Článek

Survivor Česko & Slovensko: Titáni mají jasno. Lovci jsou agresivní, nesportovní a Ornela nazvala jednu hráčku skřetkou

 
Ráchel se zřejmě rozhodla, že si cestu Survivorem profňuká. Na druhou stranu, není tak nesympatická, jak byla vylíčená od lidí, kteří ji viděli v jiné reality show. U Titánů se ještě rozebíral Mikýř a jeho dobrovolný duel, který mu sice vyšel, ale byl to velký hazard. Tentokrát se bude soutěžit jen o ceny.
06.03.2024 00:30 |

podobné články

Podobné články

Survivor 2024: Kolaps hned v prvním díle. Titáni a Lovci bojují o miliony

 
Prohlédněte si všechny účastníky reality show Survivor Česko & Slovensko 2024. Na ostrově v Dominikánské republice stráví někteří z nich přes sedmdesát dní. O vítězství i miliony korun bojují například podnikatelka Ornella Koktová, bavič Martin „Mikýř“ Mikyska nebo herečka Ivana Jirešová. Už v prvním díle dojde ke kolapsu jednoho ze soutěžících.
28.02.2024 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (486 článků)

Český rozhlas: „Darujte hračku“ může splnit rekordní počet přání

 
Od dnešního dne je možné s Českým rozhlasem darovat hračku, která o Vánocích potěší děti v dětských domovech, ústavech sociální péče a stacionářích. Díky databázi přání, kterých je letos rekordní počet, a speciální aplikaci je možné hračku darovat zcela konkrétnímu dítěti. Projekt Darujte hračku plní dětské touhy a vánoční přání už 16. rokem.
18.11.2014 15:16 |

podobné články

Survivor Česko & Slovensko je tady a servíruje se první exotická ochutnávka

 
Dnes večer na Voyo odstartuje první díl, ve kterém proti sobě stanou dva kmeny: Titáni a Lovci. Více než 70 dní se budou snažit jeden druhého přelstít a přehrát. Už v prvním díle dojde ke kolapsu jednoho ze soutěžících.
27.02.2024 11:00 |

podobné články

Dramatický start třetí řady Survivoru: Hned v prvním dílu dojde ke kolapsu

 
Dlouho očekávaný start nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko je tady. Večer na Voyo odstartuje prvním dílem, ve kterém proti sobě stanou dva kmeny: Titáni a Lovci. Více než 70 dní se budou snažit jeden druhého přelstít a přehrát. Už v prvním díle však dojde ke kolapsu jednoho ze soutěžících, jak prozradili tvůrci redakci eXtra.cz. 
27.02.2024 10:10 |

podobné články

Zlín budou střežit titáni bez hlavy z PETek

 
Tři pětimetroví titáni budou brzy střežit budovy zlínské univerzity. Vytvářejí je čeští studenti ve spolupráci s kolegy z Polska, Slovenska a Spojených států na workshopu MASTERS of PETs.
22.07.2013 05:20 |

podobné články

Ornella v Survivoru šije do sprostých Lovců: Nejhorší je Nikola, říkám jí skřetka, prohlásila

 
Ukázalo se, že celebritám z kmene Titánů pořádně leží v žaludku jejich soupeři z drsné reality show Survivor. Lovci jim připadají nesportovní, agresivní a sprostí. Nade všemi nejvíce vyniká Nikola Kabátová, kterou influencerka Ornella Koktová označila za "skřetku". 
06.03.2024 09:55 |

podobné články

Chili z MasterChefa o účasti v drsné reality show: Pravý Survivor nastal po návratu

 
Chili Ta Thuy, známá účastnice televizních pořadů jako MasterChef, SuperStar a Survivor, v rozhovoru pro DVTV nedávno prozradila, jak se změnil její život po návratu z reality show Survivor. Vlna negativních komentářů po návratu jí podle ní ukázala, že pravý Survivor začal až doma.
10.02.2024 08:55 |

podobné články

Nezvládá emoce: Lionel Messi ztrácí své fanoušky. Kritizují ho za nesportovní výstup

 
Populární fotbalista Lionel Messi na zápase s Neapolí předvedl nesportovní gesto. Po ukončení osmifinálového duelu Ligy mistrů vedl katalánský tým 3:1. Ani tak však útočník nebyl spokojený. To dokázal během gratulací protihráči, při kterých odmítl pravici hlavního sudího.
11.08.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (455 článků)

Miloš Zeman o koalicích bez hnutí ANO: Je to nesportovní spiknutí poražených

 
Prezident Miloš Zeman (76) v neděli vystoupil v pořadu Partie Terezie Tománkové. Tam promluvil o krajských volbách, které skončily v sobotu 3. října. Podle něj se některé strany nesmířily s porážkou a vytváření koalicí proti vítěznému hnutí ANO považuje za nesportovní chování.
04.10.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28062 článků)

Vše, co potřebujete vědět o hře Survivor 2024: Tvůrci slibují dosud největší osobnosti z řad celebrit

 
Již začátkem roku 2024 se dočkáme třetí řady nejdrsnější české reality show Survivor. Jako obvykle jí provede ostřílený moderátor Ondřej Novotný, který se spolu s účastníky přemístí na nehostinnou destinaci uprostřed Karibiku. Vítěz si odnese titul Survivor Česko & Slovensko 2024 a výhru 2 500 000 Kč, jak informovala televize Nova.
06.01.2024 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků)

