Článek

„Supi budou klovat“. Babiš prezidentem: Už se o tom hovoří

 
Analytik Štěpán Kotrba pro ParlamentníListy.cz podrobně rozebral volby, které přinesly i pro něho nekteré nečekané prvky. Co se týče možné vládní spolupráce koalic SPOLU a PirSTAN, je si jistý, že to nemůže dohromady fungovat.
10.10.2021 06:35 |

podobné články

Podobné články

Vy novinářští supi! Vlasta Ransdorfová už nemůže mlčet: Osudný den jejího manžela, pokecaná košile, zamlčené důkazy

 
ROZHOVOR Za necelé dva měsíce po zatčení v curyšské bance europoslanec Miloslav Ransdorf zemřel. Po deseti měsících od jeho smrti se objevila jeho fotografie, na které hovoří s novinářem, když přichází do pražského sídla KSČM vysvětlit své zadržení ve Švýcarsku, jako vítězná v kategorii Lidé, o kterých se mluví v soutěži Czech Press Photo. „Je to fotografie člověka, kterého novinářští supi trhali na kusy po celých dvacet šest let jeho politické kariéry,“ říká paní Vlasta Ransdorfová, vdova po zesnulém europoslanci. Jeho blízcí, přátelé už mají po všem, co se stalo, jen tato slova: „Je to sprosté svinstvo na objednávku.“ Vyšetřování smrti europoslance není ukončeno, odpovědi na řadu otázek chybí.
23.11.2016 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (588 článků)

Ve středu Václava Havla uložili do hrobu a kolem Hrádečku už krouží supi!

 
Uplynuly tři týdny od smrti exprezidenta Václava Havla (†75), který byl teprve předevčírem uložen do hrobu, a už se objevují první zájemci o koupi Hrádečku. K místu v Podkrkonoší, kde exprezident 18. prosince zesnul, se slétají jako supi...
06.01.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6097 článků)

Žena spadla z útesu. Její tělo sežrali supi dřív, než k ní dorazili záchranáři

 
Výlet ve francouzských Pyrenejích dopadl tragicky pro trojici turistů. Žena (52) spadla z útesu do 300 metrů hluboké strže. Než na místo dorazili záchranáři, její tělo sežrali supi. Trvalo jim to jen tři čtvrtě hodiny.
07.05.2013 13:15 |

podobné články

Jste jako supi, obořil se Bělobrádek na novináře

 
Ačkoliv lidovci opakují, že z výsledků voleb strach nemají a například v těch senátních mohou pouze získat, šéf KDU-ČSL a vicepremiér Pavel Bělobrádek dorazil do volebního štábu v pražském Paláci Charitas nevrlý. Novináře osočil, že se chovají jako supi.
11.10.2014 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1636 článků)

Už zase! Odpůrci Zemana čekají jako supi a pak se derou na povrch, přiletělo z internetu

 
Rozruch, který vyvolala plánovaná cesta prezidenta do Číny na oslavy konce druhé světové války, potvrzuje, že zklamaní odpůrci Miloše Zemana čekají jako supi na každou příležitost, aby jej mohli pošpinit a sami sebe zviditelnit, protože jinak jejich názory nikoho nezajímají. Na sociální síti to uvedl zakladatel facebookové skupiny „Souhlasíme s výroky pana prezidenta Miloše Zemana“ Vilém Rössler.
04.08.2015 23:26 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26226 článků)

„Škoda, že prezident už postrádá sílu jim nakopat zadky. Bulvární supi z ČT! Výroky těžce nemocného muže nekomentuji.“ Po incidentu Zemana s kameramanem se ozvali mediální experti i bývalý šéf veřejnoprávní televize

 
„Už výroky těžce nemocného člověka je neslušné komentovat,“ konstatoval pro ParlamentníListy.cz Karel Hvíždala. Šlo o reakci na aférku rozvířenou Českou televizí, kdy Zeman nabádal své okolí, ať vyžene kameramana ČT, nebo ho zabije. „Zpravodajci ČT jsou jako bulvární supi. Škoda, že prezident už postrádá sílu jim nakopat zadky,“ myslí si Jana Dědečková. „Česká televize se dlouhodobě chová velmi voyeursky. Hrají si na reportéry ze západních filmů. Nastrkávají mikrofon, vnucují se, vykřikují, strkají vám kameru pomalu až pod nos. Je to velmi bulvární přístup k výkonu profese. Myslím, že to České televizi jako veřejnoprávnímu médiu nesvědčí,“ domnívá se Petr Žantovský.
11.10.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (355 článků) , Karel Zeman (339 článků) , Jan Zeman (456 článků)

