Článek

Supermani na ministerstvu makali 21 hodin denně

 
Na ministerstvu školství zaměstnávali zřejmě neúnavné pracanty. Někteří z nich kromě těžké práce na ministerstvu zvládali ještě plný úvazek jinde jako vedlejšák. Největší rekordman, který na ministerstvu bral přes 80 tisíc, by dokonce musel pracovat 21 hodin denně, aby naplnil své úvazky.
20.01.2011 14:00 |

podobné články

Podobné články

Jessica Biel tráví hodiny v posilovně!

 
Herečka Jessica Biel vážně nechce přibrat. Kila navíc jsou její noční můrou. Kolik hodin denně stráví cvičením v posilovně? Herečka, která na sebe nedávno prozradila, že dokáže sníst pouze poloviční porce, tráví v posilovně denně pět hodin! „Musím cvičit pět hodin denně, někdy je to víc, když zrovna trénuji na nějakou filmovou roli nebo něco takového,“ říká Jessica. „A je to těžké – je to velmi náročné!“ Nicméně si herečka tu a tam dovolí i nějaké malé zhřešení. Například začátkem tohoto roku během svého pobytu v Londýně do posilovny nemohla. A skončila s horou lívanců na pokoji. „Prostě jsem přestala dělat to, co dělám obvykle. Neměla jsem vůbec čas. Posilovat v Londýně je velmi obtížné, jak jsem zjistila. Není to tak snadné jako v L.A. nebo New Yorku, kde prostě vejdete do posilovny a cvičíte si, co potřebujete,“ říká Jessica. Hvězda v současné době chodí se zpěvákem Justinem Timberlakem. Doslova jsem pocítila, že můj denní stereotyp tady nezvládnu, tak jsem to nechala být. Potom co jsem zjistila, jak jsou vynikající lívance, musela jsem je mít denně. A to pěkně zaútočilo na mou linii.“
30.07.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (260 článků) , Jessica Biel (121 článků)

To jsou dříči! Poslanci dnes makali 1 minutu a teď mají 3 týdny volna

 
Zatímco drtivá většina pracujících tráví v zaměstnání osm hodin denně (v tom lepším případě), poslanci mají o práci evidentně jiné představy. Dnes v lavicích strávili jen minutu.
08.08.2014 10:45 |

podobné články

Chcete být bystřejší? Tohle snězte!

 
Už od doby bronzové roste ve střední Evropě ořešák královský, jehož semena známe jako vlašské ořechy. Jádra těchto peckovic jsou skutečným pokladem v naší kuchyni. Jsou totiž tak zdravá, že se právem označují jako supermani mezi potravinami. Krom toho, že chrání člověka před rakovinou, stárnutím a degeneracemi všech orgánů, prospívají především nervové soustavě. Člověk konzumující denně hrst vlašáků má mnohem bystřejší a rychlejší myšlení.
28.01.2015 11:01 |

podobné články

Šťastní lidé spí 7 hodin a 6 minut přesně, zjistili experti. A co ti smutní?

 
Lidé, kteří o sobě tvrdí, že jsou naprosto šťastní, spí v průměru 7 hodin a 6 minut denně. Ti, kteří jsou spíše šťastní, spí 7 hodin a ti, kterým se nedaří ve vztahu, spí pod 7 hodin. K takovým závěrům došli výzkumníci z Brighamské nemocnice, kteří zkoumali 2000 lidí. Potvrdili tak tezi, že pro psychickou pohodu většiny lidí je klíčových 7 hodin spánku denně. Zároveň ale dodávají, že je důležité, jaký mají lidé nastavený režim.
19.06.2017 21:45 |

podobné články

Čínští supermani v náklaďácích

 
Řidiči náklaďáků v Číně musí být lepší než Superman. To co dokáží převézt, je naprosto neskutečné.
08.01.2011 00:35 |

podobné články

Supermani! Muži ve speciálním obleku létají údolím!

 
VIDEO: Na konci prosince se na serveru YouTube.com objevilo video, nad kterým zůstává rozum stát. Skupina lidí v něm ve speciálním obleku zvaném wingsuit letí těsně nad povrchem Země rychlostí zhruba 150 kilometrů za hodinu.
10.01.2011 14:50 |

podobné články

Vostrá (KSČM): Supermani z ČSSD

 
Soutěživá ČSSD. I to by se dalo říct o některých hejtmanech této strany.
05.03.2014 08:50 |

podobné články

Lorenc (DSSS): Supermani v politice ČR

 
Dovoluji si předložit můj komentář a vím, že si vysloužím vlnu kritiky, ale tak to u nás prostě je a není to dobré.
19.04.2014 18:05 |

podobné články

8 bláznivých šílenců, kteří dokazují, proč žijí ženy déle než muži!

