Článek

Suri je s otcem v Disneylandu, matka ji zatím zapsala do drahé školy

 
Suri Cruiseová zatím rozchodem svých rodičů moc netrpí. Otec se jí teď snaží hodně věnovat a vzal ji do Disneylandu na Floridě. Její matka ji mezitím přihlásila do prestižní školy v New Yorku, kde školné vyjde v přepočtu na víc než 800 tisíc korun ročně. Další články k tématu: Cruise se poprvé od rozchodu setkal s dcerou, Holmesová u toho nebyla Tom Cruise: Padesátiletý kluk, který má stále nohu na plynu Holmesová a Cruise si dohodli podmínky rozvodu. Jde nám o dceru, tvrdí Scientolog Cruise vydělal za loňský rok nejvíc ze všech herců Holmesová odložila prsten, Cruise má právníka z rozvodu s Kidmanovou
03.08.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Suri Cruise (276 článků)
Podobné články

Suri Cruise jí pouze čínskými hůlkami!

 
Dcera Toma Cruise Suri (3) je vybíravá, když jde o její večeři. Tenhle prcek totiž jí výhradně čínskými hůlkami. I když jde o sendvič! „Suri nerada jí čímkoliv jiným,“ říká zdroj. „Během nedávné návštěvy Le Pain Quotidien se bez nich nedotkla ani svého sendviče nebo moučníku.“ Zdroj dále uvádí: „Její máma Katie Holmes musela začít nosit jedny hůlky v kabelce. Je to totiž jediný způsob přinut ji k jídlu.“ Tříletá Suri by si moc přála dalšího sourozence, sestřičku. „Tom a Katie jí totiž nedávno řekli, že bude mít sourozence, takže malá se pořád ptá, když už její sestřička přijde na svět. Vůbec nežárlí, je starostlivá!“ uvádí zdroj. „Rodiče totiž nechtějí, aby byla Suri jedináčkem. Chtějí mít spoustu dětí, teď si k Suri také přejí další holčičku.“
29.05.2009 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Suri Cruise (276 článků)

Suri už má ten správný grif na běhání na podpatcích

 
Dcera Katie Holmes a Toma Cruise Suri (5) si tak zvykla na střevíčky s podpatky, že bez nich neudělá krok ani do školy. A když malá Suri spěchá na lekce gymnastiky, neváhá si v nich i zaběhat, aniž by došlo ke zranění. Suri je už nyní zkušená harcovnice. Kvůli parádě obětuje i pohodlí a její maminka Katie jí v tom podporuje.
09.09.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Suri Cruise (276 článků)

Suri Cruise nedá bez podpatků ani ránu

 
Suri Cruise je bezesporu velká parádnice. Nejeden člověk však kroutí hlavou nad tím, že i v tak brzkém věku její slavní rodiče neváhají malou Suri obouvat do podpatků…. Čtyřletá Suri Cruise, dcera slavného hereckého páru, nedá bez podpatků ani ránu! Opět byla spatřena, jak vychází z divadla v botách na podpatcích, za něž by se nemusela [...]
26.05.2010 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (276 článků)

Cruise učil dceru Suri bruslit: Tati, ať nespadnem!

 
Americký herec Tom Cruise (49) se rozhodl, že naučí svou pětiletou dceru Suri bruslit. Na kluzišti jim to moc slušelo a Suri to rozjížděla jen v šedorůžových šatech, zatímco táta byl zabalený do péřovky. Suri se dobře bavila, její maminka Katie Holmes (32) jí se zálibou pozorovala a nakonec se do bruslí také obula.
22.11.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Suri Cruise (276 článků)

Suri Cruise si zahrála na kadeřnici. Podívejte, jak se jí to nepovedlo

 
Ačkoli Katie Holmes  (34) střeží svou dcerku Suri jako oko v hlavě, nůžky z jejího dosahu nejspíš odstranit zapomněla. Jak jinak si vysvětlit děsně krátkou a zubatou ofinku, kterou Suri v posledních dnech nosí? Jen stěží se dá představit, že tento ‚účes‘ by jednomu z nejslavnějších dětí světa udělal nějaký profík. Vše napovídá spíš tomu, že si Suri podobně jako spousta holčiček v jejím věku zkoušela, jaká kouzla nůžky dovedou...
03.04.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (276 článků)