Zoo Ostrava: Mladí supi vypuštění v Bulharsku neznají hranic

 
Tři mladí supi hnědí, kteří byli v rámci nového záchranného projektu letos v létě vysazeni v bulharském pohoří Stará planina, už opustili vypouštěcí lokalitu a rozlétli se na různá místa, a to i poměrně vzdálená.
21.11.2018 19:30 |

podobné články

Druhá světová nezpůsobila to, co covid, řekla Maláčová: Dávej pozor na pusu, supí lidé

 
V nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová řekla, že „ani druhá světová válka nezpůsobila to, co covid“. Poslanec ODS Jan Skopeček, jenž v pořadu rovněž vystupoval, ji okamžitě vyzval, aby se za tento výrok omluvila. Lidé na sociálních sítích supí vzteky a nechápou, jak mohla něco takového říct. Ve svých komentářích jí doporučují, aby si začala dávat pozor na pusu.
07.02.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (360 článků)

Útok z nebe: Zuřivé straky napadají lidi. Klovou do hlavy, odštípávají uši

 
V průběhu září a října není v Austrálii žádným překvapením, když se na člověka z ničeho nic snese straka a začne ho zuřivě klovat do hlavy, nebo se mu snaží zobákem odštípnout ucho. Letos straky lidem způsobily přes 400 zranění, informovala o tom CNN.
20.10.2018 13:35 |

podobné články

Tyran z Ulice už nebije ženy: Charizmatický vousáč se v novém filmu nechal klovat od papoušků

 
Herce Martina Myšičku si bude většina televizních diváků pamatovat ze seriálu Ulice. Tam jako Eliáš, partner Zuzany Vejvodové, brilantně ztvárnil dějovou linku věnující se domácímu násilí. V novém filmu Petra Zelenky Ztraceni v Mnichově je ale v úplně jiné roli.
14.10.2015 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Myšička (20 článků) , Zuzana Vejvodová (46 článků)

Víme více o demonstraci na podporu Miloše Zemana. Možná přijde i...

 
„Stojíme za svým prezidentem." Pod tímto názvem se na pondělí 17. listopadu ve dvě hodiny odpoledne na pražský Klárov chystá demonstrace na podporu Miloše Zemana. Jeden z pořadatelů Vilém Rössler pro ParlamentníListy.cz nejen vysvětluje, proč je podle něho zrovna nyní potřeba hájit hlavu státu, ale zamýšlí se i nad Zemanovými kritiky a českou zahraniční politikou. Kalousek, kníže a Dienstbier prý čekají jako supi na každou příležitost se do prezidenta Zemana pustit.
14.11.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26226 článků)

Eduard Chmelár: Vy supi, živíte se zdechlinami studené války. Dobří lidé, držme spolu. Víte, co řekli chemici z Británie? ČT odmítá...

 
Slovenský publicista Eduard Chmelár přináší pozoruhodný vhled do zákulisí slovenské politiky ve věci údajné otravy dvojitého agenta Sergeje Skripala novičokem a následné odvety západních zemí vůči Rusku. Dochází prý k velmi vážnému střet mezi vládou a prezidentem Kiskou, který posílen demonstracemi proti Ficově vládě začíná využívat všechny možné prostředky k prosazení „solidarity se západními spojenci“.
28.03.2018 10:55 |

podobné články

V Bruselu budou mít radost. Pavel Černocký tuší příklon k europrotektorátu. A zírá na neuvěřitelný hnus s „poch*anou mrtvolou“

