Článek

Svatba odložena na neurčito! Marek Ztracený promluvil o veselce s krásnou Marcelou

 
V únoru se Marek Ztracený  (35) ve velkém stylu zasnoubil s dlouholetou přítelkyní Marcelou, se kterou má syna Marečka. Svatba do roka a do dne nebude. Datum už je jasně dané, rok nikoli.
05.09.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků)
Podobné články

Ztracený se na léto stěhuje do Chorvatska, bude pravidelně dojíždět

 
Marek Ztracený si na celé dva měsíce pronajal apartmán v Chorvatsku, kam vezme i moderátorku Óčka Marcelu Skřivánkovou a jejich syna Marečka. Do Čech ale hodlá dojíždět na víkendy. Další články k tématu: Marek Ztracený junior je malý rocker a už stál i před kamerou Marek Ztracený odnesl zábavu v Karlových Varech úrazem Otec Ztracený se spojil se šílenou matkou Leckou, křtil její zápisky Marek Ztracený má syna Marka, narodil se předčasně VIDEO: Nastávající tatínek Marek Ztracený rozvlnil tělo na lekci zumby Zpěvák Ztracený bude otcem, jeho dítě čeká moderátorka Skřivánková
12.06.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků) , Marcela Skřivánková (42 článků) , Marek Čech (107 článků)

VIDEO: Ztracený šel kvůli autistům donaha, Čenský se jen vyzul

 
Známé osobnosti podpořily autisty originálním kalendářem, který dostal i symbolický název - Každý je originál. Zpěvák Marek Ztracený pózoval téměř nahý, herec Jan Čenský zase jako král, který byl oblečen moderně, jen bez bot a ponožek. Další články k tématu: VIDEO + AUDIO: Chtěl bych skládat pro Kollera, říká Marek Ztracený Marek Ztracený junior je malý rocker a už stál i před kamerou Marek Ztracený odnesl zábavu v Karlových Varech úrazem
22.08.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (157 článků) , Gisele Bündchen (300 článků) , Marek Ztracený (306 článků)

Marek Ztracený se snoubenkou Marcelou zůstává na Mauriciu: Plánuji online koncert přímo odtud

 
Marek Ztracený  (35) zůstává s rodinou na exotickém Mauriciu. Doposud tam nebyl diagnostikován jediný případ koronaviru, a tak není divu, že se tam cítí bezpečně. Na Mauriciu Marek tráví dovolenou nejen se snoubenkou Marcelou a synem Marečkem, ale také se svými rodiči.
20.03.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků)

Marek Ztracený po zásnubách s Marcelou: Zmizel v ráji!

 
Navlékl jí prsten za 377 tisíc a po dvou týdnech si Marek Ztracený (35) svou snoubenku ukradl jen pro sebe a zmizel. S moderátorkou Marcelou Skřivánkovou (34) odletěli na předlíbánkovou dovolenou na exotický Mauricius.
10.03.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků) , Marcela Skřivánková (42 článků)

Takhle si užívá Marek Ztracený se snoubenkou Marcelou na nádherných plážích ostrova Mauricius. Vrátí se jako manželé?

 
Po náročném pracovním začátku roku si odletěl Marek Ztracený  (35) s přítelkyní Marcelou Skřivánkovou odpočinout na oblíbený ostrov Mauricius, kde tráví dovolenou prakticky každý rok. Pár poprvé odletěl společně coby snoubenci.
10.03.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků) , Marcela Skřivánková (42 článků)

Kvůli fanouškům chtěl roubenku prodat už Karel Gott! Teď staví dům Marek Ztracený a na jeho prohlídku už se pořádají zájezdy

 
Zpěvák Marek Ztracený  (35) sice odložil svatbu se snoubenkou Marcelou, ale společný domov rozhodně buduje dál. Ztracený na Šumavě staví svůj vysněný dům. "Hodně tím žiju, je to fajn zase chvíli řešit něco jiného než kytaru, piano, muziku. Začíná to mít obrysy, hrozně mě to baví," řekl Super.cz zpěvák.
14.09.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6218 článků) , Marek Ztracený (306 článků)

Pořádně se zapotil. Marek Ztracený varoval fanoušky, aby nenaletěli stejně jako on

 
Zpěvák Marek Ztracený  (35) před pár dny sdílel na Instagramu krásné fotky z cyklovýletu k hradu Kašperk a jeho okolí. Se snoubenkou Marcelou pózovali na vyhlídce s úsměvy od ucha k uchu, za nimi hrad, počasí přálo... idylka. Ale jen zdánlivě, jak Marek fanoušky rychle vyvedl z omylu. Zdolání vrcholu bylo vykoupené krušnými chvilkami.
23.05.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Marek Ztracený napsal píseň k filmu o psu Gumpovi. V klipu si zahrál s Bolkem Polívkou

 
Zpěvák a skladatel Marek Ztracený napsal písničku Vítr do plachet (film Gump). Jde o titulní skladbu k filmu Gump – pes, který naučil lidi žít, který natočil režisér F. A. Brabec. V hlavních rolích ve videoklipu k ní se představují Marek Ztracený, Bolek Polívka a pes Gump. Na Novinkách.cz má premiéru.
16.11.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (605 článků) , Marek Ztracený (306 článků)

Marek Ztracený: Rozchod!

