Štybar vyhrál etapu na Eneco Tour! Teď čeká na časovku

Cyklista Zdeněk Štybar vyhrál třetí etapu závodu Eneco Tour a v průběžném pořadí se posunul na třetí místo. Vedení udržel Francouz Arnaud Démare, na kterého český jezdec ztrácí jen tři sekundy.
14.08.2013 22:20 |

Osobnosti: Zdeněk Štybar (104 článků)

Štybarovi ani Raboňovi prolog Eneco Tour nevyšel, na vítěze ztratil 45 sekund

Český cyklista Zdeněk Štybar, který reprezentuje stáj Quick Step na etapovém závodu Eneco Tour na území Nizozemska, obsadil v pondělním prologu v Amersfootu až 111. místo se ztrátou 45 sekund na vítězného Američana Taylora Phinneye.
08.08.2011 19:45 |

Štybar přepsal historii! Po 14 letech vyhrál etapu na Tour de France český jezdec

Šestou etapu na Tour de France vyhrál  Zdeněk  Štybar ze stáje  Etixx-Quick Step. Zaútočil v závěru a po úniku v ulicích Le Havru se stal vůbec prvním českým vítězem etapy na Tour za posledních 14 let. Štybara může jeho triumf těšit tím spíš, že je to jeho premiéra na slavném závodě.
09.07.2015 18:41 |

CHVÍLE HRŮZY! Štybar měl šílený pád, přišel i o zuby

To kolo ve vzduchu, které dvakrát udělalo přemet, na tom jel Zdeněk Štybar! Český cyklista měl v závěru 4. etapy cyklistického závodu Eneco Tour v Belgii těžký pád a s vyraženými zuby ho čeká operace.
15.08.2014 03:35 |

Tým Liquigas vyhrál časovku družstev, čtvrtou etapu Gira

Italský tým Liquigas vyhrál ve středu čtvrtou etapu cyklistického závodu Giro d´Italia, časovku družstev na 33 kilometrů ze Savigliana do Cunea.
12.05.2010 19:25 |

Štybar to musel vzdát! Po šíleném pádu Vueltu nepojede

Český cyklista Zdeněk Štybar kvůli zranění ze závodu Eneco Tour v Belgii přijde o start na Vueltě. Původně i přes vyražené zuby a zranění v obličeji účast plánoval, nakonec však nefiguruje v devítičlenné nominaci, kterou zveřejnil jeho tým.
18.08.2014 19:25 |

Štybar si dojel do Roubaix pro druhé místo!

Zdeněk Štybar se na slavném závodu Paříž-Roubaix předvedl ve skvělé formě, ve finálovém spurtu nestačil pouze na Němce Degenkolba. Český jezdec, který se loni na podzim vyrovnával s těžkým pádem v závodě Eneco Tour, opět dokázal, že patří mezi světovou cyklistickou špičku.
12.04.2015 17:50 |

Štybar zářil a vyhrál čtvrtou etapu závodu Čtyři dny v Dunkerque

Český cyklista Zdeněk Štybar vyhrál pondělní čtvrtou etapu závodu Čtyři dny v Dunkerque, která vedla z Gravelines do Casselu a měřila 183,3 kilometru.
07.05.2012 19:45 |

Tour: Časovku ovládl Contador, Kreuziger vyhořel

Časovku na 40 km na Tour de France vyhrál Alberto Contador, jenž si upevnil tři etapy před koncem vedení v čele. Český jezdec Roman Kreuziger dojel na 53. místě a v celkové klasifikaci klesl o jednu pozici na 12. příčku.
23.07.2009 19:35 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků)

Vamos, Zdeňku! Štybar slaví na Vueltě velký triumf. Ve finiši porazil šampiona Gilberta

Senzačního vítězství dosáhl na slavné Vueltě cyklista Zdeněk Štybar. Po těsném těsném souboji v úniku s mistrem světa Philippem Gilbertem z Belgie vyhrál sedmou etapu. Dvojnásobný mistr světa v cyklokrosu si tak připsal svůj první triumf na závodech Grand Tour.
30.08.2013 18:05 |