 
Pokud jste si mysleli, že jsou superhrdinové jenom ve filmu, tak jste vedle, jak ta jedle. Tyhle Supermani totiž překročili svým hazardem i ty nejodvážnější z nás!
22.08.2015 08:36 |

podobné články

Condom Man. První výstava gay komiksů začala v Berlíně

 
Supermani a superženy mohou být i homosexuální, ukazuje nová výstava v německé metropoli. Komiksy o superhrdinech, které jste pravděpodobně ještě neviděli, představuje Schwules Museum.
26.01.2016 16:25 |

podobné články

Piráti: Političtí supermani přijdou o většinu přivýdělku

 
Piráti dnes podali návrh novely zákona o střetu zájmů, kterým chtějí omezit možnost politiků kumulovat odměny za výkon několika veřejných funkcí.
23.04.2018 18:05 |

podobné články

Vysedáváte denně na gauči? Máte zvýšené riziko rakoviny tlustého střeva!

 
Polehávání na gauči a dlouhé vysedávání je nezdravé pro srdce a cévy. Pokud ale muži tráví odpoledne a večer před televizí mnoho hodin denně, ohrožují se také rakovinou tlustého střeva. Riziko nejčastějšího typu zhoubného nádoru Čechů je u mužů trávících před obrazovkou čtyři a více hodin denně o pětatřicet procent vyšší. Tvrdí to vědci z Oxfordu a Londýnské univerzity.
16.03.2018 17:30 |

podobné články

Orgasmus denně je lepší než jablko denně

 
Ačkoli konzumace jablek je velmi prospěšná a říká se, že kdo si dopřeje jablko denně, nepotřebuje lékaře, podle australské studie je ještě lepší orgasmus denně.
11.04.2011 08:15 |

podobné články

Kde to v Praze nejvíc stojí? 204 tisíc aut denně na Jižní spojce, 180 tisíc na Strakonické nebo 64 tisíc v Legerově

 
Ranní a odpolední dopravní špičky jsou v hlavním městě pověstné. V kolonách si počkáte denně i desítky minut. Problémem je ale podle Technické správy komunikací nedokončený Pražský okruh a lépe na tom není ani Městský okruh. Nejvíce aut projede denně na Barrandovském mostě, podle statistik až 134 tisíc. Nejvytíženějším tunelem je dlouhodobě Zlíchovský, kde denně projede 84 tisíc aut a vůbec nejhorší doprava je na Jižní spojce, kde jezdí v průměru přes 200 tisíc řidičů za den.
12.01.2018 06:35 |

podobné články

Štamgasti křísí v Brně vyhořelou restauraci

 
Tak tohle se jen tak nevidí! Štamgasti křísí vyhořelou hospodu. Jako šroubci makali v sobotu stálí hosté, zaměstnanci a přátelé majitelů restaurace Havana, kterou o silvestrovské noci poničily v Brně-Líšni plameny.
02.01.2010 16:55 |

podobné články

Těhotná Aichmajerová: Na miminku jsme makali tři měsíce

 
Moderátorce Evě Aichmajerové (32) už pomalu roste těhotenské bříško a svůj požehnaný stav si nemůže vynachválit. „Oproti prvnímu těhotenství ho tentokrát lépe snáším, akorát se mi chce pořád spát,“ přiznala Blesku Aichmajerová, která je ve čtvrtém měsíci těhotenství.
29.10.2010 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (717 článků)

Sexy Pavelková a Hájek makali v továrně. Nevěříte?

 
 Exkluzivní VIDEO: Romana v továrně v botách na podpatku!
13.06.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Hájek (10 článků)

Dámy, to je něco! Finalisté Muže roku ukázali sexy těla

 
FINALISTÉ MAKALI na soustředění
18.08.2011 12:00 |

podobné články

Matka Štiková pátrá, radí, informuje: Nejlepší společník je Sámer, luxusní snídaně a pikantní detaily našich domácích narozeninových oslav…

 
Uplynulý týden se nesl ve znamení narozeninových oslav a ty já naprosto miluju. Tak začnu těmi prvními, které slavil náš kamarád Uwíno v jeho super baru Coco. Začalo to tím, že jsme měli s Charlinkou a Míšou sraz v půl deváté s tím, že my jsme celý den makali jako šrouby v práci, pak musel proběhnout kadeřník a následné sehnání dárku bylo samo sebou na mně a manželovi.
31.07.2013 16:25 |

podobné články