Článek

Švagr španělského krále: V pondělí má nástup do basy!

 
Tohle svět urozených evropských rodin ještě nezažil! Švagra španělského krále Felipeho VI. nejpozději v pondělí čekají bachaři ve vězení! Pakliže se ze Švýcarska, kde se ženou a dětmi žije, nedostaví, vydají na něj zatykač!
14.06.2018 12:05 |

podobné články

Podobné články

Švagr španělského krále dostal šest let natvrdo, princeznu soud osvobodil

 
Soud v Palmě de Mallorca zprostil viny z účasti na daňových podvodech sestru španělského krále Cristinu. Vinným ale v této kauze uznal jejího muže Iňakiho Urdangarina a uložil mu trest šesti let a tří měsíců odnětí svobody, informoval na svém webu španělský list El País.
17.02.2017 13:35 |

podobné články

Dejdarův švagr trápil hercovu rodinu roky: Zpronevěra, krádeže, vydírání a nakonec vražda. Tady je seznam jeho hříchů!

 
Herec "Martin Dejdar":http://www.extra.cz/tema/martin-dejdar (48) prožívá po krachu svého filmu Panství asi nejdrsnější ránu svého života. Z vraždy bohatého podnikatele Petra Vlacha (†72), který byl unesen ve Francii a jeho tělo nelezli v severní Itálii, "byl obviněn jeho švagr Michael Šváb":http://www.extra.cz/vime-prvni-jednim-z-petice-obvinenych-vrahu-podnikatele-petra-vlacha-je-svagr-martina-dejdara (45) z Prahy 12.
05.04.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Petr (75 článků)

Zemanův švagr dostal teplé místečko na ministerstvu vnitra!

 
Petr Bednarčík (ČSSD), švagr Miloše Zemana a bratr první dámy Ivany, dostal prý od 1. prosince místo na ministerstvu vnitra. Přimluvil se snad za něj v resortu, vedeném ministrem v demisi Pecinou, český prezident? A kdo je vůbec Zemanův švagr?
17.12.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21433 článků)

Nová DVD: Saulův syn, Hodný dinosaurus, Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda a Poldův švagr

 
Maďarský Saulův syn dostal Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film roku 2015. Ke Dni dětí se jako dárek hodí Hodný dinosaurus nebo Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda. Poldův švagr je komedie o tom, co se stane, když se člověku s pověstí nejdrsnějšího poldy ve městě nacpe do rodiny coby švagr prťavý a užvaněný idiot.
31.05.2016 07:05 |

podobné články

Vnuk (13) španělského krále se postřelil do nohy

 
Třináctiletý vnuk španělského krále Juana Carlose I. se nešťastnou náhodou postřelil puškou do nohy. Felipe Juan Froilán, který je nejstarší z osmi králových vnoučat, utrpěl lehké zranění.
10.04.2012 16:25 |

podobné články

Kuriózní zranění vnuka španělského krále. Nechtěně si prostřelil nohu

 
Třináctiletý vnuk španělského krále Juana Carlose I. se nešťastnou náhodou postřelil puškou do nohy. Felipe Juan Froilán, který je nejstarší z osmi králových vnoučat, utrpěl lehké zranění, uvedl dnes podle agentury Reuters královský palác.
10.04.2012 21:20 |

podobné články

Velký skandál! Sestře španělského krále hrozí obvinění z podvodů!

 
Soudce na závěr svého vyšetřování dnes sdělí, zda obviňuje či neobviňuje sestru španělského krále Felipeho VI., infantku Cristinu, z praní špinavých peněz a daňových podvodů.
25.06.2014 07:15 |

podobné články

Karel Gott se nechal namalovat od malíře, který portrétoval i španělského krále: Povedlo se?

 
Karel Gott  (75) je známý tím, že se kromě hudby věnuje i malířství. Proto neodolal nabídce setkat se španělským malířem Emiliem Fornielesem, který měl v Praze výstavu a portrétoval i španělského krále. Těšil se, že když se mu bude obraz líbit, odnese si ho domů. A tak se i stalo.
22.06.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4749 článků)

Ovčáček: Prezident Zeman pozval španělského krále na návštěvu Prahy

 
Prezident Miloš Zeman pozval španělského krále Filipa VI. na státní návštěvu České republiky. Uvedl to v gratulaci, kterou mu zaslal k jeho nedávným 50. narozeninám. ČTK to sdělil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.
08.02.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21433 článků)

Manžel španělské princezny nastoupil do vězení. Pětiletý trest si odpyká mezi ženami

 
Do vězení v pondělí nastoupil švagr španělského krále Iňaki Urdangarin, a stal se tak prvním členem současné španělské královské rodiny za mřížemi. Pro výkon trestu si vybral ženskou věznici. Urgangarin byl odsouzen k pěti letům a deseti měsícům vězení za zpronevěru veřejných fondů a daňové podvody. V kauze čelila obvinění i jeho manželka, princezna Cristina, ale tu soud obžaloby loni zprostil.
18.06.2018 12:20 |

podobné články

Číšník žaluje bývalého krále Juana Carlose. Je prý totiž jeho synem!