Štybar letos Tour nepojede. Nedokázal potlačit osobní ambice

Český silniční profesionál Zdeněk Štybar si musí na svou hvězdnou chvíli ještě počkat. Po úspěšné loňské premiéře na Tour de France si dělal zálusk na další etapové vítězství, jenže týmovými lídry jeho stáje Etixx-Quick-Step mají být letos Marcel Kittel a Dan Martin. Pro Štybiho by to znamenalo jet Tour bez ambicí, což nedokáže, takže se s týmem dohodl, že se závodů nezúčastní.
21.06.2016 21:20 |

Osobnosti: Dan Martin (125 článků) , Daniel Martin (126 článků) , Zdeněk Štybar (104 článků) , Dan Martin (8 článků) , Daniel Martin (63 článků)

Druhou etapu Tour ovládl Nibali a oblékl se do žlutého

Druhou etapu Tour de France s cílem v Sheffieldu vyhrál italský cyklista Vincenzo Nibali a oblékl se do žlutého trikotu lídra závodu. Bývalý šampion z Vuelty a Gira d'Italia si připsal první etapové vítězství na Tour v kariéře.
06.07.2014 18:15 |

Contador je zpět, trest za doping mu vypršel

Alberto Contador má za sebou první etapu po dopingovém trestu a je spokojený. Na nizozemském Eneco Tour dojel na 108. místě, ale v hlavním balíku.
07.08.2012 08:25 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků)

Cavendish vyhrál již třetí etapu na letošní Tour

Jedenáctou etapu Tour de France vyhrál po spurtu celého pelotonu Brit Mark Cavendish ze stáje Columbia. Pětadvacetiletý specialista na hromadné dojezdy si připsal letos již třetí dílčí prvenství. Celkovým pořadím etapa ze Sisteronu do Bourg-les-Valence nezamíchala.
16.07.2010 14:35 |

Spurtér Cavendish vyhrál na Tour čtvrtou etapu

Britský cyklista Mark Cavendish vyhrál v hromadném spurtu 18. etapu Tour de France s cílem v Bordeaux a připsal si letos už čtvrté dílčí vítězství. Před sobotní rozhodující časovkou nedošlo k žádným změnám v průběžném pořadí - vede Španěl Alberto Contador o osm sekund před Lucemburčanem Andym Schleckem. Český jezdec Roman Kreuziger je devátý.
24.07.2010 09:55 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

Devátou etapu Tour vyhrál Španěl Sánchez, do čela závodu se dostal Voeckler

Nedělní devátou etapu cyklistické Tour de France vyhrál Španěl Luis León Sánchez před domácími jezdci Thomasem Voecklerem a Sandym Casarem.
10.07.2011 19:10 |

Šestnáctou etapu Tour vyhrál po úniku Hushovd, ve žlutém zůstavá Voeckler

Norský cyklista Thor Hushovd vyhrál úterní 16. etapu Tour de France, která vedla z Saint Paul Trois Chateaux do Gapu a měřila 162,5 kilometrů.
19.07.2011 17:05 |

První etapu Tour de France vyhrál Slovák Sagan

Slovák Peter Sagan ze stáje Liquigas vyhrál první etapu 99. ročníku Tour de France, když ve spurtu za sebou nechal vítěze úvodního prologu Fabiana Cancellaru. Ten si udržel žlutý trikot pro nejlepšího jezdce.
01.07.2012 19:05 |

Cavendish v těsném spurtu vyhrál druhou etapu Tour de France

Mark Cavendish vyhrál pondělní druhou etapu 99. ročníku nejslavnějšího etapového závodu Tour de France, která vedla z Visé do Tournai a měřila 207,5 kilometru.
02.07.2012 18:40 |

Brit Millar vyhrál na Tour pekelnou etapu. V cíli děkoval za druhou šanci

Brit David Millar vyhrál nejdelší etapu cyklistické Tour de France, když na cílové čáře porazil domácího Jeana-Christopha Perauda z AG2R La Mondiale. Třetí dojel se ztrátou pěti vteřin Španěl Egoi Martinez ze stáje Euskaltel - Euskadi.
13.07.2012 18:10 |