Článek

Středoškolák vyhrožoval zabitím dítěte. Odvolával se na Breivika

 
AKTUALIZOVÁNO. Policisté vypátrali autora výhrůžného nápisu v Olomouci, který požadoval přestěhování hřiště do konce května, jinak prý zabije náhodné dítě. Je jím osmnáctiletý student střední školy. Mladík se odvolával na norského atentátníka Anderse Breivika. Policistům řekl, že mu vadil hluk z hřiště při učení. Za poškozování cizí věci a vydírání mu hrozí až čtyři roky vězení, řekl dnes novinářům náměstek krajského ředitele policie Karel Kadlec.
24.05.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (294 článků)
Podobné články

Nová lékařská zpráva označila Breivika za trestně odpovědného

 
Nová lékařská zpráva považuje norského atentátníka Anderse Behringa Breivika, který loni v létě v Oslu a na nedalekém ostrově Utöya zabil 77 lidí, za trestně odpovědného. Oznámily to dnes norské úřady. Podezřelý tak může být potrestán i vězením, rozhodne-li o tom soud. Předchozí listopadová zpráva Breivika označila za nesvéprávného, za což mu hrozila doživotní internace na psychiatrii.
10.04.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (294 článků)

Umírající Dennis Hopper vyhrožoval manželce zabitím

 
Hollywoodský herec Dennis Hopper umírá na rakovinu prostaty. A jeho odchod provází rodinný skandál – rychlý rozvod s pátou manželkou Victorií Duffyovou. Ta teď odrazila útok Hopperových příbuzných, že je zlatokopkou, a tvrdí, že jí manžel vyhrožoval dokonce zabitím a před jejich společnou dcerou kouřil marihuanu.
27.01.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Mladík běhal s kosou po městě a vyhrožoval lidem zabitím

 
V psychiatrické léčebně v Kroměříži skončil dvacetiletý muž, který pobíhal po ulicích Uherského Brodu s kosou v ruce a vyhrožoval lidem zabitím.
05.10.2010 15:20 |

podobné články

Pořezal přítelkyni nožem, pak jí vyhrožoval zabitím. Hrozí mu tři roky!

 
Policisté na Chrudimsku zadrželi nebezpečného muže, který svou přítelkyni pořezal nožem a navíc jí vyhrožoval zabitím. Naštěstí žena našla odvahu a zavolala policii.
04.06.2014 21:55 |

podobné články

Terezu (22) její přítel držel v zajetí: Vyhrožoval jí zabitím, teď skončil v policejní cele

 
Po Tereze (22) a Petrovi (27) policie pátrala téměř týden. Ukázalo se, že neutekli spolu, ani se neztratili – Petr podle všeho Terezu držel v zajetí proti její vůli. Po celou dobu jí navíc vyhrožoval zabitím! Teď už sedí v policejní cele.
01.06.2017 14:30 |

podobné články

Dara Rolins má strach: Anonym jí vyhrožuje zabitím!

 
Zpěvačka a půvabná porotkyně Česko - Slovenské SuperStar Dara Rolins je velmi vystrašená.Anonym jí podle deníku Blesk vyhrožuje po telefonu zabitím. "Volá a píše SMS, kde jí vyhrožuje zabitím," řekla Blesku kamarádka Dary Rolins. Případem se už začala zabývat kriminální policie.
06.10.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2505 článků)

USA: Středoškolák postřelil ředitele a zabil jeho zástupkyni

 
Americký středoškolák zabil zástupkyni ředitele na své škole v Omaze a ředitele postřelil. Ihned poté spáchal mladík sebevraždu ve svém autě. Informoval o tom ve čtvrtek server CNN.
06.01.2011 18:15 |

podobné články

Středoškolák Parker McDonald: Sbalil hvězdu Vonnovou!

 
Vypadá jako trdlo, ale závidí mu celá škola! Parker McDonald (16), středoškolák z amerického Vailu, pozval na školní ples jako svoji partnerku vdanou lyžařskou superhvězdu Lindsey Vonnovou (27), a ona přišla!
12.11.2011 12:15 |

podobné články

Středoškolák vydíral jednoho z nejbohatších Rusů. Ten na něj poslal komando

 
Místo deseti milionů dolarů (přibližně 190 milionů Kč) výkupného od jednoho z nejbohatších Rusů se amatérský vyděrač, petrohradský středoškolák, dočkal speciálního policejního komanda vypraveného na Něvu přímo z Moskvy.
12.04.2012 11:30 |

podobné články

Středoškolák našel kostru dinosaura a trumfl zkušené experty

 
Americký středoškolák našel mimořádně zachovalou kostru mladého dinosaura. Podle agentury DPA tak trumfl zkušené experty, kteří předtím na témže místě nic nenašli. Mladík našel fosílii vzácně zachovalého zástupce dinosaura rodu Parasaurolophus, který žil zhruba před 75 milióny let na západě Severní Ameriky, uvedli vědci v odborném časopise PeerJ. Je to nejmenší, ale také nejúplnější kostra tohoto druhu, jaká kdy byla objevena.
23.10.2013 06:20 |