 
Osmapadesátiletý Alberto Sola z Barcelony tvrdí, že mu maminka jednoho dne svěřila tajemství, které si s sebou od té doby těžce nese. Tedy že byla milenkou bývalého španělského krále Juana Carlose a s ním také Alberta zplodila. On se teď rozhodl, že svůj urozený původ dokáže. Požaduje testy DNA a krále, který před pár dny abdikoval, hodlá klidně žalovat.
04.07.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Alberto (6 článků)

První člen královské rodiny míří za mříže: Dojel na daňové podvody

 
Švagr španělského krále Iňaki Urdangarin bude muset do vězení, a stane se tak prvním členem současné španělské královské rodiny za mřížemi. Nejvyšší soud totiž zamítl odvolání manžela španělské princezny Cristiny a potvrdil, že se dopustil zpronevěry veřejných fondů a daňových podvodů. Trest mu ale soud o pár měsíců snížil na pět let a deset měsíců, protože se podle něj neprokázala účast na falšování úředních dokumentů.
12.06.2018 12:30 |

podobné články

Privilegium královského švagra? Je jediný chlap v base plné žen!

 
Pět let a deset měsíců stráví švagr španělského krále Felipeho VI. obklopen skoro výhradně ženami. Harém? Kdeže, kriminál!
20.06.2018 12:05 |

podobné články

Do kin přichází česká historická detektivka Jménem krále

 
Do 13. století a vlády krále Přemysla Otakara II. zasadil spisovatel Vlastimil Vondruška děj kriminálních příběhů, které spojuje smyšlená postava Oldřicha z Chlumu, zástupce krále a detektiva. Podle jednoho z nich natočil Petr Nikolaev film Jménem krále.
29.05.2009 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nikolaev (68 článků) , Vlastimil Vondruška (108 článků)

Španělský král je nevěrný, naznačoval obří plakát v Madridu

 
Obří plakát, který naznačoval manželskou nevěru španělského krále Juana Carlose, vyvolal v pátek v Madridu značný rozruch. Plakát zobrazující společně španělského monarchu, bývalého amerického prezidenta Billa Clintona a britského následníka trůnu Charlese upevnila americká agentura Ashley Madison, zprostředkovávající mimomanželské zážitky, na stěnu domu v živé nákupní ulici Gran Vía.
01.07.2011 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (230 článků)

Prý má ráda snědé typy: Kráska z Fantoma opery se tulila k exotickému malíři hromadných aktů

 
Po dlouhé době trávila den s přítelem, houslistou Sašou Sopkou, ale nemohla si pomoct, aby ho trochu neprovokovala. Krásná představitelka Christine Michaela Gemrotová z muzikálu Fantom opery vyrazila na vernisáž kontroverzních děl španělského výtvarníka Emilia Fornielese. Ten sice portrétoval i španělského krále Filipa VI., ale v Praze se vystavovaly hlavně jeho akty.
31.05.2015 09:10 |

podobné články

Martin Patřičný: K české knize - „Kalinka“

 
Šestého dubna tohoto roku dostala Dana Kalinová vyznamenání, řád Isabely Katolické. Dostala ho od španělského krále Fílipa VI. Z rukou španělského velvyslance. Za co?
20.04.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Patřičný (3 články)

Poprava podnikatele! Z vraždy je obviněn Dejdarův švagr!

 
Martin Dejdar je zdrcen! Z vraždy zámožného českého podnikatele Petra Vlacha (†72), který byl unesen ve Francii a jeho tělo nelezli v Itálii, bylo obviněno pět mužů. Jeden z nich je jeho švagr, informoval web extra.cz.
04.04.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (441 článků)

Mezi vrahy českého podnikatele je i švagr a kolega Martina Dejdara!

 
Jedním z mužů, které policie zadržela a obvinila z vraždy českého podnikatele Petra Vlacha, je švagr a někdejší spolupracovník herce Martina Dejdara.
04.04.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (441 článků)