Článek

Střelba v Praze: Tragická zpráva z nemocnice. Postřelená žena zranění podlehla

 
V pražské ulici Bělehradská došlo v dopoledních hodinách ke střelbě. Vážně zraněná pracovnice úřadu práce bohužel před několika minutami zemřela. Pachatele se již podařilo dopadnout. Po muži pátraly stovky policistů, do akce byli zapojeni také příslušníci Útvaru rychlého nasazení (URNA).
29.06.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (453 článků)
Podobné články

Třináctá oběť šílence z Batmana: Postřelená matka potratila!

 
Při masakru během premiéry nového Batmana jí šílený střelec zabil teprve šestiletou dcerku Veronicu, kterou se snažila bránit vlastním tělem, i když byla těhotná. Vypadalo to, že dítě, které čekala, bude i přes její zranění v pořádku. Doktoři z Denveru však oznámili smutnou z právu: Postřelená matka potratila... A střelba v kině má dodatečně třináctou oběť.
29.07.2012 17:50 |

podobné články

Střelba v Praze: Žena byla vážně zraněna!

 
Na Kubánském náměstí v Praze se střílelo! Střelba v bytě byla nahlášena v 20:30, na místě zasahovali policisté a záchranáři. Postřelena byla žena (33), která musela být se zraněním břicha převezena do nemocnice.
07.01.2011 22:15 |

podobné články

Ženu (†40) střelil pachatel do hlavy, zraněním podlehla. Policie po něm pátá v okolí Nové Hospody

 
Pořádné rušno bylo ve středu v obci Nová Hospoda u Kamenice. Tajemný pachatel tam v místním domě střelil ženu (†40) do hlavy a zmizel neznámo kam. Zranění byla příliš vážná, postřelená jim podlehla po převozu do nemocnice.
15.08.2018 16:35 |

podobné články

Nevinná dívka (5) postřelena, nikdy už nebude chodit

 
Pětiletá dívenka byla postřelena při jedné z přestřelek gangů. Po zásahu byla ihned převezena do nemocnice, kde prodělala několik operací. I přes veškerou snahu lékařů dívka zůstane od pasu dolu ochrnutá.
12.05.2011 22:35 |

podobné články

Postřelená kongresmanka se po operaci očí může lehce usmívat

 
Postřelená americká kongresmanka Gabrielle Giffordsová se opět může lehce usmívat a zotavuje se z úspěšné operace očí. Informuje o tom v pondělí agentura AFP.
18.01.2011 02:55 |

podobné články

Postřelená Tonička vyseděla Toníka: Zachráněná orlice překvapila ochránce přírody

 
Až neuvěřitelný se zdá příběh orlice Toničky, vypuštěné před 10 lety do přírody ze záchranné stanice. Postřelená se vrátila zpět. Roky se léčila, a když byla zase volná, přišel další pech. Z vajíček, která snesla, se jí nevylíhlo nic. Až letos si štěstí sedlo i do jejího hnízda.
01.08.2021 11:20 |

podobné články

Podcast: Zavražděná Češka Anna T. (†25) v Kolumbii. Policie půjde po viníkovi tvrdě, myslí si odborník

 
Před šesti dny nalezli kolumbijští policisté tělo 25leté Anny T. z Česka. Podle policejních úřadů byla v Jardínu jižně od nechvalně slavného Medellínu dvakrát postřelená. Dle osloveného odborníka na kriminalitu v Latinské Americe Kryštofa Kozáka jsou v tomto regionu zbraně součástí kultury podobně jako v USA. Češka mohla být podle něj nešťastně postřelena během střetu drogových gangů. Policisté budou nyní viníka velmi pečlivě hledat, nechtějí totiž pošpinit mezinárodní reputaci země.
30.09.2021 05:15 |

podobné články

Masakr na škole v americkém Marysvillu už má tři oběti

 
Páteční střelba studenta na střední škole v Marysvillu na severozápadě Spojených států má třetí oběť. Svým zraněním v nemocnici podlehla i postřelená čtrnáctiletá dívka.
27.10.2014 09:20 |

podobné články

Ženu v Kamenici našli s prostřelenou hlavou: Policie pátrá po jejím ozbrojeném expříteli

 
Od středy policie pátrá po muži podezřelém z vraždy ženy v Kamenici u Prahy. V jednom z domů zde byla nalezena postřelená žena (†40), která svým zranění v nemocnici podlehla. Policie zveřejnila video a fotografii údajného pachatele. Prosí o pomoc s pátráním, rovněž ale varují, že muž je ozbrojený a nebezpečný.
16.08.2018 11:05 |

podobné články

Záhadná vražda pumpařky u Veltrus: Policie je bezradná a prosí o pomoc!

