Článek

Striptérka spadla na ústa z více než čtyř metrů. Přesto pokračovala ve vystoupení

 
Show musí pokračovat, ví všichni umělci. Ví to i striptérka s uměleckým jménem Genea Sky z amerického Dallasu. Během vystoupení spadla z tyče z výšky zhruba 4,5 metru, přerazila si čelist, vyrazila zub a vykloubila kotník. Přesto se ihned po pádu zvedla a pokračovala ve vystoupení.
11.02.2020 13:50 |

podobné články

Podobné články

Striptérka spadla ze čtyř metrů z tyče: Se zlomenou čelistí a vyraženými zuby tančila dál!

 
Při pádu ze čtyř metrů si zlomila čelist, vyrazila zuby a vymkla kotník, ale stejně lascivně tančila dál. Americká striptérka Genea Skyová se sice stala hvězdou internetu, po pobytu v nemocnici ale přiznává, že už se k tančení u tyče nehodlá vrátit.
13.02.2020 18:05 |

podobné články

Akrobatka (†31) zemřela při vystoupení v Las Vegas: Před diváky spadla z 15 metrů!

 
(VIDEO) Měla s akrobacií desetileté zkušenosti a vystupovala u světoznámé umělecké skupiny Cirque du Soleil. Při sobotním vystoupení Ka v Las Vegas však spadla z výšky 15 metrů před zraky diváků a byla na místě mrtvá. Po Sarah Guyard-Guillot (†31) zůstaly dvě malé děti.
01.07.2013 08:25 |

podobné články

Ústa prozradí vaše zdravotní problémy: Sucho v ústech = cukrovka, zápach = nemocná játra!

 
Ukaž mi tvá ústa a já ti řeknu, jaký zdravotní problém tě trápí. Tak by se dalo ve zkratce shrnout tvrzení dentisty Sameera Patela z londýnské kliniky. „Ústa nám mohou říct hodně o celkovém zdraví,“ říká s tím, že i na první pohled malý problém může signalizovat vážné zdravotní komplikace. Na co si dávat pozor?
27.10.2014 05:05 |

podobné články

Řidička ve formanu spadla do Punkvy!

 
Řidička (31) formanu spadla ve čtvrtek ráno do řeky Punkvy v Blansku. Uklouzlo jí to na zledovatělé silnici, vyjela z ní, přerazila zábradlí a z výšky několika metrů spadla do vodního toku!
04.03.2010 16:00 |

podobné články

Striptérka Regina končí! Eva se s ní rozloučila svlíkačkou

 
Na procenta to byl jednoznačný souboj. 75 ku 25! VyVolená Eva ostatně toužila po návratu do boje o miliony mnohem víc, než odevzdaná Regina. Neváhala se ve studiu ani svléknout. A diváci její tužby a přání ostatních soutěžících vyslyšeli. Striptérka z první řady Regina tak nevyhraje miliony ani tentokrát.
08.11.2013 22:16 |

podobné články

Iveta Bartošová otevřela naplno ústa. A nebyl to hezký pohled. Někdo jí vymlátil zuby?

 
Mít krásný zdravý chrup je pro zpěvačku asi stejně důležité, jako pro vrcholového běžce nelámat si obden dolní končetiny. Většina umělců to dobře ví a třeba takový Karel Gott či Jiří Krampol mají úsměv tak běloskvoucí, jako by teprve nedávno přišli o mléčné zuby. Iveta Bartošová  (47) však asi zapomněla, že i pro ni by mělo jít o pracovní nástroj a že při zpěvu se musí otevírat ústa, a tak na svém posledním vystoupení ukázala, jaké má mezery v ústech! Dostala snad nakládačku?
30.04.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5565 článků) , Jiří Krampol (749 článků) , Iveta Bartošová (6782 článků) , Karel Dostal (50 článků)

Co škodí vaším zubům a proč nejsou bílé?

 
Po krásném úsměvu touží snad každý z nás. Tajným snem jsou především nádherné sněhobílé zuby, které budou zářit na dálku a dají tak jasně najevo, že v péči o svá ústa v žádném směru nezaostáváme. Ne vždycky to ale našim zubům sluší a bohužel ne každý z nás se může zářivým úsměvem chlubit. Ptáte se, proč vašim zubům chybí ona vytoužená bělost a proč naopak působí zašle? Žluté zuby nevypadají dobře a není se tak čemu divit, že že jejich majitelé často odmítají usmívat. Pokud se neuhlídají a na své okolí tak vycení tesáčky, často se setkají s opovržením. Pojďme si tedy říci, co našim zubům škodí a co je zabarvuje do odstínů, za které se stydíme. Žlutý úsměv, aneb co našim zubům škodí? Za barvu vašich zubů mohou v první řadě jídla, nápoje a potraviny, které je obarvují a vůbec jim nesvědčí. Dalším viníkem je samozřejmě nedostatečná ústní hygiena a starost o zuby, nemluvě o nedocházení na pravidelné prohlídky u zubaře. Sepsali jsme pro vás seznam jídel a nápojů, které vašim zubům příliš nesvědčí – ba spíše naopak! Černý čaj Pití černého čaje a následné zbarvení zubů není žádná novinka, nad kterou by se vám ústa sama od sebe pootevřela udivením. Černé odrůdy čajů způsobují skvrny na zubech, které se následně stěží odstraňují. Červené víno Pokud se ptáte, jakou další potravinu či nápoj zařadíme na seznam škodlivin pro váš úsměv, pak je to i červené víno, které zanechává skvrny jak na zubech, tak i na oblečení – a sami moc dobře víte, jak těžko jde potom dolů. Coca cola Přeslazený nápoj populární především v Americe není to nejlepší, co svým zubům můžete dopřát, obzvláště ne v případě, kdy více nežli po čemkoli jiném toužíte právě po bělostném úsměvu, který vás bude reprezentovat na dálku. Káva Opomenout samozřejmě nesmíme ani... Čtěte více Příspěvek Co škodí vaším zubům a proč nejsou bílé? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Striptérka Teese: Zase se svlékla. Kam dala sexy prádlo?

