Článek

SuperStar 2021: Sestru hvězdy z Ulice dohnala porota k slzám. Sebastian odzbrojil Haberu

 
Další díl pěvecké show Česko Slovenská SuperStar na televizi Nova přivedl diváky k slzám i do varu. Krásná Češka Kateřina se v zákulisí odvázala a předvedla smyslný taneček kolem porotce Mariána Čekovského. Dokonce se během natáčení stalo něco, co nebývá zvykem. Pavol Habera se slzami v očích obejmul mladinkého Sebastiana. Co ho tak dojalo?
10.10.2021 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (304 článků) , Marián Čekovský (42 článků) , Sebastian Sebastian (107 článků)
Podobné články

VIDEO: Třetí Česko Slovenskou SuperStar je Sabina Křováková

 
V grandfinále mezinárodní SuperStar se utkala žena proti muži, Češka proti Slovákovi. Diváci rozhodli, že 100 tisíc eur a možnost natočit album si víc zasloužila Sabina Křováková z Děčína. Na druhém místě skončil Štefan Pčelár z Nitry. Další články k tématu: Poprask v SuperStar: Ewa Farna přišla o hlas, hledají za ni náhradu TELEVIZIONÁŘ: Agónie SuperStar. Vyhodili zpěváka, přišli o diváka Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník GLOSA: Vítězství v SuperStar? To už jako výhru bere jen supernaivka
03.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1326 článků) , Veronika Stýblová (105 článků) , Sabina Křováková (115 článků) , Štefan Pčelár (63 článků) , Veronika Arichteva (624 článků)

V SuperStar se pokusil uspět hrobník. Na Haberu spustil jeho písničku a pohřbil tak své naděje

 
Na castingu k nové řadě SuperStar není nouze o talentované zpěváky, ale již tradičně se do pěvecké show hlásí i ti, kteří svými výkony porotu i celý národ pobaví a jsou adepty na takzvanou Hvězdnou pěchotu. Patří mezi ně hned první soutěžící letošního ročníku Michal Květ, který pracuje jako hrobník, což zaujalo porotce Paľa Haberu  (59) .
03.09.2021 07:15 |

podobné články

OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar

 
Už za pár týdnů se rozhodne, kdo se stane novou česko-slovenskou SuperStar. V pěvecké soutěži zůstali už jen čtyři finalisté. Slovák Štefan Pčelár a tři zástupci Česka - Sabina Křováková, Adam Kukačka a Martin Šafařík. Podívejte se, jak to vypadá v zákulisí show. Další články k tématu: Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo
15.05.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (105 článků) , Sabina Křováková (115 článků) , Martin Šafařík (37 článků) , Adam Kukačka (28 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Tlustá zpěvačka: Haberu a Jandovou dám k soudu!

 
Radka Semivanová (22), zpěvačka s nadváhou, kterou sprostě uráželi porotci SuperStar, se rozhodla vrátit úder - Martu Jandovou a Pavola Haberu chce za urážky hnát před soud. Tady je rozhovor s odvážnou soutěžící z Košic.
09.09.2009 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (304 článků) , Marta Jandová (1014 článků)

Finalistka Miss Karin Křížová urazila Haberu: Tohle jí jen tak neprojde!

 
Modelingové molo vystřídala finalistka Miss Karin Křížová (21) za pěvecké pódium v SuperStar, na něm se ale zřejmě dlouho neohřeje. I přesto, že porotce Paľa Haberu (58) oslnila už po prvních tónech, může to být právě on, kdo s ní za trapné poznámky k jeho nejslavnější písni vyrazí dveře!
04.05.2020 05:25 |

podobné články

VIDEO: Muž odzbrojil a unesl policejní hlídku, komando ho zastřelilo

 
V Nitranském kraji na Slovensku kontrolovaný muž odzbrojil a unesl dvojici policistů. Osvodobodili je kolegové. Pachatele policie zastřelila.
12.07.2010 09:45 |

podobné články

Drama na Slovensku: Muž odzbrojil a unesl policisty!

 
Na Slovensku se odehrálo pořádné drama! Muž při běžné silniční prohlídce odzbrojil a unesl policejní hlídku. Muže zákona osvobodili až jejich kolegové, kteří pachatele museli zastřelit.
12.07.2010 12:35 |

podobné články

Muž, který odzbrojil německou policejní hlídku, byl dopaden v Česku

 
Českolipští policisté si mohou připsat další úspěch. Podařilo se jim totiž zatknout velmi nebezpečného muže, který před čtyřmi dny přepadl a odzbrojil policejní hlídku v německém Rosenthalu.
29.07.2010 19:20 |

podobné články

Hostinský hrdina! Pronásledoval lupiče z pošty a odzbrojil ho!

 
V Rovensku pod Troskami se místní hostinský Lukáš Mazánek stal hrdinou. Pronásledoval totiž lupiče, který přepadl tamní poštu. Jel za ním svým autem pak ho srazil na zem, odzbrojil a předal policistům. Muž měl veliké štěstí, zloděj měl totiž u sebe plynovou pistoli.
27.05.2011 14:05 |

podobné články

OŽRALÝ lupič s ATRAPOU revolveru přepadl BAR! Číšník ho ODZBROJIL!