Suri Cruise jde do první třídy, školné činí 825 tisíc ročně

 
Suri Cruise se zapsala do první třídy. V New Yorku ale nebude navštěvovat žádnou státní či průměrnou soukromou školu, její maminka Katie Holmes  (33) ji zapsala na prestižní Avenues. Tato soukromá vzdělávací instituce přitom požaduje školné čtyřicet tisíc dolarů za rok. To tedy znamená 825 tisíc korun za deset měsíců docházky.
03.08.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (276 článků)

Dcera Cruise Suri míří do scientologické školy!

 
Roztomilá dcera Toma Cruise a Katie Holmes Suri se po dovršení tří let (18. 4. 2009) chystá do scientologické školy. Cruise, jako oddaný stoupenec Scientologie, je nadšený, že se dcera začne učit o způsobech jeho náboženství. Takže podle britských novin Daily Mail se Suri zapíše na scientologii do New Village Academy v Los Angeles, která byla založena loni kolegou Cruise – Willem Smithem. Zdroj uvedl: „Děti mají spoustu povinností už odmala. Škola je částečně striktní a dohlíží na výživu, požaduje dietu, která obnáší méně organického cukru, sodíku a sacharidů.
29.04.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Will Smith (130 článků) , Will Smith (130 článků) , Suri Cruise (276 článků)

Suri má novou oblíbenkyni: Svoji panenku nedá z rukou ani za nic

 
Prominentní holčička Suri Cruise (6) má vše, na co si jen prstem ukáže. Ale jak je vidět i obyčejná panenka někdy přebije drahé hračky. Suri si oblíbila jednu ze svých panenek a skrývala jí jak světu, tak i před svou maminkou Katie.
22.08.2012 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (276 článků)

Zdrcená Katie Holmes je poprvé bez Suri: Hýčká si ji táta

 
Herečka Katie Holmes (33) vyrazila v New Yorku na nákupy bez své dcery Suri. Ta teď tráví čas se svým otcem Tomem Cruisem (50) v Disney Worldu na Floridě. Je to vůbec poprvé, co je Katie od Suri odloučená a je tím naprosto zdrcená.
07.08.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Suri Cruise (276 článků)

Stárnoucí Tom Cruise ztrácí sílu, Suri už sotva unese

 
Skoro šestiletou "princezničku" Suri oba rodiče stále tahají jak malé kotě. Jenže tohle "koťátko" už je trochu přerostlé! Jestli stárnoucí Tom Cruise (49) a vyzáblá Katie Holmes (33) rychle nezačnou pořádně posilovat, bude Suri asi do školy nosit bodyguard.
14.02.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Suri Cruise (276 článků)

Suri jde do školy: Čtení, počítání a mandarínština za 825 tisíc ročně!

 
Dcera Toma Cruise (50) a Katie Holmes (33), Suri (6) nastupuje do první třídy. O tom, že Suri nebude chodit na žádnou školu na kraji města, svědčí i fakt, že školné na této prestižní škole činí 825 tisíc ročně.
03.08.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Suri Cruise (276 článků)

Co je to za tátu? Tom Cruise údajně neviděl svou dceru Suri dva a půl měsíce

 
Herec Tom Cruise  (50) byl naposledy spatřen se svou dcerou Suri, kteru vychovává jeho exmanželka Katie Holmes  (33) , koncem července v Disneylandu. To tedy znamená, že ji neviděl asi dva a půl měsíce. Nestýská se mu trochu?
25.10.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Suri Cruise (276 článků)

Katie Holmes a její princeznička Suri: Táto, koukej, jak si užíváme!

