Článek

Survivor Česko & Slovensko 2023: Celou epizodu se všichni chválí, jak jsou úžasní a jasná je už trojice, která jde do finále

 
31. epizoda a 73. den ve hře vyřadí jednoho ze čtyř soutěžících, který už si o titul ve finálovém souboji nezahraje. Odpadá zítřejší epizoda, kterou nahradí pořad Survivor Speciál – Cesta do finále. Velké finále proběhne 17. května a volně ve vysílání bude den poté.
11.05.2023 00:30 |

podobné články

Podobné články

Survivor 2023 zná vítěze pohádkové ceny: O nejtěsnější výhře rozhodla epická zrada a jeden bod

 
Survivor 2023 zná svého vítěze. Pokud jste se ale na soutěž nedívali na Voyo, nečtěte dál. Článek bude plný spoilerů. V epickém finále se totiž rozhodlo o historicky druhém vítězi nejtěžší soutěže světa. Jeho jméno vám i tak pro jistotu prozradíme až v textu článku. Nutno ale říct, že pro poraženého měl konec soutěže pachuť zrady. Kdo z posledních tří přeživších si odnesl titul Survivor a pohádkovou výhru v podobě 2,5 milionu korun? 
17.05.2023 22:10 |

podobné články

Survivor 2023: O miliony bojuje sexy atletka, muž roku i zápasnice Kundosaki

 
Show Survivor Česko & Slovensko 2023 proti sobě stejně jako loni postaví dva kmeny složené z těch nejodvážnějších kandidátů. Dvacet soutěžících bude na ostrově v Dominikánské republice čelit velkým výzvám i náročným podmínkám. Jejich dobrodružstvím bude opět v roli moderátora provázet Ondřej Novotný.
19.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (239 článků)

Survivor má svého vítěze. Víme, kdo si odnáší výhru 2,5 milionu korun

 
Reality show Survivor Česko & Slovensko 2023 zná svého vítěze. Ve finále se rozhodovalo mezi trenérem skateboardingu Tomášem Weimannem, technikem Martinem Konečným a herečkou a zpěvačkou Karolínou Krézlovou. Každý z nich strávil na ostrově 74 dní. Pokud nechcete znát jméno vítězného ostrovana, nečtěte dál.
17.05.2023 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Rudoarmějci byli úžasní hrdinové, vzkazuje Martin Komárek. Pak nám prozradil, co jako poslanec zjistil o fungování tajných služeb. Čerpají prý hlavně z novin

 
ROZHOVOR „Náš blahobyt stojí na hrobech milionů a možná desítek milionů mladých mužů, kteří díky neschopnosti, blbosti nebo lenosti politiků padli,“ připomněl Martin Komárek (ANO). Podle něj bude Čechům ještě dlouho trvat vyrovnat se s dějinami, které byly až do roku 1989 tragické. Ač šlo o vysvobození ze spárů jednoho super zločince a upadnutí do spárů druhého, vojáci Rudé armády byli podle Komárka úžasní hrdinové. Bez ohledu na to, že jejich šéfem byl Josef Stalin.
16.05.2018 08:00 |

podobné články

Grand Tour v Česku? Trojice Clarkson, Hammond a May u nás budou točit speciální epizodu

 
Slavná trojice automobilových novinářů a bavičů z legendárního Top Gearu míří do Česka. V rámci natáčení seriálu Grand Tour se Česko může těšit na návštěvu Jeremyho Clarksona, Jamese Maye a Richarda Hammonda. Trojice už teď řádí na Slovensku a soudě podle příspěvků na sociálních sítích si pobyt u sousedů náramně užívá. Vyvstávají také otázky, zda se slavné moderátorské trio neobjeví i na filmovém festivalu v Karlových Varech.
28.06.2022 14:45 |

podobné články

Osobnosti: James May (11 článků) , Richard Hammond (12 článků) , Jeremy Clarkson (110 článků) , James May (11 článků) , Jeremy May (2 články) , Jeremy Maye (2 články)

Survivor zná svého vítěze. Hráči byli z finále překvapení i zklamaní

 
Natáčení reality show Survivor Česko & Slovensko je u konce. Účinkující se vrátili zpět domů a jeden z nich si dokonce odvezl i pomyslnou vítěznou korunu. Redakce eXtra.cz získala informace o tom, jak a kde proběhlo samotné finále. Od tradičního vyhlašování se opět lišilo, někteří hráči neskrývali překvapení, ale také lehké zklamání.
04.04.2022 15:25 |

podobné články

Hádka kvůli platům v TEORII VELKÉHO TŘESKU! Kolik berou herci za epizodu? A proč jim to nestačí? To si sednete na zadek!

