Článek

Survivor Česko & Slovensko 2023: Jirka pochopil, že vítr ve hře změnil směr. Pítr se diví, že nedostal vzkaz od Gábiny

 
Je to už 33 dní, co se bojuje o přežití a minulá epizoda trochu zamíchala silami v kmenech. U Hrdinů se řeší, že Kulhy byl vlastně rád, že odešel. U Rebelů Jirka řve a ostatní se snaží mu vysvětlit, že taková výměna oslabila jejich kmen. On ale nikoho neposlouchá.
09.03.2023 00:55 |

podobné články

Podobné články

Survivor Česko & Slovensko 2023: Jirkovo velké představení a smutný odchod jednoho z nejsympatičtějších hráčů

 
Čtrnáctá epizoda byla plná emocí. Hlavně Jirka opět dostal tolik prostoru, že to vypadá na cílenou akci divákům znechutit oblíbenou reality show. Pítr možná po minulé odměně popřemýšlel, proč nedostal vzkaz od přítelkyně Gábiny. Moderátora Ondru čekala situace, kterou ve hře ještě nezažil.
10.03.2023 05:40 |

podobné články

Survivor Česko & Slovensko 2023: Kohout už ráno nezakokrhá, hladoví soutěžící neměli slitování

 
Kmen Hrdinů po posledním vyřazení procitl. Kdo žil v iluzi, že se ještě nic neděje, pochopil, že je všechno jinak. Pítr dospěl k názoru, že Karolíně nemůže věřit vůbec nic. U Rebelů Martin promlouvá k ostatním a přesvědčuje je, že Hrdinové jsou rozmazlené celebrity a nemají motivaci pro vítězství.
09.02.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kohout (29 článků)

Lédl (KSČM): Celá Praha nevychází z údivu

 
Najednou se všichni diví. Tak by se asi dal nazvat stav, ve kterém se na konci léta v Praze nacházíme. Primátor se diví, co mu to provádějí jeho vlastní ovečky v Dozorčí radě Dopravního podniku hl. m. Prahy. Ty se zase diví, čemu se diví primátor, když mu to přece říkaly. Bývalý ředitel DP se diví, proč byl odvolán on, když vlastně jde o svržení primátora.
18.08.2012 10:30 |

podobné články

Dojatý Pítr a zhrzená Andrea. Vzkaz od Gábi vyvolal v Survivoru emoce

 
Po čtyřiceti dnech se Petr Havránek dočkal vzkazu od své partnerky Gabriely Gášpárové. Dojatý Pítr byl šťastný, když slyšel slova podpory a lásky od Gábi. Pocit štěstí ale nezažívala Andrea Bezděková, která nahodila kyselý výraz, když viděla mluvit Gášpárovou o tom, že se jí stýská. Právě s Andreou má totiž Pítr na ostrově pletky už od samého začátku.
16.03.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (240 článků)

Survivor Česko & Slovensko 2023: Nejdynamičtější epizoda změnila v obou kmenech hodně věcí a našla se skrytá imunita

 
Jirka a Pepa se vrátili do svých kmenů, ale všichni cítili, že to nebyla jediná událost, která jim zpestřila život na ostrově. Jirka popsal své dojmy, zaujal ho u Hrdinů hlavně Filip, který téměř nemluvil. Hned také věděl, že Kája a Pája jsou adeptkami na duel. (Pozor spoiler).
03.03.2023 02:05 |

podobné články

Na kontroverzní rozhodnutí Survivoru doplatil i Pítr. Jeho konec nenechal chladným ani Braňa

 
Kmen promluvil a dalším soutěžícím, který navždy opustil soutěž Survivor Česko & Slovensko, je Petr Havránek alias Pítr. Člen červeného týmu Hrdinů patřil k výrazným hráčům. Nyní se po vzoru Petra Švancary a Jiřího Hanouska na svém Instagramu vyjádřil k novému genderovému pravidlu. 
18.03.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (75 článků)

Survivor 2023: O miliony bojuje sexy atletka, muž roku i zápasnice Kundosaki

 
Show Survivor Česko & Slovensko 2023 proti sobě stejně jako loni postaví dva kmeny složené z těch nejodvážnějších kandidátů. Dvacet soutěžících bude na ostrově v Dominikánské republice čelit velkým výzvám i náročným podmínkám. Jejich dobrodružstvím bude opět v roli moderátora provázet Ondřej Novotný.
19.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (239 článků)

Survivor 2023 odhalil další účastníky: O přežití zabojují modelka, MMA zápasnice či Pítr z Love Islandu

 
Co bylo dosud šeptem, je už oficiální. Tvůrci reality show Survivor odhalili další jména soutěžících, čímž potvrdili již zveřejněné informace eXtra.cz. O dva a půl milionů v Dominikánské republice bude bojovat i modelka Andrea Bezděková, finalista Love Islandu Petr Havránek, manažerka nočního klubu a MMA zápasnice Kateřina Klinderová alias Kundosaki či realitní makléř Jiří Hanousek. 
12.01.2023 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (240 článků)

Nový rok u Gábiny: Jirka nezvládá stres, Hynek mluví do výchovy a Mastný má velké plány

