Článek

Superlov Ondřeje Sokola poražen. Seriál Zákony vlka s Rybovou a Majerem ovládl sobotní večer

 
Televize Prima vyslala na obrazovky nový seriál a hned z toho byl parádní úspěch. Zákony vlka, v nichž si hlavní postavy střihli Stanislav Majer a Linda Rybová, porazily dosavadního suveréna Superlov s Ondřejem Sokolem z produkce televize Nova. Podle portálu Mediaguru primácká novinka zlákala v sobotu večer téměř milion diváků.
19.03.2023 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (176 článků) , Ondřej Sokol (445 článků) , Stanislav Majer (86 článků)
Podobné články

Superlov byl pro Ondřeje Sokola zpočátku náročný. Na natáčení si vozí rodinu

 
Zejména zpočátku bylo pro Ondřeje Sokola náročné uvyknout moderování nového pořadu Superlov. Je to pořádně napínavé, říká. V hledišti sedí diváci, soutěžící jsou nastartovaní a lovci svou úlohu zvládají perfektně – ostatně jako vždy. Ondřejovi s přípravou pomáhá partnerka.
21.03.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (445 článků)

Superlov: Bez vtipných komentářů Ondřeje Sokola by to nešlo. Nevymýšlí je ale sám

 
Superlov bez humorných hlášek moderátora Ondřeje Sokola by byl jen poloviční zábavou. Málokdo ale ví, že ty trefné postřehy, jízlivé komentáře a průpovídky o lovcích i soutěžících má na svědomí někdo jiný, a sice scenárista Dominik Landsman. V rozhovoru prozradil, kdo má nakonec poslední slovo.
02.04.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (445 článků)

Linda Rybová v Zákonech vlka střídá jednoho chlapa za druhým. Nejdřív intimnosti s Majerem, pak i s Vondráčkem

 
Linda Rybová to v novém seriálu Zákony vlka pěkně střídá. Zatímco v minulém dílu prožila vášnivou scénu se Stanislavem Majerem, v tom pátém se intimnostem oddá se svým seriálovým manželem Janem Vondráčkem. Jak se herečce tyto scény natáčely, prozradila redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.
15.04.2023 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (176 článků) , Stanislav Majer (86 článků) , Jan Vondráček (59 článků)

Nový seriál s Lindou Rybovou a Stanislavem Majerem: Když propuštěný trestanec oblékne policejní uniformu

 
Skoro to vypadá, jako by se hvězdy z Ulice hromadně přesouvaly do nového primáckého krimi seriálu Zákony vlka. V osmidílné sérii z prostředí divoké brdské přírody se v hlavních rolích představí Stanislav Majer a Linda Rybová. Chybět nebude ani Kryštof Rímský, Vasil Fridrich nebo Martin Myšička.
07.03.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (176 článků) , Martin Myšička (23 článků) , Kryštof Rímský (15 článků) , Stanislav Majer (86 článků) , Vasil Fridrich (16 článků)

Linda Rybová z Ulice se v novém českém seriálu Zákony vlka prohání na koni a střílí z pušky

 
Pravda, cvaly a trysky za ni sice jezdila dublérka, přesto si Linda Rybová v osmidílné detektivní sérii Zákony vlka užívá jak jízdu na koni, tak střelbu z pušky – a navíc také i vášnivé scény s hereckým partnerem Stanislavem Majerem. V rozhovoru prozradila, proč vlastně roli Sáry Pokorné přijala.
11.03.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (176 článků) , Stanislav Majer (86 článků) , Linda Pokorná (3 články)

Populární vědomostní soutěž Superlov slibuje ještě více napětí a zábavy

 
Podle moderátora Ondřeje Sokola nabízí Superlov mj. řadu trapných momentů, které představují další zábavný důvod, proč se na soutěž dívat. Kromě toho nabádá diváky, aby určitě nepřepínali, protože v budoucnu je čeká nejen více napínavých soubojů o neodolatelné výhry, ale i více zábavy.
01.04.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (445 článků)

Superlov: Ani Pan Lišák neunikne vtipným průpovídkám Ondřeje Sokola

 
Na začátku každého dílu pořadů Na lovu a Superlov s napětím čekáme, jakými veselými poznámkami nás moderátor Ondřej Sokol zase překvapí. Při představování jednotlivých lovců má vždycky v zásobě nějaký zábavný komentář na jejich adresu. Sympatický Pan Lišák není výjimkou.
10.04.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (445 článků)

Superlov hlásí finále: Drzý soutěžící si rýpne do Sokola a odveta pro Doktora Vševěda

 
V posledním dílu soutěžního pořadu Superlov dostal Ondřej Sokol nabídku, která se neodmítá. Na festival improvizace jej pozval samotný organizátor, který naznal, že by oblíbený moderátor nemusel být v improvizaci úplně marný. Sokol, který má za sebou dlouholeté působení v improvizační show Partička, tím byl jistě potěšen.
06.05.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (445 článků)

Nebezpečné natáčení Zákonů vlka: Majer brnkal na nervy produkci. Dubléra odmítal

 
Natáčení seriálu Zákony vlka rozhodně nebyla procházka růžovým sadem a neobešlo se bez zranění. Na ty nejnebezpečnější scény tak tvůrci dokonce povolali kaskadéry. Za Lindu Rybovou (47) tak dublérka pádí na koni, za Stanislava Majera (44) zase dublér slaňuje, což se herci úplně nelíbilo. Proč? To redakci eXtra.cz sdělil Majer prostřednictvím TV Prima a Rybová dodala, jak je na tom s jízdou na koni.
25.03.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (176 článků) , Stanislav Majer (86 článků)

