Článek

Survivor 2023 odkryl další 4 jména: Pokerová hráčka, herečka, tanečnice z Ibizy a Muž roku

 
Jsou potvrzeni další čtyři účastníci, kteří budou bojovat o přežití v reality show Survivor. Televize Nova webu eXtra.cz sdělila, že dalšími soutěžícími jsou vítěz ankety Muž roku 2016 Josef Kůrka (31), herečka a zpěvačka Karolína Krézlová (35), pokerová hráčka Barbora Mlejnková (31) a tanečnice Johana Fabišíková (29).
13.01.2023 10:30 |

podobné články

Podobné články

ČOI: „Panáček fotbalista“ je další zakázaná hračka na českém trhu

 
Na českém trhu byla nabízena dětská hračka „Panáček fotbalista“, která se prodávala bez povinného značení a informací pro uživatele. Tím, že se hračka dá rozložit na několik malých dílů a prodejci ji nabízeli a prodávali bez návodu i bez další zákonné dokumentace, byla hračka zakázána na českém trhu. Může dojít i k ohrožení zdraví malého dítěte.
13.09.2017 15:05 |

podobné články

Survivor 2023: O miliony bojuje sexy atletka, muž roku i zápasnice Kundosaki

 
Show Survivor Česko & Slovensko 2023 proti sobě stejně jako loni postaví dva kmeny složené z těch nejodvážnějších kandidátů. Dvacet soutěžících bude na ostrově v Dominikánské republice čelit velkým výzvám i náročným podmínkám. Jejich dobrodružstvím bude opět v roli moderátora provázet Ondřej Novotný.
19.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (239 článků)

Favorité Survivoru: Přítelkyně Veronicy Biasol sází na zkušenosti pokeru. Dokážu prokouknout každého, říká Mlejnková

 
Už jen za několik málo dnů vypukne další série reality show Survivor, v rámci které zabojuje i přítelkyně Veronicy Biasiol, pokerová hráčka Barbora Mlejnková. Jakou taktiku zvolí? “Je to sociální hra, možná bych mohla číst řeč těla lépe než ostatní. Na ostrově nebudou profíci, kteří by dokázali v tomhle směru blufovat,” nechala se Bára slyšet pro TV Nova. Pomůže jí na ostrově k přežití poker face? 
19.01.2023 10:20 |

podobné články

Survivor 2023 odhalil další účastníky: O přežití zabojují modelka, MMA zápasnice či Pítr z Love Islandu

 
Co bylo dosud šeptem, je už oficiální. Tvůrci reality show Survivor odhalili další jména soutěžících, čímž potvrdili již zveřejněné informace eXtra.cz. O dva a půl milionů v Dominikánské republice bude bojovat i modelka Andrea Bezděková, finalista Love Islandu Petr Havránek, manažerka nočního klubu a MMA zápasnice Kateřina Klinderová alias Kundosaki či realitní makléř Jiří Hanousek. 
12.01.2023 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (226 článků)

Účastníci Survivor 2023: Proti kmenu celebrit se postaví hříšná blondýnka i pohledný makléř

 
Na TV Nova již brzy odstartuje další řada reality show Survivor. Na ostrově přežití se proti sobě opět postaví dva kmeny. Zatímco ten první se skládá ze známých osobností, ve druhém zřejmě zabojují “obyčejní smrtelníci”. Na Facebooku se již objevují jména, o kterých diváci spekulují. Pojďte se podívat, kdo z dosud neznámých tváří zabojuje proti našim hvězdám. 
04.01.2023 15:30 |

podobné články

Liv Boeree a její cesta na vrchol

 
Další pokerová milionářka aneb jak se z astrofyzičky, modelky a moderátorky stala pokerová superhvězda.
13.05.2010 15:40 |

podobné články

Jiří Vyvadil: Lahůdková Putinova pokerová hra 3

 
Před deseti dny, tedy 19.1.2022 jsem napsal krátkou napůl odlehčenou glosu pod názvem Lahůdková Putinova pokerová hra.
30.01.2022 07:40 |

podobné články

Konec rychlejší než začátek. Anna Kadeřávková odstoupila ze Survivor

 
Reality show Survivor Česko&Slovensko 2023 má již vybrané hráče. Mnozí z nich jsou celebrity, které se pustí do boje o milion korun. Mezi nimi měla být i mladá herečka Anna Kadeřávková (25), kterou většina lidí zná díky seriálu Ulice. Nakonec si to však z osobních důvodů rozmyslela, jak prozradila pro Super.cz.
06.01.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Anna Kadeřávková (222 článků)