 
Rozhodně nelze říct, že by se u Gábiny doma nic nedělo. Chudák ženská má za sebou pěkně náročný rok, ale ani ten nový jí nedopřeje oddychu. Redaktor Tomášek vystrkuje drápky, Jirka se bez práce psychicky hroutí, Šimon zanedbává školu a Hynek se vrátí, aby tomu učinil přítrž.
03.01.2023 13:30 |

podobné články

Pitr si před svým zatčením často volal s Krejčířem

 
Podnikatel Tomáš Pitr, kterého minulý týden zatkla švýcarská policie, byl v čilém kontaktu s dalším "uprchlíkem" Radovanem Krejčířem i dalšími kontroverzními osobami. S Krejčířem si prý Pitr pravidelně telefonoval a naposledy spolu hovořili jen tři dny před svým zatčením. Uvedl to časopis Týden.
02.08.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (785 článků)

Tomáš Pitr má naději. Podal stížnost, která může vše změnit

 
VÍME PRVNÍ Tomáš Pitr je teď ve švýcarské vazbě plný očekávání. Právě v těchto dnech by totiž mělo padnout rozhodnutí ohledně námitky z podjatosti soudního senátu, jenž nyní projednává obnovu procesu, v němž byl Pitr poslán v roce 2006 do vězení na pět let kvůli daňovým únikům. Předseda zmíněného senátu je kárně stíhán.
11.07.2011 20:35 |

podobné články

Pitr by ve středu prý mohl být na svobodě

 
VÍME PRVNÍ Kontroverzní český podnikatel Tomáš Pitr bude s největší pravděpodobností příští týden na svobodě. Muž pravomocně odsouzený v Česku, který bývá často spojován se zavražděným šéfem podsvětí Františkem Mrázkem, byl zadržen loni 26. července v horském středisku Svatém Mořici v kantonu Graubünden. A podle švýcarského práva nesmí být cizinec zadržován ve vazbě déle než jeden rok. Znamená to, že ve středu by mohl Pitr projít bránou věznice v Churu, správním středisku kantonu.
24.07.2011 05:30 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (188 článků)

Pitr zřejmě nabídne kauci za své propuštění. Šance je malá

 
Tomáš Pitr dál zůstává ve švýcarském vedení. Zpráva o tom, že by mohl být propuštěn, neboť ve Švýcarsku nesmí být nikdo ve vazbě déle než rok, byla planý poplach. Žádný takový zákon ve Švýcarsku neexistuje. Pitr se tak nadále snaží být propuštěn na základě kauce.
26.07.2011 09:50 |

podobné články

Pitr azyl ve Švýcarsku nedostane, úřad pro migraci to zamítl

 
Švýcarský Federální úřad pro migraci zamítl žádost uprchlého podnikatele Tomáše Pitra o azyl, informovala dnes Česká televize. Pitr se proti rozhodnutí úřadu může odvolat. Podle jeho advokáta Jana Křivánka se azylové řízení může protáhnout ještě na několik měsíců. Pitr svou žádost odůvodnil obavou o život a podjatostí české justice.
27.10.2011 20:30 |

podobné články

Pitr nebude požadovat obnovu procesu

 
Podnikatel Tomáš Pitr stáhl žádost o obnovu procesu v kauze vyvedení akcií firem Setuza a Milo Surovárny ze společnosti Agrocredit. Uvedla to dnes Česká televize. Pitr byl odsouzen jako uprchlý v roce 2010 k šesti letům odnětí svobody, rozhodnutí o vině je pravomocné. O výši trestu ale musí soud podle ČT rozhodnout znovu, a to ještě před tím, než začne soudní řízení kvůli podvodům s daněmi, jehož obnovu soud na Pitrovu žádost povolil minulý týden.
23.04.2012 22:30 |

podobné články

Kauza Pitr: Soud rozhodne, kolik let si odsedí

 
Za přísných bezpečnostních opatření začalo dnes u pražského městského soudu jednání o tom, jaký trest dostane kontroverzní podnikatel Tomáš Pitr za vyvedení akcií potravinářských společností Setuza a Milo Surovárny ze společnosti Agrocredit. Do verdiktu senát započítá také jeden Pitrův daňový delikt z roku 1994. Podnikatele přivedla do síně ozbrojená maskovaná eskorta vězeňské služby. Pitr měl při příchodu na hlavě kuklu, kterou mu sundali až v síni.
04.06.2012 10:10 |

podobné články

Vysmátý Pitr má teď důvod spíš k pláči: Dostal pět let za daňové úniky! Provod je volný

 
Ač to dříve vypadalo, že podnikatelé Tomáš Pitr a Miroslav Provod trestu uniknou díky novoroční amnestii, dnešní soud je vyvedl z omylu. Pitr dostal pět let za daňové úniky, Provoda sice vinným shledali, ale na něho se novoroční amnestie vztahuje.
18.06.2013 15:55 |

podobné články

Kluk z Libně, odsouzený podnikatel Pitr: Teď jezdím metrem. A lidé tam po mě neplivou

 
Kontroverzní podnikatel Tomáš Pitr odešel od odvolacího soudu s pravomocným rozsudkem čtyřletého nepodmíněného vězení. Za daňové úniky z roku 1994 dostal navíc pětiletý zákaz působení ve statutárních orgánech firem. Ten mu prý ale příliš nevadí- týká se jen českých firem a Pitr má značnou část svých aktivit v zahraničí.
12.12.2013 20:20 |

podobné články

Kluk z Libně, odsouzený podnikatel Pitr: Teď jezdím metrem. A lidé tam po mně neplivou

 
Kontroverzní podnikatel Tomáš Pitr odešel od odvolacího soudu s pravomocným rozsudkem čtyřletého nepodmíněného vězení. Za daňové úniky z roku 1994 dostal navíc pětiletý zákaz působení ve statutárních orgánech firem. Ten mu prý ale příliš nevadí- týká se jen českých firem a Pitr má značnou část svých aktivit v zahraničí.
12.12.2013 20:40 |

podobné články