Článek

SuperStar Barbora Piešová sundala rovnátka: Mám zuby jako lopaty! zděsila se

 
Vítězka posledního ročníku pěvecké soutěže SuperStar Barbora Piešová oslavila kulaté dvacáté narozeniny mimo jiné i sundáním rovnátek. Po dvou letech tak viděla své zuby v celé jejich nové kráse. A pohled to byl nejdříve takřka děsivý.
08.07.2020 20:30 |

podobné články

Podobné články

SuperStar 2020 Barbora Piešová: Věřit na koronavirus je jako věřit na Ježíška!

 
Barbora Piešová (19) si stále ještě zvyká na slávu, kterou jí přinesla výhra v soutěži SuperStar 2020. Diváci pořadu se rozdělili na dva tábory a zatímco jedni jsou z ní nadšení, ostatní ji příliš nemusí. Piešová navíc přilila pomyslný olej do ohně i svým výrokem o koronaviru - věřit na něj je prý jako věřit na Ježíška.
10.06.2020 09:30 |

podobné články

VIDEO: Třetí Česko Slovenskou SuperStar je Sabina Křováková

 
V grandfinále mezinárodní SuperStar se utkala žena proti muži, Češka proti Slovákovi. Diváci rozhodli, že 100 tisíc eur a možnost natočit album si víc zasloužila Sabina Křováková z Děčína. Na druhém místě skončil Štefan Pčelár z Nitry. Další články k tématu: Poprask v SuperStar: Ewa Farna přišla o hlas, hledají za ni náhradu TELEVIZIONÁŘ: Agónie SuperStar. Vyhodili zpěváka, přišli o diváka Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník GLOSA: Vítězství v SuperStar? To už jako výhru bere jen supernaivka
03.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1271 článků) , Veronika Stýblová (102 článků) , Sabina Křováková (112 článků) , Štefan Pčelár (63 článků) , Veronika Arichteva (583 článků)

Mašlíková má rovnátka ze zlata. Snad mi někdo nevybije zuby, říká

 
Moderátorka a modelka Hana Mašlíková se v 31 letech rozhodla pro srovnání úsměvu. Po vzoru Andrey Verešové si nechala udělat rovnátka na míru a rovnou ze zlata. Zlatý úsměv ale mít nebude. Rovnátka nejsou vidět. Další články k tématu: Verešová nosí v ústech desetitisíce, zuby napravuje zlatými rovnátky Nová móda celebrit. Ústa plná zlata a diamantů Madonna předvedla nový úsměv, zuby má lemované zlatem Kanye West si nechal vytrhat zuby a nahradil je zlatem s diamanty
30.11.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Kanye West (554 článků) , Andrea Verešová (1340 článků) , Hana Mašlíková (493 článků)

SuperStar 2020 má svého vítěze: Srdce nejvíce diváků si získala Barbora Piešová

 
Dnes večer se konalo očekávané finále pěvecké soutěže SuperStar. V superfinále se utkalo 5 nejlepších a celý večer byl opravdu napínavý. Zvítězit ale nemohou všichni a srdce nejvíce diváků si nakonec získala Barbora Piešová, která si domů odnesla titul nové československé SuperStar.
01.06.2020 00:00 |

podobné články

OBRAZEM: Langerová, Cmorík, Chodúr i Piešová. Jak SuperStar změnila vítěze

 
Barbora Piešová (19) je v pořadí šestou Česko Slovenskou SuperStar. Před sloučením soutěže volily obě země vítěze pěvecké soutěže samostatně. Úplně první SuperStar se v roce 2004 stala Aneta Langerová, Slováci si o rok později vybrali Katarínu Koščovou. Podívejte se i na ostatní SuperStar.
06.12.2019 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kovář (49 článků)

Barbora Piešová není jediná doma se zlatem v hrdle: Sestra Lenka se probojovala do semifinále Talentu

 
Barbora Piešová letos všechny okouzlila v soutěži SuperStar natolik, že se právem umístila na prvním místě. Barbora však není jediná z rodiny Piešových, kdo byl obdařen neskutečným talentem. I sestra Lenka má totiž božský hlas. Dokonce se zúčastnila soutěže Česko Slovensko má talent, kde se probojovala až do semifinále.
11.06.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Piešová (2 články)

Vítězka SuperStar Barbora Piešová přišla jako šedá myš: Odcházela jako královna

 
Vítězkou pěvecké soutěže SuperStar 2020 se v neděli stala Barbora Piešová (19), mladá a talentovaná zpěvačka, která prošla během několik měsíců obrovskou proměnu. Na castingu se před porotou zjevila jako nenápadná šedá myška a ve finále na pódiu doslova zářila. Podívejte se na její proměnu v naší galerii...
01.06.2020 08:40 |

podobné články

SuperStar 2020 se stala Barbora Piešová! Poslední hit málem nedozpívala

 
Česko a Slovensko zná svoji SuperStar! Vítězem prestižního titulu a výhry v hodnotě 2 milionů korun se stala Slovenka Barbora Piešová! Celý finálový večer byl nejen plný překvapení, ale i slz a nečekaných přešlapů. Co vám v superfinále možná uniklo a nemělo by? Tady je shrnutí toho nejzajímavějšího!
01.06.2020 00:20 |

podobné články

SuperStar vyhrála Slovenka Barbora Piešová. Porotkyně Bagárová chyběla

 
Česko Slovenskou Superstar 2020 se stala zrzka Barbora Piešová (19), která rozplakala svým finálovým výkonem porotu i sebe. Druhá skončila další Slovenka Diana Kovaľová (15) a na třetím místě se umístil Čech Martin Schreiner (22).
01.06.2020 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čech (192 článků) , Martin Čech (88 článků) , Diana Diana (125 článků)

Barbora Piešová SuperStar vyhrát neměla! zuří diváci: Trapas a ostuda!