Glamour Orient v Brně

 
Tuto show pořádá 28.11. v Brně Sheyla & Al Fayyum Dancers, které budete moci vidět na této akci i vystupovat, a to především v autentických folklórních tancích Orientu. Hlavní hosté jsou Shereen, Eglal a Katka Krejčová. Tanečnice, které jsou mezinárodně uznávané jako lektorky a oceňovány na prestižních soutěžích jako tanečnice a choreografky. Tato show má jako jeden z cílů dát možnost a prostor vystoupit novým talentům, kteří se na české scéně každoročně objevují a snaží se prosadit. Tyto nové tanečnice se snažíme podpořit právě možností vlastní prezentace na této akci. Na letošní show se proto objeví tyto tanečnice: Badriyah, Warda, Pavlína Skalská a Jannah. Program ještě doplní brněnská taneční skupina Rahat Lukum, která se specializuje na Tribal a Perský styl Show moderuje Eva Chludová BAZAR Od 18:00 bude v místě konání bazar s orientálním zbožím! Vystavují: Khalida, Saffanah, Orient Life, a Veronika Kopecká! Vstupenky V ceně 230,- nebo 190,- jsou v prodeji od 1.října 2009!!!!! Lístky zakoupíte na těchto místech: G- Studio – Kounicova 22, Brno ISIS – Lidická 38, Brno Orient Express magazín – online prodej! Napište Vaši objednávku na email reklama@orientmagazin.net (uveďte Vaši adresu pro zaslání lístků), následně obdržíte var. symbol a číslo účtu, po přijetí částky pošleme lístky na Vaši adresu. Za platbu online a zaslání lístků účtujeme 15Kč navíc! Sheyla – online prodej! Napište Vaši objednávku na email sheyla@sheylaorient.com (uveďte Vaši adresu pro zaslání lístků), následně obdržíte var. symbol a číslo účtu, po přijetí částky pošleme lístky na Vaši adresu. Za platbu online a zaslání lístků účtujeme 15Kč navíc! Více informací na www.sheylaorient.com
10.11.2009 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Shereen (1 článek)

Horoskop 2023 pro zemská znamení: Pro Býky, Panny a Kozorohy bude rok 2023 ve znamení sebelásky

 
Pro zemská znamení bude rok 2023 ve znamení sebelásky. Už jste totiž unavení z toho pořád někomu „dávat“, chcete také přijímat. Zasloužíte si to nejlepší. Můžete se tak těšit na určité změny v těch oblastech života, kde nejste doopravdy sami sebou. Jste Býk, Panna nebo Kozoroh? Mrkněte, jaký bude rok 2023!
25.01.2023 17:00 |

podobné články

Survivor 2022: Žhavá kráska Xénia Gregušová. Tichý favorit na vítězství?

 
V napínavé reality show Survivor Česko & Slovensko, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova nebo platformě Voyo, je mnoho krásných žen. Jednou z nich je i mladičká slovenská tanečnice a influencerka Xénia Gregušová (21), která je členkou Mao - červeného kmene celebrit. I když v boji o titul "Robinsona" a milion korun zatím nepatří mezi ty nejvýrazněší účastníky, přesto má s působením v různých soutěžích bohaté zkušenosti. 
05.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Mao Mao (99 článků)

Survivor 2023 odkrývá účastníky: O přežití zabojují Matějovský, Švancara, Jánoš i Gelnarová

 
Nejdrsnější reality show Česka Survivor se vrací na televizní obrazovky. Znovu jako v minulé sérii se představí dva kmeny, jeden plný celebrit a druhý plný necelebrit. Televize Nova webu eXtra.cz představila první čtyři soutěžící, kteří se utkají o pohádkovou výhru 2 500 000 korun.
11.01.2023 14:10 |

podobné články

Survivor 2023 začíná: Hrdinové i Rebelové, 20 soutěžících, 80 dní a jen 1 vítěz

 
Drsná reality show Survivor Česko & Slovensko startuje už dnes na Voyo a 1. února na TV Nova. Tam poběží nové díly vždy ve středu a ve čtvrtek večer. V prvním díle čeká soutěžící výskok z vrtulníku do oceánu. Show bude moderovat opět Ondřej Novotný, sdělil eXtra.cz PR manager Novy Daniel Maršalík.
25.01.2023 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (160 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (521 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (174 článků) , Daniel Novotný (1 článek)

