Článek

Stroje za 50 milionů lehly popelem: Zbyly jen ohořelé plechy

 
Plameny vyšlehly ve čtvrtek před sedmou večer z motoru auta v Bezně na Mladoboleslavsku. Stálo v hale firmy, kde se vyrábějí svařovací komponenty. Požár se během chvilky rozšířil na celý areál. Majitel skončil v nemocnici.
13.02.2021 12:15 |

podobné články

Podobné články

Unikátní chaty v Českém Švýcarsku lehly popelem: Mohli to být žháři, tvrdí ředitel národního parku

 
Historické chaty v Českém Švýcarsku se ocitly v pátek ráno v plamenech. Bohužel obě lehly popelem. Na místě zasahovalo šestnáct hasičských jednotek i vrtulník. Hasiči našli v jednom ze shořelých objektů propanbutanové lahve. Je tedy dost možné, že šlo o žhářství.
22.05.2020 11:06 |

podobné články

VIDEO: Motorky a čtyřkolky lehly popelem. Na vině je žhář

 
V noci na neděli lehla popelem na Liberecku mototechna. Plameny nadělaly škodu za 15 milionů.
04.10.2009 17:05 |

podobné články

Řidič šlápl na dálnici na plyn a... Tři lamborghiny lehla popelem!

 
Superauto si žádá superrychlost. Alespoň o tom byl přesvědčený řidič luxusního vozu lamborghiny, který se nechal na dálnici v Malajsii unést a šlápl na plyn tak, že narazil do dalších dvou sporťáků před sebou. Tři luxusní vozy, které mířily na přehlídku, lehly popelem. A škoda? To se podržte: 20,5 milionu korun!
09.12.2013 12:05 |

podobné články

ŠÍLENSTVÍ! Dívky si LEHLY NA SILNICI! Zabít se prý nechtěly

 
Dvě dívky si v Kroměříži lehly na zem uprostřed rušné silnice jenom proto, aby si vyzkoušely pozici pro případné umělecké fotografie. Vše díky kamerovému systému viděli strážníci, které to vyděsilo a na místo ihned vyjeli.
20.10.2011 19:55 |

podobné články

Nebezpečná lávka ve Stodůlkách: Denně přes ni chodí stovky dětí, zrezivělé plechy se mohou kdykoliv utrhnout!

 
Kousek od stanice metra Hůrka, přes Petržílkovu ulici, vede pěší lávka. Spodní část červeno-modré konstrukce tvoří zrezivělé kovové plechy, které se postupně uvolňují. Podle radnice Prahy 13 je lávka v havarijním stavu a hrozí, že plechy mohou spadnout na chodce nebo projíždějící auta.
10.09.2018 16:50 |

podobné články

Velký požár skladu v Hrušovanech u Brna může mít i ekologické dopady

 
V Hrušovanech u Brna vyhořel v noci na dnešek sklad umělých květin, svíček, keramiky a dekorativních předmětů. Dvě zděné haly lehly popelem i s uskladněným zbožím. "Škoda činí podle předběžného odhadu osm až deset milionů korun," řekl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid. Příčinu zatím vyšetřovatelé neurčili.
22.05.2011 09:40 |

podobné články

Asad je vyhnal bojovat za vládu. Teď armádu rozpouští a nucení vojáci neví, co dál

 
Ti nejmladší z nich byli čerstvě plnoletí, když je syrská vláda povolala jako rezervu před zahájením protivládních protestů. Po sedmi letech války usoudil syrský prezident Bašár Asad, že už nejsou potřeba a dal jim "propustku". Několik tisíc mužů tak v jednu chvíli slaví volnost a zároveň neví, co s nimi bude dál. Nemají často rodiny, domy lehly popelem a znají za ty roky jen kasárny...
09.06.2018 20:35 |

podobné články

„Náš dům je úplně pryč.“ Hasička bojuje s obřími požáry, sama přišla o střechu nad hlavou

 
Rozsáhlé požáry už několik týdnů sužují západ Spojených států, kromě Kalifornie jsou zasaženy i státy Washington nebo Oregon. Neštěstí neunikli ani hasiči, šéfka sboru z okresu Horní McKenzie Christiana Rainbowová Plewsová (50) přišla o oba své domy, zatímco bojovala s plameny v jiné oblasti, její domovy lehly popelem. Zlomená žena pak jen s těžkým srdcem oznamovala svému manželovi a dvěma synům, že jim z domů nic nezbylo, informoval list Daily Mail.
15.09.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Washington Washington (79 článků) , Washington Washington (79 článků)