 
„Poch.aná mrtvola? Neuvěřitelné! Supi se slétají. Odporné!“ nechápe, co se „děje“ kolem zdravotního stavu prezidenta Zemana publicista Pavel Černocký. Posílá drsný vzkaz primáři ze Sokolova, Džamile Stehlíkové i senátorům. K výsledkům voleb podotýká: „V Bruselu budou mít radost! Nová vláda bude nepochybně znamenat oslabení V4 a příklon k europrotektorátu. Vysvětlil, kde podle něj ANO, SPD a strany, které se do Sněmovny ani nedostaly, udělaly chybu. Zmínil i „kroužkování“ STAN. Zamyslel se také nad našimi budoucími vztahy s Ruskem a Čínou a varoval před „ekonomickou sebevraždou“.
12.10.2021 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (108 článků)

Babiš se setká se Zemanem, Češi ho týden neviděli. Premiéra čeká i jízda kraji

 
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) očekává, že během čtvrteční večeře v Lánech probere s prezidentem Milošem Zemanem činnost vlády či zahraniční politiku. Babiš to uvedl po zasedání vlády. S prezidentem, kterého veřejnost viděla naposledy minulou středu při jmenování soudců, by měli hovořit o sestavování druhého kabinetu. A o tom, kolik času na něj Babiš od prezidenta dostane. V půlce března plánuje premiér v demisi odjet do krajů, kde se chystá jednat s představiteli regionů.
07.02.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23497 článků) , Miloš Zeman (26226 článků)

Václav Vlk st.: Chtěli mrtvé, aby zničili Babiše. Supi se chtějí pakovat, tak útočí na stát. Vyrvěte ČT té partě!

 
ROZHOVOR Andrej Babiš je sebestředný a špatně komunikující, nechápající mnoho sociálních vztahů a vazeb, fanatik dohledu nad vším. Ale jeho vláda, porovnáme-li výsledky v boji proti covidu-19, je jednou z nejúspěšnějších vlád na celém světě. Tak hodnotí uplynulé dva měsíce v Česku publicista, bývalý manažer mezinárodní firmy a v minulosti signatář Charty 77 Václav Vlk starší. Naopak kritiku ze strany opozičních občanských demokratů považuje za naprosto irelevantní. Dnešní ODS je totiž vedena vykastrovanými samci, nemá plán, nemá ideu, pouze touhu po moci, na niž za tohoto stavu strany rozhodně nedosáhne.
05.05.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23497 článků)

Německá policie bude používat k hledání mrtvol supy

 
Německá policie přijme do svých služeb poněkud neobvyklá zvířata. Po speciálně vycvičených psech to budou trénovaní kondoři a supi. U těchto dravců chtějí přitom němečtí detektivové využít především jejich dokonalý čich, který jim pomáhá při vyhledávání potravy.
20.05.2010 11:45 |

podobné články

Spisovatelka, co si psala s Rathem, jde před soud. Přišla o dceru a varuje: Chudým lidem se budou brát děti

 
Právě dnes se opět před soud dostane kauza literátky Aleny Ženíškové (ČSSD), která si prožila krušné chvíle ve vazební věznici údajně jen proto, že na sociální síti Facebook zveřejnila posměšnou báseň na pedagoga, který se začal soukromě stýkat s její nezletilou dcerou. Vlivný muž, jenž chtěl prý dívku dostat do placené pěstounské péče, podle ní našel zastání u úřadů, které se na samoživitelku slétly jako supi.
17.09.2014 00:55 |

podobné články

Spisovatelka, co si psala s Rathem, jde před soud. Přišla o dceru a varuje: Chudým lidem budou brát děti

 
Právě dnes se opět před soud dostane kauza literátky Aleny Ženíškové (ČSSD), která si prožila krušné chvíle ve vazební věznici údajně jen proto, že na sociální síti Facebook zveřejnila posměšnou báseň na pedagoga, který se začal soukromě stýkat s její nezletilou dcerou. Vlivný muž, jenž chtěl prý dívku dostat do placené pěstounské péče, podle ní našel zastání u úřadů, které se na samoživitelku slétly jako supi.
17.09.2014 01:20 |

podobné články

Supi v pražské zoo mění šat: Za chvíli budou bílí oba!

 
Jeden bílý, druhý hnědý – stále je to sup mrchožravý. V pražské zoo sedí tito fešáci vedle sebe. Člověk by řekl nevěsta a rozmrzelý ženich. Všechno je ale jinak.
13.09.2017 12:05 |

podobné články