Článek

Stříháte svého pejska? Pozor, můžete mu tím ublížit!

 
Obzvláště v současných horkých dnech dávají mnozí majitelé psů své čtyřnohé miláčky ostříhat. Celkem logicky si myslí, že je tak ochrání před vedrem. Ale pozor, ve skutečnosti jim tím můžou naopak uškodit! Pejsci totiž ostříháním přijdou o termoregulaci, a navíc se mohou spálit.
01.08.2020 05:20 |

podobné články

Podobné články

Nejlepší způsob, jak odnaučit svého psa, aby vám kradl jídlo

 
Tahle metoda nebude fungovat na každého pejska, ale možná to stojí za vyzkoušení. Majitele pejska z videa napadlo, že svému mazlíčkovi na hračce ukáže, že jídlo, které si vzal do tlamy, není tak úplně bezpečné. I když to předvádí na umělohmotném dinosaurovi, reakce pejska je bleskurychlá. Jen se podívejte, jak se lekne.
02.06.2020 14:20 |

podobné články

Lidský hyenismus: Nemocného pejska někdo vyhodil v igelitové tašce z auta!

 
Zanedbaného a nemocného pejska někdo v Kolíně vyhodil v igelitové tašce z auta a nechal ho svému osudu. Naštěstí to viděly dvě ženy, které kontaktovaly policii. Strážci zákona pejska donesli do městského útulku, v němž se nebohý pes začal zotavovat.
26.10.2017 17:45 |

podobné články

Pejska chtěli utratit kvůli ekzému: Ve skutečnosti mu chyběl kus hlavy!

 
O hrůzném případu informovalo na sociální síti sdružení za práva zvířat Československý kastrační program. Pejska Whakana chtěli jeho majitelé utratit. Důvodem byl údajný několik let trvající ekzém. Ukázalo se, že problém je někde jinde. Když totiž lidé ze sdružení dorazili na místo, našli pejska v otřesných podmínkách, navíc mu chyběla velká část kůže na hlavě.
31.05.2020 18:50 |

podobné články

4 chyby v péči o nehty

 
Chcete-li mít krásné a reprezentující ruce, neměli byste zapomínat na péči o nehty, díky které dosáhnete upraveného vzhledu, za nějž se nebudete muset stydět. Divili byste se, kolik lidí na úpravu nehtů příliš nedbá a následně jsou překvapeni, pokud jim lidé nechtějí podat ruku nebo si o nich dokonce špitají. Ruce jsou naší vizitkou, proto bychom na ně rozhodně neměli zapomínat. I když možná péči o nehty věnujete na rozdíl od jiných dostatek času, dopouštíte se chyb, které nehtům neprospívají – ba naopak jim škodí. Třeba si to ani neuvědomujete a určitě to neděláte úmyslně. O jaké přešlapy se jedná? To se dozvíte v dnešním článku! Nejčastější chyby v péči o nehty Ačkoli si myslíte, že se o své ruce dokonale staráte, ve skutečnosti jim vlastně škodíte. Nebojte se, po přečtení následujících řádků již budete mít jasno v tom, co jste dělali špatně. Chyba první: nehty stříháte nůžtičkami Zalomený nehet či jeho dlouhá délka jsou důvody k tomu, proč sáhnete po nůžtičkách a nehty si zkrátíte. A to je právě ta nejčastější chyba, které se při péči o nehty dopouštíte. Upravovat si nehty pomocí nůžtiček totiž vůbec není dobré. Proč? Nůžky totiž nehty lámou a navíc díky nim zkracujete nehty až moc, což vůbec nesvědčí nehtové ploténce. Pokud si potřebujete nehty zkrátit nebo upravit, vždy k tomuto účelu používejte pilník. Chyba druhá: před úpravou nehty máčíte ve vodě Hodně lidí se drží té představy, že by si měli nehty namočit do vody, nežli se pustí do jejich úpravy. Často se tak do manikúry pouští po koupeli nebo dlouhé sprše, kdy jsou jejich nehty měkké a tím pádem i snadněji upravitelné. Chyba. Nikdy si nehty nemáčejte před tím, nežli se je rozhodnete ostříhat nebo jakkoli jinak upravit. Pokud je namočíte, budou sice měkké, ale zároveň i mnohem náchylnější na lámání a... Čtěte více Příspěvek 4 chyby v péči o nehty pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.03.2017 03:10 |

podobné články

Pozor, past: Máte pejska? Pokud do 15. ledna nepožádáte o osvobození od místního poplatku, máte smůlu