Survivor Česko & Slovensko 2024: Tomáš možná na ostrově dospěje, Iva si dodá sebevědomí a ostřílená Kristýna zúročí policejní výcvik

 
Kmen Lovců letos údajně tvoří opravdoví fanoušci reality show Survivor Česko a Slovensko, kteří mají hru dokonale nastudovanou. Snad se nebude opakovat situace z předloňska, kdy o fungování hry něco věděl jen Vláďa Čapek.
16.02.2024 09:00 |

podobné články

Survivor Česko & Slovensko: Parta exotů nebo lidé, kteří si přišli zahrát?

 
Přestože reality show Survivor Česko & Slovensko se prezentuje jako nejdrsnější reality show, tak pro mladého zdravého člověka s dobrou fyzickou kondicí to rozhodně není nic, co by nezvládl, pokud to není „mamánek“, který ve třiceti bydlí u rodičů s kompletním servisem.
18.02.2022 14:00 |

podobné články

Vyčerpaná Ornela před kolapsem. Po návratu ze Survivoru v jednom kole, přiznala zdravotní problémy

 
Bývalá účastnice drsné reality show Survivor Ornella Koktová neměla po návratu z opuštěného ostrova v Dominikánské republice na aklimatizaci příliš čas. Péče o tři děti byl pro ni totiž drsný návrat do reality. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak ji přivítaly její malé ratolesti a jak je na tom nyní zdravotně. 
13.04.2024 05:10 |

podobné články

Krutý výsměch Ornelle v Survivoru. Kouká jak půl zadku z křoví, pustil se do ní Tomáš i celý kmen Lovců

 
Poslední odvysílaná kmenová rada v reality show Survivor pěkně rozvířila vody v obou skupinách. Ačkoli to byli Titáni, kteří hlasovali o tom, koho poslat do duelu, atmosféra nyní zhoustla převážně na straně Lovců. Ti jsou z chování druhého kmene absolutně konsternovaní. 
12.03.2024 20:45 |

podobné články

Podivný Survivor: Když nemohou soutěžit, nemají tam co dělat, zuří fanoušci

 
Reality show Survivor Česko a Slovensko je dle fanoušků americké verze pouze lehkým odvarem toho, jak by to mělo skutečně vypadat. Určité postupy produkce divákům nepřijdou spravedlivé, třeba když jde o zdravotní komplikace, které pokud soutěžící v americké verzi nezvládnou, tak pro ně cesta survivora automaticky končí. Naopak v česko-slovenské verzi mají tihle účinkující ohromnou výhodu a postupují bez hrozby z jednoho kola do druhého. Nehledě na lékařské ošetření, o kterém se mohlo například hráčům Robinsonova ostrova jen zdát.
31.01.2022 20:20 |

podobné články

Tým eXtra.cz si vyzkoušel intenzivní soutěž Survivor: Zranění čeká na každém kroku

 
Tým redakce eXtra.cz si vyzkoušel být v kůži soutěžících drsné reality show Survivor Česko a Slovensko. Nejenže jsme prožili náročnou noc na pustém ostrově, ale hned poté jsme se odebrali na jednu ze soutěží, které účastníci podstupují pro získání nezbytných výhod v boji o přežití. V soutěžích se testuje nejen fyzická zdatnost a síla, ale také týmová práce. Takhle jsme náročnou soutěžní disciplínu prožili my.
22.01.2022 05:15 |

podobné články

Souboj titánů: Agresivní slon převrátil samici nosorožce vzhůru nohama!

 
V africké přírodě jsou dva mohutní titáni, jejichž souboj může být vyrovnaný. Slon a nosorožec! Tato bitva však vyrovnaná nebyla, obrovský slon samici nosorožce, která bránila svá mláďata, doslova roznesl na kopytech.
23.09.2014 06:05 |

podobné články

Survivor zná finálovou trojici. O milionovou výhru si nezahraje jeden z největších favoritů

 
Díváte-li se na Survivor na Nově, nečtěte dál. Článek bude plný spoilerů. Reality show Survivor zná svou finálovou trojici. V posledním díle se s diváky rozloučila Johana Fabišíková, která byla velkou favoritkou na letošního vítěze. V duelu ji vyřadil člověk, kterého předtím zachránila skrytou imunitou.
10.05.2023 22:20 |

podobné články

Survivor 2023 zná vítěze pohádkové ceny: O nejtěsnější výhře rozhodla epická zrada a jeden bod

 
Survivor 2023 zná svého vítěze. Pokud jste se ale na soutěž nedívali na Voyo, nečtěte dál. Článek bude plný spoilerů. V epickém finále se totiž rozhodlo o historicky druhém vítězi nejtěžší soutěže světa. Jeho jméno vám i tak pro jistotu prozradíme až v textu článku. Nutno ale říct, že pro poraženého měl konec soutěže pachuť zrady. Kdo z posledních tří přeživších si odnesl titul Survivor a pohádkovou výhru v podobě 2,5 milionu korun? 
17.05.2023 22:10 |

podobné články