Článek

Suchánek s Genzerem jsou na dlažbě: Po TGM Prima končí i s Partičkou

 
S takovou ránou pod pás baviči Michal Suchánek (49) s Richardem Genzerem (47) nepočítali. Poté co jim televize Prima zrušila jejich talkshow TGM, končí i jejich další pořad Partička. Aspoň tu se snažili zachránit, ovšem marně.
02.12.2014 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (261 článků) , Richard Genzer (442 článků) , Michal Suchánek (83 článků)
Podobné články

Krutý vánoční dárek pro Suchánka s Genzerem: Po zrušení show TGM končí i jejich Partička! Skončili na dlažbě!

 
Před svátky klidu a míru dvojitý vyhazov? To je bohužel realita pro baviče Genzera a Suchánka. Po prvním vyhazovu a ukončení jejich show TGM se ruší i zavedená Partička!
02.12.2014 13:40 |

podobné články

Nemám rád laciný humor, říká první host Genzera a Suchánka v TGM

 
Do nové talkshow TGM, kterou televize Prima vysílá v neděli, si Michal Suchánek s Richardem Genzerem jako prvního hosta pozvali bývalého prezidenta Václava Klause. Ten před natáčením prozradil, že nemá rád laciné šaškování.
31.08.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (261 článků) , Richard Genzer (442 článků) , Václav Klaus (9181 článků)

Krutý vánoční dárek pro Suchánka s Genzerem: Po show TGM zatrhli i jejich Partičku! Skončili na dlažbě!

 
Před svátky klidu a míru dvojitý vyhazov? To je bohužel realita pro baviče Genzera a Suchánka. Po prvním vyhazovu a ukončení jejich show TGM se ruší i zavedená Partička!
02.12.2014 13:55 |

podobné články

Kobzanová u značky tančit nebude, místo toho komentuje olympiádu

 
Moderátorka Diana Kobzanová si může oddechnout. Nemusí předvádět své taneční schopnosti u dopravní značky. Blondýnka totiž vyhrála sázku s Partičkou, které se nepodařilo naplnit amfiteátr na Konopišti s kapacitou 10 tisíc lidí. Na nezvyklou akci ale dorazilo zhruba 6 tisíc fanoušků. Další články k tématu: Kobzanová mění sázku s Partičkou, její striptýz prý nikoho nezajímá Diana Kobzanová: Místo svlékání jsem měla raději studovat práva Diana Kobzanová odchází z rádia v slzách, na prahu třicítky chce dítě VIDEO: Na Konopišti padla památná věta - Geňo, přemejšlej! Lidé míří za Partičkou, parkování na Konopišti je pro dva tisíce aut
29.07.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (559 článků)

Talentmania ONLINE: Genzer a Suchánek se svlékli! Předvedli břišní a "prsní" tanec!

 
V šestém semifinálovém duelu show Talentmania jsme se dočkali nevídaného. Když Anna Mária Mitrová skončila se svým vystoupením orientálního břišního tance, přišlo na scénu duo Mr.Gs! Suchánek s Genzerem byli oblečeni jen do sultánek a předvedli všem své břišní a prsní "svaly". Jejich rosolovitá těla se tak pěkně vlnila do rytmu. Suchánek si po vystoupení svoji hruď stydlivě zakrýval rukama. To aby nebylo poznat, že by pánové v klidu mohli nosit podprsenku!
23.10.2010 20:10 |

podobné články

Prima přetahuje novácké hvězdy: Podlehli i Suchánek s Genzerem

 
Televize Prima drtí konkurenční Novu. Nejenže je jedinou tuzemskou stanicí, které roste rating, navíc přetahuje hvězdy své největší konkurence televize Nova. A kobercovému náletu české dvojky neodolaly ani jedny z největších hvězd Novy Richard Genzer a Michal Suchánek.
01.02.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (261 článků) , Richard Genzer (442 článků)

Suchánek po dvaceti letech dopsal „krutokomedy“, zrežíruje ji Sokol

 
Členové Partičky přicházejí s další novinkou. Po vtipných improvizacích a hudebních legráckách se pustili do skutečného dramatu. Dokonce vyvinuli vlastní umělecký směr, který nazvali tvrdealismus, a k tomu hned i nový divadelní žánr krutokomedy. Zatím do toho spadá jen hra Večírek, kterou Michal Suchánek psal dvacet let. Další články k tématu: VIDEO: Partička míří do Slavíka, s německou písní o Moskvě Asterix a Obelix v Česku? Suchánek a Genzer míří do kalendáře proměn VIDEO: Ledecký má vánoční hit. V Lásce nebeské hrají Suchánek a Genzer VIDEO: Partička učí, jak se stát kvalitním divadelním divákem Absolutním vítězem TýTý je primácká Partička, Gotta podruhé porazil David
20.11.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (261 článků)

Suchánek bude ústavním soudcem. Senát jeho nominaci schválil

 
Odborník na ústavní právo a právní poradce ČSSD Radovan Suchánek bude nejmladším ústavním soudcem. Senát dnes jeho nominaci schválil. Čtyřicetiletý Suchánek získal v tajné volbě 38 z 65 senátorských hlasů. Suchánek před volbou senátorům slíbil, že se po zvolení ústavním soudcem vzdá členství v sociální demokracii. Uvedl také, že nebude rozhodovat v kauzách, v nichž by mohl být napadán pro podjatost.
30.10.2013 11:15 |

podobné články

To je ale Partička... Genzer a Suchánek už točí na Primě

 
Duo bavičů Mr. GS neboli Michal Suchánek (45) s Richardem Genzerem (43) už začalo s natáčením svého nového pořadu Partička pro TV Prima.
09.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (261 článků) , Richard Genzer (442 článků)

Suchánek s Genzerem natáčejí nový pořad Máš minutu!