Zákony vlka: V 8. díle uspořádají myslivci nelegální hon na vlka

 
V osmé a poslední epizodě detektivního seriálu Zákony vlka objeví Sára na své farmě uhynulou ovci a zraněného koně. Zdejší myslivci v čele s Vránou to samozřejmě dají za vinu vlku samotáři a zorganizují na něj nelegální hon. Policisté však případ vyšetřují a stopy je zavedou někam úplně jinam.
01.05.2023 11:30 |

podobné články

Zákony vlka: V poslední epizodě budou Robert a Sára čelit svým největším strachům

 
V sobotu 6. května 2023 přinese TV Prima závěrečný díl detektivního seriálu Zákony vlka, v němž začne nelegální hon nejen na osamělého vlka, ale také na falešného policistu Wilka. Mezitím se v polské nemocnici nečekaně probudí opravdový Šimon Wilk.
04.05.2023 19:00 |

podobné články

Nový seriál Zákony vlka: V prvním díle se vyšetřuje smrt myslivce

 
Osmidílný seriál Zákony vlka startuje na Primě v sobotu 18. března ve 20:15. S týdenním předstihem ho lze sledovat prostřednictvím videoslužby prima+. V prvním díle bude při honu zabit myslivec. Jestli jde o nehodu či úkladnou vraždu a kdo za tím stojí, bude muset zjistit falešný policista.
18.03.2023 10:00 |

podobné články

Co stálo za koncem Sokola v Partičce? Bylo to jako při rozvodu, tvrdí Dangl

 
Náhlý konec Ondřeje Sokola (46) v oblíbené Partičce překvapil mnohé diváky. Televizi Prima se údajně nelíbilo, že jedna z tváří jejich pořadu uvádí vlajkovou loď konkurenční stanice – show Tvoje tvář má známý hlas. Také se ale spekulovalo, že za odchodem Sokola stojí spor s Michalem Suchánkem (52). Nyní se k aféře vyjádřil Slovák Daniel Dangl (42), který v Partičce zadává a řídí jednotlivé improvizační úkoly.
10.11.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (323 článků) , Ondřej Sokol (445 článků) , Daniel Dangl (14 článků) , Michal Suchánek (145 článků)

Seriál Zákony vlka vyvolal u diváků rozporuplné pocity: Někteří ho hodnotí jako zajímavý, jiní mluví o propadáku

 
Dnes večer měli diváci TV Prima možnost vidět premiérový díl zbrusu nového krimiseriálu Zákony vlka. Napínavý pořad, v jehož hlavní roli zazářilo zejména herecké duo Linda Rybová a Stanislav Majer, vyvolal na primáckém Facebooku rozporuplné reakce.
18.03.2023 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (176 článků) , Stanislav Majer (86 článků)

Lindě Rybové to nikdy víc neslušelo, shodují se diváci seriálu Zákony vlka. Terezu Švejdovou kritizují

 
Zbrusu nový krimi seriál TV Prima s názvem Zákony vlka sice obecenstvo u televizních obrazovek rozdělil na dva tábory, v případě hlavních ženských tváří mají ale jasno. Nejlepší herecký výkon předvedla Linda Rybová jako hlavní hrdinka Sára, nejslabší naopak byla mladá policistka v podání herečky Terezy Švejdové. Alespoň tak se shodli diváci na sociálních sítích.
19.03.2023 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (176 článků) , Tereza Švejdová (6 článků)

Zákony vlka: Ve 4. díle nastoupila do akce kaskadérka. Auto ji srazilo několikrát

 
Seriál Zákony vlka přináší celou řadu dramatických scén, jejichž natáčení však může být pro herce příliš obtížné nebo nebezpečné. Tehdy dostávají prostor kaskadéři, kteří se zkušeně vrhají třeba i do cesty jedoucímu autu. To je případ Lenky Kardové, jež zaskakovala za Terezu Švejdovou ve 4. epizodě.
02.05.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Švejdová (6 článků)

Startuje Superlov s Ondřejem Sokolem a týmem obávaných lovců

 
Populární vědomostní pořad Na lovu se po četných hvězdných speciálech dočkal další zajímavé novinky. V sobotu 4. března 2023 ve 20:20 má na Nově premiéru Superlov, v němž se jeden soutěžící může postavit dvěma až pěti lovcům a pokusit se získat milionovou výhru.
03.03.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (445 článků)

Nejlepší hráč z Na lovu si vyzkouší i Superlov: Štěpán Slabý se utká s ostrou pěticí

 
Štěpán Slabý se do podvědomí diváků zapsal jako historicky nejlepší hráč v pořadu Na lovu. Tenkrát se svým týmem dokázal na konci uhádat 24 polí, což je v této soutěži opravdu dost. Přehrál tak i samotného Doktora Vševěda, který je ze všech lovců tím nejobávanějším. Nyní se Štěpán pokusí porazit Vševěda znovu v nové navazující soutěži Superlov. 
25.03.2023 14:55 |

podobné články

Superlov: Lovci hledají posilu do týmu. Můžete to být právě vy

 
Pětici současných lovců v pořadech Na lovu a Superlov brzy obohatí nový kolega či kolegyně. Kdo to ale bude, to zatím není jasné. Zkusit šanci může prakticky kdokoliv, kdo má dostatek odvahy a potřebných znalostí. I vy se můžete přihlásit. Stačí vyplnit příslušný castingový formulář.
04.04.2023 09:00 |

podobné články