 
K loupežnému přepadení došlo v obci Podhořany u Veltrus, kde byla na benzínové pumpě postřelena obsluha. Osmapadesátiletá žena svému zranění podlehla. Vzhledem k tomu, že k vraždě ženy došlo v noci, policie nemá svědky. Pomůžete jí?
03.12.2018 14:15 |

podobné články

Mladík na střední škole rozpoutal peklo: Střelba má jednu oběť, další lidé bojují o život

 
Střední školou v kalifornském městě Santa Clarita se ve čtvrtek ráno tamního času rozezněla střelba. Útočníkem je pravděpodobně mladistvý student, policistům se ho podařilo zadržet. Zraněním podlehla jedna žena, čtyři vážně zranění skončili v nemocnici a dva muži bojují o život.
14.11.2019 20:55 |

podobné články

První dobrá zpráva z Uherského Hradiště: Postřelená účetní z Brodu je už doma!

 
Pět neděl po masakru v Uherském Brodě konečně dobrá zpráva. Paní účetní (37), která jediná přežila únorovou střelbu Zdeňka K. (†63) v restauraci Družba, je už z nemocnice doma se svou rodinou.
02.04.2015 06:35 |

podobné články

Tragická nehoda na Chebsku: Muž zemřel na místě, žena s dítětem jsou zranění

 
Tragická nehoda na hlavní tahu na Chebsku vzala život jednomu muži a další dva cestující jsou zraněni. Podle policie se jedná o ženu a dítě, rozsah zranění zatím není znám. Silnice je zatím uzavřena.
20.07.2013 18:30 |

podobné články

Postřelená policistka z Paříže zemřela: Vrah ji střelil do hlavy

 
Připletla se do cesty vrahovi s neprůstřelnou vestou a automatickou pistolí. Policistka Clarissa Jean-Philippe utrpěla na jižním předměstí Paříže zranění, kterým bohužel podlehla. Souvislost smrti 27leté strážkyně zákona s hromadným vražděním v redakci časopisu Charlie Hebdo však francouzský ministr obrany nepotvrdil.
08.01.2015 23:41 |

podobné články

V Kapitolu zemřela válečná veteránka Ashli (†35). Manžel ji velebí, tchyně nechápe

 
Válečná veteránka Ashli Babbitová (†35) ze San Diega. Byla to právě ona, která zemřela během vpádu příznivců dosluhujícího prezidenta Spojených států Donalda Trumpa do budovy Kongresu. Babbitová sloužila u amerického letectva a svou podporou Trumpa se nikdy netajila, aktivní byla zvláště na twitteru. Američanka podlehla střelnému zranění, které utrpěla po střetu s policií. „Byla to velká patriotka,“ řekl o ní její manžel. Podle svědků byla postřelena do hrudníku poté, co prolezla rozbitým oknem v budově, uvedl deník Daily Mail.
07.01.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5854 článků)

Střelba v Austrálii: Útočník zastřelil muže a pak spáchal sebevraždu

 
Dva mrtvé a dva zraněné si vyžádala dnešní střelba v továrně na jihozápadním okraji australského města Sydney. Policie po proniknutí do objektu našla mrtvého střelce, který zřejmě spáchal sebevraždu, a tři zraněné osoby, z nichž jedna vážnému zranění podlehla, napsala agentura AP. Motiv jednání útočníka není jasný.
07.03.2016 06:55 |

podobné články

Dvě bomby a slzný plyn v Kapitolu: Zemřeli už čtyři lidé, postřelená žena zraněním podlehla

 
"Odcházení" prezidenta Donalda Trumpa (74) se tak docela nevyvedlo. Jeho příznivci na několik hodin přerušili zasedání ve Washingtonu, kde měl Trump potvrdit výsledky voleb, kde podle všeho zvítězil Joe Biden (78). Voliči Trumpa se před Kapitolem setkali nejen se zábranami, které prorazili, ale také s policií. Při střetu s muži zákona zemřeli 4 lidé včetně ženy, která Trumpa podporovala. Policisté měli také co dělat s dvěma výbušnými zařízeními.
07.01.2021 07:51 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5854 článků) , Joe Biden (797 článků)

Zděšený Luděk Niedermayer k situaci v USA

 
Nejradikálnější příznivci končícího prezidenta Donalda Trumpa vtrhli do budovy Kongresu. Předsedkyně dolní komory Kongresu požádala o pomoc při vyklízení budovy Národní gardu. Během potyček byla jedna žena postřelena a svým zraněním podlehla. Údajně zemřeli i další tři lidé. Europoslanec Luděk Niedermayer (TOP 09) bez obalu konstatoval, že to, co se děje ve Washingtonu, je strašné a plnou odpovědnost za to nese končící prezident USA Donald Trump.
07.01.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5854 článků)

Dvě nemocnice v Praze dostaly lék na koronavirus remdesivir pro deset pacientů: Na příděl čeká Motol

 
Pražské Nemocnice na Bulovce a Všeobecná fakultní nemocnice dostaly lék remdesivir, každá pro deset pacientů. Podle ředitelky Státního ústavu pro kontrolu léčiv Ireny Storové čeká na dodávku ve čtvrtek nebo o víkendu také Fakultní nemocnice v Motole a Fakultní nemocnice svaté Anny v Brně. Do nemocnic, které mají pacienty s covidem-19, se rozváží i japonský lék favipiravir. Dostala ho pražská Thomayerova nemocnice, nemocnice v Opavě a požádáno má i Bulovka, Fakultní nemocnice v Ostravě a Hradci Králové.
30.04.2020 11:05 |

podobné články