Survivor 2023: První problémy, ať maže Lída domů, říkají ostrované

 
Dva kmeny, Hrdinové a Rebelové, známé tváře proti odvážným vyzývatelům! Boj odstartoval, Survivor začíná! Televize Voyo odvysílala první díl nejdrsnější reality show světa a na dvacítku statečných účastníků hned čekala první výzva. Souboj o oheň! Který kmen si odnesl tuto pro život na pustém ostrově doslova nezbytnou odměnu? A kdo na ostrově rozjel první taktiky? 
25.01.2023 20:40 |

podobné články

Česká obchodní inspekce: Lákavě barevná a měkká hračka, ale nebezpečná!

 
Malé děti nejraději sáhnou po hračce, která svou barvou a tvarem připoutá jejich pozornost, a když je navíc měkká na omak, už ji nepustí z ruky. Přesně taková je chlupatá jo-jo koule s očima, kuličkou na nose a poutkem na uchycení. Česká obchodní inspekce však zjistila, že tato hračka představuje pro malé dětské uživatele vážné riziko. Kromě toho, že hračka není řádně označena a vybavena informacemi pro spotřebitele, které by upozorňovaly na možná nebezpečí při použití nejmenšími dětmi, stačila velmi malá síla k oddělení plastové kuličky „nosu“, dílku, na němž byla kulička nasazena, i poutka. Takto malé části mohou v dýchacím ústrojí dítěte do 3 let věku způsobit zalknutí nebo dušení, proto byl vydán zákaz prodeje této jo-jo koule a výrobek bude jako nebezpečný nahlášen do systému RAPEX.
02.08.2015 11:06 |

podobné články

Přísně utajení účastníci Survivor odhaleni: Bachař, fotbalová legenda i hvězda seriálu O mě se neboj

 
Televize Nova chystá další řadu reality show Survivor, a protože se blíží datum odletu hvězd pořadu do místa natáčení, začala se objevovat dosud přísně utajovaná jména účastníků. Která tři získala redakce eXtra.cz a o kterých mluví zase jiní?
03.01.2023 18:25 |

podobné články

Titul Muž roku 2012 získali Čech Robert Anderle a Slovák Karol Partika

 
Soutěž Muž roku 2012 zná své vítěze. Za Českou republiku vyhrál čtyřiadvacetiletý Robert Anderle z Litovle. Titul Muž roku Slovenské republiky vybojoval devětadvacetiletý Karol Partika z Prešova. Další články k tématu: VIDEO: Nejkrásnější muž světa má v Praze zakázané ženy, porno a alkohol Souboj obřího poprsí: Mesarošová a Zugarová hypnotizovaly Muže roku Muž roku Gardavský v Brazílii neprorazil, našel tu ale lásku Muž roku 2010 Hájek se ztratil z přehlídkových mol, věnuje se podnikání Vítězové Muže roku: jeden má doma modelku, druhý manželku Muž roku Robert Anderle: Sex až po svatbě mi přijde divný
25.08.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Hájek (64 článků)

V Praze do roku 2023 otevřou několik nových hotelů: Přibude až 1000 hotelových pokojů

 
V Praze by do roku 2023 mělo přibýt přibližně 1000 hotelových pokojů převážně v pětihvězdičkových hotelech. Zhruba polovina připadne na centrum města. Výraznou měrou k tomu přispěje přestavba Cukrovarnického paláce na Senovážném náměstí na hotel Andaz se 175 pokoji. Druhou polovinu obsáhne hotelový komplex, který se připravuje na zrušeném tréninkovém hřišti fotbalové Sparty na Letné s otevřením v první polovině roku 2023.
11.02.2020 18:45 |

podobné články

Miss Bučková: Poker jí vydělává víc než modeling

 
Česká Miss 2008 Eliška Bučková (23) odsouvá modeling na druhou kolej. Ne že by ji chození po mole nebavilo, ale jako pokerová hráčka si přijde na lepší peníze. Za dva roky, co se hazardu věnuje, zatím vyhrála jen dva turnaje, ale na takový obnos by na mole musela nachodit stovky kilometrů.
15.04.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1169 článků)