 
Bar ve Vsetíně přepadl ve středu šestadvacetiletý muž, číšník ho ale odzbrojil. Agentuře Mediafax to ve čtvrtek oznámila policejní mluvčí Lenka Javorková.
08.09.2011 13:25 |

podobné články

Zloděj odzbrojil policistu! Jeho zbraní se pak postřelil...

 
Na jižním Plzeňsku v obci Zbůch při zásahu proti krádeži na železnici odzbrojil pachatel ve středu odpoledne policistu. Když jej dostihla další hlídka, postřelil se ukradenou policistovou zbraní, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Hana Jehlíková.
29.09.2011 00:55 |

podobné články

Lupič, který ODZBROJIL POLICISTU a střelil se jeho zbraní, ZEMŘEL!

 
Lupič, který na jižním Plzeňsku odzbrojil policistu, a pak se jeho zbraní postřelil, zemřel v nemocnici.
29.09.2011 16:20 |

podobné články

Na ostrahu se sekyrou: Muže odzbrojil v Ostravě zákazník

 
Obchodní dům v centru Ostravy byl v pondělí svědkem zběsilého útoku ozbrojeného muže (35). Ten sekyrou ohrožoval zákazníky a zaútočil i na ostrahu. Nakonec ho odzbrojil jeden z nakupujících.
31.07.2012 12:05 |

podobné články

Německý Rambo: Policisté dopadli muže, který odzbrojil strážníky a pět dní se schovával v lese

 
Němečtí policisté si mohou oddechnout. Po pěti dnech totiž dopadli Yvese Rausche, který odzbrojil čtyři strážníky a se zbraněmi utekl do lesa. Od té doby po něm patraly stovky policistů, helikoptéry s termovizí i speciální jednotky. Zápletka, která přípomínala tu z filmu Rambo, naštěstí dopadla pro policisty výrazně líp, než ve slavném snímku.
17.07.2020 21:50 |

podobné články

Matka Diany Kovaľové ze SuperStar zuří: Byla to fraška! Na soutěži nenechala nit suchou

 
Patnáctiletá Diana Kovaľová patřila bezpochyby k největším talentům letošní řady SuperStar. Mnoho lidí bylo přesvědčeno, že právě ona si odnese výhru 2 miliony korun a titul SuperStar. Nakonec však křehkou blondýnku přehlasovali fanoušci Barbory Piešové, která půlku národa dohnala k slzám. Dianě tak vítězství proteklo mezi prsty a nejvíce tato prohra trápí zřejmě její rodiče. Dianina maminka Jana se na sociální síti obula do soutěže a označila ji za frašku.
09.06.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (190 článků)

Habero a Soukupe, styďte se! Urazili koktavého zpěváka, ten teď vyhrál milión

 
Nedělní vítězství operního pěvce s vadou řeči Miroslava Sýkory  (25) ve čtvrté řadě Talentu překvapilo mnohé. A možná i Ewu Farnou  (20) , Ondřeje Soukupa  (62) a Paľa Haberu  (51) . Ti, coby porotci SuperStar, plachého mladíka s traumatizujícím zážitkem z dětství , rozcupovali na kousky s tím, že na podobné soutěže nemá. Jenže sympatický Slovák má teď v kapse padesát tisíc eur za vítězství v konkurenční soutěži a porota SuperStar si tak uřízla pořádnou ostudu!
09.12.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (335 článků) , Ewa Farna (1326 článků)

Leoš Mareš se v SuperStar pokoušel o rozhovor, porota řvala smíchy: Drž hubu, okřikl Haberu

 
Pěvecká show SuperStar dokázala, že i mistr tesař se někdy utne! Tak by se dala popsat situace, do které se dostal nejlepší moderátor v Česku Leoš Mareš (45), když překvapivě selhal ve své nejsilnější disciplíně – v rozhovoru se soutěžící. Během třetího pokusu je přerušil Pavol Habera (59) a Mareš to v sobě už neudržel: "Drž hubu," odpověděl Haberovi.
15.09.2021 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3310 článků) , Pavol Habera (304 článků)

OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se

 
Soutěž SuperStar dostává nový rozměr. TV Nova zveřejnila fotografie vily, kterou budou už brzy obývat nejlepší z nejlepších, tedy finalisté z Česka a Slovenska. Dosud hudební show se tak změní v opravdovou reality show. Další články k tématu: Prima chystá show Máme rádi Česko, patrně ji pošle proti SuperStar VIDEO: Martucciho přítelkyni Feureislovou drsně vyrazili ze SuperStar Jarní Nova slibuje SuperStar ve vile a pokračování Gymplu Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník AUDIO: Nová řada Superstar už má objev. Napsal píseň do upoutávky
05.03.2013 01:05 |

podobné články

SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy

 
Šestnáct nejlepších zpěváků nové SuperStar jde s kůží na trh. A to doslova. Než se soutěžící nastěhovali do luxusní vily za 60 milionů a poprvé se ukázali veřejnosti, strávili týden v Egyptě. A poprvé ukázali postavy v plavkách. Bylo na co koukat. Další články k tématu: OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Prima chystá show Máme rádi Česko, patrně ji pošle proti SuperStar VIDEO: Martucciho přítelkyni Feureislovou drsně vyrazili ze SuperStar Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník AUDIO: Nová řada Superstar už má objev. Napsal píseň do upoutávky
15.03.2013 11:20 |

podobné články