 
Vypadá to, že pomyslný boj rozvedených rodičů o dcerku Suri (8) už dávno má svého vítěze. Přesněji řečeno vítězku – zatímco otec Tom Cruise (52) je tak zaneprázdněný natáčením, že svou ratolest neviděl déle než rok, máma Katie Holmes (36) s ní řádí v Disneylandu!
12.04.2015 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Suri Cruise (276 článků)

Bude ze Suri Cruise gymnastka? Podívejte, jak se zvládne ohnout do mostu

 
Maminka šestileté Suri Cruise Katie Holmes  (33) vede svou dcerku ke sportům a jak se zdá, gymnastika u ní dosud vede na celé čáře. Drobná holčička sice lekce zatím bere spíš jako legraci, ale o její ohebnosti nemůže být pochyb. Energií překypující Suri se začátkem týdne předváděla i před u ní jinak nenáviděnými paparazzi a ukazovala kotrmelce, roznožky i takzvaný most.
20.07.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (276 článků)

Dcera Toma Cruise půjde do stejné katolické školy jako kdysi Lady Gaga

 
Šestiletá Suri Cruisová už na podzim půjde do školy. Její matka Katie Holmesová se po oznámení rozvodu s Tomem Cruisem společně s dcerou odstěhovala do New Yorku. Právě tam by měla Suri navštěvovat dívčí katolickou školu v klášteře, kam chodila i Lady Gaga. Další články k tématu: Holmesová a Cruise si dohodli podmínky rozvodu. Jde nám o dceru, tvrdí Scientolog Cruise vydělal za loňský rok nejvíc ze všech herců Holmesová odložila prsten, Cruise má právníka z rozvodu s Kidmanovou Holmesová se odstěhovala od Cruise, chce se vymanit z jeho vlivu Tom Cruise a Katie Holmesová se rozvedou, oznámil hereččin právník
15.07.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Lady Gaga (1349 článků) , Suri Cruise (276 článků)

Dcery Angeliny Jolie pomáhají Suri Cruise se socializací

 
Herecké mámy Katie Holmes a Angelina Jolie aranžovaly pro své vlastní dcery „schůzky“, během kterých si holky mohly spolu hrát. Suri se tak učí hrát si s dětmi. Podle zpráv zavolala Katie Angelině. „Katie miluje zábavu, a tak se s Angelinou domluvila na domácí čajové párty s dortíky pro dívky,“ uvedl zdroj. „Je to něco, co chtěla udělat už roky,“ prozradil OK! Magazine další zasvěcený zdroj. „Z bezpečnostních důvodů, nemůže mít Katie v domě žádné dítě. Nicméně s potomky celebrit jako Shiloh a Zaharou to nebyl problém.“ „Katie a Angelina dlouze mluvily o svých dětech a dohodly se, že v budoucnu nechají holky hrát si společně častěji. Katie Holmes je navíc ráda, že její rozkošná dcerka si začíná hrát i s jinými dětmi.“ Zdroj uvádí: „Suri je velmi stydlivá mladá dáma. I když ji Tom a Katie vzali do parku nebo na pláž a snažili se ji seznámit s dalšími dětmi, neklapalo to.“
11.06.2009 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2116 článků) , Suri Cruise (276 článků) , Tom Cruise (945 článků)

Suri Cruise na podpatcích: Bolely ji z toho nohy!

 
Katie Holmes (30) se se svou dcerkou Suri (3) vydala na nákup halloweenského převleku. Tentokrát už to ale přehnala. Suri měla na nohou opět vysoké podpatky a bolely ji z toho nohy!
29.10.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (276 článků)

Princezna Suri Cruise

 
Dcerka Katie Holmes a Toma Crusie Suri je velká parádnice a prý nechce nosit nic jiného než šaty. Nejsou jí ještě ani čtyři roky, přesto jí maminka Katie pořídila boty na podpatcích! Malá Suri Cruise ale dobře ví, co si obléci, aby byla IN foto: profimedia.cz
17.12.2009 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (276 článků) , Tom Cruise (945 článků)

Suri Cruise: V bundě, ale jen v balerínkách!

 
Katie Holmes (31) si se svou Suri (3) vyšla na oběd na newyorský Manhattan. Ani tentokrát však svou dceru dostatečně neoblékla. Suri sice byla zachumlaná do zimní bundy, ale na nohou měla jen balerínky!
10.02.2010 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (276 článků)