 
Na kolik byste tipli, že si přijdou hlavní herci z Teorie velkého třesku? Mužské osazenstvo a představitelka Penny, Kaley Cuoco si účtují milion dolarů za epizodu. Zatímco jejich kolegyně Mayim Bialik a Melissa Rauch si přijdou jenom na 200 tisíc za epizodu. A to se jejich kolegům moc nelíbí!
02.03.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Kaley Cuoco (96 článků) , Mayim Bialik (9 článků) , Melissa Rauch (6 článků)

Survivor Česko & Slovensko 2023: Všichni v závěrečném hlasování podpořili hráče, za kterými stáli celou hru, až na Johanu

 
Jedeme do finále. Minule jsme viděli, že Martin, který poslední týdny dokázal vzbudit soucit kvůli nemoci, se zázračně uzdravil a vyřadil ze hry Johanu, která ho darováním imunity udržela ve hře. Iluzi trochu jednoduchého vesničana dokázal zahrát znamenitě.
18.05.2023 00:30 |

podobné články

Konec rychlejší než začátek. Anna Kadeřávková odstoupila ze Survivor

 
Reality show Survivor Česko&Slovensko 2023 má již vybrané hráče. Mnozí z nich jsou celebrity, které se pustí do boje o milion korun. Mezi nimi měla být i mladá herečka Anna Kadeřávková (25), kterou většina lidí zná díky seriálu Ulice. Nakonec si to však z osobních důvodů rozmyslela, jak prozradila pro Super.cz.
06.01.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Anna Kadeřávková (224 článků)

Survivor Česko & Slovensko 2023: K partě vyhladovělých soutěžících se přidali čtyři odpočinutí a sytí nováčci

 
Survivor je stále plný překvapení. Přestože už se minule šeptalo o nových tvářích, až teď je jasné, že jsou rovnou čtyři. Jak je přijmou kmeny? Určitě největší překvapení zažije Petr Havránek, když se před ním objeví starý známý ze show Love Island.
02.02.2023 01:00 |

podobné články

Survivor Česko & Slovensko: Parta exotů nebo lidé, kteří si přišli zahrát?

 
Přestože reality show Survivor Česko & Slovensko se prezentuje jako nejdrsnější reality show, tak pro mladého zdravého člověka s dobrou fyzickou kondicí to rozhodně není nic, co by nezvládl, pokud to není „mamánek“, který ve třiceti bydlí u rodičů s kompletním servisem.
18.02.2022 14:00 |

podobné články

Survivor 2023 začíná: Hrdinové i Rebelové, 20 soutěžících, 80 dní a jen 1 vítěz

 
Drsná reality show Survivor Česko & Slovensko startuje už dnes na Voyo a 1. února na TV Nova. Tam poběží nové díly vždy ve středu a ve čtvrtek večer. V prvním díle čeká soutěžící výskok z vrtulníku do oceánu. Show bude moderovat opět Ondřej Novotný, sdělil eXtra.cz PR manager Novy Daniel Maršalík.
25.01.2023 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Daniel Daniel (976 článků) , Daniel Daniel (976 článků) , Daniel Daniel (976 článků) , Daniel Daniel (566 článků) , Daniel Daniel (976 článků) , Daniel Daniel (976 článků) , Daniel Daniel (976 článků) , Daniel Daniel (976 článků) , Daniel Daniel (246 článků) , Daniel Novotný (1 článek)