 
Striptérka a zpěvačky se vydaly do boje.
13.05.2009 12:05 |

podobné články

Striptérka udušená v dortu a další šokující úmrtí

 
Způsob, jakým někteří lidé opustili tento svět je opravdu kuriózní. Věřili byste třeba, že se striptérka může udusit uvnitř dortu?
23.10.2009 14:50 |

podobné články

Striptérka oblažuje hráče. Krytkami na bradavky

 
Francouzská striptérka používá krytky na bradavky s videoherní tématikou.
10.04.2010 09:50 |

podobné články

Milenka Jesseho Jamese si nevidí do pusy

 
Potetovaná modelka a striptérka Michelle „Bombshell“ McGee, která proslula jako milenka Jesseho Jamese (manžel Sandry Bullock), si nevidí do pusy. Sandře Bullock vzkázala, že by jí měla za onu nevěru poděkovat! Modelka a striptérka Michelle „Bombshell“ McGee, která proslula zejména aférkou, v níž figurovala jako milenka manžela Sandry Bullock, předvedla svoji inteligenci v jedné z talkshow. [...]
02.06.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (273 článků)

VIDEO! Prsní karate: Striptérka ňadry přeráží dlaždice

 
Americká striptérka zasazuje drsné karatistické údery svými ňadry...
01.10.2010 12:50 |

podobné články

Pivo a sex: Striptérka chtěla být Miss zlatého moku!

 
Skandálu se na poslední chvíli vyhnula soutěž o královnu piva Miss zlatého moku ČR, která proběhla v pátek v Žatci. O korunku v soutěži, která spojuje tradici českého pivařství a dívčí krásu, letos chtěla bojovat pornoherečka, nakonec mohla jen striptérka.
23.10.2010 18:00 |

podobné články

Striptérka ze SuperStar vyrůstala v azylovém domě

 
Striptérka, která na pražském castingu Česko Slovenské SuperStar okouzlila Paľa Haberu (48), má za sebou kruté dětství.
22.02.2011 11:10 |

podobné články

To je vodvaz! Sámer a striptérka před zraky lidí!

 
Vymetač večírků a kavárenský povaleč Sámer Issa vyrazil na mejdan, kde ho natolik nadchla blonďatá striptérka, že se za ní vydal na pódium.
26.04.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (635 článků)

Americká striptérka šokovala v televizním pořadu: Jedno její prso váží skoro 12 kilo!

 
Pětatřicetiletá Američanka z Minneapolis Chelsea Charms je nejspíš majitelkou největšího poprsí na světě. Přestože si svá ňadra ještě nenechala oficiálně přeměřit, nikdo by se nejspíš při pohledu na tyto „přednosti“ jejímu prvenství nedivil. Charms, která pracuje jako striptérka, se ve čtvrtek ráno objevila v  pořadu This Morning na televizní stanici ITV a evidentně vyrazila dech i přítomným moderátorům. Její operativně zvětšená prsa však prý stále rostou!
13.05.2011 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Chelsea Charms (9 článků)

Shakira: Je z ní striptérka u tyče!

 
Kolumbijská kráska Shakira (34) se pořádně rozžhavila a k písni Rabiosa natočila erotický videoklip, v němž se jako striptérka svíjí u tyče!
10.06.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Shakira (186 článků)

Nejdivočejší účastnice Farmy? Tato hříšná striptérka se zálibou ve focení hanbatých obrázků

 
A je to tady. Nová reality show Farma ještě ani neodstartovala a už vycházejí na povrch pikantnosti o soutěžících. Mezi nejvýraznější tváře opravdu pestrého složení „farmářů“ bude bezesporu patřit jednadvacetiletá divoška Jana Kadeřávková, striptérka s uměleckým jménem Nikol Vanilla, která s oblibou fotí hanbaté obrázky.
09.06.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kadeřávková (22 článků)

Elton John: Madonno, vypadáš jako striptérka!

 
Sir Elton John (65) se natvrdo obul do popové královny Madonny (59), když o ní prohlásil, že vypadá jako zasr*** striptérka, která patří do starého železa. Madonna už mu nějakou dobu leží v žaludku a poté, co zpěvačka nařkla svoji mladší nástupkyni Lady Gagu (26), že napodobuje Madoniny skladby, došla Eltonovi trpělivost.
06.08.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Elton John (534 článků) , Lady Gaga (1369 článků)