 
Čtyři minuty před půlnocí se v neděli Češi a Slováci dozvěděli, kdo se po dlouhé několikaměsíční cestě stal novou SuperStar pro rok 2020. Barbora Piešová (19) patřila mezi favoritky na výhru, přesto řadu lidí její vítězství zklamalo. Myslí si, že vyhrát měl někdo jiný a celý letošní ročník neměl úroveň, jakou znali z předchozích let.
01.06.2020 08:55 |

podobné články

Vítězka SuperStar Barbora Piešová na to chce jít jinak

 
Vítězkou šesté série Česko Slovenské SuperStar se stala devatenáctiletá Slovenka Barbora Piešová. Za prvenství obdržela šek na dva miliony korun. Na druhém místě skončila Diana Kovaľová, třetí pozice patří Martinu Schreinerovi.
01.06.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (125 článků)

Barbora Piešová vyhrála v SuperStar i lásku? Zvláštní foto leccos naznačuje

 
V neděli se konečně rozhodlo o tom, kdo se stane novou SuperStar. A pouhou účast ve vítězství tak trochu očekávaně proměnila svérázná Barbora Piešová (19), která si ze soutěže neodnesla jen samotný titul a 75 tisíc eur, ale také spoustu zážitků, nových přátel a... že by i novou lásku?
02.06.2020 09:10 |

podobné články

Barbora Piešová ze SuperStar láme srdce nápadníkům: Dostává od nich nemravné a zvláštní zprávy

 
Vítězka pěvecké soutěže SuperStar 2020 Barbora Piešová (19) pochopila, že vyhrála a co to obnáší. Co ale nečekala, byly nabídky od fanatických fanoušků. Vyhrála sice dva miliony korun, ale možná by si mohla ještě přivydělat...
02.06.2020 16:20 |

podobné články

Vítězka SuperStar Barbora Piešová (19) dostává odporné zprávy: Chtějí má použitá tanga!

 
Sláva je fajn, ale také může přinést jisté nečekané až nechutné situace. To Barbora Piešová (19) poznala minutu po výhře v SuperStar. Různá individua ji totiž poté začala žádat o použité kalhotky i fotky nohou. A prý se jí štědře odmění!
04.06.2020 12:50 |

podobné články

SuperStar Barbora Piešová stále překvapuje: Ve škole se dostala do velkých problémů!

 
Zpěv za jedna, učení za pět. Multitalentovaná SuperStar Barbora Piešová (19) přiznala, že školu celkem flákala a střední málem neprolezla!
11.06.2020 19:10 |

podobné články

SuperStar Barbora Piešová si zadělává na velký problém? Pomoc odmítá!

 
Sotva vyhrála SuperStar, už bere život do vlastních rukou! A to doslova. V práci dala mladičká zpěvačka Barbora Piešová (19) výpověď a hodlá se naplno věnovat své hudební kariéře. Je ovšem přesvědčená, že se zvládne v drsné branži obejít i bez zkušeného manažera… Nešlape si po štěstí?
19.06.2020 15:05 |

podobné články

Vítězka SuperStar Barbora Piešová se toho nebojí: Kvůli Tváři šla téměř dohola!

 
Kostýmy a masky, z nichž přechází oči, nemusí k co nejlepšímu výkonu v talentové show Tvoje tvář má známý hlas stačit. Leckdy je potřeba učinit osobní oběť. Loňská vítězka Superstar Barbora Piešová (20) si pro co nejautentičtější ztvárnění pěveckého kolegy oholila hlavu.
15.03.2021 14:40 |

podobné články

Barbora Piešová ze SuperStar 2020 odhodila masku nudné vesničanky: Proměna favoritky

 
Barbora Piešová ušla od prvních castingových kol opravdu velký kus cesty. Z jejího pěveckého talentu byla porota unesena hned od začátku. Bára ale zpočátku působila jako šedá myš, která se schovávala za dlouhou vytahanou mikinu a ulíznuté vlasy v culíku. Při včerejším živém přenosu ale dokázala, že s pomocí odborníků se dokáže proměnit v pořádně dravou šelmu, která publikum strhne nejenom svým zpěvem, ale i vizáží na jedničku.
25.05.2020 12:21 |

podobné články

Vítězka SuperStar Piešová: Jak se z šedé myšky stala bohyně celé soutěže?!

 
Když se v castingových kolech před porotou objevila dívka v šedé mikině, pevně utaženým culíkem a nervózním pohledem stočeným k zemi, málokdo by tušil, že ji za pár měsíců budou všichni nazývat novou vítězkou SuperStar. Devatenáctiletá Barbora Piešová se z nenápadné šedé myšky s hlasem jako zvon proměnila v dámu, jejíž jméno zná celý národ český i slovenský.
01.06.2020 13:20 |

podobné články