Survivor Česko & Slovensko 2023: Žhavé drby a malá ochutnávka z 19. epizody

 
Středeční epizody nejsou tak zajímavé, jako čtvrteční, kdy se vyřazuje. Navíc, diváci se nedočkali ještě ani sloučení a moderátor oznámil, že v neděli má poslední den ve střižně a Survivor je u konce. To ubírá trochu na atraktivitě show a začne se řešit, kdo se vykrmil na hotelu a kdo hrál do konce.
30.03.2023 00:10 |

podobné články

Nenávist v Survivoru kvůli hlasování: Nezastavitelná hysterie bezprostředně po vyhlášení vítěze

 
Survivor 2023 je u konce a předplatitelé Voyo už znají vítěze nejen jedinečného titulu, ale také dvou a půl milionové výhry. Pokud ale patříte mezi diváky Novy, další řádky čtěte pouze na vlastní nebezpečí. Budou totiž plné spoilerů. Kromě jména vítěze se redakci eXtra podařilo zjistit, co se dělo poté, co Ondřej Novotný vyslovil jméno druhého držitel titulu Survivor 2023. A nebylo to nic hezkého. 
18.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Podivný Survivor: Když nemohou soutěžit, nemají tam co dělat, zuří fanoušci

 
Reality show Survivor Česko a Slovensko je dle fanoušků americké verze pouze lehkým odvarem toho, jak by to mělo skutečně vypadat. Určité postupy produkce divákům nepřijdou spravedlivé, třeba když jde o zdravotní komplikace, které pokud soutěžící v americké verzi nezvládnou, tak pro ně cesta survivora automaticky končí. Naopak v česko-slovenské verzi mají tihle účinkující ohromnou výhodu a postupují bez hrozby z jednoho kola do druhého. Nehledě na lékařské ošetření, o kterém se mohlo například hráčům Robinsonova ostrova jen zdát.
31.01.2022 20:20 |

podobné články

Moderátor Survivoru Ondřej Novotný o podvádění soutěžících a věčných bojích s tureckou produkcí

 
Survivor Česko & Slovensko 2023 je ve finále a na celou show vzpomínají nejen účastníci, ale i moderátor, který je s letošním ročníkem spokojenější než s loňským. Ve hře se sešla podle jeho slov parta, která věděla, o čem tato hra je, což loni věděl jen Vláďa a ostatním se vše muselo pořád vysvětlovat.
18.05.2023 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Survivor Česko & Slovensko 2023: Hrdinský Tomáš si vybral do duelu nejslabší hráčku

 
Tomáš chce navodit dojem, že si to v duelu rozdá s každým a nevadí mu silní hráči a když došlo na věc, tak si pro jistotu vyfňukal jako soupeře Báru, která se v soutěži udržela zázrakem až do finálové osmičky. Všichni nadávají na Karolínu, jak jen pletichaří, všichni ji chtějí vyhodit a pořád nic.
27.04.2023 00:45 |

podobné články

Ondřej Novotný už má Survivoru po krk: 70 dní tureckého pekla a otevřené nenávisti

 
Reality show Survivor se pomalu, ale jistě blíží do finále a diváci stále nešetří na kritice. Důvodem je viditelně nelepšící se zvuk, kamera, ale také zbytečně zdlouhavé scény. Survivor Česko a Slovensko podléhá turecké licenci a zdá se, že přesně tahle volba byla krok vedle. To se silně projevuje i na straně české produkce a účinkujících. Zkušený moderátor Ondřej Novotný (44) už neudržel emoce a během vysílání svého podcastu Kudy běží zajíc řekl, že je to na place skutečně peklo a otevřená nenávist.
18.03.2022 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Reality show Survivor zná svého vítěze, který získal 2,5 milionu korun

 
Reality show Survivor Česko & Slovensko zná svého vítěze. Ve finále se rozhodovalo mezi IT konzultantem Vladimírem Čapkem a modelkou Veronikou „Veve“ Přikrylovou. Zvítězil táta od rodiny a nevlastní bratr moderátorky Evy Perkausové. Na pomyslném třetím místě skončila montážnice Johana „Johy“ Špačková.
06.05.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (636 článků)