Bývalé kasárny v Zadním Chodově lehly popelem

 
Dvanáct hodin bojovali hasiči s požárem, který zachvátil areál bývalých kasáren v Zadním Chodově na Tachovsku. Oheň tady vše zničil.
03.08.2009 13:40 |

podobné články

V Rusku řádí kvůli suchu obří lesní požáry, mají už 23 obětí

 
Požáry, které zachvátily velké plochy lesů u ruské metropole Moskvy a v okolí Voroněže, Vladimiru a Rjazaně, si vyžádaly nejméně 23 mrtvých. Popelem lehly stovky domů a evakuovány musely být tisíce obyvatel.
30.07.2010 15:00 |

podobné články

6 aut a 3 garáže lehly popelem! Je to dílo žháře!

 
Extrémně nebezpečný zásah za sebou mají severomoravští hasiči.
26.02.2011 12:15 |

podobné články

Před 72 lety lehly Ležáky popelem. Pietní akce se zúčastní i Zeman

 
Dvaasedmdesáté výročí vypálení osady Ležáky na Chrudimsku a vyvraždění tamních obyvatel nacisty připomene dnes dopoledne pietní shromáždění v místech, kde vesnice stála.
22.06.2014 06:25 |

podobné články

Ve Švédsku se žhář pokusil zničit rozestavěnou mešitu

 
Mešita ve Švédsku se v noci na pátek stala terčem žhářského útoku. Samotná rozestavěná stavba poničena nebyla. Domky, ve kterých žili dělníci a muslimům sloužily jako prostor pro setkávání, lehly popelem. Požár zlikvidovali hasiči po třech hodinách, nikdo nebyl zraněn.
25.07.2014 10:40 |

podobné články

Žhář řádil na Olomoucku: Tři chaty lehly popelem!

 
Žhář zřejmě v sobotu večer zapálil tři chaty stojící v lesích za obcí Jívová na Olomoucku. Plameny zcela zničily dva dřevěné objekty o půdorysu tři krát tři metry, třetí poškodily z větší části. S největší pravděpodobností šlo o úmyslné jednání neznámé osoby.
03.05.2015 10:35 |

podobné články

Michal pomáhal ostatním, teď potřebuje pomoc sám: Místo domova má spáleniště

 
Už 15 let zachraňuje Michal Fišer (47) v Srdově na Litoměřicku zvířecí sirotky. Se synem Matějem (11) vybudovali i muzeum a měli další plány... Ty ale vzaly zasvé. Jejich dům i zoocentrum lehly popelem.
30.10.2015 05:30 |

podobné články

Haly pro uprchlíky lehly v Řecku popelem. „Může za to žhář,“ tvrdí hasiči

 
První žhářské útoky související zřejmě s migrační krizí zaznamenali o víkendu v Řecku. Neznámí pachatelé podpálili dvě skladištní haly na severu země, které měly sloužit k ubytování uprchlíků, informovala v pondělí agentura DPA.
29.02.2016 11:00 |

podobné články

V Brně několik hodin hořela hala s matracemi: Tři hasiči se zranili

 
Popelem lehly v noci na středu v Brně-Černovicích na Hájecké ulici tři výrobní a skladovací haly s molitanovými matracemi. U rozsáhlého požáru zasahovalo až do rána 80 hasičů z 15 stanic, plameny definitivně zkrotili až po sedmi hodinách. Při zásahu se lehce zranili tři hasiči.
14.09.2016 08:05 |

podobné články

Mucholapky lehly popelem!

 
V Židlochovicích na Brněnsku shořela papírna a výrobna mucholapek.
18.12.2016 16:55 |

podobné články

Extrémní sucho na jižní Moravě: Tři desítky hektarů pole a lesa nedaleko Brna lehly popelem

 
Rekordní počet zásahů u hořících porostů zaznamenali v červnu kvůli extrémnímu suchu jihomoravští hasiči. Ceĺkem vyjeli devadesátkrát, naposledy v pátek odpoledne k Hrušovanům u Brna. Plameny vyšlehly poblíž tamní skládky, odkud se rozšířily na nedaleké pole. Poté zasáhly i sousední les.
01.07.2017 17:35 |

podobné články