podobné články

Středoškolák z USA objevil kostru dinosaura a předčil zkušené experty

 
Americký středoškolák našel mimořádně zachovalou kostru mladého dinosaura. Podle agentury DPA tak trumfl zkušené experty, kteří předtím na témže místě nic nenašli. Mladík našel fosílii vzácně zachovalého zástupce dinosaura rodu Parasaurolophus, který žil zhruba před 75 miliony let na západě Severní Ameriky, uvedli vědci v odborném časopise PeerJ. Je to nejmenší, ale také nejúplnější kostra tohoto druhu, jaká kdy byla objevena. 
23.10.2013 08:15 |

podobné články

Středoškolák chtěl pozvat svou dívku na maturitní ples. Schytal ale takový výsměch, po kterém bude trapno i vám!

 
Americký středoškolák chtěl svou přítelkyni pozvat na maturitní ples romantickým způsobem. Celý jeho plán ale ztroskotal.
20.04.2015 08:26 |

podobné články

Trump o zákazu pro muslimy: I špatný středoškolák by rozhodl v můj prospěch

 
Americký prezident Donald Trump se ve středu opět postavil za svůj dekret, který zakazuje vstup občanů sedmi muslimských států na území USA. Zdůraznil, že americkému prezidentovi přísluší pravomoc kontrolovat, kdo může vstoupit na území Spojených států. Poté přečetl úryvek z americké legislativy a dodal, že „i špatný středoškolák“ by rozhodl v jeho prospěch.
08.02.2017 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4892 článků)

Středoškolák vytvořil kandidáta na prezidenta. Twitter jej označil za důvěryhodného

 
Modré políčko s „fajfkou” vedle jména je u profilu na twitteru bráno jako důkaz důvěryhodnosti, sociální síť jej ovšem nedávno umístila i na účet zcela fiktivního politika. Andrew Walz se prezentoval jako „osvědčený lídr byznysu” a republikánský kandidát do Kongresu, takový člověk ovšem neexistuje. Daný účet vytvořil jistý 17letý středoškolák, který tím prý jen zabíjel nudu, zjistila televize CNN.
01.03.2020 18:45 |

podobné články

Jak Rychtář vydíral Bartošovou zabitím Artura? Martucci popsal exkluzivně v redakci Blesku

 
Domenico Martucci obvinil Josefa Rychtáře z vydírání Ivety. Podle jeho slov jí vyhrožoval zabitím syna Artura, pokud se k němu z loňského útěku do Itálie okamžitě nevrátí. Italský hrabě nyní přišel do redakce Blesk.cz podrobně vysvětlit, jak se údajně vše odehrálo.
24.05.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Domenico Martucci (376 článků) , Josef Rychtář (1362 článků) , Iveta Bartošová (6787 článků)

HIV pozitivní Charlie Sheen vyhrožoval zabitím exsnoubence, ta už ukázala hodně

 
HIV pozitivní hollywoodský herec Charlie Sheen si zadělal na pořádný malér. Měl totiž vyhrožovat zabitím své exsnoubenky Scottine Ross známé také jako pornoherečka Brett Rossi. Teď ho kvůli tomu vyšetřuje policie.
07.04.2016 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (472 článků) , Brett Rossi (11 článků)

Studentovi ze Sokolova hrozili zabitím kvůli stávce: Případ šetří policie

 
Kriminalisté v Sokolově vyšetřují případ vyhrožování přes sociální sítě. Studentovi sokolovského gymnázia Janu Jelínkovi vyhrožoval na Facebooku jiný uživatel zabitím. Diskuse souvisela s tím, že se gymnazisté v polovině března připojili k výstražné stávce za zachování ústavních a společenských zvyklostí a hodnot. Jelínek o výhrůžkách mluvil minulý týden na zastupitelstvu v Sokolově.
26.03.2018 13:40 |

podobné články

Šílenec vyhrožoval krizovému štábu. Zabitím hrozil i rodině jednoho z členů

 
Kriminalisté zadrželi muže, který podle nich posílal jednomu z členů Ústředního krizového štábu e-maily, v nichž jemu a jeho rodině hrozil zabitím. Je proto podezřelý z vyhrožování s cílem působit na orgán veřejné moci.
02.04.2020 13:00 |

podobné články

Slovák, který vyhrožoval Rolins, je na svobodě!

 
Třicetiletý Slovák, který vyhrožoval Daře Rolins (36) po telefonu zabitím, je na svobodě! Sotva si porotkyně Česko Slovenské SuperStar minulý týden oddychla, když policie muže zadržela, už má opět po klidu.
13.10.2009 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2505 článků)