 
V pondělí začala dvojice Michal Suchánek (45) a Richard Genzer (44) natáčet nový pořad televize Prima Máš minutu! Formát, který slaví úspěchy v šestnácti zemích světa, prověřuje soutěžící z lidu v hbitosti a šikovnosti.
28.03.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (261 článků) , Richard Genzer (442 článků)

To je na provaz! Prima zrušila Partičku, Genzer se Suchošem nebudou mít ani na suchý chleba!

 
"Michal Suchánek":http://www.extra.cz/tema/michal-suchanek (48) s "Richardem Genzerem":http://www.extra.cz/tema/richard-genzer (47) se asi budou muset pořádně opít, aby vstřebali, že jim na Primě zrušili během dvou týdnů další show. Partička sice nebyla jenom o nich, ale patřila mezi stálice, která měla svoje publikum a díky níž klukům každý měsíc chodila na účet hodně slušná gáže.
02.12.2014 10:57 |

podobné články

Václav Kopta (49) o Suchánkovi s Genzerem: Už mě využívali dost!

 
Proslavila ho role Radka Převrátila v komedii Sněženky a machři (1982). Stal se idolem dívek. Mohl si ukázat, na kterou chtěl. Hezounek s romantickou duší, tak jsme ho znali z filmu. Jenže pak se po něm slehla zem a jakoby snad ani nebyl. Nyní však opět zažívá velkou slávu. Filmaři se o něj perou, točí seriál za seriálem, do toho muzikály. Václav Kopta (49) se smíchem říká, že Suchánek s Genzerem ho využívali, jedním dechem (a už zcela vážně) ale dodává, že mu vlastně hodně s jeho comebackem pomohli.
16.11.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Kopta (58 článků)

Genzer se Suchánkem nově na Primě

 
Populární bavičské duo Mr. GS neboli Michal Suchánek (45) a Richard Genzer (43) končí! Přestože televize Nova slibovala moderátorské dvojce nový a lepší pořad, Suchánek s Genzerem si nakonec plácli s Primou. Od března se tak objeví v jejich zábavné show s názvem Partička.
01.02.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (261 článků) , Richard Genzer (442 článků)

Genzerovi a Suchošovi zrušili další show, tohle je definitivní konec kariéry! Tihle dva si škrtnou už jen v cirkuse!

 
Duo "Richard Genzer":http://www.extra.cz/tema/richard-genzer (47) a "Michal Suchánek":http://www.extra.cz/tema/michal-suchanek (48) má opět utrum. Jejich "show TGM":http://www.extra.cz/na-prime-z-nas-delaji-sasky-nova-talkshow-geni-a-misi-je-vykradeny-norsky-hit-nahoda-neexistuje na Primě končí!
19.11.2014 12:09 |

podobné články

Z televize Prima bude od příštího roku Prima Family

 
Televizní stanice Prima se od 1. ledna příštího roku přejmenuje na Prima Family. V pondělí to uvedl Marek Winkler ze společnosti FTV Prima, která je držitelem vysílacích licencí pro kanály Prima Cool, Prima Love a Prima Family.
31.10.2011 18:20 |

podobné články

Prima uvede na jaře show Aréna národů a spustí videotéku Prima Play

 
Hlavním tahákem jarního vysílání televize Prima má být nová rodinná show Aréna národů. Prima ji uvede na kanálu Prima family od 11. února. Od března Prima uvede také zábavní pořad Česká 30 s Martinem Dejdarem a seznamovací reality show Hotel Paradise. V březnu Prima spustí novou videotéku Prima Play.
24.01.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (439 článků)

Prima novinka na síti: Spouštíme nový, ještě lepší portál Prima PLAY!

 
Weby z rodiny Prima ONLINE trhají rekordy a po letošní smršti novinek (Prima STYLE, Prima FRESH, Prima ŽENY) přichází další překvapení. Spouštíme od základu proměněné stránky videoarchivu Prima PLAY (prima-play.cz).
17.09.2013 20:30 |

podobné články

Už tátu dávno přerostl: Michal Suchánek nemá radost, že se jeho syn věnuje herectví

 
Na poslední velký večírek před novoročními oslavami vyvedl Michal Suchánek  (50) i větší část svojí rodiny. Mejdan Divadla Broadway, kde spolu s Richardem Genzerem  (49) , Ondřejem Sokolem  (44) a Igorem Chmelou účinkují s pořadem Partička, si tak užili i jeho manželka Renata a syn Jáchym.
28.12.2015 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (261 článků) , Richard Genzer (442 článků) , Ondřej Sokol (297 článků) , Igor Chmela (87 článků) , Michal Suchánek (83 článků)

Hušák pohřbil Sazku: Losování končí, lidé na dlažbě

 
Nejslavnější a také nejzadluženější česká loterijní společnost Sazka končí. Generální ředitel Aleš Hušák ji chce rozpustit. Téměř 500 zaměstnanců skončí okamžitě na dlažbě. Ostatní akcionáři jsou prý proti Hušákovu plánu. Jeho pravomoce jsou však obrovské. Dopis o rozpuštění Sazky již poslal Městskému soudu.
25.05.2011 17:45 |

podobné články