 
Důchodci, samoživitelky nebo nemajetní lidé, pozor! Pokud do 15. ledna nepožádáte svou radnici nebo obec o osvobození od placení místního poplatku, váš nárok zanikne! Nejrozšířenějším místním poplatkem je například platba za pejska, poplatek za užívání veřejného prostranství atd. Jeho výše se liší místo od místa.
09.01.2018 10:45 |

podobné články

Nové Mass Effect 3 záběry z mise na Marsu

 
Pokud se nemůžete dočkat až na vás 14. února zaútočí ze všech stran mediální masírka okolo Valentýna, tak nezapomeňte, že se na všechny ty komerční pobídky, co komu dávat a nedávat můžete směle a z vysoka vykašlat, protože právě v tento den vyjde také demo Mass Effect 3. A pokud do vydání hratelné ukázky této hry stříháte netrpělivě metr každý den, tak vám...
01.12.2010 16:30 |

podobné články

Dobrá zpráva pro všechny milovníky zahradní techniky. Mountfield otevírá v ČR dvě nové prodejny!

 
Trávíte hodně času na zahradě a staráte se o ni? Sekáte trávu, stříháte živé ploty a keře, štípete dříví nebo máte na starosti bazén? Je téměř jisté, že čas od času musíte doplnit svůj arzenál zahradního vybavení a koupit nový stroj, zahradní nábytek nebo gril. V zimě zase sněhovou frézu nebo infrasaunu, ve které se přes zimu můžete příjemně ohřát. Kam pro ně zajít?
04.01.2014 00:15 |

podobné články

NejPes 2015 startuje: Přihlaste svého pejska a vyhrajte 50 tisíc korun!

 
Odstartovala populární internetová soutěž o psího šampiona nejPes 2015. Od pondělí 23. února 8:00 hodin můžete přihlašovat svého pejska do soutěže a založit mu na webových stránkách Blesku profil. Víte, jak na to? Poradíme vám!
23.02.2015 09:05 |

podobné články

David Kraus: Chtěli ho okrást a ublížit psovi!

 
Psí miláčky většinou jejich majitelé berou jako plnohodnotné členy rodiny. Tím hůře nesou, když jim chce někdo ublížit. David Kraus (32) zřejmě doplatil i na to, že pochází z majetné rodiny. Okrást se ho totiž snažil dokonce doktor!
05.10.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: David Kraus (305 článků)

Matka ve vzteku hodila dítě do vroucí vody: Jen jsem si nevšimla teploty vody, brání se

 
Před soudem v Pradubicích stanula žena obžalovaná za to, že měla vážně ublížit vlastnímu dítěti! Vloni v říjnu v pardubickém Azylovém domě pro ženy položila svého malého syna do plastové vaničky do poloviny napuštěné horkou vodou a způsobila mu vážné popáleniny na třetině těla. Matka tvrdí, že mu ublížit nechtěla a že se jednalo o nešťastnou náhodu.
02.05.2017 19:40 |

podobné články

Jarní návrat na zahrádku! Hobby manuál nejen pro zahrádkáře!

 
Jistě všechno dávno znáte, už se vesele a spokojeně ryjete v zemi, přesazujete sazeničky, stříháte větvičky, kypříte, hnojíte, malujete, spravujete, přitloukáte, vyzdíváte, zkrátka vás vaše zahrada, dům i chata naplno pohltily.
01.04.2012 12:16 |

podobné články

Když živý plot, tak s dokonalou fazónou!

 
Máte na zahradě živý plot nebo krásné solitérní keříky, a pořád vypadají tak nějak nanicovatě. A čímpak je stříháte? Jestli obyčejnými zahradnickými nůžkami, tak je to prohraný boj.
24.10.2013 17:40 |

podobné články

Tohle pohlazení by vás mohlo stát i život! Američanka má skoro půlmetrové nehty, nestříhala si je 8 let

