oblíbené postavy a Ferdinand zase roztomilé, leč trochu nešikovné až groteskně působícího stvoření býka. Abychom nezůstali jen u animáků, můžete mrknout na drama Stronger, vyprávějící příběh oběti teroristického útoku na Bostonském maratonu nebo dokumentární filmový portrét autentického českého muže z Prostějova, kterého štáb režiséra Víta Klusáka sledoval po dobu dvou let, Život podle Daliborka.
23.06.2017 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (66 článků)

Běh o život vyhráli, ale přišli o nohy: Otřesné příběhy obětí z Bostonu

 
Svědci nepředstavitelného hororu na bostonském maratónu popsali, jak kolem nich létaly utrhané končetiny. Přišlo o ně nejméně 10 lidí, dvěma bratrům výbuch amputoval nohy, oběma v koleni.
16.04.2013 16:55 |

podobné články

Při masakru na maratonu v Bostonu přišla o nohu: Příště sama poběžím!

 
To je hrdinka! Usmívá se do fotoaparátu, objímá svého manžela a otevřeně hovoří o tom, že jí chybí část dolní končetiny. Na Američance Adrianne Haslet Davisové (32) není vůbec znát, že před dvěma týdny prožila peklo na bostonském maratonu.
26.04.2013 05:10 |

podobné články

Při masakru na maratonu v Bostonu přišla o nohu: Příště sama poběžím!

 
To je hrdinka! Usmívá se do fotoaparátu, objímá svého manžela a otevřeně hovoří o tom, že jí chybí část dolní končetiny. Na Američance Adrianne Haslet Davisové (32) není vůbec znát, že před dvěma týdny prožila peklo na bostonském maratonu.
26.04.2013 11:45 |

podobné články

Při bostonském maratonu zabíjely tlakové hrnce s hřebíky a střepinami!

 
Bomby, které byly nastraženy na účastníky bostonského maratonu, byly amatérsky zkonstruované. Terorista je položil na zem. Při výbuchu z nich létaly střepiny a hřebíky!
16.04.2013 19:45 |

podobné články

Bitka na ministerstvu práce: Vzduchem létaly výkaly!

 
Doslova v bitevní pole se včera odpoledne proměnilo prostranství před ministerstvem práce a sociálních věcí. Demonstranti, kteří protestovali proti vystěhování romských rodin z ubytovny v Ústí nad Labem, se porvali s policií. Vzduchem létaly nejen sněhové koule, ale i psí výkaly.
28.01.2013 20:55 |

podobné články

VIDEO: V Praze létaly vzduchem motorky, skútry, buginy i osobní auto

 
V Praze se už počtrnácté konala exhibice ve freestyle motokrosu s názvem FMX Gladiator Games. Zaplněná hala opět viděla desítky triků na létajících motocyklech a nejen to. Vzduchem létaly i sněžné skútry, buginy a dokonce i osobní auto.
02.12.2014 10:30 |

podobné články

Teror v Istanbulu: Vzduchem létaly kusy těl!

 
Nejméně deset mrtvých a patnáct zraněných. To je otřesná bilance sebevražedného atentátu spáchaného syrským útočníkem (†28) v historickém centru evropské části Istanbulu! Odpálil se uprostřed hloučku německých turistů! A vzduchem létaly kusy těl...
13.01.2016 05:15 |

podobné články

Maraton v Londýně: Lidé si připomněli oběti bostonského maratonu

 
Sportovci na maratonu v Londýně zavzpomínali na oběti bostonského maratonu. Vzhledem k tragickému vyústění maratonu v Bostonu byl navýšen počet policistů, kteří celou akci střežili.
21.04.2013 20:25 |

podobné články

Londýnská policie radikálně přehodnotila plány bezpečnosti pro nedělní maraton

 
Britská policie kvůli dnešním explozím při bostonském maratonu, jež si vyžádaly dva mrtvé a mnoho zraněných, přehodnocuje bezpečnostní opatření kolem plánovaného nedělního maratonu v Londýně. Činí tak přesto, že neví o žádné specifické a důvěryhodné hrozbě pro londýnský mezinárodní běh, uvedla agentura AP s odvoláním na londýnské bezpečnostní síly. 
16.04.2013 01:35 |

podobné články

Zabíjel terorista při maratonu kvůli datu? 15. duben je dnem největších lidských katastrof

 
Přesto, že stále není znám motiv, ani identita teroristy, který včera odpálil nálož na bostonském maratonu, z data, kdy k útoku došlo, běhá mráz po zádech. 15. dubna se totiž potopil Titanic a byl spáchán atentát na amerického prezidenta Abrahama Lincolna.
16.04.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Abraham Lincoln (16 článků)

Havířovem létaly cihly. Výtržníci zaútočili na důchodce

 
V severomoravském Havířově se ve středu večer odehrál brutální útok. Vzduchem létaly cihly.
17.06.2009 22:10 |

podobné články

Na horách létaly saně ...v nížinách zavládlo jaro: Po sluníčku přijde déšť a sníh!

 
Velbloud, tank nebo účtenky EET létaly vzduchem. Recesistická akce v areálu bývalého skokanského můstku v Plavech na Jablonecku přilákala tisíce diváků.
06.03.2017 05:05 |

podobné články

Poslanci se porvali v parlamentu kvůli věku prezidenta. Létaly židle i pěsti

 
Zasedání parlamentu Ugandy se změnilo v chaotickou scénu připomínající hospodskou rvačku. Poslanci měli ten den hlasovat o odstranění věkové hranice při volbě prezidenta. Atmosféra brzy zhoustla a zákonodárci se do sebe pustili, vzduchem létaly pěsti a židle. Podle všeho si jeden z poslanců do jednacího sálu přinesl zbraň.
27.09.2017 12:40 |

podobné články

UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY! Utržené kolo šrotovalo diváky. Zranilo jich více než 20

 
Šílená havárie a 28 zraněných lidí! A to se dá mluvit o štěstí! Závody NASCAR v Daytoně si naštěstí životy fanoušků nevyžádaly. Utržené kolo v hledišti je ale neuvěřitelná událost.
24.02.2013 10:50 |

podobné články