 
Zpěvák Marek Ztracený (24) je opět volný! Po třech měsících se rozešel se svou přítelkyní Marcelou, s níž i bydlel.
02.11.2009 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků)

Marek Ztracený se těší na dítě s bývalou milenkou: Bude to kluk

 
Marek Ztracený sice nebude vychovávat společně s bývalou přítelkyní Marcelou Skřivánkovou dítě, které s ním čeká, ale už se ho nemůže dočkat. Konečně zná i jeho pohlaví. Bude to kluk.
09.02.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků) , Marcela Skřivánková (42 článků)

Novopečený otec Marek Ztracený: Nechtěného syna podrobil testům DNA

 
Zpěvák Marek Ztracený  (26) má svého synka Marečka s moderátorkou Marcelou Skřivánkovou. S tou nežije a jak přiznává, tak dítě nebylo vůbec plánované. Když tak zpěvák donesl svého syna do jedné z pražských klinik na genetický test, možná si někteří pomysleli, že snad zpochybňuje své otcovství. Jenže důvod byl jiný.
09.08.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků) , Marcela Skřivánková (42 článků)

Nahý Marek Ztracený: Sex mu zničil rodinu!

 
Sex je jeho životním motorem. Má ho rád, ale taky mu dost zkomplikoval život. Muzikant Marek Ztracený (28) se díky neplánovanému otcovství s Marcelou Skřivánkovou (28) ocitl na životní křižovatce a neví, kterým směrem se vydat.
26.09.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků) , Marcela Skřivánková (42 článků)

Marek Ztracený se pochlubil synem Marečkem: Je to tatánek!

 
Konečně jsme se dočkali. Zpěvák Marek Ztracený (31) se rozhodl, že přestane svého synka Marečka (5) schovávat před světem. Nejenom že společně s partnerkou Marcelou předvedli, jak si spolu dokáží užívat volných chvil, ale zpěvák také o malém synkovi pár věcí prozradil...
01.09.2016 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků)

Marek Ztracený je snem každé ženy: Přítelkyně dostala luxusní dar!

 
Sám si rád dopřeje, ale ošizená nezůstává ani jeho rodina. Muzikant Marek Ztracený (34) už několik let žije s přítelkyní Marcelou (34), s níž má syna Marka (7). A jelikož je stále velmi pracovně vytížený, vynahrazuje jim to různými „překvápky“.
12.11.2019 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků)

Marek Ztracený uvězněný na Mauriciu: Dochází jídlo, nejsou roušky a vše je zavřené, říká

 
Nedávno zasnoubený Marek Ztracený (35) uvízl společně s partnerkou Marcelou, synem Markem a rodiči na Mauriciu. Z krásné prosluněné dovolené se tak pomalu, ale jistě stává horor, protože kvůli koronaviru je prakticky nemožné se dostat ze země. S touto informací přišel web Super.cz
20.03.2020 21:56 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků)

Miminko? Svatba? Konec napínání fanoušků, tajemství Marka Ztraceného je venku!

 
Marek Ztracený  (35) v pondělí na Instagramu zveřejnil zprávu, že jeho fanoušci mohou brzy čekat „něco velkého“, a strhl tím lavinu komentářů. Někteří tipovali, že zpěvák oznámí termín svatby, nebo že s partnerkou Marcelou čekají druhé dítě, další se drželi v hudebních vodách a hádali, že půjde o zveřejnění nového klipu či termínů koncertů. Poslední možnost je správně: Marek po dvou vyprodaných únorových show v pražské O2 areně oznámil, že chystá pokračování. A to jak v Praze, tak v největších halách v Čechách a na Moravě. Turné se uskuteční na začátku příštího roku. Vstupenky budou v prodeji od pondělí 11. května.
05.05.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků)

Premiéra filmu Grace of Monaco je odložena

 
Jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku je Grace of Monaco. V hlavní roli se v něm představí Nicole Kidmanová, vedle ní pak například Tim Roth nebo Milo Ventimiglia. Diváci si ale budou muset na premiéru počkat. Byla odložena na neurčito. Napsal to The Hollywood Reporter.
25.01.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (307 článků) , Tim Roth (9 článků) , Milo Ventimiglia (3 články)

Marek Ztracený je zamilovaný, randí s moderátorkou Óčka

 
Zpěvák Marek Ztracený je zamilovaný stejně jako ve svých písničkách. Jeho vyvolenou se stala moderátorka hudební televize Óčko Marcela Skřivánková. "Dva roky jsem neměl vážný vztah, takže ten pocit už ani neznám. Zatím je ale vše na začátku," říká Ztracený.
08.07.2009 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (306 článků) , Marcela Skřivánková (42 článků)