 
Jak často si stříháte "nehty":http://www.extra.cz/neni-to-uz-nechutnost-tahle-zena-ma-nejdelsi-nehty-na-svete-nestrihala-si-je-19-let? Ať už si odpovíte jakkoliv, s jistotou vám můžeme říct, že paní Larue Drummond z USA vás trumfne. Tahle padesátnice si totiž na nehty nesáhla 8 let – nechává si je růst stále víc a celý její život se točí jen kolem jejích dlouhých, nezastřižených, nevkusně namalovaných nehtů.
29.11.2013 19:25 |

podobné články

3 praktické rady, jak vybrat kadeřnické nůžky

 
Ať už se stříháte doma sami nebo jdete k odborníkům, dobře víte, že bez pořádných nůžek lze vytvořit efektní účes jen těžko. Rozdíl je i v tom, jaké nůžky jsou potřeba na stříhání dam, a naopak jaké jsou vhodné pro pánské účesy.
07.11.2016 12:30 |

podobné články

Sexy vtípek s Libuší!

 
„Proč mi, pane mistr, vždycky vypravujete tak strašidelné historky, když mě stříháte?"
30.04.2017 05:10 |

podobné články

Na co si dát pozor při online seznamování

 
Jste nějakou dobu sami a cítíte, že nadešla ta pravá chvíle se seznámit? Máte málo času a nevíte, kam vyrazit a poznat někoho zajímavého? Dnes není nic neobvyklého na seznamování se po internetu. Určitě to má své výhody, ale je dobré vědět na co si dát pozor. Oči i uši na pozoru Váš vztah je již minulostí a cítíte, že jste připraveni navázat vztah s někým novým. Jenže to neznamená, že je připravená i druhá strana. To bývá často kámen úrazu. Jestliže už máte začít nový vztah, neměl by si druhý partner tahat do nového vztahu staré problémy. Pokud vám začne druhá strana psát, jaký je chudák, jak byl podveden, rozhodně není připraven začít další vztah. Délka rekonvalescence po rozchodu se různí. Někdo strádá týden a jiný rok. Rozhodně tohle je známka, že druhá strana není úplně zahojená a do nového vztahu by vnesl své problémy. Pozor na lháře Je pravdou, že i v běžném životě můžete narazit na podvodníka, ale na internetu dvojnásob. Jestliže už se chcete seznámit tímto prostřednictvím, vyhledejte kvalitní seznamky. Také se nenechte ovlivnit fotografií. Fotografie sice umí divy, ale upravit fotku není tak těžké. Mnoho lidí používá i fotografii staršího data. Potkat člověka, který má pak o 20kilo více, by byl asi docela šok. Ptejte se, žádejte aktuální fotku a stůjte nohama pevně na zemi. Sledujte rovněž, nakolik má vyplněn profil. Varovat by vás mělo balamutění, tajnůstkářství, mlžení, slovíčkaření. Ze začátku si dejte pozor na to, pokud z vás někdo ihned tahá soukromé informace: kde bydlíte, studujete, kde trávíte večer. Schůzka Přeskočila jiskra po síti a domlouváte si schůzku. Rozhodně by měla proběhnout někde na veřejnosti a přátelům dejte vědět, kam jdete a v kolik hodin se přibližně vrátíte. Nejlépe, když vám ještě kamarádka zavolá i během schůzky – jen tak pro kontrolu, že jste v pořádku. Více než na... Čtěte více Příspěvek Na co si dát pozor při online seznamování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.08.2015 08:21 |

podobné články

15 dojemných fotek: Mladá fotografka na snímcích zachytila svého pejska před smrtí

 
Třiadvacetiletá Američanka Maria Sharp dostala svého pejska v sedmi letech. Fenku pojmenovala Chubby a strávila s ní celkem šestnáct let.
26.10.2014 21:10 |

podobné články

Jsi krásná! Čtenáři jsou nadšeni z toho, že Ewa Farna je normální pejskařka

 
Úspěšná zpěvačka Ewa Farna (24) se nechala nafotit, jak venčí svého pejska. Na ulici ji načapali bez make-upu a ve zmuchlané sukni. Čtenáři eXtra.cz jsou nadšeni z toho, že Ewa není žádná fiflena. Prý se o zdraví a pohodu svého pejska stará dokonale a neupřednostňuje svou krásu.
21.11.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1213 článků)

Chraňte v horku svého pejska! Co vše mu může ublížit?

 
Tropické teploty a velké výkyvy počasí nesvědčí lidem ani zvířatům. Odborníci radí, jak se o své mazlíčky správně postarat.
20.06.2013 12:25 |

podobné články